PDA

View Full Version : Koi Ot Foruma Vi E AntipaTichen?



`cannibal`girl
02-11-2005, 13:31
a mi tova go pi6a poneje az sam ot skoro v tozi
forum i ne poznavam po4ti nikoi..ta iskam da vi
chuq mnenieto... (sorry za tupata tema)

LiNkiN4eTo
02-11-2005, 13:41
НИКОЙ!

aBeP4eTo
02-11-2005, 13:54
аВеР4еТо :arrow: Тази мацка ми писна от нея ! Страшно е тъпа всеки ден ми се набива в очите и дава супер тъпи мнения ! Какво да ви кажа супер ми е анти това момиче ! :x

Josefinne
02-11-2005, 14:06
Повечето постоянни посетители на форима са свтсни, но има и някои простаци, които много не ми харесват. Аз вече не влизам много често в този сайт, но Air_J ми се беше набил в очите, както и още няколко, чийто никове вече не помня.

BaT_GirL
02-11-2005, 14:20
Тая тема я пускате за 3-4 път!Абе супер тъпа е всички са сладури и т'ва е истината!

Murderdoll
02-11-2005, 14:25
BABY_SEXY_GIRL - защото я мисля за надута
и с прекалено високо самочуствие което дори и
пречи да вижда понякога :roll:
Traffic - не че имам нещо точно против нвго, дразни
ме щото е мноо смешно 20 и кусур годишен мъж да
се държи по начина по който Радо се държи... :roll:
[B]aned - нещо ме съмнява тоя тип...незнам и аз защо
но ми е антипатичен
LiNkIn4eTo - за тфа създание нямам думи...

manq4kata{P}
02-11-2005, 14:33
amiii ni nam :roll: a ve smqtam,4e pove4eto sa svestni :wink:

e_l_i_z_a
02-11-2005, 14:33
ami antipati4en mi e
Air J :lol:
btw Murderdoll,Traffic i Радо ne sa li edin i su6ti 4owek? :D

Cyberdyne_101
02-11-2005, 14:35
Аз мразя агнешка супа и пилешка каша... :!: 8)

Murderdoll
02-11-2005, 14:41
btw Murderdoll,Traffic i Радо ne sa li edin i su6ti 4owek? :D
да бе а аз кво казах?

GeRyTo
02-11-2005, 14:52
btw Murderdoll,Traffic i Радо ne sa li edin i su6ti 4owek? :D
да бе а аз кво казах?

Хахаха Мърдърдол остай :) на някой им е простено по принцип :P

х
02-11-2005, 15:08
Аз мразя агнешка супа и пилешка каша... :!: 8)

агнешка супа добре, ама пилешката каша е яка...
а мене ме дразни BABY_SEXY_GIRL !!! като видя нейни постове и ги прескачам. тя пише безсмислици за да трупа мнения :? :x

MaD_CaT*
02-11-2005, 15:35
Ъ?!Къф е смисъла на тая тема??!Освен да се изпокараме тука всички...нищо смислено няма да се получи!?Който има някой,който му е антипатичен....ми да му прати ЛС или да си мълчи...негов избор...но според мен от тая тема няма никъф смисъл :shock: :?
П.С. нищо лично към `cannibal`girl ...просто си изказвам мнението по темата :roll:

Momchence
02-11-2005, 15:57
BSG-to Traffic [B]aned koi o6te ... eli sexitooo koqto ve4e mai ne vliza .... air g e malko stranen ma ina4e e pi4 mislq ... ma me drazni malko :) koi drug .... ne se se6tam :P

^efas^^
02-11-2005, 16:09
Честно казано никой не ме е нервил толко че да ми е антипатичен :lol:

Satanas_daughter
02-11-2005, 16:17
Baby sexy girl
[B]aned
kittie(munichko)
air J

winnie_girl
02-11-2005, 16:25
BABY_SEXY_GIRL - защото я мисля за надута
и с прекалено високо самочуствие което дори и
пречи да вижда понякога :roll:
Traffic - не че имам нещо точно против нвго, дразни
ме щото е мноо смешно 20 и кусур годишен мъж да
се държи по начина по който Радо се държи... :roll:
[B]aned - нещо ме съмнява тоя тип...незнам и аз защо
но ми е антипатичен
LiNkIn4eTo - за тфа създание нямам думи...


v tozi forum ne sum pisala ot mnogo vreme, no tazi tema me nakara da napisha dva,tri reda!
Zastavam plutno zad vsi4ko, koeto e napisala Murderdoll, pozdravqvam q, che e purvata i edinstvenata, koqto e imala smelostta (to puk vse edno se iziskva nqkakva smelost da napishesh neshto za nqkogo, kogoto ne poznavash, no na pove4eto im lipsva)... Shapka i svalqm:P
i kakto ve4e napisah, prava e za vsi4ko-> Traffic trqbva da se poosuznae malko i da si stupi na krakata-> vreme mu e ve4e... za baby_sexy_girl-> samo4uvstvieto trqbva da ima pokritie!! za ostanalite nqma kakvo pove4e da dobavq.. Murderdoll si e svurshila rabotata

reazon'DJ
02-11-2005, 16:29
BABY_SEXY_GIRL - защото я мисля за надута
и с........


Абе що ти не се видиш кво пишеш.... :!: :?: :roll:

aBeP4eTo
02-11-2005, 17:27
ни мь ибе :!: уфць :!: хахахаха :!: Murderdoll[/u]

Що за отношение!? Що за акъл !? :x
За първи път някой да ме ядоса !
как може такова нещо !? Предния път като имаше такава тема точно 4-5 човека казаха, че съм им АНТИ ок нп. всеки си има право на мнение в този форум да съм им казала нещо!? НЕ :!:
И моля без цинизми в форума ! :twisted:

Ами досега никои не ме дразнеше в форума ама LiNkiN4eTo не ми харесва !? Ако питате защо!? Мразя хора с ниска култура, простоватички и без мнение :!: А пропуснах и без капка уважение към мнението на хората !
Комлексарка :!: :twisted: Накрая заради такива като тебе ще спра да влизам ! :(

final_fantasy_fan
02-11-2005, 17:35
be smqtam 4e si4ki sa mnoo qki i moo me kefqt.

Murderdoll
02-11-2005, 18:19
BABY_SEXY_GIRL - защото я мисля за надута
и с........
Абе що ти не се видиш кво пишеш.... :!: :?: :roll:
...и какво пиша?
aBeP4eTo, winnie_girl 10х

AvLee
02-11-2005, 18:38
Много сте ми странни..вече незнам колко такива теми имаше.И каква е ползата?Хората,които ви дразнеха престанаха ли да ви дразнят? :roll: Тук данеби да трябва да се стараеш да се харесаш на всички :roll:

THE_GANGSTA_GIRL
02-11-2005, 18:53
Много сте ми странни..вече незнам колко такива теми имаше.И каква е ползата?Хората,които ви дразнеха престанаха ли да ви дразнят? :roll: Тук данеби да трябва да се стараеш да се харесаш на всички :roll:

Tuk macka si mnogo prava i az sam na tva mnenie! Vse pak toq forum e napraven za da moje vseki da kaje svoeto sobstveno mnenie i gledna to4ka! Ako se starae6 da se haresa6 na vsi4ki kva e polzata? Po tozi na4in samo se obezli4ava6 i sliva6 s ostanalite! Mislq 4e po pe4eliv6ata poziciq e da si razli4en s koeto da privli4a6 horata, otkolkoto da licemerni4i6!

MissWorld
02-11-2005, 18:59
mn sorry ama ot taq tema naistina nqma smisal(ne kazvam 4e i az ne puskam tapi temi)
1.nikoi ne moje da mi e antipati4en za6toto ne poznavam nikoi dostata4no
2.na nikoi ne moje da sam antipati4na poradi sa6tata pri4ina
3.tova 4e nqkoe mnenie na nqkoi potrebitel te drazni ne moje da e pri4ina da ti e antipati4en za6toto tova e forum
4.kakvo spored teb ozna4ava antipati4en?
P.S. `cannibal`girl az sa6to nqmam ni6to protiv teb,daje mislq 4e si gotina :wink: :wink: :wink:

Cyberdyne_101
02-11-2005, 19:19
Аз пък си се харесвам.. 8) :lol:

GeRyTo
02-11-2005, 19:33
Добре бе хора дигнахте ми нервите вече!!!Уж не сте толкова прости (извинете ме че така ви наричам ама..) а пък не се научихте за толкова време престой във форума че такива теми не раждат нищо добро...толкова ли не може да разберете че няма значение дали някой ви харесва или ви мрази дали ви уважава или не...важното е вие самите да се оцените и уважите....и да разберете че да се пише в тея теми е най елементарното нещо :evil: :evil: :evil:

Bolid1
02-11-2005, 19:52
GeRyTo - prava si :), az nqma da spomenavam imena prosto shte kaja 4e mrazq flooderite, to se znae koi sa!

pinK_Baby
02-11-2005, 19:56
naistina ne moga da razbera kak moje nqkoi da ti e antipati4en...moje bi ako postoqnno si syzdava konflikti s drugite ama dobre kakyv e smisyla...moje6 li da promeni6 ne6to kato se drazni6 s tiq hora...razbiram da ne ti dopada mnenieto na daden 4ovek ama tva si e normalno razli4ni harakteri razli4ni mneniq o6te pove4e 4e tuk sme tolkova mnogo hora...no kakyv e smisyla da izrazqva6 lo6oto si otno6enie kym nqkoi tova 6te te napravi li po-dobyr s ne6to... ? :roll: :oops:

BABY_SEXY_GIRL
02-11-2005, 22:19
Добре бе хора дигнахте ми нервите вече!!!Уж не сте толкова прости (извинете ме че така ви наричам ама..) а пък не се научихте за толкова време престой във форума че такива теми не раждат нищо добро...толкова ли не може да разберете че няма значение дали някой ви харесва или ви мрази дали ви уважава или не...важното е вие самите да се оцените и уважите....и да разберете че да се пише в тея теми е най елементарното нещо :evil: :evil: :evil:

Napulno saglasna :!: Takiva temi kolkoto iska6 ima, i za kakvo??? Puk da ne govorim 4e e glupavo da precenq6 4ovek samo 4rez foruma, ne go poznavate li4no za da mu lepite ka4estva :roll: Komentiraite si, s tova dokazvate kolko ste ograni4eni :roll: :?

02-11-2005, 22:41
Добре бе хора дигнахте ми нервите вече!!!Уж не сте толкова прости (извинете ме че така ви наричам ама..) а пък не се научихте за толкова време престой във форума че такива теми не раждат нищо добро...толкова ли не може да разберете че няма значение дали някой ви харесва или ви мрази дали ви уважава или не...важното е вие самите да се оцените и уважите....и да разберете че да се пише в тея теми е най елементарното нещо :evil: :evil: :evil:
mnogo si prava :)

monka
02-12-2005, 08:46
10x na lady_bird :)
ta,iskam da kaja,4e men me drazni LiNkIn4eTo. prosto ne mi haresva tova,4e dava super typi i bezmisleni mneniq,a posle drugite bili tupi :lol: i moite mneniq ne sa koi znae kolko stoinostni,ama mislq,4e sa po-dobri ot tezi na tova devoi4e. a i kakato kaza aver4eto,nqma6 nikakvo uvajenie kum 4ujdoto mnenie. mnogo me nadrazni tova"уфцъ". a be ti ot koe selo idva6?!

LiNkiN4eTo
02-12-2005, 09:27
idvam ot selo Burgas ako iska6 mi ela na gosti :!:
ave mili horica znaete li kolko me interesuva va6eto mnenie za men :?: emi ako ne znaete da vi kaja - izob6to ne mi dreme kvo mislite za men :!: az ne sum v toq forum za da sabiram mneniq za sebe si :!:
4e nqkoi ot vas ne me haresvat , nito 6te me zaboli , nito ne6to 6te mi stane , vie nito me poznavate , nito nqkoi znae ne6to pove4e za men ( e ima izklu4eniq no s tqh sum v super otno6eniq) , taka 4e skupi moi boli ma ******* za va6eto mnenie :!: Az mn dobre znam kakvo predstavlqvam i ne e nujno nqkvi nepoznati hora da me ocenqvat :!:

Mnogo pozdravi na Nekasa4a i Air_J :D

leona
02-12-2005, 10:08
nikoi ne mi e anti :wink:

Momchence
02-12-2005, 11:14
Mi temata taka i taka si q ima ... pitat me :arrow: kazvam im :shock: ne sam napravil ni6to nezakonno spored men nqma ni6to lo6o nqkoi da kaje koi ne go kefi ama ne sled tfa da se psuva ... kazva6 i krai .. sledva6tiq ... az 6e se kefa da znam koi ne mi se kefi .. :) prosto da znam :P

C-I-A-R-A
02-12-2005, 12:04
Vsichki ste sladuri.Nikoi ne me drazni vsichki si vi obichkam :oops: :P :D

little_black_dress
02-12-2005, 12:33
На мен ми е антипатичен air j.
Много злобен ми се вижда и аз лично незнам на някой да се е опитал да помогне.
Никакъв позитивизъм няма в този човек според мен,но може и да греша.Не го познавам лично.
Дразни ме и това,че любимата му картинка е ето тази - > :twisted:
Просто е отвратителна и показва негативното му отношение към форума и към хората,които пишат в него. :?

air_J
02-12-2005, 13:50
[***ote="little_black*******ack]На мен ми е антипатичен air j.
Много злобен ми се вижда и аз лично незнам на някой да се е опитал да помогне.
Никакъв позитивизъм няма в този човек според мен,но може и да греша.Не го познавам лично.
Дразни ме и това,че любимата му картинка е ето тази - > :twisted:
Просто е отвратителна и показва негативното му отношение към форума и към хората,които пишат в него. :?
[/c*lor][********][*b][/*uote]
Крайно време беше миризливите и страхливи п.утки да се обадят и да си признаят, че ме ненавиждат! Любимата ми картинка винаги е била :twisted: още от много години насам просто най-готина ми се вижда! Опитвал съм и съм помагал, но когато бях нов във форума сега бих помагал, само ако преценя, че си струва! Не всеки ми разбира хумора това също го има, но ако мога да цитирам Ахат - аз сам си избрах тази съдба, вечната черна овца! А иначе по темата хората които ме дразнят отдавна съм им го казал и те си го знаят редовно използвам случай да ги осирам и винаги успявам, защото те са крайно простовати и е повече от лесно да бъдат забити!
П.С.> Радващо е, че най-накрая миризливите плъхове излязоха от дупките си и се осмелиха да дадат мнение! Това може само да ме радва и ще съм доволен занапред да не си мълчат, както досега правеха, ами като има нещо да се казва да го казват! Това е положението със стиснати кълки деца не се правят! За да се поправи един човек хората трябва да посочат грешките му! Затова драги ми плъхове, които ме нападате (къде с основание, къде без) аз се радвам, че най-накрая излязохте от смрадливото си убежище и се осмелихте да дадете мнението си, а не да казвате, че всички ви харесват, защото такива филми няма!
П.С.2> И въпреки всичко аз няма да се променя и явно ще продължавам да ви дразня така, че котета - примирете се! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
moderated by coki
Поради съдържанието на обиждащи реплики в мнението, същото ще бъде модерирано, а всяко останало изтривано.
Благодаря!

SnoW_GiRl_
02-12-2005, 17:45
Добре бе хора дигнахте ми нервите вече!!!Уж не сте толкова прости (извинете ме че така ви наричам ама..) а пък не се научихте за толкова време престой във форума че такива теми не раждат нищо добро...толкова ли не може да разберете че няма значение дали някой ви харесва или ви мрази дали ви уважава или не...важното е вие самите да се оцените и уважите....и да разберете че да се пише в тея теми е най елементарното нещо :evil: :evil: :evil:

Napulno saglasna :!: Takiva temi kolkoto iska6 ima, i za kakvo??? Puk da ne govorim 4e e glupavo da precenq6 4ovek samo 4rez foruma, ne go poznavate li4no za da mu lepite ka4estva :roll: Komentiraite si, s tova dokazvate kolko ste ograni4eni :roll: :?


NAPLNO SAM PRAVA!

02-13-2005, 20:40
Murderdoll :arrow: gleda samo s koi da se zaqjda i posle se pravi na nevinna men me drazni mnogo 6toto se zaqjda s BABY_SEXY_GIRL
Momchence :arrow: toi se pravi mnogo na golqma rabota no se okaza ot GLUPAV PO GLUPAV prosto me drazni na momenti

02-13-2005, 20:45
aneD]Murderdoll :arrow: gleda samo s koi da se zaqjda i posle se pravi na nevinna men me drazni mnogo 6toto se zaqjda s BABY_SEXY_GIRL



Ти пък да не си и адвокат на BABY_SEXY_GIRL :?: :?

BABY_SEXY_GIRL
02-13-2005, 20:58
Ти пък да не си и адвокат на BABY_SEXY_GIRL :?: :?

Ne :wink: Gadje mi e ot 1 godina i 5 meseca :wink: Sorry za otklonenieto ot temata :roll:

02-13-2005, 21:01
Ти пък да не си и адвокат на BABY_SEXY_GIRL :?: :?

Ne :wink: Gadje mi e ot 1 godina i 5 meseca :arrow:

Хехех ОК така може :wink:

Айде честит ви празник на двамата тогава :wink: (час по-рано...)

BlinDBoY
02-13-2005, 21:28
Аз все още ви се чудя що се впрягате за глупости това са все детски работи кой ви дразни с кого ще спиш а що не направите тема "Мамо що ма роди толкова тъпа".
Кво ви топли вас на кой сте симпатични или антипатични важното е ,че имате приятели които държат на вас и любимите ви хора които винаги са до вас това е най-важно!!!! :wink: Горе главата и толкова не им се вържете на простотиите!

02-13-2005, 22:56
Ти пък да не си и адвокат на BABY_SEXY_GIRL :?: :?

Ne :wink: Gadje mi e ot 1 godina i 5 meseca :arrow:

Хехех ОК така може :wink:

Айде честит ви празник на двамата тогава :wink: (час по-рано...)
10x :) i na teb :P :wink:

Traffic
02-13-2005, 22:58
най-антипатична ми е lady_bird. после е мърдърдол.

Momchence
02-14-2005, 14:16
Ти пък да не си и адвокат на BABY_SEXY_GIRL :?: :?

Ne :wink: Gadje mi e ot 1 godina i 5 meseca :wink: Sorry za otklonenieto ot temata :roll: Tfa s godinata i 5-te meseca go znaeme si4ki ... moje bi za6toto se iztykva6 navqskade kadeto e vazmojno ... zname si4ki kolko mnogo se obi4ate i kolko ste 6taslivi .... ni6to novo ne kazva6 prosto prai6 typo vpe4atlenie .... 1 godina i 5 meseca .. golqm praz!!!

Cyberdyne_101
02-14-2005, 14:27
Днес ми се виждаш нещо войнствен.... :wink: 8)

amy lee
02-14-2005, 14:28
най-антипатична ми е lady_bird. после е мърдърдол.aide izkaza se i ti :roll: e izvinqvai ma tva e tupo, samo pri polojenie 4e se bqhte sdobrili, ama BSG se rasurdi i aide, Murderdoll mi e antipati4na ve4e. ebasi prostotiqta :roll:
prosto si kazah mnenieto, a ti ako iska6 se surdi!

tedo_davis
02-14-2005, 15:09
bez izvinenie ... SI4KI ADMINISTRATORI I MODERATORI 6toto vyr6at 4u6kope6ka rabota.Vinagi ama vinagi az sam precakan.(Sory bratleta no si izrazqvam mnenieto).Ama nqma za kakvo da se obqsnqvam pak i pak za6to sa mi antipati4ni ... !

Eliiiiiiiiii sexsito
02-14-2005, 15:12
ami malko hora me draznat,no se pak az predi vi draznih adski mnogo,a sega neznam 6to ne6atat se promeniha i samo momcehce ne me haresva e mnogo iasno.No kakto i da e,tva e tapa tema ebati za6to pravote samo horata da se karatnie se pak sme tuka ne da sme si anipati4ni :? ,o6te se pak niakoi se opoznaeme.Sled kato sas sigurnost gi opoznaia vsi4kite 6te ti ka dali ne mi haresvat.No zasega si4kite acki mnogo me divat :lol: :D 8)

Eliiiiiiiiii sexsito
02-17-2005, 08:52
a ine4e 4ak antipati4n ne,prosto ima niakoi koito me drazniat,i drugi koito mnogo haresvam,no do antipatia se o6te ne sam stignala :D

Momchence
02-17-2005, 11:38
ami malko hora me draznat,no se pak az predi vi draznih adski mnogo,a sega neznam 6to ne6atat se promeniha i samo momcehce ne me haresva e mnogo iasno.No kakto i da e,tva e tapa tema ebati za6to pravote samo horata da se karatnie se pak sme tuka ne da sme si anipati4ni :? ,o6te se pak niakoi se opoznaeme.Sled kato sas sigurnost gi opoznaia vsi4kite 6te ti ka dali ne mi haresvat.No zasega si4kite acki mnogo me divat :lol: :D 8)kat e typa 6to pi6e6 :lol: sq o4akva6 si4ki da razmislqt varhu kazanoto ot tebe i da spryt da pi6at....ti da vijda6 nqkoi da se kara s nqkoi osven amy lee za koqto da ne haresvat Murderdoll e kraq na sveta??? :?

amy lee
02-17-2005, 13:59
ami malko hora me draznat,no se pak az predi vi draznih adski mnogo,a sega neznam 6to ne6atat se promeniha i samo momcehce ne me haresva e mnogo iasno.No kakto i da e,tva e tapa tema ebati za6to pravote samo horata da se karatnie se pak sme tuka ne da sme si anipati4ni :? ,o6te se pak niakoi se opoznaeme.Sled kato sas sigurnost gi opoznaia vsi4kite 6te ti ka dali ne mi haresvat.No zasega si4kite acki mnogo me divat :lol: :D 8)kat e typa 6to pi6e6 :lol: sq o4akva6 si4ki da razmislqt varhu kazanoto ot tebe i da spryt da pi6at....ti da vijda6 nqkoi da se kara s nqkoi osven amy lee za koqto da ne haresvat Murderdoll e kraq na sveta??? :? ahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne e kraq na sveta be dimo, spox! az ne se karam, a prosto si izkazah mnenieto! kakvo, ne sum izlugala nikude :roll: dobre de hora za6to kakvoto i da kaja vse az sum vinovna? amy lee tva amy lee onova... :cry:

Momchence
02-17-2005, 14:03
ami malko hora me draznat,no se pak az predi vi draznih adski mnogo,a sega neznam 6to ne6atat se promeniha i samo momcehce ne me haresva e mnogo iasno.No kakto i da e,tva e tapa tema ebati za6to pravote samo horata da se karatnie se pak sme tuka ne da sme si anipati4ni :? ,o6te se pak niakoi se opoznaeme.Sled kato sas sigurnost gi opoznaia vsi4kite 6te ti ka dali ne mi haresvat.No zasega si4kite acki mnogo me divat :lol: :D 8)kat e typa 6to pi6e6 :lol: sq o4akva6 si4ki da razmislqt varhu kazanoto ot tebe i da spryt da pi6at....ti da vijda6 nqkoi da se kara s nqkoi osven amy lee za koqto da ne haresvat Murderdoll e kraq na sveta??? :? ahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne e kraq na sveta be dimo, spox! az ne se karam, a prosto si izkazah mnenieto! kakvo, ne sum izlugala nikude :roll: dobre de hora za6to kakvoto i da kaja vse az sum vinovna? amy lee tva amy lee onova... :cry:Spored men pridava6 vajnost na nqkoi ne6ta koito ne sa tolkova vajni i se pali6 i nqkfa takava priema6 si4ko mnogo seriozno ... ne si e ot pyrvo zna4eniq ... nqkoi ne se kefi na Murderdoll mi basi normalno e ne moje si4ki da q haresvat tfa ne zna4i 4e e problem .... prosto nqma nujda ot komentar za6toto ne e ni6to nenormalno i stranno :? uspokoi topkata

02-17-2005, 14:09
Momchence ami az na TeB :?: :!: :?

Momchence
02-17-2005, 14:15
aneD]Momchence ami az na TeB :?: :!: :?Iska6 mi mnenieto za teb :?: :shock:

aBeP4eTo
02-17-2005, 14:28
Не е нужно всяка тема да се обръща в чат ! Моля има ЛС :!:
И няма ли да е по-добре всеки да си казва мнението и ако може другите да не коментират мнението на хората ! :?

Myrcheto
02-17-2005, 19:14
az pyk nqmama antipatichen chovek tuka shtoto mai nikoi ne poznavam ili pone ne dostatychno dobre...ama ima edin ISSP mislq che deto pishe nai nai bezsmislenite postove,koito sym chela ... hich ne mi haresva

etrusca
02-17-2005, 19:23
мен засега всички си ме кефят...нямам нищо против никои

anti`BABY_SEXY_GIRL
02-18-2005, 22:02
opredeleno taaa tupa ovca (BABY_SEXY_GIRL) mi e antipati4na!!! kakto i 6ibanto i gadje...

DiEsEl_GiRl4eTo
02-19-2005, 17:29
Mene me drazni cannibal girl ili kakto tam se pishe. Za kvo q pusna taq tema mi kaji? S kakvo shte ti pomogne kato si nova tuk? Da najejavash tuka obstanovkata samo. Kogato nqkoi ne se kefi na nqkoi, prosto da ne mu chete mneniqta ili da mu kaje s kakvo go drazni. Kakyv e smisyla vsichki da razbirat koi na kogo se drazni? Blaa

Momchence
02-19-2005, 17:31
Mene me drazni cannibal girl ili kakto tam se pishe. Za kvo q pusna taq tema mi kaji? S kakvo shte ti pomogne kato si nova tuk? Da najejavash tuka obstanovkata samo. Kogato nqkoi ne se kefi na nqkoi, prosto da ne mu chete mneniqta ili da mu kaje s kakvo go drazni. Kakyv e smisyla vsichki da razbirat koi na kogo se drazni? Blaasladulano nikoi s nikoi ne se kara ne se vprqgai :) koi s koi se kara da mu se skaram :lol: po spokoino i ne se 6a6kai .... temata ne e ni6to osobeno :P

`cannibal`girl
02-20-2005, 12:16
Mene me drazni cannibal girl ili kakto tam se pishe. Za kvo q pusna taq tema mi kaji? S kakvo shte ti pomogne kato si nova tuk? Da najejavash tuka obstanovkata samo. Kogato nqkoi ne se kefi na nqkoi, prosto da ne mu chete mneniqta ili da mu kaje s kakvo go drazni. Kakyv e smisyla vsichki da razbirat koi na kogo se drazni? Blaa
ahahahaha ako znae6 kolko me e*e kakvo ti e mnenieto za men
ili puk na koito i da bilo ot tozi forum.. edinstveniq 4ovek koito
uvajavam ot tuka tova e Murderdoll!
p.s. kat sam trugnala da te draznq pone se nau4i kak se pi6a!!!

LiNkiN4eTo
02-20-2005, 12:23
spoko ve `cannibal`girl :!:

Dageto
02-20-2005, 12:28
Nikoi ne poznavam!!! :wink:

Bolid1
02-20-2005, 19:34
Ai stiga ste se karali... Temata ne e za sporove.. Mi kat ne vi haresvat, kvo? `Cannibal`girl` shto se zaqjdash... se pak ti pusna temata :!: :?: Mi sq ne te haresva momi4eto i tolkova.. Ae peace :!:

Utopia
02-20-2005, 20:55
ai shte se izkaja i az .. ;]
na men sa mi antipatichni licemerite v toq forum !!
te si znaqt koi sa !

DiEsEl_GiRl4eTo
02-20-2005, 21:31
Mene me drazni cannibal girl ili kakto tam se pishe. Za kvo q pusna taq tema mi kaji? S kakvo shte ti pomogne kato si nova tuk? Da najejavash tuka obstanovkata samo. Kogato nqkoi ne se kefi na nqkoi, prosto da ne mu chete mneniqta ili da mu kaje s kakvo go drazni. Kakyv e smisyla vsichki da razbirat koi na kogo se drazni? Blaa
ahahahaha ako znae6 kolko me e*e kakvo ti e mnenieto za men
ili puk na koito i da bilo ot tozi forum.. edinstveniq 4ovek koito
uvajavam ot tuka tova e Murderdoll!
p.s. kat sam trugnala da te draznq pone se nau4i kak se pi6a!!!
Nqmah predvid, che me draznish izobshto s mneniqta si. Iskah da iztykna, che temata e gadna. Ama qvno na vsichki im haresva. DObre. Vie si znaete. I za teb dori ne sym si izgradila mnenie. Edinstvenoto, koeto znam e, che s murderdoll ste si probivali zaedno ezicite. Podrazni me, che pusna takava tema, a ne zashtoto imam losho mnenie za teb.

Josefinne
02-20-2005, 21:36
Сега е момента ощеееее веднъж някой да каже, че темата е тъпа... :lol: Ебати пародията е тая тема - седя си аз тука и й се хиля. Мисля си, че има полза от цялата тая работа , ми да...определено. Ползата е, че на мен ми стана смешно :lol: :lol: :lol: .

e_l_i_z_a
02-21-2005, 13:35
btw ima ve4e takava tema makar da beshe otdavna :wink:
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=4212&start=0

Nekasa4a
02-21-2005, 14:33
^efas^^ ne6to me drazni toq pi4 i mi se vijda 4e 6te si nameri maistora skoro :twisted:

Momchence
02-21-2005, 17:06
Сега е момента ощеееее веднъж някой да каже, че темата е тъпа... :lol: Ебати пародията е тая тема - седя си аз тука и й се хиля. Мисля си, че има полза от цялата тая работа , ми да...определено. Ползата е, че на мен ми стана смешно :lol: :lol: :lol: . Какво по хубаво от засмяна Жозефинка :lol:

etrusca
02-21-2005, 19:07
^efas^^ ne6to me drazni toq pi4 i mi se vijda 4e 6te si nameri maistora skoro :twisted:
аз пък много му се кефя...а някои които ме дрази bonbon4e :roll: как може да има толкова самовлюбен човек :roll: сякаш света се върти около нея

Nekasa4a
02-21-2005, 19:24
spoko niii s ^efas^^ se razbrahme uj 6te vidim pak ko da kaja za samovlubenite hora tuka sa mn garantiram ti no ne me draznqt prosto sa mi sme6ni ponqkoga :D

`cannibal`girl
02-21-2005, 21:05
Nekasa4a ti si si pi4 :) ama za kvo puk takuv podpis..
mai samo tva ne me kefi v teb :?

e4o
02-21-2005, 21:09
hehe 6to trqbva vuob6te nqkoi da vi drazni, tva si e super sme6no :lol: :lol: :lol:

Josefinne
02-22-2005, 20:11
Сега е момента ощеееее веднъж някой да каже, че темата е тъпа... :lol: Ебати пародията е тая тема - седя си аз тука и й се хиля. Мисля си, че има полза от цялата тая работа , ми да...определено. Ползата е, че на мен ми стана смешно :lol: :lol: :lol: . Какво по хубаво от засмяна Жозефинка :lol:

:oops: - чак се изчервих... :roll:

CRaZy_IKT
06-08-2005, 11:11
az pyk nqmama antipatichen chovek tuka shtoto mai nikoi ne poznavam ili pone ne dostatychno dobre...ama ima edin ISSP mislq che deto pishe nai nai bezsmislenite postove,koito sym chela ... hich ne mi haresva
I az taka!!;)

Napu6en-Buhal
06-08-2005, 11:20
GroZniQ TroL - CyBeRDYnE_101... aKO bqH nA NEGOvO mqstO sHTqH dA sE PReChakAM zAD UGuLa I dA sE GRuMna :evil:

Cyberdyne_101
06-08-2005, 11:38
Ахахахха, на Бухала яко му бъркам в здравето :lol: :lol: Сън не го лови заради мен :lol: :lol:
Ама не си на мое място :P
Упорит си като магаре, Бухал.... не се отказваш. :lol: Нооо както ти казах, няма да се занимавам с теб. :D Ти продължавай да си се пениш :lol: :lol:

И замалко да забравя: :D

13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение. Тука и двамата сме в кюпа :twisted: Ама ти повече от мен :lol: :D

Napu6en-Buhal
06-08-2005, 12:09
nE mI LaziSh pO NerViTE Ne sE radvaI ToLKoVa... PRostO si TurSq TuPaCi s KOitO dA sE EbavAm a Ti sI IDeALen.. MalKO sI SKucHEn nO zA SMeTkA nA TvA sI GLupAvi m,NoO oBichAM dA GLedaaM kAK sE MUchISh dA IZmISLqSH nqkFI SmeshNi NEshtA... a OshTE pOVechE sE RAdvaM katO GLedaM kAK sE OSiRaSh...

p.S. koLKOtO Do PraViLniKa... :
1. TeMaTa gO IziSkVa
2. bOLi mE **** zA PraViLNiKa

06-08-2005, 12:34
`cannibal`girl

Elitooooo
06-08-2005, 13:29
Hora,koito puskat takiva temi :roll: :evil: :!: :!: :!:

Breakaway``
06-08-2005, 17:43
Засега никой... но все ще се намери някой :)
И бТв май... темата не е много добра-мисля че ще създаде някакви /само си мисля/ спорчета :roll:

06-08-2005, 17:53
Засега никой... но все ще се намери някой :)
И бТв май... темата не е много добра-мисля че ще създаде някакви /само си мисля/ спорчета :roll:

Intrigi ... katko vinagi :P

Nqmam antipati4ni ... si4ki sa ludi fenove :P

one_touch
06-08-2005, 18:29
Nikoi! zasega nikoi ne mi se e nabil v o4ite vs mi zvu4at qki

Lil` Bow Wow
06-08-2005, 19:00
Никой не ме дразни обичам всички!
Буахаx ебавам са еее мно0о0 ясно че ме дразнят мноу хора ама най-мно0о ме нервят [b]aned и korn___.

lalqla
06-08-2005, 21:51
Napu6en-Buhal - изглежда ми тъпо рапърче...
traffic - грр тоя човек...като му видя ника и настръхвам от ярост
oyama bla bla - като горния...
linkin4eto ега ти простоватата лигла(пак според мен)
Много се дразня от това, че някой почва да пише "Знаеш ли колко ми е зор, че те дразня?"etc. Е, млъкни...никой не говори на теб.Отговаряме на "мацката", която пусна темата.Щом ме дразниш едва ли ще искам отговор от теб така че по-добре е да си мълчите и да си вадите изводи.
Аз поне щях да попитам по най-миролюбив начин защо не допадам на някого, а не да започвам някакви интриги.

incheto
06-08-2005, 22:41
mi na men nikoi ne mi e antipati4en..4estno!

06-09-2005, 08:23
Никой не ме дразни обичам всички!
Буахаx ебавам са еее мно0о0 ясно че ме дразнят мноу хора ама най-мно0о ме нервят [b]aned и korn___.
hahaha I Ti we :!:

MMF
06-09-2005, 10:01
ОооОоо...гениална тема, брей!..не ви стигнаха караниците в другите, ам ся си направихте специална тамичка за тва, бравос :lol: :P!..въпреки че....някъде имаше няква тема за метъли и там напрао се побърках от смях :lol: ...по темата, дразнят ме предимно малоумните гости, дето драскат, без да знаят за кво става дума, а и тея "умници", дето пускат милиони теми за едни и същи неща(Пр.:"Линкче за незнам-си-коя песничка и подобни...май напрайха тема за тея работи...пък и не само за тва)...иначе останалите сте си перфект, нема кво повече да кажа...има някои, дет' мноу ме радват, ам имена няма да споменавам, ни за доброто, нито за лошото... а вие се яжте колкото искате, ам мисля, че темата е доста тъпа :!:

Devilsplaymate
06-09-2005, 13:40
Интересното е защо продължавате да пускате такива теми ...на мене засега никой не ми е чак антипатичен ! По някой път се е случвало да ме издразнят , но всеки човек си има такива моменти! :roll: :wink:

пипс
06-09-2005, 15:11
ами обичкам и харесвам всички освен
tupbush-мненията му са отвратителни според мен
и linkin4eto-понякога ме изнервя с това което пише и както се казва иска да е "на всяка манджа меродия"

fostenkata:)
06-09-2005, 16:00
olll BSG-to e tva e strashna napast i otrova za mishki nqma da q ubie vervaite mi..prosto e super naduta!!!BSG slez na zemqta...che mn lesno se pada otgore...BLAGODARQ :lol:

AvaLan4e
06-09-2005, 16:08
mi mnogo hora ma ponege ne gi poznavam li4no nema kvo da gi pisha :lol:

untoten
06-09-2005, 21:23
ъъъммм...никой не ми е антипатичен или нещо такова, но не гледам с добро око (много критично.. :) ) на масата, дето се води от това, което е модерно, а не от това, което е стойнстно. някак тъпо е, но карай..

06-09-2005, 21:32
Momchence

Jessika_MG
06-10-2005, 07:31
Cyberdyne_101- ne bih kazala 4e me drazni no prosto se pi6e nqkakvi stranni ne6ta ili uprekva horata imam 4uvstvoto 4e nqma nito edin vesel den za nego
SCANDALOUS-pravi se na mnogo razvratna i na mnogo obrazovana v seksualno otno6enie
nity( ne sam mn ubedena 4e taka se pi6e6 ili v u)-prosto kat bqh o6te novak i na p1rvite mi 2-3 temi non stop mi mr1nka6e za ne6to