PDA

View Full Version : minal jivot



*666*
02-08-2005, 18:46
Na purvite petima koito si dadat egn-to, 6te kaja kakvo to4no pi6e 4e sa bili v predi6niq jivot :) Ne 4e vqrvam na takiva ne6ta ama pak e zabavno da se pro4ete. Aide pi6ete :P

THE_GANGSTA_GIRL
02-08-2005, 18:48
Emi ok!
8806203518
Are kazvai!!! :)

Murderdoll
02-08-2005, 18:52
8912123352

e_l_i_z_a
02-08-2005, 18:58
9108065315

^efas^^
02-08-2005, 18:59
9009186567

AvLee
02-08-2005, 19:02
Стига бе :evil: !Това е лична инфорнация

Confusion
02-08-2005, 19:02
И как става тази магия :) Имаше такъв сайт, ама не му помня името :(
Да не е от сайт ?

^efas^^
02-08-2005, 19:03
Стига бе :evil: !Това е лична инфорнация
И кво толко като ти знае ЕГН-то

miloto_girl_4e
02-08-2005, 19:13
samo da vi svetna,4e nikak ne e hubavo da si davate taka
EGN-to ! tova e doosta li4na informacia.. i taka kakto gi davate ...
puk i ne reg-nat user vi iska EGN-to,a nqkakaF si gost ..
ne znam,va6a si rabota,ama az EGN-to si ne davam... :roll:

e_l_i_z_a
02-08-2005, 19:16
samo da vi svetna,4e nikak ne e hubavo da si davate taka
EGN-to ! tova e doosta li4na informacia.. i taka kakto gi davate ...
puk i ne reg-nat user vi iska EGN-to,a nqkakaF si gost ..
ne znam,va6a si rabota,ama az EGN-to si ne davam... :roll:
a koi kaza,4e e tochno moeto vqrno EGN... :twisted:

etrusca
02-08-2005, 19:16
махнах го защото все пак не е нужно всички да го виждат

Murderdoll
02-08-2005, 19:27
хахах абе кво сте се спекли кво като
ми знае някой егн-то и аз моа си насъчинявам
ся 4892346 егн-та и кво ше ги прая после? :lol:

^efas^^
02-08-2005, 20:02
Кфо стана с предишния живот ве дяволе

*666*
02-08-2005, 20:08
The_Gangsta_Girl- bila si muj. Jivqla si v 6otlandiq prez 1825. Rabotila si kato morqk i turgovec.

Murderdoll-gre6no Egn mai ;)

e_l_i_z_a-su6to e gre6no

^efas^^-muj, koito e jivql v teritoriqta na suvremennite Filipini prez 700 godina. Rabotil e kato stroitel na ku6ti, hramove, katedrali

Lea-otnovo muj. Jivql v teritoriqta na suvremenna Ungariq prez okolo 1175 godina. Rabotil kato maior, voda4, kapitan

^efas^^
02-08-2005, 20:13
Леле човек аз съм имал голям принос за развитието ве строял съм храмове никога не съм предполагал че ще стана толко полезен къфто съм си олигофрен мислех че ще кажеш че съм бил някъф селяк плюс тва съм живял близо до планина винаги съм искал да живея близо до планина :lol:

one_touch
02-08-2005, 20:18
samo da vi svetna,4e nikak ne e hubavo da si davate taka
EGN-to ! tova e doosta li4na informacia.. i taka kakto gi davate ...
puk i ne reg-nat user vi iska EGN-to,a nqkakaF si gost ..
ne znam,va6a si rabota,ama az EGN-to si ne davam... :roll:
az sum za!!!ne e hubavo da si dava6 li4nite dani .EGNto e mnogo pove4e ot tova koeto si mislite .

Cyberdyne_101
02-08-2005, 20:18
Ахахахахха и аз я имам тая програма..... Казва се Z-Info :lol: :lol:

Доста простотийки пише.... ето една :arrow: :lol: :lol:
(за мен се отнася :lol: :P )

Рожденна дата 24, Октомври, 1986 г.
Ден на раждане Петък
Пол Мъж
Възраст 18 г. (6682 дена)
Пол Мъж
Област Бургас
Зодия Скорпион
Хороскопи Китайски: Тигър, Индиански: Змия, Дървесен: Кестен, Египетски: Бог КХОР (Хор). Кхор олицетворява Спасителя., Скандинавски: ФРЕЗИЯ – безсрашие, настойчивост
Девиз Аз търся
Ключова дума Секс
Елемент Вода
Планета Марс, Плутон
Специфични числа Планетно - 0,10, Зодиакално - 4, Щастливо - 5, 13, Лична година - 2
Съдбоносни год. 4, 11, 18, 25, 32 и т.н. през 7 години
Критични дни За - физическо: 8, 19, 30, емоционално: 4, 18, интелектуално: 9, 25
Ден от седмицата Вторник
Цвят черно (червен)
Камък родените от 24 октомври до 2 ноември - черен опал. родените от 3 до 12 ноември - син опал. родените от 13 до 22 ноември - зелен опал и смарагд
Брак Хората от зодия Скорпион намират най-подходящите си партньори между родените под Риби. Добри и постоянни приятели намират между родените под Везни и Дева. Привличат се от Телец. Женитба на Скорпион и Дева е щастлива. Поколението им е жизнено и будно, интелектуално. Везни и Скорпион или Скорпион и Рак не обещават добри отношения в брака, въпреки че те силно се привличат един към друг. Добре се разбират с Козирог.
Секс Независимо от външния си вид, Скорпионите имат магнетично излъчване, което привлича противоположния пол. Влюбените в тях казват "Не знам как се случи, сякаш ме омагьоса". Тайнствената им сила и способността им да бъдат както безкрайно горещи, така и ледено студени, замайва и опиянява и докато се усетите, вече сте попаднали във властта им. Най-чувствителната им част са гениталиите. За мъжа даже леко докосване е в състояние да го направи вулкан. Ако сте добри в оралния секс, той е Ваш. Жените се възбуждат дори когато кръстосват крака и ги движат в тази поза, така че бедрата им да се трият едно в друго.
Растения кактус, бръшлян, дъб, чушки, пелин
Храна морски дарове, орехи, соеви храни, чесън, лук, коприва, смокиня, вишна, червно цвекло, Храни, богати на желязо, калций, протеини, витамини B, C, E.
Аромат пачули, дървесина
Метал мед
Темперамент флегматичен
Специфични органи половите органи, отделителната система
Положителни черти оцеляване, възраждане
Отрицателни черти отмъстителност, вътрешни противоречия
Професии хирург, психолог, изследовател, хипнотизатор, следовател, астролог, ръководител, управител, полицай, констуктор, машинист, детектив
Известни личности Георги Петканов, Диляна Грозданова, Евгения Живкова, княз Кубрат, Стефан Софиянски, Йордан Радичков, Нона Йотова, патриарх Максим, Ален Делон, Били Греъм, Вивиан Лий, Грейс Кели, Джавахарлал Неру, Джим Бишъп, Джони Карсън, Джордж Галъп, Джордж Елиот, Индира Ганди, Катрин Хепбърн, Мадам Кюри, Майк Никълс, Маргарет Мийд, Мари Дреслер, Мария Антоанета, Мартин Лутър, П.Пикасо, Принз Чарлз, Робърт Кенеди, Ричард Е. Бърд, Теодор Рузвелт, Хети Грийн, Чан Кайши, Шарл дьо Гол
Обща информация У вас бушуват толкова дълбоки страсти, а вие успявате да запазите завидно хладнокръвие - как да не ви смятат за истинска загадка? Най-възхитителната ви черта е себевладеенето. Независимо от силата на емоциите, вие рядко позволявате другите да разберат какво чувствате. Вие сте смели и решителени личности, и в същото време потайни - винаги успявате да хванете противника неподготвен. Изискванията ви към другите, а и към вас самите са високи. На всичко отгоре ненавиждате компромисите и никога не бихте си ги позволили, още по-малко, ако става дума за съвестта ви. В този смисъл може да се каже, че сте маниакално честни или сте абсолютно безскрупулни. Понякога може да съчетаете и двете крайности, но в никакъв случай не търсите уюта на "златната среда". Помните всяка похвала или обида, която са отправили към вас, но само най-примитивните представители на този зодиакален знак тръгват да търсят отмъщение, вие по-често предпочитате да оставите този акт на съдбата. Разбулването на тайните и загадките, пред които ви поставя съдбата, ви кара да се чувствате жизнени, изпълнени с енергия и страст.
Инф. за рожд. дата Ти трябва да станеш много активен или ще страдаш от прахосана енергия. Ще копнееш за чести промени. Не трябва да се колебаеш с проектите си, но не продължавай да се разширяваш. Ти си силно свързан с изкуството, музика, склуптура и имаш значителен талант за сцената, защото си драматичен по природа. Ще имаш паричен успех като търговец или предприемач. Можеш да печелиш и от недвижими имоти и продажба на земя. Практичен си, малко склонен към мечтателство. Външният израз няма голямо значение и стойност за теб. Склонен си да подсилваш радостите и скърбите си. Избягвай чувството си на подтиснатост, ревност и тревога. Ще научиш много чрез способностите си за наблюдение.
Предишен живот В твоя предишен живот ти си бил жена! Ти си бил роден някъде в територията на съвремна Северна Канада приблизително около 375 година. Твоята професия е била художник, магъосник, гадател. Твоя кратък психологичен профил в миналия живот: Бохемска личност, тайнствена, високо надарена, способна да разчита древните книги. Притежаваш магически способности, които могат да служат на тъмните сили. Урока, които твоя минал живот носи: Боязливите, стеснителни и доверчиви хора са навсякъде, и твоя проблем - да преодоляваш тези наклоности в себе си, а след това и у другите хора. Спомни ли си сега?

:lol: :lol: Брее то много голямо излезе.. :roll:

^efas^^
02-08-2005, 20:24
Магйосник...сигурно е яко

Bolid1
02-08-2005, 20:29
I az imam z-info ama toi gosta ne e govorel za neq 100% ama ne si davaite egn-to be hora! :x

one_touch
02-08-2005, 20:38
uf i az q imam taq programa no postoqno mi dava "tazi data ne su6testvuva" super mnogo se iznervqm

*666*
02-08-2005, 20:39
Xaxaxa. Z-info e bre hora ;) Koito q nqma da si q iztegli ot www.atilabs.hit.bg
A za EGN-tata .... ne se pritesnqvaite ni6to ne bih napravil s tqh. Trqbvaha mi samo da vi kaja za predi6niq jivot. Ni6to drugo. Don't worry :P

Cyberdyne_101
02-08-2005, 20:44
ama ne si davaite egn-to be hora! :x

Много си прав... :wink: Това е Лична инфорамция.... даже закон има за тия неща :wink: :D

Sunny_stz
02-08-2005, 21:03
9002038510.......................??????

THE_GANGSTA_GIRL
02-08-2005, 21:32
The_Gangsta_Girl- bila si muj. Jivqla si v 6otlandiq prez 1825. Rabotila si kato morqk i turgovec.

Murderdoll-gre6no Egn mai ;)

e_l_i_z_a-su6to e gre6no

^efas^^-muj, koito e jivql v teritoriqta na suvremennite Filipini prez 700 godina. Rabotil e kato stroitel na ku6ti, hramove, katedrali

Lea-otnovo muj. Jivql v teritoriqta na suvremenna Ungariq prez okolo 1175 godina. Rabotil kato maior, voda4, kapitan

E, az pak si misleh, 4e sam bila princesa s ot onezi qkite gramadni rokli, pak to kvo se okaza, 4e sam bila nekav 6otladnec s karirana poli4ka i na vsi4koto otgore morqk. ha ha ha!
^efas^^ ti pone si stroql nekvi ne6ta i ne si smardql na riba :D :D :D
Vsa6tnost tva sa palni gluposti ama karai, vajnoto e kupona da e na 6! I prodaljam da si ostavam na mnenieto, 4e sam bila nekva princesa! Ne se opitvaite da me razobedite!!! :P

^efas^^
02-08-2005, 21:36
I az imam z-info ama toi gosta ne e govorel za neq 100% ama ne si davaite egn-to be hora! :x
А ве ква е тая параноя ве няма да ни изядат като ни знаят ЕГН-то баси

monka
02-08-2005, 21:44
moje li i na men da mi jaje6? 9012150657

Confusion
02-08-2005, 22:00
The_Gangsta_Girl- bila si muj. Jivqla si v 6otlandiq prez 1825. Rabotila si kato morqk i turgovec.

Murderdoll-gre6no Egn mai ;)

e_l_i_z_a-su6to e gre6no

^efas^^-muj, koito e jivql v teritoriqta na suvremennite Filipini prez 700 godina. Rabotil e kato stroitel na ku6ti, hramove, katedrali

Lea-otnovo muj. Jivql v teritoriqta na suvremenna Ungariq prez okolo 1175 godina. Rabotil kato maior, voda4, kapitan
Interesno si sycinqvash :)

malka_lisi4ka
02-13-2005, 08:52
The_Gangsta_Girl- bila si muj. Jivqla si v 6otlandiq prez 1825. Rabotila si kato morqk i turgovec.

Murderdoll-gre6no Egn mai ;)

e_l_i_z_a-su6to e gre6no

^efas^^-muj, koito e jivql v teritoriqta na suvremennite Filipini prez 700 godina. Rabotil e kato stroitel na ku6ti, hramove, katedrali

Lea-otnovo muj. Jivql v teritoriqta na suvremenna Ungariq prez okolo 1175 godina. Rabotil kato maior, voda4, kapitan
Interesno si sycinqvash :)
hm ne to4no http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp e tuka moje vseki da si napravi interesno za6to ti bqha egn-etata kato ti trqbva6e samo data meseca i godinata kakto i da e...

Sunny_stz
02-13-2005, 09:51
Takava sum bila v minaliq si jivot,vijte i vie i napi6ete:)))))
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Южна Англия приблизително около 525-та година.
Вашата професия е била библеотекар, свещеник, хранител на племенни реликви.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи :) Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Урока Ви - да развиете мило отношение към хората, да развиете дарба да ги разбирате и да им съчуствате.

etrusca
02-13-2005, 12:53
ахахахаха интересно но всъщност не е точно така аз съм живяла в испания по времето на художника Гоя ;) има и други източници
е може и онова другото да е истина все пак не съм имала 1 живот ...

Nekasa4a
02-13-2005, 12:58
Стига бе :evil: !Това е лична инфорнация
И кво толко като ти знае ЕГН-то


Mi poraztarsi se iz neta kakvo moje da se pravi 4rez EGN i 6te razbere6 :!:
Mn selqni i mal4ogani stanahte tuka fe misleh si 4e sam nai golemiq idiot qvno ne :twisted:

02-13-2005, 13:05
998899