PDA

View Full Version : садизъм отсекъде



Traffic
02-13-2005, 21:27
преди да си напиша въпросите, ще кажа повода, заради който пускам тая тема. снощи една мацка реши да си прай бъзици с мене и да ме лъже за едно нещо. за по-кратко ше кажа, че с няколко думи почти я накарах да ревне. но не в това е въпросът. въпросът е това, че от снощи до сега ме избива на садизъм по отношение на момичетата, а единствената музика, която мога да слушам в такива моменти се вижда от аватар и подписите ми. по-интересното е, обаче, че като ги слушам тях, садизма ме прихваща още повече. не говоря за физически садизъм върху момичета (поне при мене), а за психически садо-тероризъм. което значи, че дори и сега некоя да ми каже нещо, докато си седя в залата, рискува много да я накарам с неколко думи да си изплаче сълзите, дето са й за цял живот напред. :twisted: :twisted: та сега идваме и до въпросите ми, защото сигурно с толкова много потребители тука, има и някой като мене.
ето ги и въпросите:
1. понякога избива ли ви на садизъм? няма значение дали е породено от причина или е без причина. ей така, както си седите да ви избие на садизъм.
2. има ли некоя група, която като слушате ви се приисква да нараните някой, без значение дали физически или психически?
и 3. същото като въпрос 2, само че не говорим за музика, а за игра? в моя случай става дума за кармагедон 2.

Murderdoll
02-13-2005, 21:48
тва е тъпо и хипер идиотско.да си отмъщаваш
... за какво по дяволите??и то на момиче, което
знаеш че няма да може да се защити-а ако се
защити да я оплюеш двойно повече...
макар че аз не съм от хората които реват за глупости,
но на няколко мои приятелки е "отмъщавано" по
тоя начин...което съвсем не говори добре за човека
който уж го е избило на садизъм...чисто позьорство
е тфа :roll:

Traffic
02-13-2005, 21:50
тва е тъпо и хипер идиотско.да си отмъщаваш
... за какво по дяволите??и то на момиче, което
знаеш че няма да може да се защити-а ако се
защити да я оплюеш двойно повече...
макар че аз не съм от хората които реват за глупости,
но на няколко мои приятелки е "отмъщавано" по
тоя начин...което съвсем не говори добре за човека
който уж го е избило на садизъм...чисто позьорство
е тфа :roll: нали се на някой треа си отмъстя? се някой треа си плати! и на кой да отмъщавам, ако не на женското стадо? :twisted: :twisted: :twisted:

Murderdoll
02-13-2005, 21:58
мноо е комплексарско тва...
и това е изказване на 21годишен мъж....
"трябва някой да си плати"...ми да си
плаща тоя който е виновен за избилия
садизъм...
а за бъзиците на мацката...като знам
колко разбираш от бъзици...горката мацка :roll:

Traffic
02-13-2005, 21:59
мноо е комплексарско тва...
и това е изказване на 21годишен мъж....
"трябва някой да си плати"...ми да си
плаща тоя който е виновен за избилия
садизъм...
а за бъзиците на мацката...като знам
колко разбираш от бъзици...горката мацка :roll: като не знаеш за какви бъзици говоря, по-добре си трай. щото съм сигурен, че ако некой си напрай такава ебавка с тебе, никак няма да ти хареса.

Nekasa4a
02-13-2005, 22:16
Mn pati me izbivalo i na fizi4esi i na psihi4eski :twisted:
Koq muzia slu6am mn qsno 4e slu6am razli4ni vidove metal spored slu4aq
I igra rune ili star craft s teran da trepa nevini zegove :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

nar
02-13-2005, 23:42
мда..хората започват да стават по-нервни и по-злобни.сигурно на всички омръзна тази зимата... :wink:

tedo_davis
02-14-2005, 04:28
Off mi kato 4uq edna pesen na .. Drowning Pool - Bodies ... i me izbiva na dosta qko sadizam4e .... ina4e CARMAGEDON ne e tolkova brutalna igra ... kolkoto COUNTER-STRIKE koqto izrazqva nasilieto polagano vyrho policaite i teroristite :)
eto vi tex-ta na toq song ... samo go vijte :)
TOXICITY ( system of a down )

looking at life through the eyes of a tire hub
eating seeds as a pastime activity
the toxicity of our city, of our city
You, what do you own the world?
how do you own disorder, disorder
Now, somewhere between the sacred silence
Sacred silence and sleep
somewhere, between the sacred silence and sleep
disorder, disorder, disorder
More wood for the fires, loud neighbors
flashlight reveries caught in the headlights of a truck
eating seeds as a pastime activity
the toxicity of our city, of our city
You, what do you own the world?
how do you own disorder, disorder
Now, somewhere between the sacred silence
Sacred silence and sleep
somewhere between the sacred silence and sleep
disorder, disorder, disorder
You, what do you own the world?
how do you own disorder, disorder
Now, somewhere between the sacred silence
Sacred silence and sleep
somewhere, between the sacred silence and sleep
disorder, disorder, disorder
When I became the sun
I shone life into the man's hearts
When I became the sun
I shone life into the man's hearts

^efas^^
02-14-2005, 14:25
Ако слушам Prodigy цял ден почва да ме боли главата и откачам почвам да прая простотии да чупя неща а ве както казва един приятел тая музика е вредна за мозъка ама аз пак си я слушам по цял ден ХАХАХ

amy lee
02-14-2005, 15:16
мноо е комплексарско тва...
и това е изказване на 21годишен мъж....
"трябва някой да си плати"...ми да си
плаща тоя който е виновен за избилия
садизъм...
а за бъзиците на мацката...като знам
колко разбираш от бъзици...горката мацка :roll: awe da ti kaja pravq si! i dvete mneniq sa mnogo to4ni
a rado kazah ti ve4e-otkude znae6 4e se e buzikala? :?

so mazy!
02-14-2005, 15:25
снощи една мацка реши да си прай бъзици с мене и да ме лъже за едно нещо. за по-кратко ше кажа, че с няколко думи почти я накарах да ревне. дори и сега некоя да ми каже нещо, докато си седя в залата, рискува много да я накарам с неколко думи да си изплаче сълзите, дето са й за цял живот напред

bati samochuvstieto ![/b]

MaD_CaT*
02-14-2005, 16:54
мноо е комплексарско тва...
и това е изказване на 21годишен мъж....
"трябва някой да си плати"...ми да си
плаща тоя който е виновен за избилия
садизъм...
а за бъзиците на мацката...като знам
колко разбираш от бъзици...горката мацка :roll: awe da ti kaja pravq si! i dvete mneniq sa mnogo to4ni
a rado kazah ti ve4e-otkude znae6 4e se e buzikala? :?
НАистина не е нещо,с което трябва да се гордееш :!: :?: :shock: :roll:

Satanas_daughter
02-14-2005, 17:11
men me izbiva po niakoi put na fizicheski sadizum,ama ne ot pesni i igri ami si go nasledih ot bivshia toi imashe takifa seriozni naklonosti

Bloody_Tear
02-14-2005, 18:09
По принцип мене често ме избива на омраза когато ми се иска да убия всички и да пребия всички,но никога не съм го правила,защото знам,че те не са виновни за моите неволи ами точно обратното аз съм си виновна че се самоизмъчвам.Както и да е..Murderdoll е права,неможеш така да мразиш и да се нахвърляш на хора без причина кво толко са ти направили.Неможеш ли да се контролираш голям човек си.Хубаво е понякога да си изливаш гнева ама пък да изпитваш кеф от това... :!: :?:

02-14-2005, 18:19
Off mi kato 4uq edna pesen na .. Drowning Pool - Bodies ... i me izbiva na dosta qko sadizam4e

hehe brao be !i men mn ma kefi taq pesen.1-vite 14 secundi ma karat da podstacham :) inache kato sum nervno qdosana ne pipam nishto zatvarqm sa nqkade i chakm dokat mi mine (zastrasham sobstveniq si jivot i jova na drugi) nato sum prosto qdosana slusham Limp Bizkit - breaks stuff ili No time to cry na cradle. sadizmat e odvratitelno neshto na koeto nqmame pravo no vsichki praktikuvame, koeto ne ogovri dobre za lichnostta :?

Traffic
02-14-2005, 19:31
мноо е комплексарско тва...
и това е изказване на 21годишен мъж....
"трябва някой да си плати"...ми да си
плаща тоя който е виновен за избилия
садизъм...
а за бъзиците на мацката...като знам
колко разбираш от бъзици...горката мацка :roll: awe da ti kaja pravq si! i dvete mneniq sa mnogo to4ni
a rado kazah ti ve4e-otkude znae6 4e se e buzikala? :?а ти от къде знаеш, че не е? а и аз ти казах нещо - ако намериш момиче, което да не лъже, ше те черпя :!:

^efas^^
02-14-2005, 19:33
Баба ми не е лъгала никога обаче тя почина лека и пръст :cry:

Traffic
02-14-2005, 19:35
Баба ми не е лъгала никога обаче тя почина лека и пръст :cry:казах момиче, което ще рече младо и свежо. :roll:

etrusca
02-15-2005, 12:40
mislq 4e na vseki rano ili kusno mu izbiva na sudizam ;) dori i zamalko
na men dosta 4esno no ve4e moga da kontroliram tova :D

so mazy!
02-15-2005, 13:17
а ти от къде знаеш, че не е? а и аз ти казах нещо - ако намериш момиче, което да не лъже, ше те черпя :!:

e tva beshe malko stranno.. a ti poznavash li momche, koeto da ne luje ??

amy lee
02-15-2005, 16:31
а ти от къде знаеш, че не е? а и аз ти казах нещо - ако намериш момиче, което да не лъже, ше те черпя :!:

e tva beshe malko stranno.. a ti poznavash li momche, koeto da ne luje ??awe otgovora mu 6te e "az ne luja"
a da si priznaq az kato slu6am "somewhere i belong" ne me izbiva na sadizum, a po skoro na mazohizum

Traffic
02-15-2005, 20:33
а ти от къде знаеш, че не е? а и аз ти казах нещо - ако намериш момиче, което да не лъже, ше те черпя :!:

e tva beshe malko stranno.. a ti poznavash li momche, koeto da ne luje ??awe otgovora mu 6te e "az ne luja"
a da si priznaq az kato slu6am "somewhere i belong" ne me izbiva na sadizum, a po skoro na mazohizumми да, такъв ше ми е отговора, защото като кажа, че ми харесва някое момиче, наистина е така, а не го казвам само за да си правя бъзици с нея. но май ще почна да го правя....... :twisted: :twisted: :twisted:

Klishe
02-18-2005, 21:01
мноо е комплексарско тва...
и това е изказване на 21годишен мъж....
"трябва някой да си плати"...ми да си
плаща тоя който е виновен за избилия
садизъм...
а за бъзиците на мацката...като знам
колко разбираш от бъзици...горката мацка :roll: awe da ti kaja pravq si! i dvete mneniq sa mnogo to4ni
a rado kazah ti ve4e-otkude znae6 4e se e buzikala? :?а ти от къде знаеш, че не е? а и аз ти казах нещо - ако намериш момиче, което да не лъже, ше те черпя :!:

Az ne lyja!100% garanciq :roll: