PDA

View Full Version : Kak mojem da vazbudim mom4eto v daskalo



sweety_iv4e
02-08-2005, 21:10
:P hora...mn iskam v daskalo da vazbudia ili pone da go nakaram spr spr mn da mu se iska da pravim sex .Nie poprincip si pravim ,no az naro4no iskam da go predizvikam oste dokato sme v daskalo (hihihihi) iskam napravo da go speka :lol:
DAVAITE I MOM4ETA I MOMI4ETA koito moje da se seti nesto neka da pishe idei (niakoi moje i ot opit da znaiat :wink: )
samo vse pak da kaja -sas sig. znam 4e haresva tialoto mi i sexa s men ,niama tarpenie naste da gi niama vkasti za da mojem da se saberem i da praim lud sex hiih :lol: .Oba4e i tova samo da kaja ne sme gadjeta prosto priateli koito praviat i sex a v ostanaloto vreme sme si nai-dobri priateli :) iskah samo da vi kaja 4e koito mi pishe da se saobrazi i s tova
HAIDA DAITE IDEI ZA STUROTII IZ U4ILISTE 4E MN TAPO VZE DA STAVA TAM!

02-08-2005, 22:54
em znam li...neshto kusi poli4ki ala bala pogledi 1 drugo :P osobeno dokosvaniq nqq da e zle :)

korn___
02-09-2005, 04:43
mi kvo trudno be ?ti kva jena si ako ne moje6 da go skloni6 v daskaloto ?nqma ti pomagam s ni6to

DJ|DarkNeZz
02-09-2005, 13:31
Хахахах :) К'во трудно :
1.Кажи му го направо
2.Натискай му се пипай ти си знаеш каде и го вкарай в кенефа той нема да се дъпра :) аз поне не бих се противил :)
3.Изнасили го :)
Всъщност вие сте си гаджета да ти кажа аз то тва е да се праскате да сте си партия .....

fostenkata:)
02-09-2005, 14:37
heiii ama naistina li tolkova ne mojesh da se setish....hahaha ako znaesh az kfi sam gi praila s edin moi pr.samo che razlikata e che az se opitvah samo da go vyzbudq shtot nii ne pravihme sex..i az vse oshte ne pravq de...:)
zamykvash go v toaletnata osobeno ako naprimer si go vidqla che vliza ama naprimer da pie voda ne dr.
i go hvashtash i na nqkoq stena...tolkova li e trudno (celuvki,opipvaniq ala-bala)seshtash se

hah (vtori variant)
v koridora na nqkoq stena go zamykvash ti se oblqgash na stenata i uvivash krak okolo krysta mu nqma na kyde da mrydne da viim dali she sedi kato dyrvo a?a i na sichkoto otgore she vi gledat sigurno mnogo hora...hah taka che...edva li she ostane bezuchasten:)
Izmisli neshtu ne moje tolkova da ne ti idva neshtu na um ti si umno momiche she se setish.. :wink:

Kris
02-09-2005, 14:48
Abe natiskaim ms se,sqdai v skuta mu,nabarai go za onaq rabota,turkai se v nego,celuvai go i posle kat se vazbudi i e gotov za ne6to stani i si zamini i taka 6e e nasturven qko! :lol: 6E TE SKUSA POSLE,6E IMA ZEMI,ZEMI,ZEMI TOQ DAMAGE :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :!:
P.S. Izmisli i ti ne6to :wink: ot nas tolkoz :idea: :idea: :idea:

koleto
02-09-2005, 15:33
heiii ama naistina li tolkova ne mojesh da se setish....hahaha ako znaesh az kfi sam gi praila s edin moi pr.samo che razlikata e che az se opitvah samo da go vyzbudq shtot nii ne pravihme sex..i az vse oshte ne pravq de...:)
zamykvash go v toaletnata osobeno ako naprimer si go vidqla che vliza ama naprimer da pie voda ne dr.
i go hvashtash i na nqkoq stena...tolkova li e trudno (celuvki,opipvaniq ala-bala)seshtash se

hah (vtori variant)
v koridora na nqkoq stena go zamykvash ti se oblqgash na stenata i uvivash krak okolo krysta mu nqma na kyde da mrydne da viim dali she sedi kato dyrvo a?a i na sichkoto otgore she vi gledat sigurno mnogo hora...hah taka che...edva li she ostane bezuchasten:)
Izmisli neshtu ne moje tolkova da ne ti idva neshtu na um ti si umno momiche she se setish.. :wink:

Бива горе долу ...

та значи кам темата ... =) аз ако съм ... не бих обърнал внимание на обарвания и такива раути ... според мен точно това направи ... като се разминете първия път по коридора погледни го така както ти си знаеш само ( е и той де :D ) следващото междучасие му кажи здравей и си сложи ръката така че пръстите да са ти на ухото му а дланта на врата му ... на третото междучасие го целуни мн страстно ... :) на четвъртото просто го закови за стената допри тялото си мн близко до него и почни да го целуваш ... ако тръгне да си слага ръцете върху теб ти ги хвани с твойте и ги прикови към стената ... и го селувай без да може да те докосва ... и така ..... :))


Казвам ти честно ако това ми го направи някое момиче което не познавам щте се побъркам пък камо ли ти дето си се "изплющявате" ( ехх тоя бай брадър ) от време на време ... :))))

бтв през цялото време трябва да му се дърпаш ... за да разбере той че ще те целува и докосва когато ти решиш ... ( ама това само за тоя ден става въпрос ... ) гарантирам ти 100 % ако това момче не е дебил или обратен ще го накараш да си мисли за теб от първото междучасие до момента в който ( последния час ) земеш 2 момичета от твоя клас и отдете до неговата стая те ще го извикат ... ти ште го вкараш в женската тоалетна и докато 2те ти приятелки пазят вратата ще го изчукаш набързо :))) уверявам те няма да го забрави никога ! =)))

Ай това е от мен ... :) Надявам се да съм помогнал сичко което съм ти казал е от личен опит и така мисля ... :)))

*** Kids do not try this at your homes :) ***

02-09-2005, 15:37
heiii ama naistina li tolkova ne mojesh da se setish....hahaha ako znaesh az kfi sam gi praila s edin moi pr.samo che razlikata e che az se opitvah samo da go vyzbudq shtot nii ne pravihme sex..i az vse oshte ne pravq de...:)
zamykvash go v toaletnata osobeno ako naprimer si go vidqla che vliza ama naprimer da pie voda ne dr.
i go hvashtash i na nqkoq stena...tolkova li e trudno (celuvki,opipvaniq ala-bala)seshtash se

hah (vtori variant)
v koridora na nqkoq stena go zamykvash ti se oblqgash na stenata i uvivash krak okolo krysta mu nqma na kyde da mrydne da viim dali she sedi kato dyrvo a?a i na sichkoto otgore she vi gledat sigurno mnogo hora...hah taka che...edva li she ostane bezuchasten:)
Izmisli neshtu ne moje tolkova da ne ti idva neshtu na um ti si umno momiche she se setish.. :wink:

Бива горе долу ...

та значи кам темата ... =) аз ако съм ... не бих обърнал внимание на обарвания и такива раути ... според мен точно това направи ... като се разминете първия път по коридора погледни го така както ти си знаеш само ( е и той де :D ) следващото междучасие му кажи здравей и си сложи ръката така че пръстите да са ти на ухото му а дланта на врата му ... на третото междучасие го целуни мн страстно ... :) на четвъртото просто го закови за стената допри тялото си мн близко до него и почни да го целуваш ... ако тръгне да си слага ръцете върху теб ти ги хвани с твойте и ги прикови към стената ... и го селувай без да може да те докосва ... и така ..... :))


Казвам ти честно ако това ми го направи някое момиче което не познавам щте се побъркам пък камо ли ти дето си се "изплющявате" ( ехх тоя бай брадър ) от време на време ... :))))

бтв през цялото време трябва да му се дърпаш ... за да разбере той че ще те целува и докосва когато ти решиш ... ( ама това само за тоя ден става въпрос ... ) гарантирам ти 100 % ако това момче не е дебил или обратен ще го накараш да си мисли за теб от първото междучасие до момента в който ( последния час ) земеш 2 момичета от твоя клас и отдете до неговата стая те ще го извикат ... ти ште го вкараш в женската тоалетна и докато 2те ти приятелки пазят вратата ще го изчукаш набързо :))) уверявам те няма да го забрави никога ! =)))

Ай това е от мен ... :) Надявам се да съм помогнал сичко което съм ти казал е от личен опит и така мисля ... :)))

PS: Междувпрочем ... харесва ми как мислиш ще ми се да има повече момичета като теб ? на колко години си та знаеш толкова много нешта ( ако не е тайна де питам само :D )

*** Kids do not try this at your homes :) ***

02-09-2005, 16:00
em znam li...neshto kusi poli4ki ala bala pogledi 1 drugo :P osobeno dokosvaniq nqq da e zle :)
Хаха навъне -15.6 градуса, с тая къса пола :D
Иначе по темата - ква да кажа ебе му се на народа и това е!
Както искаш така го направи - твоя работа. Едва ли ние ще сме хората дето ще ти кажем какво да правиш.

LiL_Juliete
02-09-2005, 16:12
vkarai gov kenefa i mu naprai edna svirka :)

n3m0
02-09-2005, 17:04
:P hora...mn iskam v daskalo da vazbudia ili pone da go nakaram spr spr mn da mu se iska da pravim sex .Nie poprincip si pravim ,no az naro4no iskam da go predizvikam oste dokato sme v daskalo (hihihihi) iskam napravo da go speka :lol:
DAVAITE I MOM4ETA I MOMI4ETA koito moje da se seti nesto neka da pishe idei (niakoi moje i ot opit da znaiat :wink: )
samo vse pak da kaja -sas sig. znam 4e haresva tialoto mi i sexa s men ,niama tarpenie naste da gi niama vkasti za da mojem da se saberem i da praim lud sex hiih :lol: .Oba4e i tova samo da kaja ne sme gadjeta prosto priateli koito praviat i sex a v ostanaloto vreme sme si nai-dobri priateli :) iskah samo da vi kaja 4e koito mi pishe da se saobrazi i s tova Елементарно... можеш всякак.. :lol: с по-къса пола и некфа предизвикателна поза срещу него, с няколко намека какво ще правите след даскало и тем подобни .. абе момче ли е .. всякак :lol:

LiNkiN4eTo
02-09-2005, 18:06
v kenefa 101 % nqma da ustoi :lol:

sweety_iv4e
02-09-2005, 19:26
maleee hora mersii mn .Az s drehi s pozi da predizvikvam go i mn pati sam se 4udila kak da go zamakna v toaletnata nz kakvo da kaja,stoto toi poprincip ne izliza mn ot staitata mu (nie ne sme v edin klas).
A btw za celuvkite ne moga da si pozvolia da go celuvam primerno v koridora mislia 4e niama da e saglasen- ako ve4e sme v wc-to togava ste moje da go celuvam stoto ne iskame drugite da znaiat za naste sturotiiki hihihihihi
davaite idei kakvo da mu kaja kak da go nakaram da idem do wc-to.
mn pati kato sliaza do tiahnata staia i naro4no kazvam po-silno "ai az otivam do wc-to i ei sega se vrastam " ama toi nikoga ne e idval...nz kak da go zamakna.A MOM4ETA AI PLS AMA 4ESTNO MI KAJETE NAISTINA LI NIAMA DA USTOITE PRIMERNO AKO VI SE SLUCHI NESTO TAKOVA PLSPLSPLS KAJETE
4AKAM OTGOVORITE VI :P

DJ|DarkNeZz
02-09-2005, 19:36
sweety_iv4e Нищо лично но - ти проста ли си да те чука и да не ти дава да го целуваш малееееее абе я се стегни като не иска му кажи ДГД и да видиш как ще ти стане слуга ...... мале тоя как те използва . No Coment.

02-09-2005, 20:24
maleee hora mersii mn .Az s drehi s pozi da predizvikvam go i mn pati sam se 4udila kak da go zamakna v toaletnata nz kakvo da kaja,stoto toi poprincip ne izliza mn ot staitata mu (nie ne sme v edin klas).
A btw za celuvkite ne moga da si pozvolia da go celuvam primerno v koridora mislia 4e niama da e saglasen- ako ve4e sme v wc-to togava ste moje da go celuvam stoto ne iskame drugite da znaiat za naste sturotiiki hihihihihi
davaite idei kakvo da mu kaja kak da go nakaram da idem do wc-to.
mn pati kato sliaza do tiahnata staia i naro4no kazvam po-silno "ai az otivam do wc-to i ei sega se vrastam " ama toi nikoga ne e idval...nz kak da go zamakna.A MOM4ETA AI PLS AMA 4ESTNO MI KAJETE NAISTINA LI NIAMA DA USTOITE PRIMERNO AKO VI SE SLUCHI NESTO TAKOVA PLSPLSPLS KAJETE
4AKAM OTGOVORITE VI :P


Лапе, :) Мисля че ти написах нещо от цялото си сърце и душа и ти казах как бих реагирал аз ако това ми се случи .... обърни му внимание плс ... прочети го 1-2 пъти и ако нещто не ти е ясно питай :) спец заради теб сега щте се регистрирам за да може ако искаш и лс да пишеш :)

02-09-2005, 20:26
Това горе бях аз ... - > koleto

sweety_iv4e
02-09-2005, 21:07
pphahaa az ne sam lape samo da ti kaja,prosto iskah mnenie i ot drugi hora nali e za tva saita. Za teb razbrah kakvo ti haresva i mersi vse pak ,no iskam da kajat i drugi hora

NeBeSeN_88
02-09-2005, 21:17
оближи страстно гърлото на шишето с минералната вода много е яко ако го напраиш както трябва ама го гледай в очите.

sweety_iv4e
02-10-2005, 13:38
phihihi sig she e gotino da mersi mn ;)

morfy
02-10-2005, 14:33
хммм...ми примерно напиши една кратка бележка..нещо от типа:"второто междучасие.мъжката тоалетна на втория етаж.ела сам." и я остави на чина му без да те види,но така че само той да я намери(да не стане гаф) и да разбере че е от тебе!
след това трябва само да го изчакаш там,а ти си знаеш какво да правиш...гарантирам успех на начинанието! :)

sweety_iv4e
02-11-2005, 16:47
ee mersi mn na vsi4ki ama niama li i drugi idei .haide be hora razpusnete...fantaziite..

02-11-2005, 17:05
Mmmmm pri men dosta dobre e deitstval nomera s are da me pridruji6 do WC ili puk primerno az otivam do WC i dokato piq voda momi4eto otzad kat me podhvane da vidi6 ko staa(uj i zmiqta ne zaka4a 4ovek dokat pie voda :P ) ama ne bih prail ne6to pove4e ot natiskane v na6te WC-ta prosto nqma da mi e priqtno....:)

02-11-2005, 17:33
emi nz v nqkoi 4as ako ste ot edin klas i sedi6 blizo do nego vzemi edna himikalka i zapo4ni da q oblizva6 vsqka6 mu pravi6 svirki pak da vidim dali v mejdu4asieto nqma da ti4a do toaletnata da izpusne naprejenieto :)

sweety_iv4e
02-11-2005, 20:36
hehehe tva naistina e hitro.Oba4e mislia da go probvam primerno s blizalka. :wink:

sweety_iv4e
02-11-2005, 20:37
hehehe tva naistina e hitro.Oba4e mislia da go probvam primerno s blizalka. :wink:

sexy school
02-18-2005, 14:04
ami sloji kusa poli4ka i kato idete v daskalo se oblegni niakade ili ne6to takova i da ti se vidi malko dupeto opravi si jartiera pred nego bliji ne6to(blizalka) i mu kaji 4e tova 6te napravi6 i s nego
kaji dali ti haresvat otgovorite i dali e stanalo

09-04-2007, 19:50
ti na kolko si?ako si na 13 6a se samoubiq. :smt005

boiko ti borisov
09-04-2007, 20:01
tuka imalo mn golemi kurvi e...svirki goli v toaletni...ebavate sa s horata li prostitutki? ili ne vi pla6tat?

alkobalko
09-04-2007, 20:02
Темата е стара!