PDA

View Full Version : Працаквация!



stillteenager
02-09-2005, 13:16
Ако знаете само колко мръсно ме прецакаха, дадоха ми оферта за работа с компютри (писане) и аз приех. 10 кинта на 1 ходене (аз съм ученик) - кой ти ги дава??? Ако идеш 1 път в седмицата 10 кинта..колкото пъти идеш се по толкова на път ти дават. Страхотно се зарадвах - хем ще си зимам от там парички, хем наще ми дават! Човека каза, че ще ми се обади на 1 февруари лично на мен. След ето..стана сега квото стана и разбирам аз, че тоя "мръсник" е взел най-добрата приятелка на сестра ми!!!
Айде кажете ми сега, че живота не преебава!!! Б*х маа му! Супер мършаво д*ба.. :evil:

Myrcheto
02-09-2005, 14:32
haha koi ti e kazvam che jivota ne e gaden:) gaden i to dosta.rqdko poluchavame vsichko koeto sme iskali i oshte po rqdko vsichko e idealno po pytq ni...obache ti kvo se shashkash i se qdosvash za tva...ne si go slagai tolkova...shte si namerish druga rabota,moje bi po dobra ot taq...shte ti se otvori druga vyzmojnost.Smile :wink:

LiNkiN4eTo
02-09-2005, 14:53
ne me interesuva

e4o
02-09-2005, 15:13
mm kofti, sujalqvam za teb :(

miloto_girl_4e
02-09-2005, 16:09
ne me interesuva

kato ne te interesuva,za6to izob6to pi6e6 po temata ?!
za6to izob6to vliza6 vuv forumi ?!
izvinqvai,ama ti samo flood-i6 :!:
puk i kakvi sa tezi OGROMNI kartinki v podpisa ti ?!

a po temata .. naistina gadno sa te preebali .. jivota ne vinagi e blagosklonen ... no puk vsqko zlo za dobro .. moje sega da ti se otvori po dobra vuzmojnost :))
aide kusmet {{}}