PDA

View Full Version : БГ сериалите!



BaT_GirL
02-10-2005, 21:46
Напослядък започнаха да излизат все повече Български сериали с много съвременни сюжети абе направо сякаш не е БГ филм.Отново се забелязва присъствието на БГ на кино сцената.Какво мислите за тези новите български сериали.За сега знам за излизането само на "Хотел България"в който има доста интриги(поне от 2-те серий който гледах) и "Морска сол"със сюжет близък до този на "Приятели",Май България се опитва да подражава или на забавните американски комедийни сериали или на известните в цял свят сапунки но все пак отново България подхвана снимачната площадка!

glazunov
02-10-2005, 22:58
Аз лично одобрявам тези сериали....гледах наскоро за първи път Морска сол и ми допадна....имаше доста смешни моменти...мисля,че е забавен...наистина е почти същото като "Приятели",но все пак си е българско.
Нашите актьори не са по-слаби от американските.
Желая им успех:-)

02-10-2005, 23:38
Iskam i az da gledaaam vrqqqk! Kefeh se predi na Tq i Toi it was funny! Dano kat ida v bg jivot i zdrave da vidq koi serial i az :)

rosskata
02-11-2005, 07:36
:D "Moрска сол е една идея по- добър от Тя и Той. По- смешен е, а и повече се доближава до българската реалност, докато "тя и той" беше доста изкуствен. Нека да има бг филми, да им се кефим... 8)

MaD_CaT*
02-11-2005, 08:05
Мммм,да...Трябва да има повече такива филмчета :!: За съжаление още не съм гледала нито една серия от "Морска сол"...."Хотел България" мноу не ми допада...ама като си имат зрители... :)

ISSP
02-11-2005, 09:40
Mne me kefat komediite(bg)

butterfly_mc
02-11-2005, 11:15
Аз много обичам българските сериали! Е, тези които се правят сега не могат да се сравнят с по- старите български сериали. Пример за това, мисля че може да бъде "Дом за нашите деца".
Ако трябва да бъда честна "Хотел България" ми допада доста, "Тя и Той", също. Тази седмица гледах един друг сериал по ТВ България, който се казва "Едно дете в повече". Беше ми много интересен, но за съжаление е само 7 епизода.

LiNkiN4eTo
02-11-2005, 12:36
po princip bg serialite me draznqt no "Tq i toi" me radva :!:

BaT_GirL
02-11-2005, 14:12
Радвам се че сериалите се харесват.Абе Българското си е българско!

GeRyTo
02-11-2005, 15:15
Ако трябва да бъда честна този новия сериал "Морска сол" никак не ми харесва...но пък "Хотел България", макар и сапунка, ми допада доста...Мисля че актьорите се справят добре и стоят доста естествено на екрана, а не като някой пластмасови манекени...е всъщност от време на време има доста изкуствени сцени но като цяло филмчето е добро..пък и важното е да се тръгне от някъде пък по натам ще се подобряват и подобряват и другите филми и тоз сериал :)

02-11-2005, 19:35
ШИТ тия сериали са маса зле. В бг има само 2!!! СЕРИАЛА и вие викате че БГ киното е живо! ЗЛЕ! Да видите в русия кво става...3 сериала върват по един канал в седмицата! Да не говорим за другите канали! Сички сериали супер високобюджетни със супер добри актьори! Туй в българия знаят само да подражават на ЕВРЕЙСКИ сериали тип ПРИЯТЕЛИ, бахти гнусотията!

Bird
02-12-2005, 11:25
bih kazala 4e me kefi ''tq i toi'' i ''morska sol''-do nqkyde, no...
''hotel Bylgariq'' mi se struva dosta typ :shock:

BaT_GirL
02-12-2005, 15:41
ШИТ тия сериали са маса зле. В бг има само 2!!! СЕРИАЛА и вие викате че БГ киното е живо! ЗЛЕ! Да видите в русия кво става...3 сериала върват по един канал в седмицата! Да не говорим за другите канали! Сички сериали супер високобюджетни със супер добри актьори! Туй в българия знаят само да подражават на ЕВРЕЙСКИ сериали тип ПРИЯТЕЛИ, бахти гнусотията!
Ми да киното е живо 2 сериала ама до вчера и толкова нямахме!

eNigMaTic^
02-12-2005, 17:22
Мене също ме радват "Морска сол" & "Тя и Той" :P "Хотел България" ми се струва тъпичък и бабешки http://www.evo.bg/modules/Forums/images/smiles/eusa_think.gif