PDA

View Full Version : Свети Валентин - Подарък!



stillteenager
02-12-2005, 23:38
Здравейте,
ако ми помогнете много ще се радвам. Проблемът ми е следния - свършиха парите за подарък за Свети Валентин!!! :( Нащте ми дадоха пари и аз сега петък и събота праснах яки купончета с яки момичета..и парите за подарък за приятелката ми (която незнае за купончетата..отделен въпрос.. :) ) отлетяха! :((((((( какво да правя????

final_fantasy_fan
02-13-2005, 07:04
mi...zavisi kvo iska6 da podari6 i na kogo-ako moje6 da mine6 s edno cvete i karti4ka-ok.drugo ne se se6tam.drug put da ne har4i6 parite

^efas^^
02-13-2005, 08:58
ЗАЩО МАМИЦАТА МУ СТЕ СИ ВМАНИЯЧИЛИ ЧЕ ТРЯБВА ДА ПОДАРИТЕ НЕЩО ВЕ ТВА Е ДЕН НА ЛЮБОВТА НЕ ДЕН НА ПОДАРЪЦИТЕ. ОТ ВАС СЕ ИСКА НЕ ДА ПОДАРИТЕ НЕЩО НА ЛЮБИМИЯ, А ДА МУ КАЖЕТЕ КОЛКО МНОГО ГО ОБИЧАТЕ :evil: ДАЖЕ АКО НАИСТИНА СЕ ОБИЧАТЕ СВ.ВАЛЕНТИН НЯМА ДА Е НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН ОБИКНОВЕН ДЕН ЗА ВАС ЗАЩОТО НЕ Е НУЖНО ДА ИЗЧАКАШ 14.02 ЗА ДА КАЖЕШ НА НЯКОЙ ЧЕ ГО ОБИЧАШ :evil:

pink_lady
02-13-2005, 13:40
Mi to4no taka ^efas^^ koito 4aka da doide 14 fevryari 4e togava da podarqva podaruci..........ako naistina se obi4at dvama ne e zaduljitelno da si podarqvate podaruci to4no na sv.valentin :wink:

BlinDBoY
02-13-2005, 14:16
Не е казано ,че трябва да подариш на всяка цена подарък!
Направи така ,че и без подарък тя да запомни този ден и да е един от най-хубавите и дни в живота!
Аз лично никога не съм си падал по този празник поради простата причина ,че сам православна натура и не зачитам католически лигави празници които стават банални дори и по витрините на магазините!
Ще празнувам Трифон Нарезан и ще се отрежа яко!!! :wink:

Тед:)
02-13-2005, 14:30
Може би първо трябва да започна с едно голямо конско как си могъл,обаче няма да го направя...Единственото,коет о мога да направя е да те посаветвам поне да и подариш една незабравима вечер с разходка (ако времето го позволява) и романтиката на някое затънтено заведение...Или ако искаш още по-опростен вариянт,просто прекарайте една уютна вечер у вас с купа пуканки,някоя сладка романтична комедия и страстен креватен маратон :P

02-13-2005, 19:31
Da si mislil kakvo pravish nikoi ne ti e vinoven :!: