PDA

View Full Version : Molq vi pomognete mi



Pisna mi :(
02-08-2005, 17:50
Ta pak 6te otvorq temata za pupkite :((( Izvinqvam se predvaritelno no naistina mi se nalaga . Zna4i na 15 godini sum i sum mom4e ... .znam 4e na moqta vuzrast e normalno da imam pupki no ne moga da vi opi6a kolko produkta sum probval i nqqqqqqqqqqqqqqqma efekt :( :cry: :arrow: :cry: vuprosa mi e sledniq : Moje li nqkoi da mi napi6e to4no kakvo da napravq kato e ubeden 4e pomaga? Mnogo vi molq na vas raz4itam :cry: :(

vvee
02-08-2005, 18:03
BIRENA MAQ

ako o6te ne si probval - opitai
na men li4no mnogo mi pomaga
YSPEH :D

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-08-2005, 18:03
Здрасти. Изчакай няколко години. Убеден съм че помага. Напускам.

miloto_girl_4e
02-08-2005, 18:17
az izpolzvam Dalacin ... struva okolo 12 lv .. ima go v aptekite :)
na men li4no mi var6i perfektna rabota :)

pak su6tiq :(
02-08-2005, 18:30
a za kolko gore vreme pomaga Birenata maq ?? i kak se izpolzva ? kato si q kupq kakvo da q pravq ? maja li se, qm li q ? a tozi drugiq preparat burzo li deistva ?

pak su6tiq :(
02-08-2005, 18:31
a za kolko gore vreme pomaga Birenata maq ?? i kak se izpolzva ? kato si q kupq kakvo da q pravq ? maja li se, qm li q ? a tozi drugiq preparat burzo li deistva ?

тайна ;)
02-08-2005, 19:29
пие се! и примерно седмица или 2 ще се почувстваш може би по-добре ако не ги пипащ и миеш лицето редовно...но после...няма кой знае какъв ефект аз в момента пия 3 пъти по 1 и след ден два спирам ... гледай сега важно е да въздействаш хем вътрешно (чрез подходящо хранене и ако трябва да пиеш витамини бирена мая и други) и външно (козметици измиване на лицето третиране с рази препарати) и малко да пофилософствувам - важно е да действаш и физически и психически...недей да мислиш само за тях защото си преставяш че си пъпка до пъпка което не е вярно (предполагам!) и тогава става лошо мене такива неща ми тресат мозъка...

ех ама какви съвети давам аз ако изпълня собствените си съвети ще съм повече от златен :o

BlackAngel

BABY_SEXY_GIRL
02-08-2005, 20:53
Kupi si Lepten :roll:
Ne be, bazikam se, tova e otrova :x
Ina4e siriozno ti preporu4vam seriqta za akne na L`OREAL (ima produkti "1", "2", "3", vseki s razli4en efekt). Edna priqtelka ima6e mnogo akne i kato si vze 2 ot tqh sega nqma po4ti sleda ot akne po liceto si! :lol: Kozmetikata si e ka4estvena :wink:

nar
02-08-2005, 23:03
povtarqm se,ne vednazh go pisah..pravi po4istva6ti maski,te koito sas huma.2 pati na sedmica.opitai razli4ni i preceni,koito sa po-dobri za tebe.moga da ti kazha 4e na nivea i garnier ne sa dobri,potarsi drugi.na avon ne e lo6a..

пъцънка
02-09-2005, 07:17
Единствения препарат с който успях беше :
Първо се намазва лицето с Мезилов Спирт , после пъпките се намазват с цинкова мас.И вете се продават свободно в аптеките.

C-I-A-R-A
02-09-2005, 14:20
Na vsiaka koja vseki produkt deistva razlichno.Mii si liceto po chesto,ne si maji liceto s bukluci ostavi go da disha i moje da sprat da ti izlizat. :wink:

MyCuHkA
02-09-2005, 17:56
Значи... първо трябва да разбереш точно какъв тип е твоята кожа... след това си набавяш или специален крем или специална маска но знам че момчетата не си играят с такива работи така че по добре с крем... След като разбереш типа на кожата ти трябва да си намериш само крем... просто отиваш в някой магазин и казваш искам крем за мазна/суха/нормална кожа който наистина да действа... Магазинерката ако си разбира от работата ще ти помогне по възможно най добрия начин така че се посъветвай с някоя приятелка за някой по свестен магазин... Също така ти трябва или тоник или гел пяна или почистващо мляко но според мен е най добре Тоник на спиртна основа който почиства най добре лицето... Тези продукти са за почистване на мръсотията която се е получила от външни фактори... След почистването слагаш нужния крем... И това го правиш всеки ден... или само вечер или сутрин и вечер в зависимост от това какво е количеството на пъпките... А най лесното решение е отиваш на козметик... даваш 10-15 лева и те оправят за нула време... с маски с кремове... с това да ти почистят пъпките... И така... Надявам се да съм ти помогнала :wink:

..................
02-10-2005, 07:04
za hodih na kozmetik iz4istiha mi liceto.... i sega si kupih birena maq na tebletki :) a puk za tonicite kremovete i maskite - 10x :) az oba4e mnoooooogo otdavna tova go pravq i nqma olqm efekt :) bklagodarq vi mnogo samo me interesuva6e birenata maq kolko burzo deistva nqkoi ot vas znae li ??? :wink:

venera_smilenova
02-10-2005, 10:54
Otidi na kojen lekar. Edna priqtelka otide i i izpisaha lekarstva oba4e dosta skypi4ko i izleznaha okolo 40 lv oba4e imat efekt. Edno ot lekarstvata e Skinoren zapomnih go za6toto i az go polzvam. USPEH!

desislava_boy
02-10-2005, 12:17
az nqmam pupki i ne moga da ti pomogna :P :P :P

Neshto_SLaDk{}
08-28-2007, 14:12
emi skinorena e strashen mn dobre deistva i struva okolo 15 lv no za 2 sedmici 6te ti iz4isti liceto :)

ProstoAz
08-28-2007, 15:48
Темата е стара!