PDA

View Full Version : bez lubov



02-13-2005, 22:31
ponqkoga zagubvali li ste ne6to s koeto mn da ste sviknali... e ako ste zna4i me razbirate ... za6toto bolkata koqto izpitvam v momenta e neopisuema ... izgubix sa6testvo v koeto mi be6e vqrata, nadejdata , lubovta i nai ve4e jivota ... uzgubix go zaradi 4ujdi intrigi ... no tova e otdelen vapros iskam da dopalnq 4e ot kakto me napusna v mene nastapi edna studenina ... ve4e ne moga da se smeq... ve4e nqmam vqra nito nadejdi........... ve4e si4ko zagubi smisal....... a razo4arovanieto e mn po golqmoo ..... ve4e dori nqmam salziii a ostana edna praznota .... bez bolka dorii tozi 4ovek me pogubiii............. i poneje ima o6te edna iskrica nadejda kajete mi kak moga da si go varna a i 4ESTIT SVETI VALENTIN

Traffic
02-13-2005, 22:35
ponqkoga zagubvali li ste ne6to s koeto mn da ste sviknali... e ako ste zna4i me razbirate ... za6toto bolkata koqto izpitvam v momenta e neopisuema ... izgubix sa6testvo v koeto mi be6e vqrata, nadejdata , lubovta i nai ve4e jivota ... uzgubix go zaradi 4ujdi intrigi ... no tova e otdelen vapros iskam da dopalnq 4e ot kakto me napusna v mene nastapi edna studenina ... ve4e ne moga da se smeq... ve4e nqmam vqra nito nadejdi........... ve4e si4ko zagubi smisal....... a razo4arovanieto e mn po golqmoo ..... ve4e dori nqmam salziii a ostana edna praznota .... bez bolka dorii tozi 4ovek me pogubiii............. i poneje ima o6te edna iskrica nadejda kajete mi kak moga da si go varna a i 4ESTIT SVETI VALENTINи аз съм така, ама какво да се прави. вече ми писна да се самосъжалявам за това и преди много време реших, че ше си отмъщавам на секо момиче след това, което обичах. като си отмъстиш може да се почувстваш по-добре.

manq4kata{P}
02-14-2005, 06:50
ponqkoga zagubvali li ste ne6to s koeto mn da ste sviknali... e ako ste zna4i me razbirate ... za6toto bolkata koqto izpitvam v momenta e neopisuema ... izgubix sa6testvo v koeto mi be6e vqrata, nadejdata , lubovta i nai ve4e jivota ... uzgubix go zaradi 4ujdi intrigi ... no tova e otdelen vapros iskam da dopalnq 4e ot kakto me napusna v mene nastapi edna studenina ... ve4e ne moga da se smeq... ve4e nqmam vqra nito nadejdi........... ve4e si4ko zagubi smisal....... a razo4arovanieto e mn po golqmoo ..... ve4e dori nqmam salziii a ostana edna praznota .... bez bolka dorii tozi 4ovek me pogubiii............. i poneje ima o6te edna iskrica nadejda kajete mi kak moga da si go varna a i 4ESTIT SVETI VALENTIN

da,mila,slu4valo mi se e i znam,4e mn mnboli :cry: napalno te razbiram.vinagi mn me e bilo qd na hora,koito sqka6 zavijdat na 4ujdoto 6tastie i tarsqt vsqkakav na4in da razdelqt hora,koito se obi4at.ne trqbva da pozvolqvate na 4ujdi intrigi da vi provalq 6tastieto i da vi razdelq.6tom kazva6,4e ima vse o6te nadejda da se saberete,postapi po na4in,koito ti se struva nai-uda4en v slu4aq taka 4e da si go varne6.no vinagi ima edno NO,nali znae6.trqbva da si podgotvena i za tova da ne stane taka,kakto ti iska6.zatova dori i da ne stane,ne se ot4aivai :!: sigurno 6te te boli o6te mn dalgo vreme,no se opitai da se spravi6 s tova i da go preodolee6 po nqkakav na4in. stiskam ti palci i ne se ot4aivai-vse 6te se nameri qnkakvo re6enie,no zapomni-dori i da ne uspee6 da si go varne6,NE SE OT4AIVAI v nikakav slu4ai :!:

final_fantasy_fan
02-14-2005, 07:26
znam kakvo e i znam 4e bolkata e mnogo silna no trqbva da produlji6 da jivee6(az stradah 2 godini,no nakraq go preudolqh).trqbva da se suvzeme6 i da produlji6 napred i da si gotova za priqtnite iznenadi v jivota.

BlinDBoY
02-14-2005, 10:26
Не се спичай все пак живота продължава!!! :wink:

^efas^^
02-14-2005, 15:09
Наиш кфо може да напраиш НИЩО квото е казано тва ще стане ти и да искаш неможеш да го промениш :!: