PDA

View Full Version : Slavi provali intervisiq



SnoW_GiRl_
02-12-2005, 20:35
zdraveite!
gledahte li kak Slavi Trifonov provali konkursa ``inter visia``?Kak kaza pred vsi4ki 4e konkursa e naglasen,kolko e platen i kak e stanalo vsi4ko?kakvo vi e mnenieto?Radvate li se 4e ima 4ovek koito moje da se izpravi pred vsi4ki i da kaje takova ne6to?

reazon'DJ
02-12-2005, 20:40
Не!

Cyberdyne_101
02-12-2005, 20:42
И Слави и конкурса (не беше ли Евровизия :wink: ) са ми през.... сещате се къде.. :twisted: :twisted:

GreenLadyM
02-12-2005, 20:55
http://life.dir.bg/LISTS/LIFENEW_DIR_LEFT_TOP/news_556150.php
gledah go!I EVALATA na Slavi!!!!!!!!!!!!Tova e edinstveniq 4ovek koito kaza istinata bez da go e strah!!!!!!!!

MalkataDrusalka
02-12-2005, 20:57
За пореден път българската простотия и наглост излязоха наяве... тая група КАФФЕ купи конкурса и никой освен Слави не се осмели да каже на публиката, че всичко е фалш и че тая групичка не е зачела труда на останалите участници в конкурса.. Нормално е Слави да е ядосан, защото той щеше да спечели. Този конкурс беше един голям шанс за него.Но какво ли се учудвам? Типично за България! Започвам да се срамувам, че живея в такава държава.. всичко е фалш и лъжа.. българската наглост и нахалство нямат граници :evil: :!:

П.С. ОБИЧАМ РОДИНАТА!..МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА! :x

miloto_girl_4e
02-12-2005, 20:58
Slavi za poreden put dokaza,4e ne mu puka ot ni6to i ot nikogo :!:
eto za tova uvajavam tozi 4ovek :!:
radFam se,4e ima6e smelostta da kaje tova,koeto kaza !

SnoW_GiRl_
02-12-2005, 20:58
И Слави и конкурса (не беше ли Евровизия :wink: ) са ми през.... сещате се къде.. :twisted: :twisted: SORRY OBARKALA SAM SE S ``EVROVIZIQ`` ot valnenie
MNOGO SAJELQVAM!

lalqla
02-12-2005, 21:02
изключително разочарована съм.
направо...Слави ги направи на нищо.
ЕВАЛА.Дори и да не беше той.Дори някой друг да беше казал за това щях да му се кланям.Много дипломатично спрямо зрителите постъпи.Не мислех да гледам конкурса, но от скука включих канал 1.И по-добре
Само изпълнението на Гравити Ко. ми хареса.И на Б.Т.Р но те дори не участваха в конкурса
miloto_girl-4e- почти винаги Евровизия се печели от песен на английски. Както и сертаб през 2003 и руслана м.г.

....
02-12-2005, 21:02
тои е наи якия и трябваше да спечели.Хубаво,че го каза

SnoW_GiRl_
02-12-2005, 21:05
EVALA NA SLAVI!!! Edinstveno toi ne se starahyva da kazva istinata....

eNigMaTic^
02-12-2005, 21:11
EVALA NA SLAVI!!! Edinstveno toi ne se starahyva da kazva istinata....
Ти го каза :!: Повече няма да пиша по темите, че направо се олях :twisted:

Water_lili
02-12-2005, 21:22
napalno e vazmutitelno tova koeto se slu4i :evil: pravq evala na slavi za tova 4e se osmeli da govori i smqtam 4e grupa kafe trqbva da bude disklalifizirana :!: :evil:

Murderdoll
02-12-2005, 21:24
или може би дисквалифицирана... :P

lalqla
02-12-2005, 21:29
Murderdoll дам:)))хах
офф: аватара ти е супер
а ако още някой каже ИнТЕР визия ще ми се прииска да убия някого.
А между другото кой искахте да спечеклИ?

final_fantasy_fan
02-13-2005, 07:42
VE4E GO PISAH 6TE GO NAPI6A PAK-SLAVI SI E PLATIL DA VLEZE V 12-TE NA MQSTOTO NA DONI I NETI.DONI BE6E STRA6NO UBIDEN I MU GO VURNA.AZ MISLQ 4E KOITO I DA E DRUG TRQBVA6E DA OTIDE SAMO NE SLAVI I SOFI.TOI SE NADQVA6E DA SI VDIGNE REITINGA TAKA.4E E KUPENO-KUPENO E I EVALA NA TOQ DETO GO E NAPRAVIL ZA DA NE OTIDE SLAVI!!!

Water_lili
02-13-2005, 08:03
VE4E GO PISAH 6TE GO NAPI6A PAK-SLAVI SI E PLATIL DA VLEZE V 12-TE NA MQSTOTO NA DONI I NETI.DONI BE6E STRA6NO UBIDEN I MU GO VURNA.AZ MISLQ 4E KOITO I DA E DRUG TRQBVA6E DA OTIDE SAMO NE SLAVI I SOFI.TOI SE NADQVA6E DA SI VDIGNE REITINGA TAKA.4E E KUPENO-KUPENO E I EVALA NA TOQ DETO GO E NAPRAVIL ZA DA NE OTIDE SLAVI!!!

Zna4i ne iskam da za6titavam Slavi, oba4e ti gleda li polufinala :?: i vidq li izpalnenieto na Doni i Neti :?: 4esno kazano predpo4itam da ni predstavq edna ciganka kakto q nari4at si4ki otkolkoto Balgariq da se zapomni s tova 4e sa izlezli momi4eta po sutieni :evil: i naistina smqtam 4e Doni ne be6e na nujnoto nivo da otide,ne 4e i po-golqmata 4ast ot 12te izpalniteli zaslujavaha de :!:

final_fantasy_fan
02-13-2005, 08:07
az ne bqh za kafe,ne bqh i za doni,bqh za melody,no vuv nikakuv slu4ai ne trqbva6e da e slavi

so mazy!
02-13-2005, 08:49
За пореден път българската простотия и наглост излязоха наяве... тая група КАФФЕ купи конкурса и никой освен Слави не се осмели да каже на публиката, че всичко е фалш и че тая групичка не е зачела труда на останалите участници в конкурса.. Нормално е Слави да е ядосан, защото той щеше да спечели. Този конкурс беше един голям шанс за него.Но какво ли се учудвам? Типично за България! Започвам да се срамувам, че живея в такава държава.. всичко е фалш и лъжа.. българската наглост и нахалство нямат граници :evil: :!:

П.С. ОБИЧАМ РОДИНАТА!..МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА! :x

suglasna sum s tva mnenie..
po princip ne sum fen na slavi ili neshto ot sorta, obache prosto otkacham kogato nqkoi si misli, che moje da pravi vsichki na maimuni i da si kupi neshto takova!! napravo nqmam dumi.. naistina tova si beshe NAGLO! pri tva pone da go bqha napravili s po-malko glasove, puk to se nabiva na ochi, za tolko tupi li ni mislqt?? ne im e li malko neudobno?? [/b]

ProstoAz
02-13-2005, 08:50
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5695