PDA

View Full Version : InteR ViziQ - Kaffe ???????



LiNkiN4eTo
02-12-2005, 21:01
e :?: kvo mislite :?:

eNigMaTic^
02-12-2005, 21:07
Какво мисля ли :x Как може тази групичка, с тая тъпа песничка да ни представи...По-добре да бяха победили онея дъртите :evil: Тея хоря нямат ли малко срам..Половината публика ги освирка и те са хилят.Еин голям _|_ за "Каффе" :twisted: Да видим как ще ни "преставят", по-точно изложат.Браво, браво....Но все пак сме в България... :roll:

MalkataDrusalka
02-12-2005, 21:21
За пореден път българската простотия и наглост излязоха наяве... тая група КАФФЕ купи конкурса и никой освен Слави не се осмели да каже на публиката, че всичко е фалш и че тая групичка не е зачела труда на останалите участници в конкурса.. Нормално е Слави да е ядосан, защото той щеше да спечели. Този конкурс беше един голям шанс за него.Но какво ли се учудвам? Типично за България! Започвам да се срамувам, че живея в такава държава.. всичко е фалш и лъжа.. българската наглост и нахалство нямат граници :evil:

П.С. ОБИЧАМ РОДИНАТА!..МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА! :x

Murderdoll
02-12-2005, 21:23
е вие се осрахте :x аре пуснете още пет теми за
тая евровизия ...ше стане биг брадър #2...
мен пък не ми пука даже не знам за кво става въпрос

amy lee
02-12-2005, 21:24
OLELE BOJKE! KAFFE?! O, NE, SAMO TOVA NI LIPSVA6E! PO DOBRE GRAFA ILI GRAVITY, SAMO NE I KAFFE!

LiNkiN4eTo
02-12-2005, 21:25
. . . vseki si ima mnenie . . . . . xaxaxaxaxa

GreenLadyM
02-12-2005, 21:33
az ve4e pisah v drugata tema....Mn sujalqvam za tazi durjava v koqto vsi4ko moje da se kupi s pari!!!!!!!!!

Грахче
02-12-2005, 21:36
абе момчетата пеят хубаво, какво само се излагат не мога да разбера :evil:

пък песента не е подходяща за евровизия... уф, аман от посерковци :evil:

AvLee
02-12-2005, 22:09
абе момчетата пеят хубаво, какво само се излагат не мога да разбера :evil:
И според мен могат да пеят,но песента е ужасна.Камо ли пък да ни представя на Еворовизия и още повече да спечели!

LunaTriCk
02-12-2005, 22:11
Слави е всеизвестен с манията си да се прави на ... ташак. Сори, щях да говоря сериозно, да се аргументирам дори, ама ме мързи. А и не си струва. Проблема на шибания учиндолски цирей е, че се мисли за голяма работа. Трябва Каффе да го съдят тоя до последната дупка в скапаното му село. Дори наклеветената група наистина да е купила конкурса, не виждам защо тоя изгнил, комплексиран галош трябва да се бърка. Ае сиктир, вече писна тъпото кубе винага да се бута навсякъде.

joro_tev
02-12-2005, 23:01
Слави е всеизвестен с манията си да се прави на ... ташак. Сори, щях да говоря сериозно, да се аргументирам дори, ама ме мързи. А и не си струва. Проблема на шибания учиндолски цирей е, че се мисли за голяма работа. Трябва Каффе да го съдят тоя до последната дупка в скапаното му село. Дори наклеветената група наистина да е купила конкурса, не виждам защо тоя изгнил, комплексиран галош трябва да се бърка. Ае сиктир, вече писна тъпото кубе винага да се бута навсякъде.

Много си прав брато, но добре, че има поне малко такива хора. Аз лично не харесвам много Слави, но за такива каузи "ЕВАЛА" му правя. България е на това положение и все ще си вървим така, ако ще да ни приемат и на Марс да сме членки, и на ЕС все тая. Защото всички си мълчат и само знаят да се оплакват - че няма работа, че няма пари, че сме бедни, а нищо не правят по този въпрос-Със зъби и нокти да защитават себе си и родината си.

final_fantasy_fan
02-13-2005, 07:39
DO POSLEDNO SLAVI I SOFI SA BILI IZVUN 12-TE FINALISTI!I TOI SI E PLATIL ZA DA VLEZE NA MQSTOTO NA DONI.I SEGA DONI SI OTMU6TAVA(NE GO LI VIDQHTE KOLKO BE6E 6TASTLIV).DA 4E GLAOVETE SA KUPENI-QSNO,NO PO-DOBRE DA OTIDAT MOM4ETA U4ELI 5 GODINI MUZIKA V BOSTUN,KOITO IMAT VISIQ,A NE SLAVI I SOFI,KOITO SA BEZ MUZIKALNO OBRAZOVANIE I S NQKVA 4ALGAJIISKA PESEN

MissWorld
02-13-2005, 07:56
DO POSLEDNO SLAVI I SOFI SA BILI IZVUN 12-TE FINALISTI!I TOI SI E PLATIL ZA DA VLEZE NA MQSTOTO NA DONI.I SEGA DONI SI OTMU6TAVA(NE GO LI VIDQHTE KOLKO BE6E 6TASTLIV).DA 4E GLAOVETE SA KUPENI-QSNO,NO PO-DOBRE DA OTIDAT MOM4ETA U4ELI 5 GODINI MUZIKA V BOSTUN,KOITO IMAT VISIQ,A NE SLAVI I SOFI,KOITO SA BEZ MUZIKALNO OBRAZOVANIE I S NQKVA 4ALGAJIISKA PESEN

bravo,mn sam saglasna s teb
vseki drug samo ne i toq dart pra4 s umrqlata ciganka
vse pak,koito otide trqbva da predstavi Bulgaria,toest logi4no e da e bulgarin,a ne ciganin,tur4in ili tam nqkakav...

ProstoAz
02-13-2005, 08:51
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=5695