PDA

View Full Version : kogo da izbera?



prokalnatata
02-10-2005, 12:08
zdraveite!molia vi za pomo6t,za6toto nai-dobrata mi priiatelka me nakara da izbiram megdo neia i 4oveka,koito obi4am.Az izbrah neia,a tia mi se rasardi bez pri4ina.Sega zagubih i neia i zapo4vam da gubia i nego.Kakvo da pravia?

miloto_girl_4e
02-10-2005, 12:14
opitai se da spe4eli6 nanovo mom4eto..
ako ne stane ..
zaebi gi i dvamata i si tursi istinski friends,a ne takiva deto te izpolzvat i
te karat da pravi6 takav gaden izbor :!:

_Jessy_
02-10-2005, 12:17
Samiq fakt, 4e te e nakarala da izbira6 m\u neq i mom4eto ti govori, 4e ne ti e istinskq priqtelka, taka 4e logi4niq izbor e mom4eto...

Alli
02-10-2005, 12:33
ro4no taka,a pa taq,pogovopri s nego,opitai se da en go gubi6,stegni se,a ako tq smao ti se sardi i ti prai problemi,6e i kaje6 da ...................... 6oto kva e taq priatelka!

geri tod
02-10-2005, 12:57
Samiq fakt, 4e te e nakarala da izbira6 m\u neq i mom4eto ti govori, 4e ne ti e istinskq priqtelka, taka 4e logi4niq izbor e mom4eto...
6om te e nakarala da naprravi6 takav izbor,6o za priatelka ti e togava....ili e izrevnuvala mnogo qko ili e egoistka!ako ti be6e priatelka trqbva6e da te podkrepi ili ne6o takova a ne bebe6kata da ti se sardi!

Allicia
02-10-2005, 14:14
Мисля, че и друг път съм го казвала, но според мен, "приятелка", която те кара да избираш м/у любов и приятелство не е истинска приятелка.

manq4kata{P}
02-10-2005, 14:43
ami da,tva momi4e spored men izob6to ne ti e nikakva priqtelka 6tom te kara da izbira6 m/u neq i mom4eto,koeto obi4a6.naistina ne moje da se izbira m/u priqtelstvo i liubov.az mislq,4e ne si zaslujava da zagubi6 6tastieto si s tva mom4e zaradi momi4e,koeto ti se pi6e za tvoq fr,no s deistviqta si dokazva to4no obratnoto.

aBnOrMaL_BaBy
02-10-2005, 15:03
Аз пък мисля че не сте прави в мнението си,че щом това момиче я е накарало да избира,значи не й е истинска приятелка.Това са пълни bullshits и въобще не разсъждавате както трябва.А не сте ли се замисляли,че може би прокълнатата заради това момче е спряла да обръща внимание на приятелката й,и така в тази приятелка да се е родила някфа завист или ярост?Но не мисля че ще ме разберете..според мен трябва да попаднете в същата ситуация за да осъзнаете за какво ви говоря.
Чувала ли сте за думата 'ревност'?Еми аз мисля че точно това мъчи приятелката ти.Тя те ревнува от това момче.И аз на твое място бих направила същия избор,защото приятелите наистина са всичко за мен.А това че ти се е разсърдила..поговори с нея,опитай се да разбереш поне каква е причината и ако не можеш да се оправиш сама отново може да поискаш съветите ни. :wink: Надявам се че съм ти помогнала.

manq4kata{P}
02-10-2005, 15:12
Аз пък мисля че не сте прави в мнението си,че щом това момиче я е накарало да избира,значи не й е истинска приятелка.Това са пълни bullshits и въобще не разсъждавате както трябва.А не сте ли се замисляли,че може би прокълнатата заради това момче е спряла да обръща внимание на приятелката й,и така в тази приятелка да се е родила някфа завист или ярост?Но не мисля че ще ме разберете..според мен трябва да попаднете в същата ситуация за да осъзнаете за какво ви говоря.
Чувала ли сте за думата 'ревност'?Еми аз мисля че точно това мъчи приятелката ти.Тя те ревнува от това момче.И аз на твое място бих направила същия избор,защото приятелите наистина са всичко за мен.А това че ти се е разсърдила..поговори с нея,опитай се да разбереш поне каква е причината и ако не можеш да се оправиш сама отново може да поискаш съветите ни. :wink: Надявам се че съм ти помогнала.

dobre de,dori i da q rvnuva ot tova mom4e,vse pak si mislq,4e ne e prava kato iska ot priqtelkata si da skasa s nego.vmesto tova mogat da sednat da pogovorqt,a ne da sasipvat otno6eniqta si pomejdu si.ako i e istinska fr,6te proqvi razbirane kam neq ili pone 6te se opita da q razbere.a pak drugoto momi4e ot svoq strana,ako naistina ne otdelq dostata4no vnimanie na priqtelkata si,6te trqbva da se postarae da sa4etae ne6tata,6te trqbva da se opita da otdelq dostata4no vreme i za dvamata,taka 4e vsi4ki da sa dovolni i 6tastlivi :wink:

Nekasa4a
02-10-2005, 15:39
Mi ne6to dr ako te revnuva si spretnete 3 ka pak da se zaradva i pi4a i priqtelkata ti :D :D :D

thecopstopped
02-18-2008, 08:15
търси си истински фр. тази като ти се сърди я остави момчето също, то би трябвало да те разбере но знайу на всякъде има момчето не е единстевен :o и хайде една усмивка , а тя ако е истинска приятелка ще дойде при теб и ще дружите отново :)

Saymon90
02-18-2008, 08:31
Да ти имам приятелката ;)
Пробвай с пича. Ако не стане - не стане. Давай нататък.

SINDEL
02-18-2008, 08:50
:? И моята "най-добра" приятелка ми постави такова условие - нея или него. Теглих й една. Мразя, когато някой ми поставя ултиматуми.
Сега сме на "здравей" и "здрасти" главно в скайпа. Някак си нямам особено желание да я виждам. 4естно, не съжалявам, 4е се слу4и така, понеже девой4ето имаше безкрайно високо мнение за себе си и ми лазеше по нервите..
Пробвай се с мом4ето :)

Seducti0n
02-18-2008, 09:16
Темичката е доста старичка, вече.Предвид това я заключвам. :)