PDA

View Full Version : Шофьори, колко, какво и къде сте карали?



aBeP4eTo
02-12-2005, 11:10
Карали ли сте някога кола?
И каква? И какво ви се случи? Питам защото обожавам да карам, а нямам книжка :lol: иии ако някой има различни интересни случки да разкаже тук !
Аз например веднъж щях да блъсна една крава, защото забравих да пусна съединитела :roll:

Momchence
02-12-2005, 11:29
Mi karal sam edin moskvi4 predi ... 7-8 godini demek sam bil malak ... abe ne sam karal ma znam kak :) ina4e kolelo karam po4ti seki den :) se pak trqq se hodi na daskalo :P merak mi e da karam trqmvai :P ama ot oneq deto dryn4at kato 11-kite :lol:

^efas^^
02-12-2005, 11:44
Карал съм Жигула. На москвича на дядо ми съм оправлявал вулана само от седалката до шофйора щот тогаа бях малък. И съм карал Фолкс Ваген пасат комби (на баща ми) като бяхме на риба и щяхме да паднем в едно дере. И съм Карал Ауди беше мн яко с автоматични скорости. Бяха ни дошли на гости едни риятели и Жената нещо и стана лошо пък щяха да остават да спат у нас и нямаше хапчета вкъщи и тя нямеше и всички бяха зверски пияни само аз естественоне бях помирисал алкохол и се наложи да я закарам до аптеката в центъра. Добре че нямаше куки по пътя :lol:

pink_lady
02-12-2005, 14:50
O6te samo volana da durja mi razre6avat :wink: ne iskam da botyrqsam kolata nqkude za6toto az az mn si treperq za jivoteca kakto kazva maika mi :wink: :oops:

Cyberdyne_101
02-12-2005, 15:57
Карам от 13 годишен. Преди 3 месеца взех книжката 8) Карал съм Москве (и пак си го карам :P ), Лада, Опел....опитах с трактор, ама там яко дупе трябва. Оня ден пробвах и автобуса на чичо ми :D ...лудница....мисля да стана шофьор в "Бургасбус"..... :lol: :lol: Това е мечтата ми.... цял ден ще въртя геврека и "Веселина"-та да свири.. :lol: :lol: Смятам, че съм добър шофьор :arrow: само едно ПТП откакто имам книжка (то преди това не се броят :P ) И най-интересното беше, че като пристигна патрулката, излезе не друг а баща ми :shock: Няма да разказвам повече.... :D :D

02-12-2005, 16:02
Малко по-малко от година ми остава да взема книжка и сериозно нямам търпение.

Карал съм .... Трабант - Тва ако можеш да го караш можеш да караш всичко, москвич, лада, Форд, Сузуки и Ауди ... тва е май което съм карал...

Като взема книжката се надявам да се сдобия с една Форд Фиеста или Пежо 205 да кажем ама ще видим .. има време

Cyberdyne_101
02-12-2005, 16:27
Като взема книжката се надявам да се сдобия с една Форд Фиеста или Пежо 205 да кажем ама ще видим .. има време

То и аз се надявах преди да взема ама..... :lol: :roll: :lol:
Баща ми вика :arrow: ти добре ли си :!: :?: Да я потрошиш на втория месец. Затова :arrow: Лада като за начало :!:
И още я чакам тая Лада (ама съм казал под Седмица не падам :!: ) :P
Сега тайно се надявам на сестра ми да отпусне хилядарка + малко от мен :wink: (току виж съм скочил на Кадет :P :lol: :lol: ):roll: Още преговаряме.. 8)

02-12-2005, 16:32
Ненене със сигурност ще взема някаква кола. Така се надявам де... Ако толкова пък не стигат кинтите, вземам един трабант и тва е... Важното е да върви горе долу и вътре да дъни музиката :wink:

Nekasa4a
02-12-2005, 17:07
Na4i i az nqmam knijka o6te no sam karal! Na4i imame Lada moq koqto q praq koto si izkam i Mazda323F imahme i Opel Calibra ama tatko q razmaza i se e samo lamarina :D Do sea sam se blaskal 2 pati kogato sam karal az i 2 ta pati na edno i sa6to mqsto i se kalnika na ladata zaminava6e e to dobre 4e za ruskite ma6ini 4astite sa evtini :D


Tei 4e kat zema knijka si prodaljavam na Lada dokato ba6tata ne re6i da mi zeme ne6to :D :D

Twista
02-12-2005, 18:47
Ам... Аз макар и момиче много си падам по колите и още на 12 баща ми ме научи да карам кола. Е, веднъж щяхме да влезем в една нива, ама т`ва е отделен въпрос... :lol: Може да се каже, че доста съм запалена на тази тема и най-вече се интересувам от "Мерцедес"-и.
Един приятел (той е на 14г.) преди два дни кара един такъв и направо му завидях... :P И аз искам CLS...! :lol:
http://www.wintonsworld.com/cars/a-cars-2004/2004-carpics/geneva/mercedes-cls-class.jpg

Nekasa4a
02-12-2005, 18:55
Braoo i az iskam da pokaram takav ama nqma tei 4e se primirqvame s koto imame :D

monka
02-12-2005, 18:57
i az vednaj tova lqto probvah da karam kola :lol: bqh na edni skali s priatelki i doide bratov4ed mi s kolata mu. mnogo "qka" kola-lada. kazva se 4erveniq vqtyr :lol: ta,toi se saglasi da se probvam i tragnah az,ama 6tqh da se blasna v edna ograda i se otkazah...dosta neuspe6enm opit bih kazala

MalkataDrusalka
02-12-2005, 20:22
Ами 2 пъти са ме учили да карам и добре се справям, но винаги сядам в този, който е на волана .. не рискувам сама още :lol: