PDA

View Full Version : За пушачите..



Murderdoll
02-13-2005, 23:33
...знаят ли родителите ви, че пушите?
вие ли им казахте или воПще как стана
работата с узнаването...щото...ей ся си седя
в стаята и си пуша и чух някъв шум от
коридора....веднага изгасих цигарата и
почнах да пръскам с освежител...е, не бяха
наште...
но от доста време се замислям че трябва да
им кажа...щото ми писна вече да се крия :roll:
обаче доста ме е страх от реакцията...бтв
и майка ми и баща ми пушат...
дайте ми някъв съвет...плс само да няма мнения
от рода на "спри цигарите и няма да ти се
налага да се криеш"...до това "прозрение
мога и сама да стигна но нямам никво намерение
да ги спирам...
чакам ваште съвети...

02-13-2005, 23:55
Всеки един родител трябва да прави сурови финзиономии и напълно да забранява цигари, тотаировки и.т.н. на децата си, но в един момент просто няма смисъл и ти казват - вече си голям-а, живота си е твой-я и сама можеш да прецениш какво да правиш.


Така че просто трябва да случиш момента. Ако не си .... ще викат, ще врякат, следващия път пак и накрая ще им втръсне и няма да ти държат сметка. :wink:

final_fantasy_fan
02-14-2005, 07:34
az ne pu6a no ako pu6eh 6tqh da kaja na maika mi i tq 6te6e da kaje-ok trqbva da ti davam pove4e pari ima6 i za cigari i hrana

malka_lisi4ka
02-14-2005, 11:26
...знаят ли родителите ви, че пушите?
вие ли им казахте или воПще как стана
работата с узнаването...щото...ей ся си седя
в стаята и си пуша и чух някъв шум от
коридора....веднага изгасих цигарата и
почнах да пръскам с освежител...е, не бяха
наште...
но от доста време се замислям че трябва да
им кажа...щото ми писна вече да се крия :roll:
обаче доста ме е страх от реакцията...бтв
и майка ми и баща ми пушат...
дайте ми някъв съвет...плс само да няма мнения
от рода на "спри цигарите и няма да ти се
налага да се криеш"...до това "прозрение
мога и сама да стигна но нямам никво намерение
да ги спирам...
чакам ваште съвети...
az se kriq pu6a si iz nas no te nz ako me hvanat gubq vsi4ko...daje sno6ti sunuvah 4e razbirat i kato me hvana paranoqta s 4 dumi ne iskam da znaqt...no inka edna moq pr misli da kazva na roditelite si ne6to to roda "Pu6a otdavna i tova ne e promenilo otno6enieto ni kogato nz taka 4e nqma smisul da se kriq po dobre da znaete za6to ne mislq da gi spiram i dori i da mi sprete djobnite pak 6te si namerq otnqkude taka 4e ?!" ili ne6to takova 6e q pitam pak i 6e ti kaja...

Ei takoa
02-14-2005, 12:11
ave vie hora ne razbirate li 4e tfa e basi grozniq tup vreden navik.Cigankite s metlite po ulicata te da pu6at.Ve4e v evropa zabranqvat masovo cigarite,Naprimer v Kuba (da kuba,sas purite..) sa zabranili pu6eneto.Na mn golemi li se praite? Uspokoqva li vi?Na 15 godini 6e mi pu6at 6oto gi uspokoqvalo.. nq da komentiram prosto.Az po princip ne pu6a,ot vreme na vreme zapalvam ei tai za guzariqta oba4e ne me kefi.A vie kato ste tolkoz tupi da si davate parite za cigari..Neznam ko vi kefi da si tup4ete drobovete s katran i drehite vi da vonqt na laina posle kato se priberete.Vie ste bolni ve

monka
02-14-2005, 14:57
az pu6a,no na6te ne znaqt. kazah vednaj na maika mi i reakciqta be6e "O,moni az znam,4e ti si dobro dete i mnogo otgovorna,i 6te gi spre6. nali?" :lol: ami ni6to ne i kazah,ne mojah da i kaja "ne,nqma da gi otkaja..."prosto 6tqh da i razbiq me4tite :lol:
sega si misli,4e ne pu6a,az iskam da i kaja,no ne6to me spira... :roll:

Lil` Bow Wow
02-14-2005, 15:42
ае знаят ама не дават:)
ем де а знам ва6те ако са некфи строги не им казваи 4е да няма дома6ен арест или не6то такофа :wink:

tedo_davis
02-14-2005, 16:47
Emi tate me nau4i na 30ti dekemvri 2004 godina ;) super 6ou beshe.Zna4i bqhme na gosti na nashi rodnini v edno selo (Strqma).Az izlizam da pusha vyn i se vry6tam.Sqdam a do men ba6ta mi ... a do nego ot drugiq krai ... kaleko mi.Po edno vreme kaleko mi vika "Teodor4o da te pitam neshto,moje li?" az mu vikam "Moje" i toi kato iztyrsi "Ti kato pushish za6to se kriesh ot bashta ti?"
ole togava qko spekah ... ina4e ba6ta mi kato me pogledna po4na da se smee.i az im vikam ... 4e ne se kriq a prosto ne iskam da me razberat:) I posle me podlojiha na razpit v koito se govore6e kvi cigari pu6a ot kolko vreme ... abre shou ... na tatenceto po edno veme mu se dopu6i i vika "Dai edna cigara bre sine mai4in"... vadq kutiq "VICTORY" i toi me gleda i se smee ... shtoto te pusheha "BRIDGE" ( za neznaeshtite tva sa super tapi i otrovni cigari ... ) i ot togava ... bashta mi kato me znae ... vse vika "Barovec dai edna "VICTORY".Ina4e e razbran 4ovek ... ne bi mi posegnal za cigara ... kazva samo 4e tova bilo za moe zdrave.

Murderdoll
02-17-2005, 09:58
хаха лелел бахти съвпадението пиша тука
тая тема и вчера сутринта се връщам щот бях
на състезание по английски и си седя на компа
към 11 и си пуша и само чувам как входната
врата се отваря...аз естествено гася цигарата
в кошчето парфюма в едната ръка дъвката в
другата...и майка ми отваря вратата и ме вижда
как крия коючето с цигарата под леглото....
излизам аз при нея в коридора и тя вика кво си
правила в стаята ти...викам нищо..и едва се
сдържам да не се захиля..и майка ми ме пита
пушила ли съм..и аз викам "ми малко"...
и дотука беше хииххи ся само ме бъзика
някфа...мноо по лесно го прие отколкото си мислих
http://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/dckix.gif

02-17-2005, 13:52
Все пак пушенето си е личен избор на всеки.Дали за да се прави на гъзе или за да изпитва удоволствие никой неможе да спре човека да си пафка.

korn___
02-17-2005, 21:03
moite roditeli sa me ostavil ida pravq kakvoto re6a za6toto jivota si e moi i te tva sa mi kazali

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

angelski_o4i
02-26-2005, 23:18
znaqt!vinagi sa mi kazvali 4e ako re6a da pu6a da im kaja i 4e nqma da me ubiqt i dori 6te mi davat pove4e pari,no da ne vzimam 4ujdi cigari!i go izpalniha de :wink:
na 10 ba6ta mi me nakara da si drapna i na 12 pak,no be6e ujasno-mn bqha silni cigarite!
i taq godina lqtoto pripalih 5-6 pati i na 15 09 si kupih 1vata kutiq(v smisal ve4e re6ih 4e 6te pu6a)i o6te kato se varnah kazah na maika mi po telefona a na ba6ta mi sled okolo 2 dena!
te ne se karaha ili ne6to takova-super normal go prieha! :)
i znam 4e imenno pri4inata da propu6a 4ak na 16 e 4e nikoga ne mi e bilo zabraneno,a prosto kazano-vredno e no ako iska6 da se trovi6 nie ne mojem da te sprem!
ta taka-sega si pu6im semeino! :lol:

`cannibal`girl
02-28-2005, 00:26
:) mi na66te znaqt i samo mi opqvat da gi spiram..
i che bilo vredno i che si harcha parite za gluposi...
bla bla bla :lol: :lol:
p.s. nikoi v ku6ti ne pushi

MadNesScHo
03-04-2005, 16:11
Znaqt che pusha i to po tochno zaradi tqh propushih poneje iskah da otkajat cigarite no te ne gi otkazvaha i pochnah nainat da pusha pred tqh kolkoto i da mi beshe gadno i taka propushih i te si znaqt che pusha

безизвестна
03-04-2005, 16:28
ми ако бях на мястото на твоите родители щях поне малко да очаквам някой ден да изтърсиш-Пуша!
все пак те пушат и би следвало ти да станеш като тях нали?Колкото и да не ни се иска малко или много приличаме на родителите си.Може би точно при тебе плюса е че те пушат и ако им кажеш няма да ги шокираш чак толкова.Изчакай някой момент в който те не са ядосани и им го кажи съвсем спокойно,но внимавай да не е с много нахален или нагъл акцент че тогава става лошо.Поне според ако им кажеш истината ще бъде по-добре вместо да се криеш.Пък ако ти се развикат пак ще си продължиш да се криеш но имаш предвид че ще трябва по усърдно да се криеш.

03-08-2005, 00:50
Почти няма катран и това я прави в известна степен по-маклко вредна от цигарите в това отношение :!:

one_touch
03-09-2005, 21:02
men 6te me pri4ukat tai 4e nqma da im kaja dokato ne se iznesa ot vky6ti.moje bi nqma da mi se karat tolkova kolkoto 6te mi sprat jobnite a na men tova mi e dostata4no :roll:

Serioja
03-20-2005, 10:32
Ами на6те са ме фа6тали няколко пъти и са ми викали естествено. Даже когато примерно майка ме фана за първи път не каза на ба6та ми,а баща ми като ме фана не каза на майка ми.ся понякога бащата и вика за цигарите но ше свикне и ше ме остави да се тровя

devil4e
03-20-2005, 10:43
...знаят ли родителите ви, че пушите?
вие ли им казахте или воПще как стана
работата с узнаването...щото...ей ся си седя
в стаята и си пуша и чух някъв шум от
коридора....веднага изгасих цигарата и
почнах да пръскам с освежител...е, не бяха
наште...
но от доста време се замислям че трябва да
им кажа...щото ми писна вече да се крия :roll:
обаче доста ме е страх от реакцията...бтв
и майка ми и баща ми пушат...
дайте ми някъв съвет...плс само да няма мнения
от рода на "спри цигарите и няма да ти се
налага да се криеш"...до това "прозрение
мога и сама да стигна но нямам никво намерение
да ги спирам...
чакам ваште съвети...
ми и аз пуша и наще не знаят. Винаги съм си мислила че е по-добре да кажа на мама, но не се знае как ще го приеме. Се си мисля как ше си ставаме двете и ще си пафкаме заедно :lol: за жалост обаче само мечти:( въпреки че вчера ми каза че ако пуша да й кава и че тя няма да ми се скара и че ще ме остави да правя каквото искам, но не съм сигурна че тва е възможно :(
Иначе много весело се е получило при теб :)

Kris
03-20-2005, 13:39
Mi na men maika mi znae ne pomnq kak to4no e razbrala no se taq>ne mi se kara ama mi kaza obi4ainite ne6ta 4e se trovq 4e e vredno samo si davam parite i tn nali znaete.Az ot 2 god si pafkam smisal ne pafkam seki den no dosta 4esti4ko primerno 1-2 sedmici prez den dva ili 2dena edin sled drug,drug pat ne pu6a 1mesec ili pove4e i taka ob6to vzeto! :lol:
S ba6ta mi e po slojna kartinkata toi gorkiq ne znae za mnogo ne6ta,i na skoro si bqx pafkal s edni priqteli v nas "Orint Expres" i pribiram se az a toi vika koi e pafkal takiva cigari i az vikam AZ toi po4na da mrunka ne6to tam az se zasmqx i si otidox v staqta xaaxaxa.Posle be6e drunkal na maika mi nekvi gluposti tq mi razkaza posle.
A be s 2 dumi smex smex :D :D :D :D :D :D :D :D

adinceto
08-30-2005, 10:00
Mi az na kato propu6ih pyrvo kazah na maika i v posledstvie i ba6ta mi razbra oba4e nqma6e kavgi i takia ralti!!!Po-dobre im kaji pyk i 6tom i te pu6at smqtam 4e nqma da ima problem az sq si pu6a s maika spokoino taka 4e .. mislq 4e trqbva da im kaje6!

IdiOtKa
01-06-2006, 11:19
ами ве4е от 3 години и на6те незнаят малко гандо зву4и ама тв е положението ...е маика ми знае де ..смисал само с цигара не ме ехва6тала .ама то с еподразбира ....ама се праи жената .... 6ото за кво му е на един непу6а4 да си носи запалки кибрити аи някои пат цигари ...няма смисал нали ...и тя така мисли .. :lol:

01-06-2006, 17:54
ПУ6ЛЯЦИТЕ ДАЯ МРАТ! :twisted: