PDA

View Full Version : Nai-vuzbujda6tite pozi...



lady_bird
02-10-2005, 14:50
Q mi daite nqkolko gotinki idei za pozi,ama bez misionerskata,6toto tq ot upotreba ve4e suvsem se izturka!Ne6to po-taka! :lol: Ama bez smqna na mestata(momi4eto da e vurhu mom4eto).

02-10-2005, 15:08
http://kamasutrabg.hit.bg/poses.htm - тук има пози колкото искаш

korn___
02-10-2005, 18:20
v toq sait ima mnogo malko pozi ako iskate da znaete po dobre si zemi nqkva knijka :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

DJ|DarkNeZz
02-10-2005, 21:33
Сайтове + Книжки + ВЪОБРАЖЕНИЕ

greshnicata_
02-11-2005, 06:31
edvali to4no tuka nqkoi shte se vpusne v dalgi obesneniq za pozi kakto se zaema mestoto ak da gi napravish i kak se nazovavat taka cge po dobre si kupi knijga te ne sa skapi dolkokoto znam ima i ot 3 lv.

Josefinne
02-11-2005, 18:34
Ами всъщност не е толкова лошо и ти да си отгоре. Сега , може по филмите да си гледала, че жената си държи трупа изправен, но така на мен лично ми естрашно трудно. Аз се облягам напред, а понякога направо лягам върху него. Не знам точно как се получава, но понякога успявам да си движа само таза, а не целия труп и така е доста лесничко.
Друга поза, която е много удобна , приятна и за двамата партньори и в същотот време абсолютно ненатоварваща за теб е тази на бюрото/масата. Общо взето си сядаш на бюрото , да кажем, разтваряш краката и той те почва ;). Сега има малък проблем с височината (ако той е мн висок или пък нисък), но трябва да намерите маса/бюро с пододяща височина, а и може малко да те заболят краката, ако няма къде да ги сложиш. Позата може да стане и на леглото : Момичето сяда на ръба на леглото, а момчето е пред нея.
Интересена поза е и една производна от мисионерската, но в същото време много по-различна: Той хваша краката ти и ги държи сгънати към гърдите ти. Не знам дали си го представи точно, но тази поза е за дълбоко проникване и трябва да се внимава с нея.
Любимите на всички момчета тип Доги Стайл: може също да се разнообразяват - тя е на колене или наведена. А също така задно проникване може да се осъществи и когато жената е легнала по корем или пък е изпарвена.
Изправените пози също са много яки. Трудно е само проникването и ...аве не носи кой знае колко удоволствие, но пък е удобно, ако сте на някое по-екстремно място :wink:
Еми това е общо взето. Позите могат да се разнообразяват с въображение. Това са основните осъществими все пак :roll:
ENJOY :twisted:

07-30-2007, 11:44
Сайтове + Книжки + ВЪОБРАЖЕНИЕ

07-30-2007, 14:17
nai me vuzbujda kato me qzdi kato poni :smt006

bloodranger
07-30-2007, 22:12
nai me vuzbujda kato me qzdi kato poni :smt006
koi ne obi4a :smt005

Quasar
07-30-2007, 22:25
Lover's guide to sexual positions намерете си тоя филм :)