PDA

View Full Version : Гледахте ли по канал 1??? :)



Bloody_Tear
02-12-2005, 19:24
Такам...може темата да е тъпа,може да си помослите че флуудя с поредната тъпня ама ми е интересно...гледахте ли преди малко на канал едно "Българската песен в Евровизия 2005" Хахха страшно много ме искефи...дали найстина е лъжа!?Как мислите?Кажете тези от ваз които го гледаха как смятат :D

karrla
02-12-2005, 19:36
spored men slavi napravi mn dobre.toi trqbva da e 100% siguren,za da kaje tova taka 4e az mislq 4e e istina

sexy_angle
02-12-2005, 20:15
истина е Каффе са с 57%

miloto_girl_4e
02-12-2005, 20:52
da,gledah go :!:
lele Slavi pak dokaja,4e e stra6no gotin pi4 !
prosto gi zakova mnogo mo6tno !
mnogo dobre se izkaza... abe vsi4ko mu be6e extra :!:
da,1000% sam sigurna,4e vsi4ko e naglaseno..
+tova pesenta na Kaffe e tolkova tupa..
a drugo ot koeto sam razo4arovana e,4e predstavqt Bulgaria
s pesen,koqto NE e ne bulgarski ezik..
eto tova prosto ne go razbiram... :evil:

Water_lili
02-12-2005, 21:04
истина е Каффе са с 57%

abe naistina sa s tolkov procenti ma q pomisli malko na fona na tova 4e drugite u4asnizi ne bqha stignali i 3% :?: ne ti li se struva malko preoveli4eno 57% :roll: a i kakto kaza Slavi za 3 sedmizi da imat 3000 glasa i posle samo za nqkolko 4asa nqkav bum ot glasove [nad 60 000] i to samo za grupa Kaffe :!: :!: :!: naistina e malko samnitelno :idea:
A li4no spored mene tova be6e poredniq fars se pak e ob6testvena taina 4e taka se pe4elqt konkursi v bg :evil: i naistina mu pravi 4est na Slavi 4e se usmeli da go kaje po nacionalnata televiziq :!:

Грахче
02-12-2005, 21:35
ам, аз като ви казах,че няма смисъл да гласувате, вие не ми вярвате :)

а забелязахте ли как съвсем случайно се показаха процентите ;PPpPP и водещите се чудиха как да замажат положението Smile а забелязахте ли също така как каффе имаха 67-8% и изведнъж падна до 50 и нещо, ако мислите ,че толкова хиляди гласове ей така се обръщат...много грешите :) и обърнахте ли внимание, как всички се чудиха как да пускат още повече песни, за да продължат уж гласуването, ама и цяла вечер да бяха пели, пак нямаше да е достоверно , че "уж" "случайно" да се обърне вота в ползва на друг...

о да, голямо шоу беше, признавам. обра ми точките Smile само тая от мело тв мания, какво ги защитаваше всичките... :evil:

спокойно хора, поне знаем,че най-големите шашми са там, може и по-нагоре да ги подкупим и да спечелим :P

Absconding
02-12-2005, 21:42
Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

Второто, което искам да кажа е, че ако има някой в конкурса Евровизия, който не може да пее, това е Слави Трифонов. До преди една година той сам си признаваше, че няма кой знае какви гласови данни, а сега ще ми ходи на конкурс за песен. Нека да си пее за червеното ферари.

По принцип дава вид на точен човек, но напоследък прекалява. Мисли се за велик и трябва някой да го постави на мястото. Може би е бесен, че рейтинга на предаването му пада и затова се опитва да бъде пласиран и по други начини!

И защо точно песента със Софи Маринова, тази "българка", която по някаква огромна случайност е фрашкана с пари. Обаче и с нейната финансова подкрепа явно не е могъл да купи вота и затова си го искара на "приятелите" си от Каффе.

Защо точно на Каффе? Защото беше ясно, че те са единствената конкуренция. Но това да ги нарича приятели, а да зияе срещу тях, е жалко.

И след като Слави беше толкова убеден в това, което казва, защо не беше така добър да си каже източниците? СЛАВИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕ, ЧЕ 3000 ЧОВЕКА СА ГЛАСУВАЛИ ЗА КАФФЕ ДО ОБЯД??? Той да няма кристална топка? Колкото му е чиста работата, толкова е чиста и на всеки друг участник в конкурса. Този конкурс по начало е измислена работа. Кой не е бутнал пари за да участва там? Тея от бон-бон??? Васил Найденов и Роберта??? Кали???

Вижте, аз знам, че масата от хора се кефят на чалга, че песента на Слави и Софи Маринова им харесва, в това няма лошо, но това не е повод да подкрепяте излиянието на Слави. Като е толкова възмутен защо не се оттегли?

Аз гласувах за Каффе и се радвам, че спечелиха. Те са професионалисти. Всички в конкурса са дупка, но из между тях Каффе най-стават. Вокалиста им има глас и техника, завършено музикално образование и то не къде да е, групата има стил, професиналисти са, имат сценично държание, текста на песента е добър, аранжимента също. Какво повече искате?

А, забравих да кажа и това, че Лили Иванова се изказа много правилно по повод конкурса Евровизия - България трябва да бъде представена от млади изпълнители, а не от такива на 37 години (извинете ме ако греша) .. всеки трябва да си тежи на мястото, а това определено не е мястото на Слави.

Сега знам, че болшинството ще ме нападнете и ще говорите за Слави, за гласа му, за това, че Софи Маринова не е циганка, за това, че Каффе не може да имат толкова гласа, за това, че на Слави не му е минало времето за такъв конкурс и т.н. и т.н.. Но независимо колко ги харесвате, ако погледнете обективно на нещата ще видите, че Каффе биха представили много по-достойно България пред света.

Завършвам с това, че чалгата не е подходяща музика за конкурса, разбирам да бяхме Турция, която си е ориент от всякъде, но това - чалгата не е нашата музика. Нито популярната, нито народната. Това е музика произлязла от сръбското и гръцкото. Как тогава ще представя България?

Евала им правя на пичовете от Каффе, които даже не си направиха труда да отговорят на нападките на Слави, а си изпяха песничката и благодариха на останалата в залата публика. Който иска скандали и сеир да си чете жълтия труд, това не се прави на Европейски конкурс независимо читъв или не!

п.с. - Както винаги овцете оправдаха очакванията и освиркваха Каффе като излязаха. Нямат правото да освирквар нито Каффе нито Слави, защото най-малкото не могат да са сигурни в това къде е истината. Могат само да имат някакво си тяхно мнение както аз имам.

rosskata
02-12-2005, 21:43
:evil: Направо съм бясна. Не може да е истина, няма такава излагация. Просто не е възможно 56% да спечели КОЯТО И ДА Е ПЕСЕН от 12... А тази на Кафе- още по- малко. Нито е добра, нито е изпята добре, нито има каквото и да е било общо с България. За пореден път се изгавриха с България. :(

Ferrari_girl
02-12-2005, 21:45
a drugo ot koeto sam razo4arovana e,4e predstavqt Bulgaria
s pesen,koqto NE e ne bulgarski ezik..
eto tova prosto ne go razbiram... :evil:

nqma zna4enie na kakav ezik pee naprimer na poslednoto izdanie na eurovisia izraelec predstavq6 Izrael peeshe na ispanski

miloto_girl_4e
02-12-2005, 22:15
a drugo ot koeto sam razo4arovana e,4e predstavqt Bulgaria
s pesen,koqto NE e ne bulgarski ezik..
eto tova prosto ne go razbiram... :evil:

nqma zna4enie na kakav ezik pee naprimer na poslednoto izdanie na eurovisia izraelec predstavq6 Izrael peeshe na ispanski

mi kakvo ot tova?!
tova e adski tupo,da predstavq6 dadena durjava i da ne pee6 na rodnia ezik..
kakvo predstavqne e tova?!
az NE moga da go priema..
are pone pesenta na Kaffe da be6e dobra.. a tq e pod vsqkakva kritika..
na Grafa naprimer mnogo po dobra,ama be6e samo s 7-8% :roll:

united_colors
02-12-2005, 22:25
Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

Второто, което искам да кажа е, че ако има някой в конкурса Евровизия, който не може да пее, това е Слави Трифонов. До преди една година той сам си признаваше, че няма кой знае какви гласови данни, а сега ще ми ходи на конкурс за песен. Нека да си пее за червеното ферари.

По принцип дава вид на точен човек, но напоследък прекалява. Мисли се за велик и трябва някой да го постави на мястото. Може би е бесен, че рейтинга на предаването му пада и затова се опитва да бъде пласиран и по други начини!

И защо точно песента със Софи Маринова, тази "българка", която по някаква огромна случайност е фрашкана с пари. Обаче и с нейната финансова подкрепа явно не е могъл да купи вота и затова си го искара на "приятелите" си от Каффе.

Защо точно на Каффе? Защото беше ясно, че те са единствената конкуренция. Но това да ги нарича приятели, а да зияе срещу тях, е жалко.

И след като Слави беше толкова убеден в това, което казва, защо не беше така добър да си каже източниците? СЛАВИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕ, ЧЕ 3000 ЧОВЕКА СА ГЛАСУВАЛИ ЗА КАФФЕ ДО ОБЯД??? Той да няма кристална топка? Колкото му е чиста работата, толкова е чиста и на всеки друг участник в конкурса. Този конкурс по начало е измислена работа. Кой не е бутнал пари за да участва там? Тея от бон-бон??? Васил Найденов и Роберта??? Кали???

Вижте, аз знам, че масата от хора се кефят на чалга, че песента на Слави и Софи Маринова им харесва, в това няма лошо, но това не е повод да подкрепяте излиянието на Слави. Като е толкова възмутен защо не се оттегли?

Аз гласувах за Каффе и се радвам, че спечелиха. Те са професионалисти. Всички в конкурса са дупка, но из между тях Каффе най-стават. Вокалиста им има глас и техника, завършено музикално образование и то не къде да е, групата има стил, професиналисти са, имат сценично държание, текста на песента е добър, аранжимента също. Какво повече искате?

А, забравих да кажа и това, че Лили Иванова се изказа много правилно по повод конкурса Евровизия - България трябва да бъде представена от млади изпълнители, а не от такива на 37 години (извинете ме ако греша) .. всеки трябва да си тежи на мястото, а това определено не е мястото на Слави.

Сега знам, че болшинството ще ме нападнете и ще говорите за Слави, за гласа му, за това, че Софи Маринова не е циганка, за това, че Каффе не може да имат толкова гласа, за това, че на Слави не му е минало времето за такъв конкурс и т.н. и т.н.. Но независимо колко ги харесвате, ако погледнете обективно на нещата ще видите, че Каффе биха представили много по-достойно България пред света.

Завършвам с това, че чалгата не е подходяща музика за конкурса, разбирам да бяхме Турция, която си е ориент от всякъде, но това - чалгата не е нашата музика. Нито популярната, нито народната. Това е музика произлязла от сръбското и гръцкото. Как тогава ще представя България?

Евала им правя на пичовете от Каффе, които даже не си направиха труда да отговорят на нападките на Слави, а си изпяха песничката и благодариха на останалата в залата публика. Който иска скандали и сеир да си чете жълтия труд, това не се прави на Европейски конкурс независимо читъв или не!

п.с. - Както винаги овцете оправдаха очакванията и освиркваха Каффе като излязаха. Нямат правото да освирквар нито Каффе нито Слави, защото най-малкото не могат да са сигурни в това къде е истината. Могат само да имат някакво си тяхно мнение както аз имам.

Направих си труда да изчета всичко, надявам се да го направиш и ти.
1.Нищо лично към теб :!: :!: Държа да го кажа, защото не искам да спорим, ОК?

Така.... няма да ти говоря за гласовите данни на Слави и за любовта ми към Софи, защото няма такива :lol:

Аз харесвам КАФФЕ, но съм сигурна, че Слави не е излъгал , защото подобна грешка , в смисъл ако се окаже, че не печелят КАФФЕ , обрича кариерата на Слави и имиджа му. Още повече, че Слави е един от първите във тези игри със смс-ите и има достатъчно хора, които да го информират, още повече че като участник в конкурса 100 процента има право на разпечатки от вота! И не оспорвай това :!:

На ман от конкурса най ме изкефи ония пич със смахнатата песен Иа-Иа май му казваха!

Евровизия е КОНКУРС ЗА ПЕСЕН! песен подчертавам, не за изпълнител, никой не ни пита харесваме ли цигани, евреи, гологлави, ексцентрични, стари, млади.....
Ние трябваше да гласуваме за песен, която МОЖЕ да спечели. Няма да разпитват дали представителя ни има средно специално или висше уникално :!:

Както казах харесвам КАФФЕ, но това не е песен, която може да ни спечели подобен конкурс, просто не е комерсиална....

А това, което се случи днес е гаф по български, което ще ни коства много!Заради амбициите на една иначе способна група рискуваме още 10 години България да няма своя световен хит :!: :!:

<stasenceto>
02-12-2005, 22:38
nqkoi 6te mi obqsni li molq vi kakvo e stanalo na konkursa za6to ne znam,ne go gledah,a i ot vsi4ko koeto pro4etoh dotuk ne6to ne mi stana qsno,kajete mi i na men pls

BABY_SEXY_GIRL
02-12-2005, 22:54
Saglasna sam napulno sas Grah4e :wink:
O4evido vota be6e kupen, Slavi obqsni tova, ne 4e podkrepqm nego, naprotiv, no 4oveka si be6e napulno prav, mnoo go hvana qd... :roll:
Kolkoto i da govorite, da si s4upite prustite, stanaloto e stanalo, vsi4ko e kupeno v taq durjava :(

Water_lili
02-13-2005, 07:24
Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

samo da oto4nim 4e toi ne se vazmuti ot tova 4e i vikat ciganka za6toto si4ki znaeme 4e e,NO toi iska6e da kaje 4e nikoi nqma pravo da obijda na rasa nqkoi 4ovek o6te pove4e v medinoto prostranstvo :!: tova si e rasova diskriminaziq ot kadeto i da go pogledne6 :!:

sko4
02-13-2005, 08:52
ama kak moje pri tolkova o4evadna izmama niakoi tuk da mi govori 4e bilo tapo iziavlenieto na slavi ia vzemi i se pregledai moliate 4e i kolko mnogo si napisal slavi moje da e vsiakakav no evala 4e go napravi i to publi4no kaza im go v o4ite i tova mu pravi 4est taka 4e ne govori gluposti pove4e

final_fantasy_fan
02-13-2005, 09:41
az se kefa 4e ne otide slavi i sofi-trqbva6e da e koito i da e samo ne te.kaffe sa kupili konkra-mnoo qsno,no tova e kakto 6te kaja za poreden put"otmu6tenieto na doni",6toto slavi si e platil da vleze na mqstoto na doni i neti.doni be6e mnoo ubiden i sa mu go vurna tupkano.EVALA!!!

ProstoAz
02-13-2005, 09:45
Мога да кажа само: ЕВАЛАТА НА СЛАВИ!

Абе повече от ясно е, че това си е самата истина. Но да не забравяме все пак, че живеем в България и такива неща се случват едва ли не всеки ден. Най-пресния случай е и Биг Брадър (просто давам пример).
Според мен, това беше песента, която трябваше да спечели. А и сигурно според половин България (всички видяхте реакцията на публиката, а и можете да видите реакцията на приятелите и познатите си). Много жалко за Слави и Софи Маринова, които всъщност не харесвам много много, но определено те бяха фаворитите. А и резултата не може да се обърне толкова бързо, защото до преди 1-2 дни май те водеха и накрая разликата да се стопи с поне 30% в полза на КАФЕ? :shock:
Както и да е...вече нищо не може да се направи. Дано поне КАФЕ са се изкефили! :evil: :twisted:

02-13-2005, 10:25
samo da oto4nim 4e toi ne se vazmuti ot tova 4e i vikat ciganka za6toto si4ki znaeme 4e e,NO toi iska6e da kaje 4e nikoi nqma pravo da obijda na rasa nqkoi 4ovek o6te pove4e v medinoto prostranstvo :!: tova si e rasova diskriminaziq ot kadeto i da go pogledne6 :!:

tochno taka! nqkoi mai ne razbirat kakvo govorqt! vie nqmate predvid prosto, che tq e ciganka, a che ne moje da uchastva, zashtoto e ciganka, koeto E ABSOLIUTNA DISKRIMINACIQ [/b]

so mazy!
02-13-2005, 10:29
oops gosta bqh az.. lollz

^efas^^
02-13-2005, 10:44
Слави напрао ги заби истина беше не излага половината зала си излезе обаче като го каза тва ахахаха и как почнаха да се дигат процентите за Слави след тва ама нямаше никакъв шанс да спечели койот и да е освен Кафе :lol:

^efas^^
02-13-2005, 10:47
Нали сме си БЪЛГАРЧЕТА кфо да праим хаххаха

LunaTriCk
02-13-2005, 11:18
Заставам зад мнението на Absconding. Просто не виждам логика защо трябва да обявяваме гологлавото селско парче за национален герой, като и той си е бутнал достатъчна сума пари за да участва. Някой е дал повече от него, видя че няма да спечели и се направи на "възмездителя". Реално погледнато, песента на Каффе(и не само) си е 100000000 пъти по-добра от неговата. Откъм аранжимент, изпълнение, визия и т.н. Аз още нещо недоумявам. Защо такъв престижен конкурс се оставя в ръцете на заблудената публика да решава :?: Според мен би трябвало да си има компетентно жури, което да си дава своето професионално мнение. Но, не. Трябва да сме алчни и да изтискаме, колкото се може повече парички от джобовете на заблудените фенове.
Аз лично бях за Каффе или Gravity Co.

vvee
02-13-2005, 11:25
az se kefa 4e ne otide slavi i sofi-trqbva6e da e koito i da e samo ne te.kaffe sa kupili konkra-mnoo qsno,no tova e kakto 6te kaja za poreden put"otmu6tenieto na doni",6toto slavi si e platil da vleze na mqstoto na doni i neti.doni be6e mnoo ubiden i sa mu go vurna tupkano.EVALA!!!

napalno si prav i az sam na tova mnenie

^efas^^
02-13-2005, 11:32
Закова ги друг път. Първо да кажа, че изказването му на недоволство по повод това, че хората казват, че Софи Маринова е циганка, е смешно. Тя наистина си е циганка. Аз не сам расист, нямам нищо против циганите, нито пък конкретно нещо да имам срещу Софи Маринова, но това циганка да представя България на Евровизия, е недопостимо.

Второто, което искам да кажа е, че ако има някой в конкурса Евровизия, който не може да пее, това е Слави Трифонов. До преди една година той сам си признаваше, че няма кой знае какви гласови данни, а сега ще ми ходи на конкурс за песен. Нека да си пее за червеното ферари.

По принцип дава вид на точен човек, но напоследък прекалява. Мисли се за велик и трябва някой да го постави на мястото. Може би е бесен, че рейтинга на предаването му пада и затова се опитва да бъде пласиран и по други начини!

И защо точно песента със Софи Маринова, тази "българка", която по някаква огромна случайност е фрашкана с пари. Обаче и с нейната финансова подкрепа явно не е могъл да купи вота и затова си го искара на "приятелите" си от Каффе.

Защо точно на Каффе? Защото беше ясно, че те са единствената конкуренция. Но това да ги нарича приятели, а да зияе срещу тях, е жалко.

И след като Слави беше толкова убеден в това, което казва, защо не беше така добър да си каже източниците? СЛАВИ ОТ КЪДЕ ЗНАЕ, ЧЕ 3000 ЧОВЕКА СА ГЛАСУВАЛИ ЗА КАФФЕ ДО ОБЯД??? Той да няма кристална топка? Колкото му е чиста работата, толкова е чиста и на всеки друг участник в конкурса. Този конкурс по начало е измислена работа. Кой не е бутнал пари за да участва там? Тея от бон-бон??? Васил Найденов и Роберта??? Кали???

Вижте, аз знам, че масата от хора се кефят на чалга, че песента на Слави и Софи Маринова им харесва, в това няма лошо, но това не е повод да подкрепяте излиянието на Слави. Като е толкова възмутен защо не се оттегли?

Аз гласувах за Каффе и се радвам, че спечелиха. Те са професионалисти. Всички в конкурса са дупка, но из между тях Каффе най-стават. Вокалиста им има глас и техника, завършено музикално образование и то не къде да е, групата има стил, професиналисти са, имат сценично държание, текста на песента е добър, аранжимента също. Какво повече искате?

А, забравих да кажа и това, че Лили Иванова се изказа много правилно по повод конкурса Евровизия - България трябва да бъде представена от млади изпълнители, а не от такива на 37 години (извинете ме ако греша) .. всеки трябва да си тежи на мястото, а това определено не е мястото на Слави.

Сега знам, че болшинството ще ме нападнете и ще говорите за Слави, за гласа му, за това, че Софи Маринова не е циганка, за това, че Каффе не може да имат толкова гласа, за това, че на Слави не му е минало времето за такъв конкурс и т.н. и т.н.. Но независимо колко ги харесвате, ако погледнете обективно на нещата ще видите, че Каффе биха представили много по-достойно България пред света.

Завършвам с това, че чалгата не е подходяща музика за конкурса, разбирам да бяхме Турция, която си е ориент от всякъде, но това - чалгата не е нашата музика. Нито популярната, нито народната. Това е музика произлязла от сръбското и гръцкото. Как тогава ще представя България?

Евала им правя на пичовете от Каффе, които даже не си направиха труда да отговорят на нападките на Слави, а си изпяха песничката и благодариха на останалата в залата публика. Който иска скандали и сеир да си чете жълтия труд, това не се прави на Европейски конкурс независимо читъв или не!

п.с. - Както винаги овцете оправдаха очакванията и освиркваха Каффе като излязаха. Нямат правото да освирквар нито Каффе нито Слави, защото най-малкото не могат да са сигурни в това къде е истината. Могат само да имат някакво си тяхно мнение както аз имам.
Ти си олигофрен. Единствения койот може да пее там изобщо не беше слави мога да ти кажа че най-добре си пяха Орлин Горанов и другите от неговото време неможе който и да е от останалите да се сравнява с тях това са гласове обработвани с години тея хора не пеят от 1 или 2 години те са ветерани в това и ако някой заслужаваше да ни предсстави пред евро визия това бяха те!!!! Като изключим БТР но те не участваха в конкурса. А колкото до Софи Маринова тя има пълно право да ни представи на конкурса!!! Това че е от друга раса не значи нищо ТЯ Е БЪЛГАРКА ЗАЩОТО Е РОДЕНА В БЪЛГАРИЯ!!!!
ХАХАХАХАХА КАФФЕ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ АХАХАХАХАХ ТИ НАИСТИНА СИ ЕБАТИ ТЪПАКА АМА НАИСТИНА АХАХАХАХА. Каффе немогат и да искат да са професионалисти на тоя етап някфи пръдлйофци тука дето пеят от няма една година професионлисти ахахахахаха Т'ва е се едно да ми кажеш че аз ще гледам по добре краставици и домати от дядо ми дето гледа от сигурно 20 години. ХЯХЯХЯХЯХЯ НАИСТИНА ПИЧ ЗЕМИ СЕ СКРИЙ ЧЕ ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ ХАХАХАХ

air_J
02-13-2005, 12:51
Повече от ясно е, че в конкретния случай п.утката е Слави Трифонов, защото понеже беше сигурен, че ще спечели не си беше купил той самия конкурса. Лили Иванова му го сложи брутално и в последния момент, за да няма той шанс до отреагира (Лили Иванова каза, че фаворитите й са група Каффе, така че е повече от ясно кой е платил смсите). Повече от смешно е да се мисли, че конкурс със смси не може да се купи. Факта е, че за глупавия българин Слави е героя, но откъде той може да знае доста преди края на конкурса кой точно печели? Ами как откъде, та нали негов спонсор са М-Тел и се е скъсал от яд, че няма той да отиде и затова орезили България! Заради него може да ни накажат и да не видиме "Евровизия" никога! Отгоре на всичко той и да иска не може да докаже, че е купен конкурса, защото хората пратили смсите не може да се докаже, че не са харесвали група Каффе! Така че котета Слави Трифонов отново е народния герой, но не от патриотизъм, а от злоба!
П.С.> Силна песен на целия конкурс нямаше нито една за местно ниво на Слави ставаше, но за "Евровизия" си беше пълен смях!
П.С.2> Пее се на английски, защото последните победители (поне които аз си спомням) пяха на такъв и е ясно, че е почти невъзможно да победи песен на друг език!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

BaT_GirL
02-13-2005, 13:08
Ми аз смятам че наистина си е било подкупено да спечелят Каффе ама не знам защо на Евровизия трябва да се представиме с английска песен?Тва е бахти тъпнята нали сме България трябва да си е българско!

BaT_GirL
02-13-2005, 14:07
http://img.photobucket.com/albums/v648/BAHKO/Forum/Euro1.jpg
Ето това е от Евровизия и речта на Слави.

Nekasa4a
02-13-2005, 14:17
V BG si4ko e vazmojno tei 4e ne se i samnqvqm :D

MaD_CaT*
02-13-2005, 14:27
Заставам зад мнението на Absconding. Просто не виждам логика защо трябва да обявяваме гологлавото селско парче за национален герой, като и той си е бутнал достатъчна сума пари за да участва. Някой е дал повече от него, видя че няма да спечели и се направи на "възмездителя". Реално погледнато, песента на Каффе(и не само) си е 100000000 пъти по-добра от неговата. Откъм аранжимент, изпълнение, визия и т.н. Аз още нещо недоумявам. Защо такъв престижен конкурс се оставя в ръцете на заблудената публика да решава :?: Според мен би трябвало да си има компетентно жури, което да си дава своето професионално мнение. Но, не. Трябва да сме алчни и да изтискаме, колкото се може повече парички от джобовете на заблудените фенове.
Аз лично бях за Каффе или Gravity Co.
Напълно съм съгласна!?И според мене Слави е дал няква сумичка...но са го прецакали...и с тва изказване,което направи...изглежда още по-смешен отколкото е :!: :?:

lover4e
02-13-2005, 17:28
Първо си казвам, че бях за Слави и Софи Маринова от самото начало. Каквото и да казвате за нея... тя има страхотен глас! Няма значение каква е.. Не, че имам нещо против група "Каффе", но те имат само 1 песен, която е известна. Като си помислите, колко албума и колко хитове имат зад гърба си Слави и Софи. Колкото и да не ги харесвате си признайте, че ако конкурса не беше купен те щяха да спечелят. Те бяха ФАВОРИТИ. А наистина песента на "Каффе" не беше хубава.. поне да бяха избрали нещо по-добро за представянето на България пред света :!: :!:

LiNkiN4eTo
02-13-2005, 17:32
Slavi e pi4 :!:

Absconding
02-13-2005, 19:09
Аз харесвам КАФФЕ, но съм сигурна, че Слави не е излъгал , защото подобна грешка , в смисъл ако се окаже, че не печелят КАФФЕ , обрича кариерата на Слави и имиджа му.

Не е така. Да кажем, че Каффе не печелят. Слави може да каже - Ако бяха спечелили зрителите щяха да се уверят, че това, което казвам е истина и затова организаторите обърнаха нещата и спечели.. незнам си кой.


Още повече, че Слави е един от първите във тези игри със смс-ите и има достатъчно хора, които да го информират, още повече че като участник в конкурса 100 процента има право на разпечатки от вота! И не оспорвай това :!:
Точно пък това мога да успорвам! Вота е скрит и участниците нямат право да искат разпечатка. Поинтересувай се и ще видиш. Същото важи и за истинския конкурс на който ще ходят Каффе.


На ман от конкурса най ме изкефи ония пич със смахнатата песен Иа-Иа май му казваха!
И мен много ме израдва:D


Евровизия е КОНКУРС ЗА ПЕСЕН! песен подчертавам, не за изпълнител А песента да не я пускат на касетка? Нали именно за това се пее на живо. Все едно да гледаш модно ревю на 100 килограмови "манекенки".. просто не става.


Както казах харесвам КАФФЕ, но това не е песен, която може да ни спечели подобен конкурс, просто не е комерсиална....
Комерсиална песен нямаше на конкурса. Комерсиална песен не е и тази на Слави и Софи Маринова, защото тя е комерсиална в БГ, но на ЕвроВизия никой няма да реши, че е комерсиална тъй като хората там не слушат чалга.. все пак не живеят в България.


А това, което се случи днес е гаф по български, което ще ни коства много!Заради амбициите на една иначе способна група рискуваме още 10 години България да няма своя световен хит :!: :!:
България световен хит няма да има скоро и причината ОПРЕДЕЛЕНО не е гафа, който стана вчера.

Това е от мен за сега:)

^efas^^
02-13-2005, 20:02
Както казах харесвам КАФФЕ, но това не е песен, която може да ни спечели подобен конкурс, просто не е комерсиална....
Комерсиална песен нямаше на конкурса. Комерсиална песен не е и тази на Слави и Софи Маринова, защото тя е комерсиална в БГ, но на ЕвроВизия никой няма да реши, че е комерсиална тъй като хората там не слушат чалга.. все пак не живеят в България.
Това е от мен за сега:)
А да не би някоя Швабска песен която ще представя Германия на Евро Визия да е комерсиална за нас а :?: Мноо си кух ама гйотере

Ferrari_girl
02-13-2005, 20:06
Ми аз смятам че наистина си е било подкупено да спечелят Каффе ама не знам защо на Евровизия трябва да се представиме с английска песен?Тва е бахти тъпнята нали сме България трябва да си е българско!

който спечелва Евровизия после песента се пее на английски. така стана с Руслана пееше на украински и сега е пее на английски

BaT_GirL
02-13-2005, 20:24
Първо си казвам, че бях за Слави и Софи Маринова от самото начало. Каквото и да казвате за нея... тя има страхотен глас! Няма значение каква е.. Не, че имам нещо против група "Каффе", но те имат само 1 песен, която е известна. Като си помислите, колко албума и колко хитове имат зад гърба си Слави и Софи. Колкото и да не ги харесвате си признайте, че ако конкурса не беше купен те щяха да спечелят. Те бяха ФАВОРИТИ. А наистина песента на "Каффе" не беше хубава.. поне да бяха избрали нещо по-добро за представянето на България пред света :!: :!:
напълно съм съгласна и аз от самото начало бях за Слави и Софи но каквото и да правим БГ си е БГ!

BaT_GirL
02-13-2005, 20:25
Slavi e pi4 :!:
точно кратко и ясно!

BaT_GirL
02-13-2005, 20:29
Ми аз смятам че наистина си е било подкупено да спечелят Каффе ама не знам защо на Евровизия трябва да се представиме с английска песен?Тва е бахти тъпнята нали сме България трябва да си е българско!

който спечелва Евровизия после песента се пее на английски. така стана с Руслана пееше на украински и сега е пее на английски
Да но българския мързел отново е в сила!Вместо да си изпеят песента на БГ и чак ако спечелят да я правят на английски(не че мат някакъв шанс песента е ужасна!)те веднага я направиха на английски и то защо?За да не я правят после отново.

LunaTriCk
02-13-2005, 21:28
Да но българския мързел отново е в сила!Вместо да си изпеят песента на БГ и чак ако спечелят да я правят на английски(не че мат някакъв шанс песента е ужасна!)те веднага я направиха на английски и то защо?За да не я правят после отново.

може би, защото такъв им е стила :?: И освен това какво българско видяхте в песента на Слави и Софката :?: Чиста чалга. Няма рима, балада, един от изпълнителите е музикален инвалид. Кой има повече шансове според вас :?: И става въпрос шансове д пробие навън, не в България. Правете разлика и разберете че това което ние харесваме, ТЕ най-вероятно няма да харесат.

02-14-2005, 10:22
nqmam vreme da 4eta 3 sranici zatova napravo zapo4vam...parvo ne xaresvam slavi trifonov ne xaresvam i kaffe...konkursat evroviziq se gleda absolutno navsqkade...tazi pesen Edinstveni sas Sofi Marinova ne e podxodq6ta za tozi konkurs!Po prostata pri4ina 4e Sofi MArinova e ...ne e ba6 bulgarka...xora vie kakvo iskate cqla evropa da si misli 4e v Bulgaria ima mangali samo ...znaete li kvo lo6o vpe4atlenie pravi tova...mn xora ne sa 4yvali za Bulgaria i tova ispalnenie malko ili mn 6te povliqe na mnenieto im za na6ata dyrjava!!!Tyk ne stava vapros dali si rasist ili ne xaresvam nqkoi pesni na sofi marinova no prosto tova 6te napravi lo6o vpe4atlenie na ostanaliq svqt i seki 6te ni svarzva s tova!!!
Qsno e 4e nqma da spe4elim na taapiq konkurs nito sas slavi i sofi marinova nito sas kaffe taka 4e ...ako slavi naistina be6e tolkova "velik i umen" 6te6e da preceni 4e pesenta ne e podxodq6ta no qvno toi ve4e tolkova mn leti vav oblacite 4e ne moje da preglatne 4e nqkva typa gupa kaffe go pobejdava...
vota moje i da e fal6if no kakvo ot tova?!
P.S. sega pro4etox posta na Absconding bravos ! :wink:
drygoto koeto zabelqzax e 4e govorite ne6to za angliiskiq...ako ne ste zabelqzali pobeditelqt i pesenta stavat hit v cqla evropa i stavat izvestni?edva li 6te lansirat pesen na bulgarski no za6to pak ne no se pak veroqtnosta ako pesenta e na angliiski e po golqma!nali ne si mislite 4e strani kato franciq germaniq i tam ostanalite 6te xaresat 4algata?
pak zabravix da kaja 4e pesenta na slavi se xaresva moje bi zaradi texta i nqkoi koito ne razbira kvo mu pee6 edva li 6te mu xaresa kato ima6 v predvid kak vikat slavi i sofi marinova ....

air_J
02-14-2005, 12:50
Единствената песен, която можеше да пробие и би се харесала на европееца е на Gravity Co! Колкото до самия конкурс наистина е голям форум и добро поле за изява особено за българи, но в крайна сметка смятам, че се придава прекалено голямо значение на тоя конкурс. Оценявам, че от тук са тръгнали АББА и Селин Дион, но конкурса има повече от 50 годишна история ако не се лъжа, а за 50 години 2 звезди които да се задържат (защото другите явно са еднодневки) не са най-великото постижение! И все пак като за България форума е наистина от доста високо ниво! Макар и нагласен вота няма да се оспорва доколкото разбрах, така че успех на група Каффе! :wink:

^efas^^
02-14-2005, 15:42
Sofi MArinova e ...ne e ba6 bulgarka...
А ве вие не разбрахте ли че си е точно българка
родена е в Б-я тва че е друга раса не значи че не е българка. Цигнаите също са българи просто така си ги наричаме всеки който е роден в Б-я е българин :evil:

LunaTriCk
02-14-2005, 16:33
И двата щаба пращали по 200 sms от телефон

До четвъртък за двете конкурентни песни - на "Каффе" и на Слави Трифонов е имало почти равен брой гласове. Разликата между двете е била само 8%, научи "Стандарт" вчера.
Трифонов обвини "Каффе", че са купили симкарти, от които подставени лица ударно пращали есемеси. "Стандарт" обаче разполага с информация, че абсолютно същото е правел и екипът на Дългия.
И за песента на Слави, и за песента на "Каффе" са пращани по над 200 sms от един телефон. Имало е и много мобилни номера, от които са пращани по 100 съобщения за всеки от двамата претенденти.
Между 3 и 4 хил. гласа най-много са се получавали в подкрепа на песента на група "Каффе". За Lorrain не е имало по 12 000 гласа на час, както твърди Слави Трифонов, научи още "Стандарт".

Еми това е. Слави е пич :!:

02-14-2005, 16:43
Sofi MArinova e ...ne e ba6 bulgarka...
А ве вие не разбрахте ли че си е точно българка
родена е в Б-я тва че е друга раса не значи че не е българка. Цигнаите също са българи просто така си ги наричаме всеки който е роден в Б-я е българин :evil:
Tova 4e nqkoi e roden edin kade si ne go pravi edi kakav si...moje da nosi Bulgarskata nacionalnost tova ne q pravi ba6 bulgarka........

02-14-2005, 17:51
``Аз още нещо недоумявам. Защо такъв престижен конкурс се оставя в ръцете на заблудената публика да решава Според мен би трябвало да си има компетентно жури, което да си дава своето професионално мнение``

KOMPETENTNO JURI - lunatrick vqrvash li si?

LunaTriCk
02-14-2005, 22:10
И него ли ще подкупят :?: Или няма хора в България, които да разбират от музика :?: Освен това, ако наистина Каффе са спечелили с помоща на над 200 SMS-и изпратени от един номер. В това няма нищо купено. По правилата на играта си е. Няма ограничение на SMS-ите от един номер. Има пари човека праща SMS-и за любимата си група. И аз да имах и аз щях да пратя 100-200 за Gravity Co. Не виждам къде е подкупноста :?: Слави какво го е яд, че няма толкова пари и че веднъж някой ще го бие :?:

BABY_SEXY_GIRL
02-14-2005, 22:32
Odobrqvam vsi4ko, napisano ot LunaTriCk v tazi tema :!: Toi se izkaza nai-pravilno :) Stiskam mu ruka :)

rosskata
02-15-2005, 14:19
It's funny to read all the commotion there during the show.... If that is how they work when they join EU than we'll have a laugh.....At least we know how they deal with votes there LOL


Puffff, poor bulgarians... (and in addition, the TV wants to make think that they have given to this 66% the of votes


Uuh... bad song, goes nowhere... so lame.
And it does not even shout "Bulgaria!" in it. What an awful debut it'll be


SUPPORT SLAVI & SOFI AND ALL OTHER SINGERS OF BULGARIAN FINAL - BOYCOTT KAFFE IN KYIV!


well it is pretty bad, many of the other songs were better.
I think all broadcasters should make protest to EBU and make BNT have a fair revote...


Bull****, Sofi & Slavi should have won!

this is my bottom three, sorry Bulgaria

I
was really hoping for Bulgaria but even Belarus is better this year


Oh my god,
this even sounds worst than the elevator music...
i mean is this even a song,, soo off tune...what the heck were Bulgarian people thinking ? were they on crack >???
Jeez please stop this torture !!!


This song is very boring indeed, it goes nowhere This is the worst i have heared so far for 2005.
Not a very good first entry for Bulgaria


What a crap song!
It`s the worst ESC 2005 song so far

Tova sa samo 4ast ot "pozitivnite" otziwi za Lorrain... Ot edin ot nai- pose6tavanite forumi za Evroviziq...stanalite sa v sy6tiq duh, ako ne i po-zle. I za da ne kaje nqkoi ne6to, nito edin ot otzivite ne e ot bylgarin- na hora ot Ispaniq, Portugaliq, Angliq, 6otlandiq i taka natatyk. Eto kakvo mislqt neutralni slu6ateli za typata pesen...

Ne sym fenka na slavi, haresvam Kaffe, no tazi pesen vyob6te ne struva...

p.s Sorry 4e pi6a na latinica, ama flextype-a se precaka...

02-15-2005, 14:29
Roske zai na v zemqta! Jalko e che daje neshto koeto shte predstavq stranata ni e podkupeno! Are da bqha podkupili nqkoq dobra pesen... :cry:

aaa i toku shto sa setih - zashto ne mojaha da slojat anelia - dve tela (kofti che ne peqt na bulgarski) ili desi slava - dve sarca ne se kefq na chalga no tezi pesni sa dobri i pokazvat glasovi danni i samite pesni sa dobri ....

aaa i oshte neshto - daite sample da q chuem taq pesen, az nz za kvo stava vapros ne sum q chula pesenta oshte :)

02-15-2005, 21:50
Това беше най-големия ташак който можеше да си направят с нас.... :!: Защо винаги всичко става с пари в тая скапана държава :!: :!: :!: Чест прави на Слави Трифонов, че каза истината както и на Венелин Венков, Софи Маринова, Годжи и Цветан Недялков който излязаха с него.... Знам че ще има хора който ще плюят Слави но за мен той си остава номер 1 :!: :!: Вие какво мислите за това което се случи :?: :?: :?:

LunaTriCk
02-15-2005, 21:52
Аз си бях за Gravity Co. Най-малката причина е че вече имат успех в Европа (MTV World Chart Top 10), което колкото и да е се е нещо. Изградили са си име вече. А доколко Слави и Софи тя нямат нищо. А колкото е подкупена песента на Каффе, толкова и на Слави. Просто той се напрай на хитър и полека си надаваше. Ако бяха гръмнали 66% за Каффе на втория или третия ден. 100% съм сигурен, че за Слави на следващия ден щеше да е 90%. Просто това, че го надхитриха в последния момент нещо не му се понрави.
Това, което не ми харесва, е че всички действаха първосигнално. Излезе един гологлав чвор на сцената с едно листче, каза си репликите и всички му повярваха. Еми овце са повечето, с извинение. Изслушайте първо едната страна, после другата, третата. И тогава вземете място. Имайте лично мнение.

air_J
02-16-2005, 12:50
Ще цитирам Амет - Парата, парата братчей, парата прави играта - това е! :twisted:

02-16-2005, 13:00
a koq bese pesenta ne kaffe:)

^efas^^
02-16-2005, 13:33
Sofi MArinova e ...ne e ba6 bulgarka...
А ве вие не разбрахте ли че си е точно българка
родена е в Б-я тва че е друга раса не значи че не е българка. Цигнаите също са българи просто така си ги наричаме всеки който е роден в Б-я е българин :evil:
Tova 4e nqkoi e roden edin kade si ne go pravi edi kakav si...moje da nosi Bulgarskata nacionalnost tova ne q pravi ba6 bulgarka........
Родена е в българия има българско гражданство значи е българка тва дето ми го разпраяш е се едно да кажеш на негрите в Америка че не са американци а са африканци :!:

air_J
02-16-2005, 15:04
Изобщо не знам за какво става въпрос! :twisted:

02-16-2005, 15:33
Ако Слави се окаже прав, ще му направя евала. Друг е въпросът, че и той самият, ако можеше, би скалъпил подобен сценарий в своя полза. Очевидно обаче този път някой се е оказал по-амбициозен и предприемчив от него.
Така или иначе, песента на Каффе в никакъв случай не е най-хубавата и не би ни представила най-добре в чужбина. Което е тъжно - че някой е готов да харчи много пари, без да е сигурен, че има достойна причина за това. Не казвам, че Слави и Софка щяха да ни представят кой знае колко по-добре, но все пак песента им ми се струва малко по-атрактивна от първо прослушване поне.
Като се замислите, Слави реално постъпи много далновидно. Според мен има реален шанс организаторите да се стреснат, че той може да се окаже прав, да канселират част от вотовете за Каффе /ако се докаже, че са изпращани организирано от някакви определени сим-карти/ и тогава да обявят за победител втория в класирането, а именно евентуалният лидер след Каффе - Слави.
Въпросът е дали наистина ще им стиска на тия от БНТ да постъпят така. Не бих искал да съм на тяхно място в момента.
Вярно е обаче и друго - че формално погледнато, организаторите нямат никаква вина за инцидента. Никой не може да забрани на никого да купува сим-карти и да организира масово гласуване. Трябвало е да се сетят предварително да елиминират подобна възможност, ама не са се сетили. Така че, дори и да оставят Каффе да победят, пред съвестта си ще са чисти, че няма нищо нечестно.

02-17-2005, 14:40
a az moje li da vi pitam znaete li ot kude moga da si izteglq toq prosluvut final,za da go izgledam????V momenta slu6am pesenta na Kaffe za purvi put i moga da kaja,4e ne e ni6to,koeto bi privlqklo uhoto,ne mi haresva vuob6te!!!!Ne sum i fenka na Slavi,o6te po-malko puk na Sofi,oba4e pesenta im mi haresva.Az neznam vie tuka za kakvo sporite?!Dali e na bulgarsi ili angliiski - na praktika tova nqma zna4enie,estestveno e po-dobre da bude na rodniq ni ezik,se pak sme bulgari i ne u4astvame v toq konkurs,za da pobedim,ami za da predstavim Bulgariq dostoino i to s Bulgarska pesen.No i tuk ima NO,za6toto i EDINSTVENI ne e bulgarska,ima orientalsko zvu4ene,tursko zvu4ene.A puk za pesenta na Kaffe vuob6te i duma da ne stava-tova ne e bulgarsko,puk i dori i na angliiski e bokluk,nito e silen texta,nito ni6to.Tova dali nqkoi e platil-neka si pla6ta-ima pulnoto pravo,nikoi ne moje da mu zabrani.Za izkazvaneto na Slavi ne moga ni6to da kaja,nqmam konkretno mnenie.Vse pak ako nqkoi znae kude moga da si drupna tova izkazvane na Slavi - da mi kaje pls!!!