PDA

View Full Version : История на плейлиста Ви...



LunaTriCk
02-10-2005, 13:15
През каква музика сте минали (разбирайте стилово, тук-там и някое име за ориентация)? Още от детските ви години та досега?

1-4 клас
Спайс Гърлс и подобни girls/boys групи. Лигави работи...
5-7 клас
възмъжах се и открих Limp Bizkit, Korn....жициииии ! Тъй де, знам че е леко ама тогава ми беше достатъчно тежко за мен.
8-9 клас
Йеа бич. Това беше времето на рапа. Еминем, Дре, Снууп и тем подобни "гангстерски" истории. Смъкнати гащи, XXXXXL фланелки. Доста влияеше. Ааа, щях да забравя и за Ъпсурт и Мишо Плесника. Това беше тяхното време.
9-11 клас
Електронното превзе света ми и все още го държи. Транце, ambient, chillout, tribal, d&b...Отвреме на време и малко поп и комерс почнаха да ми харесват...

Murderdoll
02-10-2005, 13:42
детски години(до 4 клас)
Спайс гърлс ми бяха идолки(още имам
4 касетки и две книги за групата)
после слушах чалга :oops: тя точно тогава
се появи и всички бяха луднали по нея...
та и аз...една година я слушах преди
да разбера какъв боклук е всъщност...
и после почнах да слушам рап...6,7 и малко
в осми...
и в края на осми клас открих моята музика...
и оттогава така се зарибих с..метъл, хардкор,
пънк и т.н. че..вече нищо не може да ме откаже
от тфа:))) :twisted: :twisted: :twisted:

tedo_davis
02-10-2005, 16:18
1-4 клас
Bon Jovi ... (Happy Metal ) roden sam s metal i s tva sha umrem!
5-7 клас
4alga - gergana ala bala ( nehsto se pobyrkah kato toidoha na4alnite Teen godini)
8-9 клас
nablegnah na New-Metala.Akula mi se vyrna ... slu6kah KoRn .. Limp Bizkit .. Gledah KE4-a po BTV-to !!!
9-11 клас
Sq si slushkam Rammstein KORN Avril Lavigne the Cranberianss (dano ne im obyrkah imeto NIGHTWISH ... i t.n. .. vsqkakvi smesici na Metal ( bez DEAD ).
Vsestranno razvita li4nost:)

Dharma
02-10-2005, 16:51
1-4 Spice Girls,kakto pove4eto horica na taq vuzrast
5-7 ne slu6ah mnogo muzika v toq period
8-9 ehe tam ve4e stana smesica ot 4alga i rap
9-11 glavno pop music Avril Lavigne
:wink:

eNigMaTic^
02-10-2005, 17:21
1-4 клас лоша работа.Смесица от чалга и лигави групи... Много зле съм била ей...
5-началото на 6 клас ами преминах на денс, техно и такива неща.Сега понякога си ги пускам.
6-7 клас преминах на ЛП, Аврил, Еванесънс и такива неща.Понякога ме радват и песничките от радио "Фреш"(те ме отучиха от чалгата :lol: )

amy lee
02-10-2005, 17:39
predi 1 klas :arrow: 4alga.ujas!
1-4 klas :arrow: spice girls,destiny`s child,backstreet boys...
5-6 klas :arrow: absolutno vsi4ko bez 4alga.o6te predi tva si slu6ah lp, ama togava po4nah po 4esto da gi slu6am. mrazeh metula!daje o6te slu6ah ligav6tini kato blue
kraq na 6 klas do sega-samo metul, rap i punk!
ama ne slu6am samo lp,spx

aBeP4eTo
02-10-2005, 17:56
Ам интересно ! :wink:
1-4 (клас) :arrow: Спаиските, Бекстрииииит бойЗ !
5-6-7 (клас) :arrow: бях най-лудата фенка на Limp Bizkit тва бяха моя живот целувах плаката не Фред Дърст по 10 пъти на ден !
7-8 (клас) :arrow: хах малко странно за мене ама слушах яко метъл! Събитах се с метали ! И се обличах даже така ! Бях някво малко, отвратително детенце!
9-ти (клас) :arrow: Ам всичко ! Точно в него период слушах абсолютно всичко ! Чалга, Денс, Рап даже ДРС, Нокаут каквото доиде !
10-ти (клас) вече от година някаде слушам техно, хаус !
Лунатрик ме запали по Cillout и от там почнах и ATB, разни DJ`s и такам !
Сега просто ми се налага да слушам ВСИЧКО! Постоянно съм на различни купони и... трябва да уважам желанията на всички като трябва слушам и чалга и Slipknot ! + това обичам разнообразието ! :wink:

lover4e
02-10-2005, 19:15
1-4 клас
Спайс Гърлс. Бях луда фенка и супер много завиждах на съседката, която си имаше цяла папка пълна с най-различни статии и изрезки от вестниците за тях:)
5-7 клас
Слушах си каквото ми падне без определени предпочитания. Май тей като се замисля се събирах само с метъли и такива истории..
8 клас
Мишо Шамара естествено. Тогава беше мания!
9-10 клас
Всичко!:) Абсолютно всичко.. Най-много денс парчета, хитовете на радио "Витоша" и радио "Фреш" :wink:

united_colors
02-10-2005, 19:26
1-4 klas- Backstreet boys , mrazeh Spice girls.
5-7 slu6ah mnogo stranni miksove- Prodigy, NIRVANA, RHCP,
togava (7mi klas) se zaribih i na korn, slipknot, static-x, LB

Prez cialoto tova vreme si poslu6vah i rap - 2pac, Coolio, LLcoolJ
No v 8-mi klas do 10 be6e mania, noseh se smuknato, tva biaha godinite v koito se spukvah ot pu6ene stil Snoop-ku4i-ku4
v 11-ti klas ve4e niamah manii, slu6ah si4ko (bez 4algosi)
sega sam 12-ti klas i pak ne mi puka kvo 6te slu6am, samo da mi otgovaria na nastroenieto, obi4am vsi4ki stari grupi, koito sam slu6ala (sled 5-ti klas) vse o6te obojavam RHCP , NIRVANA, 2pac.... i t.n.t.

Meloman4e, ko da prai6.Ne iskam da izpuskam ni6to, zatva slu6am si4ko!

Devilsplaymate
02-10-2005, 19:34
zna4i predi se kefex na B Boys /i drugi de/ , posle zapo4na da mi haresva vsi4ko bez metal /Sram!/ i segaaa... si4ko bez 4alga!

BABY_SEXY_GIRL
02-10-2005, 20:35
Ne znam to4no koga na kolko sam bila, no sa v slednata posledovatelnost:
:arrow: 4alga (kogato Gloriq se poqvi, mnogo q haresvah :x )
:arrow: Britney, Christina i t.n. - pop muzika, uvajavm Britney, za6toto tq kato se poqvi osaznah 4e taq muzika e po-dobra ot 4algata, tq me spasi ot bardaka :lol:
:arrow: Linkin Park, luda bqh po tqh, non-stop slu6ah tqh, a sa6to i Bon Jovi, 6toto mi be6e sladak :roll:
:arrow: Techno, za malak period...
:arrow: Sega HOUSE i hitovete kato po radio CITY, prez vsi4kata muzika, koqto sam minavala, za sega tova si me kegi MAX, umiram si za HoUsE MuZic :lol: :D

DeaTHroW-ReC_F
02-10-2005, 20:55
бе незнам възрастови граници мааа ахаха преди 1 клас музика май не слушах..после 1-2 малко чалгааа и брата почна ме зарибява по истината... значи... тогава се появи coolio-gangstaz paradise... по късно..wycleaf jean-perfect gentleman...почнах слушам бг рап..по късно се насочих към чуждото..имено кулио ме напраи такааа маниячка...намерих некъв диск кат бех 3-4 клас на тупак...е оттогава се почна..и до ся продължавам...само че малко изменям в смисъл..и малко метъл(50-60 песни) в уинампа... и така..май тва е бъдещето..

Грахче
02-10-2005, 21:14
тц, как ги помните по класове бре http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/blink.gif

най-ранния ми спомен за музика, която съм слушала бяха два албума вкъщи - на Уитни Хюстън някакъв стар и някакво сиди с балади,ама тези два диска нон стоп в продължение на месециии! http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/blush.gif

после прослушах спайс гърлс и бекстрийт, ол сейнтс , аква и подобни http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/dribble2.gif

послеее... българска музика http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/music.gif

метъл, хеви http://www.my-smileys.de/smileys2/A1-metal-up.gif

след това почнах и блек http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/boggled.gif

изведнъж прослушах чалга http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/weirdface.gif

после се върнах пак на бг, рок и ретро песнички и по купони каквото пуснат http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/friends.gif

Nekasa4a
02-10-2005, 23:48
ot parvi do 4 klas rock(ot na ba6ta m)
Rainbow , Scorpions , Black Sabbath , Iron Maiden i dr interesni
posle malko rap i 4alga 6toto mi kazaha da probvam ot si4ko i togava vidqh disko i to posle stana na techno :D

Posle otkrih Black Metal i Nightwish te ne sa mn black i sea si slu6am Black i klasi4eski rock i metal par4eta :D

I se pokrai moite priqteli ve4e nz ko slu6am pokrai tqx proslu6ah i rap i 4alga i tehno i sqkvi raboti :!: No se pak kat sam si sam si puskam muzika koqto me ospokoqva Nightwish :twisted:

MaD_CaT*
02-11-2005, 07:07
1-5 клас Бекстрийт Бойззз,малко и от спайските
6-7кл. чалга периода :shock: :x (през който май всички сме минали)
8-9кл. мммм....всичко ,само да има купон :) :D (без Хард метъл)

LiNkiN4eTo
02-11-2005, 07:57
1-4 klas slu6ah Spice Girls (kakto mn hora) , kefeha me i Five , TLC ... i ei takia raoti .... dori 4alga :D
posle kum 5 klas po4nah da slu6am BG RAP :lol: ot roda na Mi6o 6amara , Spens ... t.n. ... ednovremenno s tova se zapalih po Linkin Park i 4ernata muzika (dmx , dr.dre ...) abe kvo da vi kaja ab6to vzeto mn muziki mn ne6to :lol:
puk sega v 8 klas slu6am kvoto vi doide na um ... lp , lb , dance ,
4erno abe samo hubavi ne6ta :D

Momchence
02-11-2005, 15:29
Mi az ne pomnq predi 4-5 klas da sam slu6al muzika ... vaob6te ne me e vylnuvalo ... i v 5 klas ve4e sestra mi postoqnno dyne6e Rammstein i to kat se po4na ta do sega :) matal4e :) ina4e izneverqvam na stila slu6am i techno ;) drum&bass malko regge i otdelni pesni4ki ako mi haresat :P

reazon'DJ
02-11-2005, 15:34
.......umiram si za HoUsE MuZic :lol: :D

w0w....добър избор

Ми аз със подобен на вашия playlist но чалга при мене не е имало..
:arrow: и сяяя в момента съм в крак със trible,tech,house,clubbin(first of class),ethno,vinyl stolen tech..and other some like shitz

Satanas_daughter
02-11-2005, 15:38
детски години(до 4 клас)
Спайс гърлс ми бяха идолки(още имам
4 касетки и две книги за групата)
после слушах чалга :oops: тя точно тогава
се появи и всички бяха луднали по нея...
та и аз...една година я слушах преди
да разбера какъв боклук е всъщност...
и после почнах да слушам рап...6,7 и малко
в осми...
и в края на осми клас открих моята музика...
и оттогава така се зарибих с..метъл, хардкор,
пънк и т.н. че..вече нищо не може да ме откаже
от тфа:))) :twisted: :twisted: :twisted:
s men beshe tochno po sushtia nachon ama absoliutno sushtia samo che sega sum stignala do metal prez punk-a nikoga ne sum minavala

^efas^^
02-11-2005, 15:54
1-4 клас Backsreet boys ( май така се пишеше вече не помня) и такива други поп групи
5 до сега пЪнК

Pe666o
02-11-2005, 18:23
hmmmmm
1-3 mai 4e si padah po Bakstreet boys i Solid Harmony (koito imaha samo edin album :lol: :lol: )
3-5 si slu6kah mnogo Trance...kakto i Hip-Hop ( nai-ve4e NANA)..i misle 4e togava za pruv put 4uh Rammstein
5-8 e po tova vreme ve4e prozrqh istinata i minah prez Rammstein, Biohazard, Pantera...i izvednaj 4uh DIMMU BORGIR i mi haresa mnogo...i kato se po4na edin lud Black Metal...e ot vreme na vreme i malko Heavy za melodiq :lol: ( bqh stignal daje do Burzum :twisted: )
8 do sega sam kato muzokalna kurva....vse o6te slu6am mnogo Metal..no Burzum ve4e ne mi e slu6aem...sega se kefq na In Flames, Nightwish ( ne mnogo), DIMMU BORGIR ( vse o6te :twisted: )..kakto na Eminem i Astral Projection...no mislq 4e starite baladi i evergreeni sa mi ve4e nai-golqmata slabost :wink:

Resident_Evil_f
02-25-2005, 09:11
mi...na4i 1 klas(i predi 1) 4alga :oops:
2-5 klas moq star idol Ritni Ma Spermas (Britney Spears),i est vsi4ki podobni na neq ne6a
5-6-Doide vremeto na hubavata i ka4estvena musica.Na vsi4ki tezi bandi koito adski uvajavam,i ne moga da jiveq bez tqhnata musica.A tova sa LP,Green Day,Avril Lavigne,Good Charlotte,Kokosha glava,HIM,Evanescence,Courtney Love est,i o6e mn dr. :D

ProstoAz
02-25-2005, 10:41
Уау! Моя плейлист е май най-кратичък и еднообразен :shock: :
1-8 клас - чалга...
И на там мисля да продължавам с нея! Тва е истината! :wink:

П.С. Не казвам, че не случам нищо друго, но предимно е това. :P

Sulfur
02-25-2005, 11:57
Ми то и моя кратък.
НЕ слушам никакви видове метали, техно, хаус, рап, и всякакви други шумове и жици.
Кефа се на гръцка музика и на стойностни български парчета, както и не неща с ритъм и без излишни шумове, нясноти и бездарни текстове.
Втори като мене няма :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
02-25-2005, 21:29
mi nz tochno v klasove ama bqha spaiskite, barby girlcheta...posle kameliq...slud tova eminem, shamara, antibiotika, beloslava...posle 50cent, snoop dogg...sled tui rammstein lp lb...posle borgir cannibal cradle slipknot sepultura...

Dreamer
02-25-2005, 21:35
abe kak nito edin ot vas ne si prizna che slusha chalga:) sram li vi e kakvo?! ne moje ama naistina NEMOJE tuka da nqma pone edin koito da slusha chalga!!!

The Goodbye Girl...
02-26-2005, 09:03
Ами аз от 1-ви до 4-ти клас не слушах нищо, просто не карах без музика.
От 5-ти до към 8-ми слушах всичко, каквото пуснат, каквото чуя.
И откъм 9-ти нататък слушам рап и малко ретро. :wink:

Resident_Evil_f
02-27-2005, 10:43
mi qvno ne i v tazi tema.6tom do sega nikoi ne e napisal 4e slu6a 4alga.
a puk 6tom si e mazen 4algar ot sorta na Azis,edvali 6e go e sram da si go priznae. :wink:

LetiCherry
02-28-2005, 13:26
1 - 4 klas :arrow: ne si spomnqm togava kakvo slu6ah, mai be6e Spice girls

5 - 7 klas :arrow: Backstreet boys, N'Sync, Britney su6to i Destiny's Child i mai togava navleze i rapa

7-9 klas :arrow: kato po4nah da hodq na kuponi, vsi4ki slu6aha 4alga, a az dotogava ne znaeh tova kakvoe e ... taka 4e okolo edna godina slu6ah 4alga i rap (kakva kombinaciq samo!!!!)

9 - 11 klas :arrow: po4nah dosta da slu6am evergreen, ba6ta mi me zapali po Dire Straits, Rainbow, Queen i dr. Sega slu6am po4ti vsi4ko bez chalga, kato stra6no mnogo se kefq na nqkakvi po-stari pesni , evergreenite sa mi lubimi....

Ev1lG1rL_
03-01-2005, 19:48
Ami az otkakto se pomnq slu6kam qko 4alga xaxaxaxa E tva be6e do 5-6 klas.Sega ve4e ima nqkvo raznoobrazie... :P Ve4e su6am i techno,4erno,neometul,ragga i tn.Daje sega ne6to sum se zapalila mnogo po arabska muzika i tn...

snoop
03-03-2005, 20:42
1-4 Rap,Hip-Hop
5-9 Rap,Hip-Hop,club-mix(mai tyi be6i),house,technoo,Trance i si4ko ot sorta :twisted: