PDA

View Full Version : Не На Модераторския Произвол



Utopia
02-12-2005, 08:39
с кво право ми триийте изказванията. а уж сме били свободомислеща държава с свобода на словото и печета. оказвасе обаче, че наистина свободомислеща държава, в която словото и печата са ограничени от някои мозъци които пускат само това което им е угодно или от което не ги е страх. толкова ли са опасни думите ми та чак боли от тях ?! а може би не .. може би не от думите боли .. а от истината която разкриват. истина която човърка в червата като глист. която не трябва да се види от всички!? защо пък не? всеки има право да се изкаже, да защити и затвърди мнението си публично.
изглежда всеки има това право .. без мен. защотото мнението ми беше изтрито най-нагло.

НЕ НА МОДЕРАТОРСКИЯ ПРОИЗВОЛ!

Sunny_stz
02-12-2005, 11:20
To tva tvoite ne sa mneniq ,a komplexi .I s izkazvaniqta obijda6 vsi4ki!!Govori6 bez da poznava6 horata,prosto govori6 gluposti!A vie kak mislite ne e li taka?

02-12-2005, 11:41
To tva tvoite ne sa mneniq ,a komplexi .I s izkazvaniqta obijda6 vsi4ki!!Govori6 bez da poznava6 horata,prosto govori6 gluposti!A vie kak mislite ne e li taka?

Слушай какво ще ти кажа, нито си му на години на Utopia, нито на акъла. Комплекси избиват тия глупаци, които пускат хиляди безмислени теми, и вие им се вързвате и си пишете простотиите вътре.
Ти какво.. Много ли са ти интересни тия теми "С кой бихте спали от форума" "С кой бихте ходили до тоалетната от форума" "Кой харесвате" "Кой ви е антипатичен" ... и да не продължавам !!!
Малко акъл поне нямате ли да се видите, колко сте смешни от страни бе!!!
Рядко излизам извън нерви, обаче тоя път не можах да се сдържа...
Много съм разочарована и от форума и от повече от юзърите му...
Този форум значи много за мен ... и ми е мъчно да гледам как пропада... заради някакви лапетии, които нямали какво да правят и решили да флудят с безкрайните си глупавите теми...

Utopia, аз ти прочетох мнението.. и честно казано си знаех, че на някой модератор няма да му се понрави и ще го изтрие. Не знам защо толкова ги боли хората, като им казват истината. Вместо да ти изтрият мнението, можеха да го оставят и тоя, който е писал темата, да се замисли малко "абе аз толкова ли съм тъп (с извинение) че пускам такива теми?" ... Макар, че много малко хора биха се замислили, а още по-малко хора биха признали грешките си!
Всеки има право да каже това, което мисли. А отсрещното лице е длъжно, най-малкото да уважи мнението му!

НЕ НА МОДЕРАТОРСКИЯ ПРОИЗВОЛ!

Sunny_stz
02-12-2005, 12:36
Sujalqvam ,no az ne obi4am horata koito govorqt bez da znaqt kakuv e 4oveka kogoto obijdat i ni nai-malko go poznavat!!!!!!!!Vuob6te nqma zna4enie toi na kolko godini e i az na kolko sum!Ponqkoga po-malkite imat pove4e akul i razumnost ot po-golemiq!!!Mnoo se izvinqvam,ama horata pi6at temi koito gi vulnuvat,vse pak tova e tiineidjurski sait,a ne.......sait za obidi!!!!Te moderatorite si znaqt rabotata!!!Tozi sait ne e ediniq da obijda drugiq ,a za problemite na tiinedjurite!!!!Moje na nqkoi da mu se struvat malki problemi ,no ot malko se stiga go golqmo!!!!Purvo trqbva da si re6i6 malkite problemi,posle se uslojnqva rabotata!!!!Tuka naistina se prevurna v komplexaren sait ,koito napi6e ne6to i drugiq ne e suglasen i trqbva da go napsuva i da mu kaje ti si takuv i takuv ........
Chakai be!Ti koi si 4e da kazva6 az kakva sum i onq kakuv e!!!!Az prosto iskam suvet ili si kazvam mnenieto ,a onq 6te mi vika ti si licemerka i malko naduto momi4ence blq blq!!E tva ako ne e komplexar........!!Tova mi e mnenieto mnogo sujalqvam 4e ne ti se e ponravilo no i az kazvam istinata!!!Nima nqma6 pravo na sobstveno mnenie i trqbva vednaga da te psuvat i da ti kazvat kakuv si nqk'vi.............deto sebe si ne vijdat!!!!Ae kvo da prikazvam ,vsi4ko tuka sa komplexi!!Nqma razumni hora ,koito da podkrepqt i da ne se qdosvat ot kakvato i da e bilo tema,nai-ve4e psuvat tozi i govorqt ne6to ,koito daje ne e taka,za6toto ne poznavat 4oveka,a negovoto mislene i razsujdavane im se struva.....bezumno,toq e izrud,neznam si k'vo!!!!!Ami takova mu e misleneto problem????I az taka mislq nqkav problem?Moje da sum malko gruba,ama 6te govorq tova koeto mislq i tova e!!!!!!!!Ne me interesuva koi e suglasen i koi ne!!!!

air_J
02-12-2005, 13:15
Е, само защото е казал, че си надута и простовата, затова ли избива комплекси? Абе ти да не си луда аз също смятам, че си простовата и аз ли избивам комплекси? Това, че понякога малките са по-умни от големите е така, но в твоя случай това далеч не е така! Научи се да приемаш критика, особено ако е от хора хиляди пъти по-умни и с по-голям интелект и обща култура или казано по друг начин хора стоящи много стъпала над теб в човешката йерархия, каквито в случая сме аз и Утопия! :twisted:

aBnOrMaL_BaBy
02-12-2005, 13:29
Sujalqvam ,no az ne obi4am horata koito govorqt bez da znaqt kakuv e 4oveka kogoto obijdat i ni nai-malko go poznavat!!!!!!!!Vuob6te nqma zna4enie toi na kolko godini e i az na kolko sum!Ponqkoga po-malkite imat pove4e akul i razumnost ot po-golemiq!!!Mnoo se izvinqvam,ama horata pi6at temi koito gi vulnuvat,vse pak tova e tiineidjurski sait,a ne.......sait za obidi!!!!Te moderatorite si znaqt rabotata!!!Tozi sait ne e ediniq da obijda drugiq ,a za problemite na tiinedjurite!!!!Moje na nqkoi da mu se struvat malki problemi ,no ot malko se stiga go golqmo!!!!Purvo trqbva da si re6i6 malkite problemi,posle se uslojnqva rabotata!!!!Tuka naistina se prevurna v komplexaren sait ,koito napi6e ne6to i drugiq ne e suglasen i trqbva da go napsuva i da mu kaje ti si takuv i takuv ........
Chakai be!Ti koi si 4e da kazva6 az kakva sum i onq kakuv e!!!!Az prosto iskam suvet ili si kazvam mnenieto ,a onq 6te mi vika ti si licemerka i malko naduto momi4ence blq blq!!E tva ako ne e komplexar........!!Tova mi e mnenieto mnogo sujalqvam 4e ne ti se e ponravilo no i az kazvam istinata!!!Nima nqma6 pravo na sobstveno mnenie i trqbva vednaga da te psuvat i da ti kazvat kakuv si nqk'vi.............deto sebe si ne vijdat!!!!Ae kvo da prikazvam ,vsi4ko tuka sa komplexi!!Nqma razumni hora ,koito da podkrepqt i da ne se qdosvat ot kakvato i da e bilo tema,nai-ve4e psuvat tozi i govorqt ne6to ,koito daje ne e taka,za6toto ne poznavat 4oveka,a negovoto mislene i razsujdavane im se struva.....bezumno,toq e izrud,neznam si k'vo!!!!!Ami takova mu e misleneto problem????I az taka mislq nqkav problem?Moje da sum malko gruba,ama 6te govorq tova koeto mislq i tova e!!!!!!!!Ne me interesuva koi e suglasen i koi ne!!!!

Струва ми се,че и ти изобщо незнаеш какво приказваш..прочети си поста още 1-2 пъти и ще се осазнаеш,че сама си противоречиш.Ти казваш,че Утопия е комплексар,защото те е обидил,като е казал,че си лицемерка и т.н...(незнам дали наистина не е така,затова нищо няма да кажа по този въпрос)Също така казваш,че всички от сайта са комплексари..еми не можеш ли да усетиш,че и ти така обиждаш всички?Това означава че и ти не се откъсваш от останалите ..и ти си просто едно малко комплексарче.Еми дай ся и твоето мнение да изтрият..според теб ще го направят ли?Аз ще ти отговоря - не,няма да го направят.Това че защитаваш(мазниш се) модераторите ги радва и те никога не биха ти изтрили поста.Но този на Утопия беше изтрит,просто защото не им се е нравил..това справедливо ли е?Извинявай много,но точно това за мен е комплексарство!Казваш също,Утопия да не говори за хора,които не познава..еми добре,ти да не би да ни познаваш,че да казваш че сме комплексари?По това което пишеш и начина,по който се изразяваш..просто ти давам 100% сигурност,че Утопия е на много по-високо ниво от тебе.В твоя случай явно годините имат голямо значение.Айде няма да пиша повече..много се отплеснах..да не стане така,че накрая и моя отговор на темата да бъде изтрит.. :wink:

Sunny_stz
02-12-2005, 14:00
air_J-eto o6te edin koito plqmpa na avanta!!!Ami vse pak tva si e tvoito mnenie!!!Qvno ne ste me razbrali dostatu4no,ne kazvam specialno za vas 4e ste komplexari ,a ne vijdate li 4e tuka ima dosta???Ne govorq konkretno za Utopia,no za sujalenie i toi e edin ot tqh,tva e moito mnenie!Za6toto az pi6a tema,koqto e suvsem normalna ,a toi zapo4va da mi govori 4e sum bila takava i takava ,moje bi neznaete to4no za koe stava vupros,no tova nqma zna4enie,ne mi puka,govorete kakvoto si iskate!Az ne obijdam nikogo ot foruma,vie sami se obijdate!Vuob6te vsi4ko e do komplexi!Tova 4e go priemate li4no si e va6a gre6ka!
aBnOrMaL_BaBy mnogo dobre znam kakvo govorq,tova 4e ti ne si go razbrala ne e moi problem!Vsi4ki vednaga po4vate da napadate tozi koito si izrazqva mnenieto.Ne bih kazala 4e se maznq na nqkogo........ne sum takuv 4ovek prosto mene ne me interesuva,neka mi triqt mneniqta te zatva sa tuka!!!Te re6avat vsi4ko v toq forum!!!Neka gi iztriqt!
Ami samo 6te kaja 4e tuk sme se subrali razli4ni hora,s mnogo razli4ni harakteri i razsujdeniq i za tova se polu4ava edno takova sporene,komplexarstvo i nerazbiratelstvo!!To zatova vseki si izbira priqtelite i se razbira s opredelen krug ot hora a s drug ne!Nemoje ei tuka vsi4kite da sme na edno mnenie i vsi4ki da sme nai nai!!!No vse pak tezi obidi i komplexi ako gi nqma6e 6te6e da e po-dobre!!Moje bi pone trqbva da priemem mnenieto na drugiq kato negovata gledna to4ka!I az priemam va6ite mneniq bez obidi e vie vijdate!!!I na Utopia gi priemam i nikak ne sum suglasna s nego ,no ne go obijdam nali??No toi kato ne govore6e kato 4ovek i ne si izrazqva6e po-kulturno mnenieto i zapo4na da obijda i az zapo4nah.Nikak nqma da vi e priqtno ei sega da po4nat da vi obijdat kato poiskate nqkakav suvet nali??Molq vi zamislete se!!!

GeRyTo
02-12-2005, 15:01
Хъх..ще ме просветлите ли какъф е бил поста и за какво долу горе става дума...не че не си е истина че каквото не им угодно на хората го трият или премахват по друг начин..имаме известен опит от преди известно време ако си спомняте де (Уто, Аврил, Абнормал) :)

Utopia
02-12-2005, 17:23
syni, pak se namesvash m/u shamarite .. tam kydeto nai malko trqbva dasi
edin fakt: narkomanite otrichat che sa narkomani.
edna istina: teb te boli ot istinata i q otrichash .. :] (che da se se i obijdash)
lichno tvoi problemi si e kva si i kvo si! izrazqvam mnenieto si. moe lichno. ne go nalagam, a go zashtitavam! ne s predpolojeniq a s fakti.
vseki s problemi te ti. moga da ti kaja tochno kvi sa ti problemite i bez da te poznavam. tova che ti ne mojesh da kajesh nqkoi tochno kakyv e .. veche si e vypros na psihika. nachin na mislene koito ti nqmash.
kakto beshe kazal edin poet. tezi koito te mrazqt, te mrazqt zashtoto iskat da sa kato teb.

samo che zaradi teb syni se otklonqvame strashno mnogo ot temata, za tova prosto go priemi i mlykni.
----
na nikoi ne mu haresva mnenieto mu da byde iztrito, ne i bez obqsnenie, ne i bez fundamentalni dovodi, ne i bez osporvane. ne vijdam kakvo losho ima v tova da se znae istinata. nali v kraina smetka kym neq se celim! tova iska vseki .. da znae istinata!
samo che tq biva zatrita .. i za kakvo togava se borim. da pishem tova koeto iskat da vidqt moderatorite ili da pishem sobstvenoto si mnenie ?

Nekasa4a
02-12-2005, 18:44
Abe i men me triqt po nqkoi pat :!:

air_J
02-12-2005, 20:03
Kompexari sme tova e vajnoto pyk to drugoto shte si doide ot samosebe si :twisted:

Sunny_stz
02-12-2005, 20:38
Kva istina otri4am a???Kazah cqlata istina!!!Kvo ima da se luje tuka!!???Kazah vsi4ko koeto mislq tuk,zatova ima6e hora ,koito vednaga napadat!Za6toto tqh gi boli ot istinata!Opredeleno ti neznae6 kvi sa moite problemi ,dosta trudno 6te ti e da razbere6.Puk ako kaje6 ne6to ,edva li 6te e tova ,koeto si misli6.Mda taka si e vseki s problemite si!I az si spodelih problemite,na koito iskam da mi se otgovori kato na priqtel,a ne.............da se obijda.To tva mnenie.......malko ne mi e qsno kvi mneniq si ima6 kato 4ete6 suotveten problem.Az spodelqm problema si ,a ti zapo4va6 da obijda6,6to za mnenie e tova????Az ne ti iskam mnenieto za men,a za problema,nikoi ne te pita kvo ti e mnenieto za taq ,onaq..... 8)
Abe tova e.....nqma kvo da zanimavam drugite ot foruma s tova i da prevru6tame i taq tema v spor!!!!Govorete si po temata,4e q otklonih.. :wink:

BABY_SEXY_GIRL
02-12-2005, 22:48
Xm, na men ne znam dali sa mi bili triti mneniq, rqdko obra6tam vnimanie kolko sa :roll: No predi vreme zabelqzah kogato mi iz4eznaha 100 mneniq :shock: Redno e da se triqt mneniqta, kogato te sa protiv pravilata na foruma, nai-4esto tova sa obidi kum potrebitelite na foruma :roll: Da ne kaja rugatni, za6toto i te sa 4esto sre6tano qvlenie :x No se samnqvam 4e Utopiq e obidil nqkogo prqko, ne znam za kakvo mnenie stava duma, no o4evidno ne se e ponravilo na nqkoi ot moderatorite :roll: No vseki ima pravo na mnenie, s tova sam saglasna, stiga tova mnenie da e v razmkite na dopustimoto :roll: Predi mesec be6e pusnata tema ot roda na "tozi user ili onzi" (Utopiq ili Coki primerno, i sledva6tiq trqbva da izbere koi mu haresva pove4e), dvete sas fire_of_satan izrazihme negativno mnenie kum temata za6toto o4evidno be6e tupa! Moeto mnenie be6e moderirano ot Aia, a tova na fire_of_satan napravo iztrito, tova be6e varhat :evil: :!: Sega kato tova ne se ponravi na Aia zna4i tq e tozi koito re6ava i savsem ot "uvajenie" kum mnenieto na fire_of_satan go iztri nai-milo :twisted: Ujas!

techCandy
02-12-2005, 23:07
Xm, na men ne znam dali sa mi bili triti mneniq, rqdko obra6tam vnimanie kolko sa :roll: No predi vreme zabelqzah kogato mi iz4eznaha 100 mneniq :shock: Redno e da se triqt mneniqta, kogato te sa protiv pravilata na foruma, nai-4esto tova sa obidi kum potrebitelite na foruma :roll: Da ne kaja rugatni, za6toto i te sa 4esto sre6tano qvlenie :x No se samnqvam 4e Utopiq e obidil nqkogo prqko, ne znam za kakvo mnenie stava duma, no o4evidno ne se e ponravilo na nqkoi ot moderatorite :roll: No vseki ima pravo na mnenie, s tova sam saglasna, stiga tova mnenie da e v razmkite na dopustimoto :roll: Predi mesec be6e pusnata tema ot roda na "tozi user ili onzi" (Utopiq ili Coki primerno, i sledva6tiq trqbva da izbere koi mu haresva pove4e), dvete sas fire_of_satan izrazihme negativno mnenie kum temata za6toto o4evidno be6e tupa! Moeto mnenie be6e moderirano ot Aia, a tova na fire_of_satan napravo iztrito, tova be6e varhat :evil: :!: Sega kato tova ne se ponravi na Aia zna4i tq e tozi koito re6ava i savsem ot "uvajenie" kum mnenieto na fire_of_satan go iztri nai-milo :twisted: Ujas!
doidohme si na dumata, i po rano iskah da pi6a po temata, no taka i taka
BSG ve4e q zasegna v tova otno6enie, nqmam ideq za koq tema to4no ide re4 v taq tema to4no, no mi pravi vpe4atlenie 4e smisleni istinni mnenie bezsledno iz4ezvat...4udq se za6to li, i sled toq slu4ai za koito govori tq se prisyedinih i kym podpisa na Utopia (ti taka i ne mi dade razre6enie, nadqvam se 4e ne syrdi6...), qvno nqkoi ot user-ite v toq forum sa mnogo 4uvstvitelni, ili moderatorite gi s4itat za takiva i re6avat da gi predpazqt ot nas zlobarite komplexarite i zlite nepro6tva6ti na nikogo useri :lol: ami neka, neka si triqt kolkoto iskat
a Utopi mejdu drugoto kaza ne6to koeto mnogo mi haresa, za tova 4e ne e nujno da poznava6 nqkogo, a e nujno samo da porazgleda6 postovete mu i na4ina mu na izrazqvane za da moje6 da dobie6 predstava i edva li ne da pravi6 psiho profil, brao :)

ProstoAz
02-13-2005, 09:07
И какво е пишело в този изтрит пост?

Грахче
02-13-2005, 11:03
аз имам въпрос, защо мнения, който изразяват някаква позиция или мнение, се трият, ако вижданията не се препокриват с това на модераторите, а тези мнения, които наистина трябва да бъдат изтрити си стоят?

наистина бих искала да получа отговор...така де, ако може...

и до колкото виждам заглавието е "Предложения, похвали и критики към сайта и екипа", защо никога критиките не се приемат , а биват изтривани?

ceco
02-13-2005, 11:50
Бихте ли ми дали конкретни примери за изтрити мнения, не самите тях де :D ... ами какво е било писано в тях... защото така като говорите без примери незнам за какво точно става дума.........
А и не усещате ли как си противоречите..... хем казвате, че няма модератори, хем се оплаквате, че мненията ви са изтрити или модерирани ?!?!

air_J
02-13-2005, 12:37
Бихте ли ми дали конкретни примери за изтрити мнения, не самите тях де :D ... ами какво е било писано в тях... защото така като говорите без примери незнам за какво точно става дума.........
А и не усещате ли как си противоречите..... хем казвате, че няма модератори, хем се оплаквате, че мненията ви са изтрити или модерирани ?!?!
Виж сега точен чудото модератор да влезе един път на 100 години става това никой не го отрича, но като цяло липсва модераторски контрол, затова пък е налице модераторски произвол (справка раздел "Секс" няма модераторски контрол, а виж колко потребителя се оплакват от модераторски произвол)! :twisted:

Utopia
02-13-2005, 18:08
^npocTo^a3^f^, v lichno moq iztrit sega na skoro post beshe v taq tema http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5657

fire_of_satan, .. zaiche ;) ako trqbva da sme tochni ti daje ne si me i pitala dali moje da se prisyedinish .. :) heh .. razbira se che ne se syrdq .. vinagi ima mqsto za oshte hora v kluba na kompleksarite :)

techCandy
02-13-2005, 18:47
fire_of_satan, .. zaiche ;) ako trqbva da sme tochni ti daje ne si me i pitala dali moje da se prisyedinish .. :) heh .. razbira se che ne se syrdq .. vinagi ima mqsto za oshte hora v kluba na kompleksarite :)
ami bqh ti pratila li4no, i sled kato ne polu4ih otgovor nqkyde okolo
sedmica re6ih 4e pak nqma da vlezne6 v site-a dylgo vreme i zatova go slojih i misleh da ti napi6a vse pak o6te edno li4no, da ti kaja kakvo sym napravila i dali ima6 ne6to protiv...no zabravih :roll: qvno nqkoi li4ni misteriozno iz4ezvat...mnogo stranno
pyk po temata, za tova iztrito moe mnenie...ne bqh psuvala nikoi, osven ako flooder ne se s4ita ve4e za ujasna obida...nai mnogo da sym kazala 4e temata e typa...a vyprosa mi e kak moderatorite vse uspqvat da izdebnat podobni na6i mneniq i vednaga da im biqt delita, a tiq temi v sex pylni s vulgar6tini psuvni i bezsmilici si stoqt sys sedmici...i ne mislq 4e horata si protivore4at, moderatori trqbvat, po vyzmojnost otgovorni i tolerantni, a ne hora koito da moderirat mneniq i da pi6at- molq pi6ete po zadadenata tema, nima ve4e nqmame pravo da izqvqvame nedovolstvoto si? na mene ne mi e za ednoto mnenie, vyprosa e principen....tvyrdq 4e trqbva da se pi6e po zadadenata tema...no mislq 4e li4no az sym syvsten user koito nqma za cel da pravi 3000 mneniq, i nqma za cel da pi6e bezsmilici vyv vsqka vtora tema kato naprimer "ami ne znam", i kogato sym pisala po dadena tema ne v neiniq smisyl to mislq 4e e bilo s osnovanie, ne tvyrdq sy6to 4e vsi4ki izkazvaniq sa mi stoinostni i dobri, no se staraq pone...ne znam, nqkak si ne e 4estno vse pak :roll:

Utopia
02-13-2005, 18:55
Лични съобщения ( Нямате непрочетени съобщения ) i ne e myrdal toq nadpis .. meseci :/

Coki
02-13-2005, 19:08
[quote="fire_of_satan"]

mnogo stranno
pyk po temata, za tova iztrito moe mnenie...ne bqh psuvala nikoi, osven ako flooder ne se s4ita ve4e za ujasna obida...nai mnogo da sym kazala 4e temata e typa...a vyprosa mi e kak moderatorite vse uspqvat da izdebnat podobni na6i mneniq i vednaga da im biqt delita, a tiq temi v sex pylni s vulgar6tini psuvni i bezsmilici si stoqt sys sedmici...i ne mislq 4e horata si protivore4at, moderatori trqbvat, po vyzmojnost otgovorni i tolerantni, a ne hora koito da moderirat mneniq i da pi6at- molq pi6ete po zadadenata tema, nima ve4e nqmame pravo da izqvqvame nedovolstvoto si?

Здравейте, нека и аз взема отношение по темата, относно Utopia убеден съм, че изтритото ти мнение, което никой не знае какво е било, е било изтрито правилно, след като е имало нарушение на правилника, тъй като всички модератори са много добре обучени как да си вършат работата.

fire_of_satan, първото нещо, с което бих искал да започна е това, че би било добре да прочетеш ПРАВИЛНИКА НА ФОРУМА и да се опиташ да го разбереш.

"nai mnogo da sym kazala 4e temata e typa"
:arrow: "II.Задължения на потребителите
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.) "

Всяко едно мнение, като твойто трябва да бъде изтривано незабавно от нас модераторите, защото мнения от този сорт" nai mnogo da sym kazala 4e temata e typa" са абсолютно безполезни за потребителят пуснал темата и за потребителите, които се интересуват и пишат по нея!!!
И накрая искам да завърша с това, че аз като потребител с ранг "Контрол Модератори" съм доволен от работата на екипа и при първа необходимост, ще има нови попълнения.

Utopia
02-13-2005, 19:25
"nai mnogo da sym kazala 4e temata e typa"
symnqvame da go e kazala samo s edno izrechenie. do kolkoto vijdam az Margoto vinagi si zashtitava mneniqta sys solidni dovodi.

9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема. e tova e malko .. :? netochno .. dokato chetesh mneniqta i pishesh tvoeto vlizash v nqkoi rasyjdeniq, .. i malko ili mnogo osnovniq vypros na temata moje da se izmeni.. za dobro ili za losho zavisi ot sluchaq, .. no edno e qsno. razyjdavaneto vodi do progres. zashto trqbva da se zabranqva ?

air_J
02-13-2005, 19:40
Имаше тема със заглавие "PROBLEM" гледам модераторите са я вазирали, както и другите тъпи теми, но се надявам ако са прочели моето мнение по темата да ми кажат тука или на ЛС как точно да си оправя проблема. Много е неприятно така, затова ако знаете уведомете ме! :wink:

Грахче
02-13-2005, 20:44
Бихте ли ми дали конкретни примери за изтрити мнения, не самите тях де :D ... ами какво е било писано в тях... защото така като говорите без примери незнам за какво точно става дума.........
А и не усещате ли как си противоречите..... хем казвате, че няма модератори, хем се оплаквате, че мненията ви са изтрити или модерирани ?!?!

не, никой не си противоречи :)

има малко модератори, които не стига и не си вършат свястно работата. просто събери двете неща и се получава ;)

а все пак..така де..понеже...не за друго, любопитна съм :) ще получа ли отговор, защо съществуват теми, които не са по правилника /и повярвайте не са малко!!!/ при положение,че всички модератори са МНОГО добре обучени да си вършат работата?! и как така става,че все по-често се изтриват мнения, изразяваща някаква отрицателна позиция към форумът ?

Utopia
02-14-2005, 01:11
sigurno nqma da poluchish takova .. a dori i da ti dadat .. to shte dosta interesno (prah v ochite) :)

Utopia
02-14-2005, 18:15
malko kysno .. no vse pak mi doide na akula! kakvo lipsva zada ima obektivno moderatorstvo! na vlasta i lipsva strah! vlasta nqma da ot kogo da se strahuva i zapochva da upotrebqva vlast v lichni interesi. vlasta nqma koi da q spre i zapochva da gleda ot visoko. nqmat stimul i .. za tova moje da gi namerite samo pod malkite chadyrcheta koito slagat na kokteilite ;)

jalko che nqma kak da se promeni tova :/

kittie
02-14-2005, 20:09
interesno razrovih se i:
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5033

_Jessy_
A stiga be, trqbva da si ADSKI, ama ADSKI izvraten, za da napravi6 podobna GADOST !!!
tova ne e li obida po losha ot `temata e typa`

Az sum Bulgarche:

Ти си гаден бее...........
mn dalgo mnenie - zashto ne e istrito?


http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2071

Mr_Lover_Lover:

no comment...

mn smisleno nali? ne e spazl pravilnika no mnenieto e oshte tam...

playful_girlll

haha,bez komentar
itntereso - oshte edno interesno visoko bujetno mnenie

French-Kiss


6to se draznite ot fakta 4e pytkite vi miri6at!?

necenzurirano e .

Mr_Lover_Lover

no comment...

picha reshava da pusne sashtoto inteligentno mnenie 2 pati!

otivam si az na stranica 4 da vida dali nqma nqkoe svqsno mnenie i nqkav gost reshava da me nareshe peder*st bez da go cenzurira


Вие сте пълни педерасти.Всякакви човешки чувства са ви чужди.Найш ли колко ме интересува че обичаш да лапаш пишки и колко те са чисти.не си избивай комплексите тук ходи някой да те еба кат толкова мреш за това.не виждам смисъл да се пише по тема пускана от някакъв толкова изпаснало същество,което надали въобще е виждало гола жена,ще си умре девствен и това пък тръгнал да ми ...

znam, stavam pedantichna, no zashto modovete reshavat da triqt mneniqta na nqkoi useri a ne mneniqta na drugi? idskriminaciq? lichno otnoshenie? ne znam no kvoto i da e, e fakt! :evil:

02-14-2005, 20:17
Tova otgore bqh az, dano da dojivee nqkoi da go vidi predi da bade istrito.

A pa kolko paradoks sa e izlql v taq tema ne e istina!

Utopia
02-14-2005, 22:59
i kolko oshte shte se izlee .. :]
maitap ili ne .. faktite sami govorqt!

02-15-2005, 13:10
hahah! ei,q da ne obijdate Utopia,shtoto toi moje bi e nai-svestniqt chovek v toq site,a nqkvi pikli vzeli mn da si otvarqt ustata!nai-malkoto pyk e kompexiran!!!
moderatorski proizvol mn qsno che ima,ima go i to ne ot 2-3 dena,a otdavna,moderatorite triqt samo tova,koeto iskat,neshto kato pri politicite - tva koeto im e ugodno go pravqt,no za drugoto zabravqt,samo 4e da vi kaja ne mi se vqrva tva nqkoga da se promeni!

techCandy
02-15-2005, 17:08
interesno razrovih se i:
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5033

_Jessy_
A stiga be, trqbva da si ADSKI, ama ADSKI izvraten, za da napravi6 podobna GADOST !!!
tova ne e li obida po losha ot `temata e typa`

Az sum Bulgarche:

Ти си гаден бее...........
mn dalgo mnenie - zashto ne e istrito?


http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2071

Mr_Lover_Lover:

no comment...

mn smisleno nali? ne e spazl pravilnika no mnenieto e oshte tam...

playful_girlll

haha,bez komentar
itntereso - oshte edno interesno visoko bujetno mnenie

French-Kiss


6to se draznite ot fakta 4e pytkite vi miri6at!?

necenzurirano e .

Mr_Lover_Lover

no comment...

picha reshava da pusne sashtoto inteligentno mnenie 2 pati!

otivam si az na stranica 4 da vida dali nqma nqkoe svqsno mnenie i nqkav gost reshava da me nareshe peder*st bez da go cenzurira


Вие сте пълни педерасти.Всякакви човешки чувства са ви чужди.Найш ли колко ме интересува че обичаш да лапаш пишки и колко те са чисти.не си избивай комплексите тук ходи някой да те еба кат толкова мреш за това.не виждам смисъл да се пише по тема пускана от някакъв толкова изпаснало същество,което надали въобще е виждало гола жена,ще си умре девствен и това пък тръгнал да ми ...

znam, stavam pedantichna, no zashto modovete reshavat da triqt
mneniqta na nqkoi useri a ne mneniqta na drugi? idskriminaciq? lichno otnoshenie? ne znam no kvoto i da e, e fakt! :evil:
znam, stavam pedantichna, no zashto modovete reshavat da triqt mneniqta na nqkoi useri a ne mneniqta na drugi? idskriminaciq? lichno otnoshenie? ne znam no kvoto i da e, e fakt! :evil:[/quote]

takaaam, ne si napravih az truda a Kttie....i mnogo qsno si proli4ava
a zatova 4e az kazah istinata, mnenieto mi be6e iztrito nali Coki?
za6to tezi mneniq si sedqt nedokosnati, a moeto za nqkolko 4asa be6e fokusirano i nai prilejno iztrito? interesno naistina, ne me interesuva dali ima diskriminaciq ili li4ni pristrastiq, neka si ima...no kakto kazah i predi ne e 4estno. pravilnika sym go 4ela i mnogo dobre znam kakvo pi6e, vyprosa oba4e e drug, za6to prosto ne me cenzurirahte, sega 6te kaje6: za6toto ne si pisala po zadadenata tema? a moje li da te potiam, za da izrazq vyzmo6tenieto si trqbva li da pusna o6te edna ot mnogobroinite temi po toq vypros...za da me podkrepqt 10 4oveka...i temata da potyne nqkyde iz derbite na mraka? za6to torelirate podoben tip temi? mislq 4e site-a se kazva teenproblem, a ne teenproblem-play nali? kogato s BSG syvsem qsdno napisahme tova koeto spored men i mislq spored dosta hora e samata istina, mislq 4e horata se postresnaha i moje bi ako mneniqta bqha ostanali, dori cenzurirani, temata nqma6e da stane ot 38 stranici, ili tam kolkoto e?
za6to triete smislenite mneniq, koito pove4e pomagat na foruma...prosto ne razbiram, ostavi vsi4ko drugo, prosto nqkoi da mi otgovori, za6to flooderite se tolerirat? :roll:

02-15-2005, 17:45
На мен пък пумияра от аватара ми беше избягал на някъде преди ден, незнам дали модераторите са го прикоткали с кучешка храна или сам е офейкал ... Така де няма значение, важното е че го върнах там където му е мястото :lol:

Murderdoll
02-15-2005, 18:13
На мен пък пумияра от аватара ми беше избягал на някъде преди ден, незнам дали модераторите са го прикоткали с кучешка храна или сам е офейкал ... Така де няма значение, важното е че го върнах там където му е мястото :lol:
по-скоро админа го е прикучил с кучешка храна :D
не бе тедо каза че е наркомански и трябва да ти
го махнат и затва...макар че аз не виждам кое
му е наркоманското..може пък кучето да има диабет
и да си вкарва инсулин с тая спринцовка кво ся... :?

02-15-2005, 18:17
На мен пък пумияра от аватара ми беше избягал на някъде преди ден, незнам дали модераторите са го прикоткали с кучешка храна или сам е офейкал ... Така де няма значение, важното е че го върнах там където му е мястото :lol:
по-скоро админа го е прикучил с кучешка храна :D
не бе тедо каза че е наркомански и трябва да ти
го махнат и затва...макар че аз не виждам кое
му е наркоманското..може пък кучето да има диабет
и да си вкарва инсулин с тая спринцовка кво ся... :?

Аха ясна е работата, нооо кучето ми е обучено и винаги се връща, така че не се опитвайте да ми го отнемете ! :P :P :P :P

Coki
02-16-2005, 09:22
Здравейте отново, препоръчително е когато изразявате мнение, то да бъде реално спрямо фактите:
Нашите потребители са написали 82060 мнения
Имаме 8927 регистрирани потребители
Не е възможно, абсолютно всичко да бъде модерирно, а още повече такива теми, които Kittie ми пуска от 2001 година.
Дори и 100 модератора да има, отново ще има нещо което е против правилника и това е нормално, не е нормално когато тези теми и мнения, са много, а в случая не са спрямо мнения и теми.
Това е все едно държава без неразкрити престъпления, а не знам вие какво искате???
Говорите ми нереални неща(конкретно към Kittie i Fire), факта че ваши теми и мнения са модерирани и се оплаквате , говори че ние си вършим блестящо работата.
Няма никаква дискриминация, просто ние си вършим работата и прилагаме правилника еднакво спрямо всички потребители!

Utopia
02-16-2005, 12:45
interesno .. v tova poslednoto mnenie .. razpoznavam bukvite, prochitam dumite,.. no kato gi svyrja i procheta cqloto izrechenie .. nishto ne se razbira .. ili az ne sym dobre ili tova mnenie e prosto slojeno tam i na nego ne pishe neshto smisleno!

02-16-2005, 14:43
Coki,потребител членувано се пише "потребителят" :) . Все по-убедително ме караш да си мисля,че наистина има потребителски произвол.При условие,че Кittie_ сама е открила без много-много да се рови доказателства за това,че модераторите не си вършат работата :!:
Спрях да влизам в този сайт поради няколко причини,една от които е модераторския контрол и от доста време не бях влизала,но реших да видя ,дали все пак няма промяна ,но явно,че поне относно модераторския произвол,нищо не се е променило :!: А и щом толкова много хора протестират защо не се замислите,дали наистина си вършите толкова "съвестно" работата :!:

02-16-2005, 16:59
Бихте ли ми дали конкретни примери за изтрити мнения, не самите тях де :D ... ами какво е било писано в тях... защото така като говорите без примери незнам за какво точно става дума.........
А и не усещате ли как си противоречите..... хем казвате, че няма модератори, хем се оплаквате, че мненията ви са изтрити или модерирани ?!?!Konkreten primer li ... 6te ti dam eto vyv tazi tema http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=3346 bqh napisal ne6to ot roda "abe hora cveta na saita da vi e problem .. ne vijdate li 4e tuka nqma nikfa svoboda na slovoto ..."
bqh se ragore6til i bqh kazal si4ko taka kakto e ti be6e on-line i mi iztri mnenieto za bukvalno 2 minuti ... nito sam obijdal nqkoi nito ni6to porsto kazah istinata takava kakvato e!! :x

Momchence
02-16-2005, 16:59
Opa ... tfa gore az :?

Momchence
02-16-2005, 17:15
Здравейте отново, препоръчително е когато изразявате мнение, то да бъде реално спрямо фактите:
Нашите потребители са написали 82060 мнения
Имаме 8927 регистрирани потребители
Не е възможно, абсолютно всичко да бъде модерирно, а още повече такива теми, които Kittie ми пуска от 2001 година.
Дори и 100 модератора да има, отново ще има нещо което е против правилника и това е нормално, не е нормално когато тези теми и мнения, са много, а в случая не са спрямо мнения и теми.
Това е все едно държава без неразкрити престъпления, а не знам вие какво искате???
Говорите ми нереални неща(конкретно към Kittie i Fire), факта че ваши теми и мнения са модерирани и се оплаквате , говори че ние си вършим блестящо работата.
Няма никаква дискриминация, просто ние си вършим работата и прилагаме правилника еднакво спрямо всички потребители!Sega kakvo 6e kaje6 4e nemoderiranite temi sa malko li ... mi da ti kaja hi4 ne sa malko ... "Имаме 8927 регистрирани потребители" i 3-4 moderatora .... ekipa ti opredeleno ne se spravq dobre ako iska6 da 4ue6 kakvo mislq az ..... sekfi gluposti lai*a si sedqt nedokosnati ama ako nqkoi kaje ne6to neudobno za moderator ili admin iz4ezva mignovenno ... i na si4koto ot gorego otri4ate nai-naglo ... moe da ne sme tolko umni kolkoto bogravnite admini ama ne sme typi da vidime kfo stava v toq forum!"

02-16-2005, 19:24
Coki,потребител членувано се пише "потребителят" :) . Все по-убедително ме караш да си мисля,че наистина има потребителски произвол.При условие,че Кittie_ сама е открила без много-много да се рови доказателства за това,че модераторите не си вършат работата :!:
Спрях да влизам в този сайт поради няколко причини,една от които е модераторския контрол и от доста време не бях влизала,но реших да видя ,дали все пак няма промяна ,но явно,че поне относно модераторския произвол,нищо не се е променило :!: А и щом толкова много хора протестират защо не се замислите,дали наистина си вършите толкова "съвестно" работата :!:

Vseki ima pravo na greshki,nie da ne sme bezgreshni!!!Neznam kakvo tolkova se oplakvate,nepomnite li predi kolko gosti pishexa i puskaxa kakvi li ne otvratitelni snimki i temi?

02-16-2005, 21:19
Vseki ima pravo na greshki,nie da ne sme bezgreshni!!!Neznam kakvo tolkova se oplakvate,nepomnite li predi kolko gosti pishexa i puskaxa kakvi li ne otvratitelni snimki i temi?[/b]

ДАм, тогава трябваха 100 мнения и теми, за да достигне до нечие съзнание че ИМА нужда от още модератори. След това още 120 да се изберат такива, и още 150 да се оспорва избора. Междувременно теми като вечната"Миризливите сливи- 1,2,3,4,5,6,7 и така до1234 епизод си стояха съвсем безнаказано.(и още си стоят)

На всички недоволни от нещо - докато са толкова малко модератори, недоволни ще има. Ако бяха по 2-3ма на форум, нямаше да има неизтрити простотии, убедена съм.
КОгато някой е модератор, щем не щем, има право да трие каквото иска.
Затова мисля, че щеше да бъде много по- правилно потребителите да ги избираха.
На него може да му се види като обида нещо съвсем безобидно и да го изтрие, но това едва ли значи лично отношение, прото разлика във вижданията за нещата.

Utopia
02-18-2005, 10:45
daje i ot tazi tema vzeha da cheznat mneneniq. mod-ove .. strah vi e da si zashtitite dumite i za tova triete nashite li ?! mnogo e lesno taka. no tova ne vi pravi po doblestni tochno obratnoto pokazva nekadyrnovsta vi!

02-18-2005, 11:19
Aia,mnogo interesno, che ne otgovori na nito edna ot dumite mi,kaza samo,che nikoi ne e bezgreshen.Da,nikoi ne e bezgreshen,ama mod-ovete pravqt greshki i to ne tolkova pravopisni, otkolkoto drugi!Zashto ne kajete neshto za tova zashto ne se vqsvate v razdel "Seks" ili tam vsichko e pozvoleno?az pyk si mislq,che v pravilnika ne e razdeleno kyde da se govori cenzurirano i kyde ne!moje bi "laino" i vsqkakvi dr dumi sa necenzurirani v razdel "Lubov",no v "Seks" vseki moje da si gi izpolzva po svoe usmotrenie!Taka li e?Shtoto az taka razbiram vsichko,koeto dosega izpisahte.Mylchite si na prqkite vyprosi,vqrno e ,che ne moje absoliutno vsqka tema i vsqko mnenie da se moderira,ako e sreshtu pravilnika,no kak moje da triete mneniq,s koito ne ste syglasni,a da ostavqte drugi,koito izobshto ne trqbva da gi ima :!: Pylna glupost :!: Normalno,che shte kajete,che vsichko sa fantazii i nqma da priznaete nito edna svoq greshka :!:

ProstoAz
02-18-2005, 17:37
Aia,mnogo interesno, che ne otgovori na nito edna ot dumite mi,kaza samo,che nikoi ne e bezgreshen.Da,nikoi ne e bezgreshen,ama mod-ovete pravqt greshki i to ne tolkova pravopisni, otkolkoto drugi!Zashto ne kajete neshto za tova zashto ne se vqsvate v razdel "Seks" ili tam vsichko e pozvoleno?az pyk si mislq,che v pravilnika ne e razdeleno kyde da se govori cenzurirano i kyde ne!moje bi "laino" i vsqkakvi dr dumi sa necenzurirani v razdel "Lubov",no v "Seks" vseki moje da si gi izpolzva po svoe usmotrenie!Taka li e?Shtoto az taka razbiram vsichko,koeto dosega izpisahte.Mylchite si na prqkite vyprosi,vqrno e ,che ne moje absoliutno vsqka tema i vsqko mnenie da se moderira,ako e sreshtu pravilnika,no kak moje da triete mneniq,s koito ne ste syglasni,a da ostavqte drugi,koito izobshto ne trqbva da gi ima :!: Pylna glupost :!: Normalno,che shte kajete,che vsichko sa fantazii i nqma da priznaete nito edna svoq greshka :!:

А случайно до сега някой да е дал и ТОЧЕН пример за изтрито мнение? Не, нали? Кажете някой случайно да е забелязал свое или чуждо мнение, което е било изтрито, а е било изцяло по темата, без обидни думи и т.н.? Защо трябва да говорите на изуст?
Вярно е, че има и мнения, които седят, а са против правилата, но все пак винаги ще остане нещо недовидяно.

А някога замисляли ли сте се какво против правилника виждате вие в този форум? - Това, което ние не сме видяли и което предстои да видим! За това мисля, че е трудно да се дава някаква оценка... :roll:

02-18-2005, 17:56
Aia,mnogo interesno, che ne otgovori na nito edna ot dumite mi,kaza samo,che nikoi ne e bezgreshen.Da,nikoi ne e bezgreshen,ama mod-ovete pravqt greshki i to ne tolkova pravopisni, otkolkoto drugi!Zashto ne kajete neshto za tova zashto ne se vqsvate v razdel "Seks" ili tam vsichko e pozvoleno?az pyk si mislq,che v pravilnika ne e razdeleno kyde da se govori cenzurirano i kyde ne!moje bi "laino" i vsqkakvi dr dumi sa necenzurirani v razdel "Lubov",no v "Seks" vseki moje da si gi izpolzva po svoe usmotrenie!Taka li e?Shtoto az taka razbiram vsichko,koeto dosega izpisahte.Mylchite si na prqkite vyprosi,vqrno e ,che ne moje absoliutno vsqka tema i vsqko mnenie da se moderira,ako e sreshtu pravilnika,no kak moje da triete mneniq,s koito ne ste syglasni,a da ostavqte drugi,koito izobshto ne trqbva da gi ima :!: Pylna glupost :!: Normalno,che shte kajete,che vsichko sa fantazii i nqma da priznaete nito edna svoq greshka :!:

А случайно до сега някой да е дал и ТОЧЕН пример за изтрито мнение? Не, нали? Кажете някой случайно да е забелязал свое или чуждо мнение, което е било изтрито, а е било изцяло по темата, без обидни думи и т.н.? Защо трябва да говорите на изуст?
Вярно е, че има и мнения, които седят, а са против правилата, но все пак винаги ще остане нещо недовидяно.

А някога замисляли ли сте се какво против правилника виждате вие в този форум? - Това, което ние не сме видяли и което предстои да видим! За това мисля, че е трудно да се дава някаква оценка... :roll:

Пример? Бях писал в тая тема емии сега поста си не го виждам. Ставаше въпрос за това кога ще ми бъде върнато правото да имам аватар, т.к. така и така кучето си стои ? :twisted:

ProstoAz
02-18-2005, 18:27
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5669&postdays=0&postorder=asc&start=30 само на предишната страница има две твои мнения за това куче. А да не говорим в разни други теми колко мнения има...опищя света.
И в този раздел май незнаеш, че модераторите нямат никакви права. :wink:

Utopia
02-18-2005, 19:14
no pyk adminite imat prava tuk ;)

prosto az: kak da ti dadem tochen primer za iztrito mnenie sled kato to veche ne syshtvuva !? iskaneto ti si protivorechi samo sys sebe si
II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани
dumite se cenzurirat sami ot scripta na foruma :} zashto togava trqbva i tova da go ima kato pravilo ?
osven da uvajvame chujdoto mnenie imame pravo da go osporim zashtitavaiki svoite vijdaniq. no ponqkoga te ne syvpadat s tezi na mod-ovete. za tova mneniqta izchezvat
5.Да НЕ публикуват снимки с големи размери, които затрудняват
разглеждането на сайта от останалите потребители
ne e dadeno ogranichenieto!? lesno moje da se lavira po taq tochka
9.Да НЕ публикуват мнения, несвързани със зададената тема.
a tuk veche e vypros na vijdane ot dadenata gledna tochka. ot kyde da e siguren user-a che mod-a shte vi ot pravilnata gledna tochka mnenieto!
+ tova v mnogo ot temitemi kogato se razvihri diskusiqta malko ili mnogo glavniq vypros se promenq. no ne za losho! a tochno obratnoto. zashtoto taka se raznishtva(za vseki koito uchastva v diskusiqta)izcqlo dadeniq problem(situaciq)
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)
frashka no e s takiva
moderatorite kazvate che ne ste dostatuchno, a admina che e dovolen ot ekipa :? protivorechite si
IV.Аватари
1.Потребителите могат да използват аватари с размер НЕ по-голям от
160x160 пиксела
no kakto stana qsno nqkoi hora ne mogat da izpolzvat avatari s razmer NE po-golqm ot 160x160 pix

PS: nikoi ne sydq! prosto izlagam faktite. te sami govorqt.

02-18-2005, 22:30
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5669&postdays=0&postorder=asc&start=30 само на предишната страница има две твои мнения за това куче. А да не говорим в разни други теми колко мнения има...опищя света.
И в този раздел май незнаеш, че модераторите нямат никакви права. :wink:


Тая па .. ако искам е във всяка тема по 2 пъти ще пиша за тва куче? Ти нещо май се опитваш да ми се караш или кво ?!? Щтото сте путки за тва.... Било адски недопустимо да има такъв аватар ... Е аре или ме банвайте или ми връщайте аватара? Нали е недопустимо ... За кво тогава "развращавам" младежта тогава вече няколко дни с тоя подпис. И вие май незнаете кво искате.

Поради груба обида към модераторите и админите, ще бъдете санкциониран!

02-18-2005, 22:59
Zashto pone ne se sloji nqkoi koito SAMO DA CENZURIRA, mod koito da cenzurira ako ne da trie i t.n. pone da moderira ili cenzurira! Aia i ^npocTo^a3^f^ da si triqt da pravqt kakvoto iskat, no da ima 1 mod koito da cenzurira! I razbira se ako tova stane shte se broi che toi/tq si varshi rabotata kato gledame cenzurite po temite SLED kato e stanal mod. Nz kajete kakvo mislite...

I da dobavq samo - moje i da promenqt imenata na temite i da nqma 15 000 temi ot sorta na "??~?" "Pls help" "obarkana sum", a sled tva shto sa povtarqli temite... chovek i da tarsi kak da nameri kat imenata na temite sa takiva.

Utopia
02-19-2005, 05:35
I da dobavq samo - moje i da promenqt imenata na temite i da nqma 15 000 temi ot sorta na "??~?" "Pls help" "obarkana sum", a sled tva shto sa povtarqli temite... chovek i da tarsi kak da nameri kat imenata na temite sa takiva.
to si ima pravilo i za tova. samo che prilaga li se !?!
II.Задължения на потребителите
7.Да пишат пълно и описателно заглавие на темите си.
Теми от рода на "?", "help", "zashto?" и т.н. ще бъдат поправяни или
премахвани по преценка на модераторите

kazano e po precenka na moderatorite .. kvo izliza .. ako se zamislim logichno izliza che precenkata na moderatorite e greshna :?

Kiti, kolkoto do ideqta ti za mod. koito da cenzurira .. samiq forum si ima takava programa samo se zadavat dumite koito trqbva da cenzurira. taka che ot toq mod nqma da ima faida. ai .. kakvo shte cenzurira .. moito mnenie nqmashe preki i/ili vulgarni obidi kym nqkoi. no .. beshe vkarano v chernata dupka.

02-19-2005, 11:48
No naistina trqbva oshte 1 mod! Aia i Coki i prosto az f, kazvat che ne sa bezgreshni - taka e, neka noviq mod da sa opitva da popravq malkite greshki. Faida shte ima!kakto kaza coki ima mnogo mneniq- 85000 neshto takova beshe, kak 2-3 mods mogat da se spravqt s tolko mn info nz...+ temata koqto pisah ne beshe 2001 ne beshe i ot 02 ili 03 beshe ot 04 nqkade po sredata na 1vata stranica!

Utopia
02-19-2005, 13:15
oshte predi 200 godini horata sa kazali edna mydra misyl .. koqto e i mnogo vqrna specialno za nas bylgarite
kogato nqkoi ne iska da napravi neshto toi se opravdava!

02-19-2005, 16:04
Така първо искам да поздравя администраторите - най-накрая ме баннаха (не че това променя нещо, но важно е желанието) и така поне наистина показаха, че си отстояват позиициите и твърдо а против тва "иначе толкова сипматично куче".

Второ -До тук добре, но се питам като това куче е толкова недопустимо защо в крайна сметка още стои в подписа на този проклет Simply Lethal ? Недейте така, младежта се развращава по този начин нали знаете.

Аре поздрави :wink:

P.S МодерНаторите .. един съвет. Или прилагайте всички правила и въведете апсолютен ред в тоя форум или не изисквайте нищо от никой. Средно положение няма - разберето го. Половината мнения в този форум представляват пост от 1,2 думи, някой друг смайл и тва е ..

Разгледайте малко и вижте, че има цели теми, в който няма написано повече от едно изречение. За тва става въпрос. Щото тоя форум е в крайна сметка да помага, а не за чат нали?

Utopia
02-19-2005, 17:22
така и не разбрах защо това куче е толкова критикувано! И най-вече поради какви причини(мотиви)?!

techCandy
02-19-2005, 18:16
kogato nqkoi ne iska da napravi neshto toi se opravdava!
i iska6 li da ti kaja kakvo sledva ot tova? nqma nujda da ti go kazvam
za6toto ti si go znae6, edno golqmo NI6TO....nie prostol7dieto 6te prodyljavame da bu4im, a te 6te prodyljavat da se opravdavat, Coki 6te si tvyrdi 4e e dovolen ot ekipa, Aia 6te razpravq ami da ne sme perfektni, a prosto az f 6te se opitva nqkak si da rulira m/u vsi4kite tiq ne6ta, dokato pyk ceco m/u vremenno 6te se pravi na udaren 4e temata ne sy6testvuva i 4e problem ne sy6testvuva. ami neka, 6tom pyk taka sa re6ili i 6tom mislqt 4e taka e nai dobre neka, a na nas kakvo ni ostava osven da se primirqvame, i da bu4im i kakvoto i da pravim kakto vijdame vsi4ki, absol7tno ni6to ne se promenq, syglasna sym 4e nedovolni vinagi 6te ima, 4e vinagi 6te ima nqkoi koito da naru6ava pravilata i t.n. pyk i nai veroqtno "ekipa" e re6il 4e moje bi v momenta useri koito sa podhodq6ti nqma, az taka i ne razbrah za6to ne se pusne tema v koqta da mojem vsi4ki da si izberem edin ili dvama novi mod-a, taka sled tova ako ima nqkoi koito da se oplakva 6te imate pravo da mu kajate: e da ama vie si go izbrahte nali? kakto i da e, az ve4e otkazvam da se zanimavam s tiq ne6ta, kauzata mi se struva zagubena... :roll:

AvLee
02-19-2005, 19:40
Аз пък не разбирам какво ще промените със всичките 4 стараници които са написани?Нищо,нали?Както каза fire_of_satan екипа на сайта ще си остане същия!Еми здраве да е!Каво да направим.Имаше такива теми..полза? Има такива теми полза...?

02-19-2005, 23:19
Da izbiame mods - haha! nai populqrnite i nqi `svesnite` spored bulshinstvoto sha mogat da mi triqt mneniqta.
Ima nujda ot oshte mods no tova ne e nachina. Pa ako iskaite izbiraite si s anketki i gluposti no edinstveniq user za koito shte glasuvam za badesh mod e fire of satan, nqmam namerenie tedo davies ili murdera ili onaq shterkata na satan da mi triq sqko 3to mnenie. :evil: ili BSG da trie sqko tqhno 2ro mnenie ili da slojat nqkoi koito nqma da ostavi poveche ot 5-6 mneniq v foruma na den.

02-19-2005, 23:24
Кажете нещо за човека преди вас! - pls pls nqkoi da q delne taq tema i ako iska nqkoi da q puska pak - neka, no v momenta sichko tva mqsto na taq tema ne e nishto poveche ot chat!

02-19-2005, 23:29
Кажете нещо за човека преди вас! - pls pls nqkoi da q delne taq tema i ako iska nqkoi da q puska pak - neka, no v momenta sichko tva mqsto na taq tema ne e nishto poveche ot chat!

Аз съм ЗА една тема, в която да е пълен чат, но за сметка на това във всички останали да се изчистят мненията от сорта на :

- Ехе супер :lol:

- И аз така мисля :D

- :wink:

- Хаха

- Хохо

- Ехехех
и.т.н и.т.н.

02-20-2005, 00:16
^npocTo^a3^f^,da vednaga bih ti dal 1 primer!v 1 tema "TUPOTIQ!" v tozi syshtiq forum bqh napisala ,che design-a na site-a predi 2 godini poveche mi haresva otsega,shtoto imenno za tva se govoreshe i mnenieto mi beshe iztrito!!! Nqma kak da go dokaja,shtoto kato e iztrito az nqmam dokazatelstva,no samo sekundi sled kato go napisah,to izchezna!

02-20-2005, 00:45
^npocTo^a3^f^,da vednaga bih ti dal 1 primer!v 1 tema "TUPOTIQ!" v tozi syshtiq forum bqh napisala ,che design-a na site-a predi 2 godini poveche mi haresva otsega,shtoto imenno za tva se govoreshe i mnenieto mi beshe iztrito!!! Nqma kak da go dokaja,shtoto kato e iztrito az nqmam dokazatelstva,no samo sekundi sled kato go napisah,to izchezna!

Aaaa i az mislq che predi 2 godini design-a beshe po dobar i foruma i toI no sega i da e zle ne e tolko zle kolkoto beshe predi da slojat Aia i prosto az f!

02-20-2005, 12:58
Da izbiame mods - haha! nai populqrnite i nqi `svesnite` spored bulshinstvoto sha mogat da mi triqt mneniqta.
Ima nujda ot oshte mods no tova ne e nachina. Pa ako iskaite izbiraite si s anketki i gluposti no edinstveniq user za koito shte glasuvam za badesh mod e fire of satan, nqmam namerenie tedo davies ili murdera ili onaq shterkata na satan da mi triq sqko 3to mnenie. :evil: ili BSG da trie sqko tqhno 2ro mnenie ili da slojat nqkoi koito nqma da ostavi poveche ot 5-6 mneniq v foruma na den.
Това е така!Обаче май ми става ясно,че няма хора свястни за модератори,така ли?

02-20-2005, 14:03
Moderatori ima, no ako nie go izberem shte izberem nqkoi koito haresvame a ne za koito mislim che stava za mod!

AvLee
02-20-2005, 14:06
Moderatori ima, no ako nie go izberem shte izberem nqkoi koito haresvame a ne za koito mislim che stava za mod!
Пак противоречия...както има какъв е проблема тогава?
И ако случайно земем,че ги изберем не който харесваме,а който става за това?

02-20-2005, 14:42
AvLee ti sha izberesh moje bi toq/taq koqto mislish podhodqshta za mod, drugite 30 pisheshti vav foruma moje ne mislqt taka na neshtata! Shte badat izbrani favoritie i pokrai izbiraneto shte ima kavgi sardeniq i prostotii. Coki i tam Ceco da si izberat mod da slojat !!

AvLee
02-20-2005, 17:25
Абе те да си изберат,ама май това им намерение е далеч в бъдещето.
Аз говоря просто предложения..кой каквото мисли или въобще има ли желаещи.

Cyberdyne_101
02-20-2005, 17:58
Може да бъда малко грубичък, така че се извинявам предварително :wink:
Такаааа.... Аз от известно време я следя тая темичка и си направих няколко изводаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/j0/glasses.gif :arrow:
1. Всички ревете като магарета за някакви изтрити постове, за флуудъри за глупости и с това си мислите, че нещо ще се промени :arrow: е няма :wink: колкото и да не ви харесва
2. Интересно ми е в какви филми се вкарвате :arrow: кой ще се навие за модератор. ще изберем модератор.... дрън дрън и т.н(и си мисля, че някои от вас с голям кеф биха се цанили за модератори, а :?: :wink: ) :arrow: е и това няма да стане :D Просто никой няма да ви даде тази възможност :!: 3. Никой, ама никой от хората поддържащи (доколкото е правино да се каже :wink: ) форума не го е*е за вас. Ами да това е истината и предполагам досега сте го осъзнали
4. В тая тема само си чешете езиците и въпреки, че е със по-смислени постове един вид и вие флуудите :wink: (едни и същи хора все ми се набиват на очи)
Ми засега толкова...ако се сетя още нещо ще го споделя :D
Дано не съм бил много груб :roll: и ако съм бил пак се извинявам :D

Utopia
02-20-2005, 18:30
kritikata ti beshe tochno na mqsto .. i az sym na mnenie che kiti i avle se otkloniha dosta ot glavniq vypros i ne se usetiha.

techCandy
02-20-2005, 18:34
Може да бъда малко грубичък, така че се извинявам предварително :wink Такаааа.... Аз от известно време я следя тая темичка и си направих няколко изводаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/j0/glasses.gif :arrow:
1. Всички ревете като магарета за някакви изтрити постове, за флуудъри за глупости и с това си мислите, че нещо ще се промени :arrow: е няма :wink: колкото и да не ви харесва
2. Интересно ми е в какви филми се вкарвате :arrow: кой ще се навие за модератор. ще изберем модератор.... дрън дрън и т.н(и си мисля, че някои от вас с голям кеф биха се цанили за модератори, а :?: :wink: ) :arrow: е и това няма да стане :D Просто никой няма да ви даде тази възможност :!: 3. Никой, ама никой от хората поддържащи (доколкото е правино да се каже :wink: ) форума не го е*е за вас. Ами да това е истината и предполагам досега сте го осъзнали
4. В тая тема само си чешете езиците и въпреки, че е със по-смислени постове един вид и вие флуудите :wink: (едни и същи хора все ми се набиват на очи)
Ми засега толкова...ако се сетя още нещо ще го споделя :D
Дано не съм бил много груб :roll: и ако съм бил пак се извинявам :D
1vo, da taka e, ni6to nqma da se promeni, ve4e vednyj go kazah
2ro neka ti kaja pyrvo 4e qvno ne nabl7dava6 mnool dobre, 6toto nikoi ot taq tema mislq, ne si to4i zybite za moderator, po4ti sym sigurna, da nqma da stane taka, 6toto ima dosta useri koito ne znaqt to4no kvo pravqt tuk
3to. osyznali sme go povqravi mi, oba4e se opitvame da go promenim nali?
4to. e tva nai mnool me izdrazni, ti za diskusiq 4uval li si, neka ti obqsnq, sybirat se nqkolko 4oveka za da govorqt (pi6at) po daden problem, ima predlojeniq, i osporvaniq i syglasiq po predlojeniqta, nqkoi predlojeniq se vzimat 4asti4no, drugi izcqlo a treti napylno se othvyrlqt, horata obsyjdat dadeniq problem za da mogat grupovo da stigant do nai dobroto re6enie za vsi4ki, se6ta6 li se, sega napravi ralikata m/u flood i diskusiq, 6toto q ima, flood e kogato pi6e6 10 mneniq, s absol7tni bezsmilici ot koito ne mogat da se napravqt i nai prosti izvodi (poneje nqmat smisyl) i koito na na nikoi s ni6to ne pomagat, yhy, sa pak si pomisli, tva flood li e, 6toto az bezsmisleno mnenie tuka ne vidqh, moje bi ti si na drugo mnenie
sorry i az za grubiq ton ako go s4ita6 za takyv, peace

Cyberdyne_101
02-20-2005, 18:42
Добре, приемам корекцията по 4 точка :wink:Изразих се неправилно. Но все така продължавам да си мисля, че някои юзъри тайничко се надяват
(лично мнение, няма да назовавам конкретно, че пак се отклоняваме ) :wink: Мир да е :D

Utopia
02-20-2005, 18:46
Добре, приемам корекцията по 4 точка :wink:Изразих се неправилно. Но все така продължавам да си мисля, че някои юзъри тайничко се надяват
(лично мнение, няма да назовавам конкретно, че пак се отклоняваме ) :wink: Мир да е :D
az lichno cenq truda si i vinagi zastavam zad dumite si. ako ne sym bil prav shte si priznaq. no taka bez borba ne se davam!
nqkoi si pich reshava che moeto misle ne syvpada s negovoto i trie dumite mi! neka sedne i otdeli malko vreme .. da napishe zashto ne sym prav !?

Cyberdyne_101
02-20-2005, 19:07
nqkoi si pich reshava che moeto misle ne syvpada s negovoto i trie dumite mi! neka sedne i otdeli malko vreme .. da napishe zashto ne sym prav !?
Айнщайн е казал :arrow: На този свят има 2 безкрайни неща :arrow: човешката глупост и Вселенета, но за второто не съм сигурен :wink:
Така, че колкото и да се нервите всички..... това е :wink:

Грахче
02-20-2005, 19:40
ще се пените, пените... http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/ranting_w.gif

после някой от добре обучените модератори, дори непрочел какво пише /или прочел през редовете ей така от любопитство/ ще даде дел на всичко... http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/blink.gif

02-20-2005, 19:47
Tova za tocheneto na zabite za modove me razsmq :lol: :lol: Q pusni nqkoi moi QUOTE da vidq kade sam kazala che iskam da sum mod ili AvLee. :lol: I da tochim zubi teb kvo ti puka ne zavisi ot teb koi shte e mod (slava na adminite). :lol: Govorish mnogo mislish malko, skachash v predpolojeniq bez da imash predstava za kakvot govorish.
Pravete kvoto iskate az kazah kakvo mislq za modovete i za koi shte glasuvam ako tq reshi che iska da e mod.
Vseki iska taq malka vlast no malko hora shte mogat da q upravlqvat kakto trqbva, samo tova me plashi.

Cyberdyne_101
02-20-2005, 19:56
http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/biglaugh.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gif
http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rofl.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/cutelaugh.gif
eeee KIttie_ to tvoito stana guzen negonen bqga.... Q ti nameri edin moi CITAT kudeto sum spomenal imena :lol: :lol: Osven tova na men mi e prez **** koi 6te e mod.... i o6te edno osven tova 6te ska4am kudeto iskam....tozi forum kakto vijdam e svobodna zona :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NE :!: 4akai az iskam da stana mod i s tazi ogromna vlast 6te prevzema foruma a posle i SVETA :!: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Грахче
02-20-2005, 20:01
http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/offtopic.gif
и ся какво, една тема, в която всички трябва да са единни, но нееее... айде изпокарайте се всички http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/wtf.gif

Cyberdyne_101
02-20-2005, 20:15
http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/offtopic.gif
и ся какво, една тема, в която всички трябва да са единни, но нееее... айде изпокарайте се всички http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/wtf.gif

OFF TOPIC NA OFF TOPICA
E dobre shvanah nameka :twisted: i kakto kazva6e edin user (mai ve4e bannat)
AZ NE SUM KULTURIST . NAPUSKAM :!: Ostavqm na starite useri da si se penqt nad tozi vajen problem s Moderatorskiq proizvol :twisted: :twisted:

02-20-2005, 20:54
Heheh az ne bqgam az sum stapila zdravo na zemqta i se chudq kvo oshte pravish tuk.
Kolkoto dali nqkoi chete postovete - sigurna sum che chetat i ni se smeqt. :D

AvLee
02-20-2005, 21:15
Аха..и до какъв извод стигнахме?
ПП.Никой не се кара,просто изразява мнение :lol:

02-21-2005, 14:07
tva s mod-ovete ne znam,dlai se bazikate,ama prilicha mn na maitap!pyrvo kakto obiknoveno stava v BG Aia stana mod s vryzki,ne che mi dreme stiga da si vyrsheshe rabotata!!!Chisto bylgarska rabota!Taka che ne se nadqvaite na Coki da izbere moderatori,koito da ni haresat!Vtoro tva da izbirame moderatori e glupava ideq,zashtoto kakto nqkoi kaza shte ima samo karanici i kakvo li ne..Det se vika - vsichki si mislqt,che imat mn akyl,ama malko sa tiq det naistina imat akyl da si vyrshat rabotata.Taka che e qsno che nishto nqma da se promeni,no nqma nishto losho v tova da se opitame!!!

Utopia
02-21-2005, 14:47
ne mi puka koi shte e moderator, ne mi puka kak shte se kazva, ne mi puka i kyde jivee, ne mi puka i kyf e. vajnoto e samo da si vyrshi kakto trqbva rabotata. chesno kazano i ne mi i puka koi znai kolko dali si q vyrshi kakto trqbva. no kato zasqga i men mi puka! zashtoto gledam samo "mrystiq" okolo men, no ne tq se atakuva, a faktite koito otrqzqvam i sybiram v nqkoi drugo mnenie, ne se borqt sreshti gluposta, a sreshti istinata! verno ot istinata boli. no istinata e i edna kritika koqto trqbva da se nauchat da priemat i da se pouchavat ot neq. kakto vijdame obache ne stava zashto li!
temata mi ne beshe tolkova za borbata kolkoto za provokaciq. moqta lichna ideq. da provokiram moderatorite da napishat nqkoi drugo slovo tuk, da zashtitqt tqhnite vyzgledi, dovodi i motivi nakarali gi da iztriqt istinata. no uvi. samo gledat kak temata se razrastva stranica sled stranica, chetat po diagonal kakvo pishem. edinstvo prosto^az mi napravi vpechatlenieche govoreshe tvyrdo s neini dumi. ostanalite "bojestva" prosto e krieha zad "bojestvenite" pravila. o i ne samo tova, dori Aia se opitvashe da me ubedi che sym prestipyl zakona i shte trqbva da byda nakazan s lishavane ot svoboda. no za jalost tq malko se pozagubi iz pravilnika si i opitite si da me izkara vinoven. Aia siguren sym che si milo i charovno momiche, iskash da pravi dobro i da pomagash, obache prosto ne go pravish po pravilniq nachin ili ne si se zahvanala s pravilnata rabota. prosto priemi kritikata mi i rasyjdavai nad neq.
zashto e celiq tozi shum, zashto e vsichko tova "mrynkane" pitat povecheto ot vas nesyprichastni kym diskusiqta ni. chudqt se i za kvo govori povecheto pesimisti. stava vypros za tova che nqkolko skromni hora umqt da cenqt truda, chujdiq i svoq. zastavat zad ubejdeniqta si i dumite si, zashtitavat poziciqta si. na tezi koito ne im puka za dumite im .. kakvi ste vie be hora, za kakvo govorite! - shte vi kaja .. vie ste imitatori. dnes imitirate zara, utre kali... kakvi vsyshtnost ste .. nqma da razbere. ne se strahuvaite da bydete sebe si. da bydesh sebe si e nai gotinoto. zashtoto si i nai originalen taka!
Ne Na Moderatorskiq Proizvol!
sami vijdate vsichki .. i znaete. kogato dadat na obiknoveq chovek i malko vlast toi se opiqnqva, zapochva da si misli che e mnogo nad ostanalite i gleda na tqh kato na mravchici i vseki izminal den gleda vse po ot visoko i po ot visoko dokato edin den i mravchici ne vijda! zagubva se elementarnoto choveshko uvajenie. tova e forum!? DA! ne se poznavame lichno!? DA! no nie ne sme prosto mneniq lepnati na edna web stranichka. nie sme hora stoqshti pred mashinite si, vlagashti malko ili mnogo chast ot sebe si pomagaiki za reshavaneto na nechii luboven ili seksualen problem nie sme lichnosti koito diskusirat po dadena situaciq, nie sme hora koito se zabavlqvat, ni sme uchiteli i uchenici spodelqiki opita si i vyzpriemaiki syvetite na tozi otsreshta.
ne mi puka koi shte e moderator, ne mi puka i kak se kazva, prosto iskam da se uvajavame, ne samo az da uvajavam mnegovoto mnenie no i toi da uvajava moeto! da me ubedi che gresha, za tova koeto sym napisal, i da mi pokaje koe e pravilnoto. moga da priema kritika otpravena kym men, a vie?

techCandy
02-21-2005, 19:29
Утопия, това което написа прсто....много точно и много на място беше
казано, наистина много ми хареса, наистина се надявам да успееш да провокираш модреаторите, да се замислят за това което правят, а не да се крият в черупката си от правила, о колко много искам сега някой от тях да отговори, а дали им стиска? Хайде отговорете! Не мисля че имате какво да губите, а и авторитета ви няма да се подрони, ако отговорите поне веднъж от самите себе си, а не позицията на модератор и шеф. Може би и ние преувеличаваме...може би, но защо и вие не вземете да поглденте неща в истинската им светлина? Направете го поне веднъж, направете го за мен, за Утопия за Кити и всички които искат да научат истината и за всички на които им пука, колкото и да сме, май го заслужаваме! Аз съм в очакване...http://smilies.sofrayt.com/%5E/1/rolls.gif

Coki
02-21-2005, 20:11
Uto, 3/4 от мненията ти в тази тема, са някакви виртуални фантазии и започвам да се притеснявам за теб...

Fire, съжалявам, но както моята работа така и на всички модератори е да налагаме, спазваме и вършим своята работа спрямо ПРАВИЛНИКА.

И накрая, доволен съм от моментното състояние на форума, това дали ще има нови модератори, е моя политика, която за момента се пази под служебна тайна.

С горе написаното, не искам да налагам по какъвто и да било начин мнението си, просто го изказвам...
Благодаря!

Utopia
02-21-2005, 20:29
г-н Цоки,
благодаря ви за бързия отговор и загриженоста ви.
Ще ви кажа само едно. Ако наистина си вършехте работата спрямо ПРАВИЛНИКА, аз щях да съм написал с 3/4 по малко, или изобщо да не пиша в тази тема.

02-21-2005, 23:47
Uto, 3/4 от мненията ти в тази тема, са някакви виртуални фантазии и започвам да се притеснявам за теб...

Fire, съжалявам, но както моята работа така и на всички модератори е да налагаме, спазваме и вършим своята работа спрямо ПРАВИЛНИКА.

И накрая, доволен съм от моментното състояние на форума, това дали ще има нови модератори, е моя политика, която за момента се пази под служебна тайна.

С горе написаното, не искам да налагам по какъвто и да било начин мнението си, просто го изказвам...
Благодаря!

С тоя пост тотално ме убедихте, че не сте нормални. :shock:

Както и да е - поне постигнахе нещо. Повече няма да обсъждам каквито и да е било теми за модерНаторите в тоя форум, щото наистина ама наистина няма смисъл. В случая даже не бих казал, че спорим и с радиото, щото на радиото му се изтощават батериите и спира да ръси простотии, докато при вас .. уви не е така.

По-скоро споренето с вас повече ми прилича на тва да спориш с Овца :? ... В смисъл незнаеш кво мисли тя, незнаеш дали въобще мисли, но си убеден, че няма да отстъпи...

Аре поздрави. И успех в ПОЛИТИКАТА на форума ..йхахахаха .... :lol:

02-22-2005, 08:35
Uto, 3/4 от мненията ти в тази тема, са някакви виртуални фантазии и започвам да се притеснявам за теб...

Fire, съжалявам, но както моята работа така и на всички модератори е да налагаме, спазваме и вършим своята работа спрямо ПРАВИЛНИКА.

И накрая, доволен съм от моментното състояние на форума, това дали ще има нови модератори, е моя политика, която за момента се пази под служебна тайна.

С горе написаното, не искам да налагам по какъвто и да било начин мнението си, просто го изказвам...
Благодаря!

Ох...съжелявам ама наистина от тоя пост се разсмях(имам топлкова много да уча и нещо да ми повдигне настроението) :lol:
То Simply Lethal го каза много точно това с овцата...знаеш си едно и само него повтаряш..нямам кво друго да кажа.
"Служебна тайна" нали?То форума не го правят потребителите и тяхното мнение не се зачита..само модераторите и админите....

02-22-2005, 11:59
Coki,ti i da iskashe ne mojesh da ni nalojish mnenieto si!a i spored konstituciqta v BG nqmash nikakvo pravo da ni nalagash mnenieto si,daje i da iskash!:),to prilicha po-skoro na mnenie na chovek zagubil razsydaka si!

Momchence
02-22-2005, 18:10
Uto, 3/4 от мненията ти в тази тема, са някакви виртуални фантазии и започвам да се притеснявам за теб...

Fire, съжалявам, но както моята работа така и на всички модератори е да налагаме, спазваме и вършим своята работа спрямо ПРАВИЛНИКА.

И накрая, доволен съм от моментното състояние на форума, това дали ще има нови модератори, е моя политика, която за момента се пази под служебна тайна.

С горе написаното, не искам да налагам по какъвто и да било начин мнението си, просто го изказвам...
Благодаря!Някой трябва да ти модерира мозъка!! http://smilies.sofrayt.com/%5E/i0/wc.gif

П.С. Нали нямаш нищо против да те наричам Гардероб :!:

techCandy
02-22-2005, 19:37
опит за нормален човешки контакт беше направен
явно модераторите са прекалено неземни, интелигентни и над нивото на който и да е от тоя форум, за да могат да разговарят с нас нормално. И явно ние сме наистина простолюдие, защото ни обясняват едно и също нещо по няколко пъти, хаха а ние необразованите как стоят нещата все питаме, и бучим ли бучим...
опит беше направен и опита приключи, беше неуспешен
контакт не беше осъществен http://smilies.sofrayt.com/%5E/4/surprised.gif

02-22-2005, 21:24
Tova sas 'slujebnata politika' me rasmq....predi 15 min go prochetoh i oshte se smeq :lol: :lol: taka ili inache jelan otgvor za promqna ne beshe napisan. fire of satan se izrazi mn pravilno, nqmam kakvo da dobavq.

Bolid1
02-22-2005, 22:00
S taq tema kakto i s pove4eto podobni spored men nishto nqma da se postigne... Sq neznam do kolko shte kaja neshto smisleno, ama nz shto trqbva da triete mneniq na useri koito mn se samnqvam da sa pusnali neshto obidno ili ne po PRAVILNIKA... Ima tolkova mnogo drugi mneniq za triene, 4e ne samo mneniq - to celi temi... ama qvno te ne se zabelqzvat... Edinstveniq mod. koito ot 4asti si vyrshi rabotata e prosto az f(pone spored men) Dokato 4etoh nqkoi mneniq se smqh, nz shto no mi stana smeshno... Mi Aia, ti pusna mn hubavo mnenie samo kato kaza, 4e ne vsi4ki sa bezgreshni... Spored men celta na taq tema ne e da si gledame greshkite v pravopisa, a tezi v rabotata na moderatorite! Pove4e moderatori trqbva da ima - no nqma da gi ima skoro... Predi zashto li nikoi ne se karashe i mislq 4e temi ot sorta na tazi e nqmalo...
Ne mi stana qsno prosto 1: Iztrili ste mnenieto na Utopia, hubu de ami q ei taka kat imate malko vreme razrovete se iz foruma i vijte hubavite i smisleni temi, v koito nqkoi puskat mneniq ei taka, kolkoto da ima neshto... Emi to se trae ama do edno vreme... Idvat nqkvi typi gost4eta i si puskat temi ili bezsmisleni otgovori, kolkoto da sa napisali neshto... Sry 4e se otklonih ot temata ama iskah da kaja vsi4ko, koeto mislq... Nqma da se u4udq ako mi iztriete posta 8)

Utopia
02-23-2005, 20:51
kritika ili maitap .. v kakvo li se prevyrna i tazi tema i kak beshe razbrana ot vseki koito q prochete i go nakara da se zamisli .. :?
zashto nqkoi hora se pritesnqvat da si priznaqt greshkite i da priemat kritikata, samo chuvash ne sme bezgreshni .. tova go kazaha i Azis i Gloriq .. no ne e samo da go kajesh i da profuchi vyv vyzduha kato kurshum .. vseki izras si ima smisyl i definiciq koito chesto ne bivat razbrani i zapochvat da se izpolzvat samo kato klisheta. Malki smotani klisheta. vsichko gubi smisyl .. vsichko kazano e prosto kazano - para ...

obache edno neshto e mnogo zabavno, Aia me e vzela na mernik i vsqko moe mnenie minava prez ochite i i se slaga sertifikat "moderirano ot Aia" :) jestokasi mace ;) chukni pet. :P

02-26-2005, 19:51
Uto, 3/4 от мненията ти в тази тема, са някакви виртуални фантазии и започвам да се притеснявам за теб...

Виртуални фантазии а? А ти защо не вземеш да се прегледаш! Тук нищо не е както трябва! Аз почвам да се притеснявам за теб, защото или си сляп, или си затваряш очите или просто не ти пука за сайта!


Fire, съжалявам, но както моята работа така и на всички модератори е да налагаме, спазваме и вършим своята работа спрямо ПРАВИЛНИКА.

Това ви е работата. А вършите ли я съвестно?


И накрая, доволен съм от моментното състояние на форума, това дали ще има нови модератори, е моя политика, която за момента се пази под служебна тайна.

Ти може да си доволен ама ние не сме! Ти ли го правиш тоя форум или ние? Ние сме потребители, ние ползваме този сайт, без нас той нямаше да съществува. А ти какъв си? Просто някой, който влиза дава разни заповеди и изчезва без да му пука много много кво става. Добре, човече, не те познавам, не те знам къв си, що си, обаче ми писна от теб! Ти не си нещо повече от останалите само, защото имаш повече права! Писна ми във форума да се разпореждат някакви едва ли не непознати. Та вие двамата с Ая се появихте някъде от никъдете и започнахте да се разпореждате в сайта! Ми няма да се примиря с това нещо. Може да съм просто един потребител нищо незначещ за вас, но искам сайта да се грижат хора, който 1 ви вършат съвестно работата и 2 са от доста по дълго време от вас в сайта.
И какви са тия служебни тайни? Ако ще правиш някой модератор мисля, че трябва да се консултираш с вас, а не ти произволно да си харесаш някй и да го направиш мод.!


С горе написаното, не искам да налагам по какъвто и да било начин мнението си, просто го изказвам...
Благодаря!

А аз с по горе написано, не искам да те обиждам или засягам, просто казвам, че съм против политиката ти и не ми харесва как се разпореждате с тоя сайт. Защото той значи много повече за нас, отколкото за теб, сигурна съм.

П.П.
Няма да се сърдя, ако ме накажете, даже може и да ме баннете от сайта.... няма проблеми и без тва, ако продължават така нещата нищо няма да остане от тоя сайт.

Momchence
02-27-2005, 15:24
Ехооо мдоераторите защо млъкнахте бе сладури ... щото ви навряха в кучи гъз за тфа!! Щото знаете че сичко което се казва е така! Защото ви е удобно да мълчите!! Вие сте 3-4-ма пикльо*ци които имате последната дума тези които правиме форума сме ние обикновенните хора като мен обикновенните посетители....при положение че целия форум дига пара не смятате ли че наистина може да има някаква причина??? http://smilies.sofrayt.com/%5E/3/nono.gif

Coki
02-27-2005, 18:28
Виртуални фантазии а? А ти защо не вземеш да се прегледаш! Тук нищо не е както трябва! Аз почвам да се притеснявам за теб, защото или си сляп, или си затваряш очите или просто не ти пука за сайта!

Аз съм в отлично здравословно и психическо състояние, а относно сайта, той също е в отлично състояние!!!!!!!!!



Това ви е работата. А вършите ли я съвестно?

ДА, върша си я!!!



Ти може да си доволен ама ние не сме! Ти ли го правиш тоя форум или ние? Ние сме потребители, ние ползваме този сайт, без нас той нямаше да съществува. А ти какъв си? Просто някой, който влиза дава разни заповеди и изчезва без да му пука много много кво става. Добре, човече, не те познавам, не те знам къв си, що си, обаче ми писна от теб! Ти не си нещо повече от останалите само, защото имаш повече права! Писна ми във форума да се разпореждат някакви едва ли не непознати. Та вие двамата с Ая се появихте някъде от никъдете и започнахте да се разпореждате в сайта! Ми няма да се примиря с това нещо. Може да съм просто един потребител нищо незначещ за вас, но искам сайта да се грижат хора, който 1 ви вършат съвестно работата и 2 са от доста по дълго време от вас в сайта.
И какви са тия служебни тайни? Ако ще правиш някой модератор мисля, че трябва да се консултираш с вас, а не ти произволно да си харесаш някй и да го направиш мод.!


ето ти малко ФАКТИ:
Информация за Coki:
Регистриран на: 29 Яну 2003

Информация за ^npocTo^a3^f^:
Регистриран на: 12 юли 2003
Общо мнения: 3337

това е модератор назначена от МЕН, и ти нямаш никакво морално право да я наричаш "неква непозната".
Също така искам да подчертая, тъй като не аз, а ти си затваряш очите, че тя е сред най-активните потребители в сайта.

Информация за ^AvRiL^LaViGnE^:
Регистриран на: 27 Юни 2003

И накрая, Аз решавам кой ще е модератор, и твойто некомпетентно мнение относно тази тема, въобще не ме интересува!!!
Когато ФАКТИТЕ говорят, и Боговете МЪЛЧАТ.

ceco
02-27-2005, 20:39
Тъй като темата се превърна в караница без изход, мисля че е по-добре да бъде заключена.