PDA

View Full Version : NE IZRAZQVAM NASILIE !!!!



tedo_davis
02-14-2005, 05:51
Zdraveite.ISkam da kaja prosto 4e tozi avatar deto sam si go slojil tam
<----------- NE IZRAZQVA NASILIE .... ne iskam da mi se razvrqka nqkoi ot moderatorite (naprimer kato Aia ... ) 4e izrazqvalo nasilie ... tova si e prosto pic-4e .... da ne mislite 4e avatara na Simply Lethal
koito e nqkakvo ku4e s 4erveni o4i i sprincovkata ne izrazqva?Prosto toq moq avatar si e edno gotino momi4e ocapano nai veroqtno s 4erven kompot:) ta .. PLZ ne iskam da si maham snim4icata .... za6toto taq sutrin vlizam ... i gledam samo "TOTAL PUNK" mi e ostanal v profila :cry: :cry:
iskam da si zapazq tova pic-4e ... malko e ... ne zaema mqsto ... a i ne vijdam da izrazqva nasilie. :cry:

final_fantasy_fan
02-14-2005, 07:39
mi az ne smqtam 4e izrazqva nasilie.e ne e nai-miloto vuzmojno izobrajenie ama mislq 4e trqbva da si go ostavi6

Грахче
02-14-2005, 07:53
истината е,че за теб и мен, може да не е нищо особено, но ...

бтв, да се каже "изразява насилие" е доста... неточно казано. ама нали модераторите са добре обучени, няма да им противоречим :wink:

нали знаеш, че има филми, които не са препоръчеителни за деца под еди со колко години. нещо подобно е и тука. в този форум, влизат деца на по 11-12-13 години... ако теб не те плаши и не поражда никакви особени чувства, идеи и каквото и да е, отрицателно, заплашително за себе си /най-вече/ , това не значи, че на тях няма да се отрази по такъв начин. не ме разбирай, погрешно, не искам да кажа,че айде всички като го видят и ще се юрнат да правят глупости, или да се вманиачат на тема сатанизъм или какво ли знае още какво...но на всеки 1 от 20 деца има едно с лабилна психика и именно, за да не му се дават поводи на въображението му, се езабранява излъчването на такива филми, в случая е аватари.

просто тук има деца, по-малки... съобразявайте се с тях!

tedo_davis
02-14-2005, 08:07
истината е,че за теб и мен, може да не е нищо особено, но ...

бтв, да се каже "изразява насилие" е доста... неточно казано. ама нали модераторите са добре обучени, няма да им противоречим :wink:

нали знаеш, че има филми, които не са препоръчеителни за деца под еди со колко години. нещо подобно е и тука. в този форум, влизат деца на по 11-12-13 години... ако теб не те плаши и не поражда никакви особени чувства, идеи и каквото и да е, отрицателно, заплашително за себе си /най-вече/ , това не значи, че на тях няма да се отрази по такъв начин. не ме разбирай, погрешно, не искам да кажа,че айде всички като го видят и ще се юрнат да правят глупости, или да се вманиачат на тема сатанизъм или какво ли знае още какво...но на всеки 1 от 20 деца има едно с лабилна психика и именно, за да не му се дават поводи на въображението му, се езабранява излъчването на такива филми, в случая е аватари.

просто тук има деца, по-малки... съобразявайте се с тях!


dobre ... zna4i ako sydq po tvoqta logika ... moite avatari vodqt do ... nasilie ... kakto i na Simply Lethal
:) za6toto negovoto ku4e ... s taq sprincov4ica ... awe ku4e-narkoman ;} ( ei Simply Lethal ako 4ete6 tova ... sorka ... nqmam ni6to protiv teb ... prsoto se za6titavam ot moderatori i t.n.)

ceco
02-14-2005, 09:50
Както Грахче написа вече, подобни аватари и подписи са недопустими.

Грахче
02-14-2005, 09:54
dobre ... zna4i ako sydq po tvoqta logika ... moite avatari vodqt do ... nasilie ... kakto i na Simply Lethal
:) za6toto negovoto ku4e ... s taq sprincov4ica ... awe ku4e-narkoman ;} ( ei Simply Lethal ako 4ete6 tova ... sorka ... nqmam ni6to protiv teb ... prsoto se za6titavam ot moderatori i t.n.)

думата не е точно насилие... просто раздвижва прекалено много детската фантазия и психика, приемат такива ножове, кървища и подобни ситуации, за част от ежедневието и живота... не съм психолог, не мога да ти дам точено отговор.

ами да, прав си, и неговото куче е от този вид, но идеята и замисълът не са толкова натрапващи се

а иначе... защо към неговия аватар нямат нищо против..може да запиташ модераторите. на мен също ми е интересен отговора и си питам ли питам...

п.п. на това му викам аз избирателно модериране :?

ceco
02-14-2005, 10:30
Просто не бях видял аватара на Simply Lethal досега, за което се извинявам. Както и да е, и неговият е махнат.

tedo_davis
02-14-2005, 15:05
Просто не бях видял аватара на Simply Lethal досега, за което се извинявам. Както и да е, и неговият е махнат.

E pak nqma samo az da sam nabutan q ...Simply Lethal SORKA MAN :(
Ta Administrator4eto poraz4ovyrkai se malko pove4ko iz foruma ta vij ima 1 4ovek koito si e slojil dosta GOLQM poster v podpisa pak posle vikaite na men 4e sam slojil nqkvo momi4e tam s kryv4ica.Ta kvo shte povliae tva? da nebi nqkoe momi4ence da napi6e s kryv na stenata
I ♥ YOU !?!?!?!?!? e*i mu ma*kata samo az sam nabutan ... predi slojih edno pic-4e ne mn. golqmo i mi se razvrqkahte pak ! Emi dobte shte vi sposlu6am!Prosto iskah s tezi pic-z da izrazq liubovta si !!! 6toto tq ubiva ! Ne 4e 6a me razberete ama ... awe ostavete shte gi maham dobre shte vi poslu6am nqma da slagam kyrvi6ta.

air_J
02-14-2005, 17:22
Колега ти няма ли да престанеш да занимаваш аудиторията с глупостите си? :twisted:

Cyberdyne_101
02-14-2005, 17:30
Ай сиктаж с твоя аватар и твойто насилие... :evil: Пууу осра са вече... :idea: сложи си друг аватар (нещо по-нормално) :evil:

02-15-2005, 18:13
Zdraveite.ISkam da kaja prosto 4e tozi avatar deto sam si go slojil tam
<----------- NE IZRAZQVA NASILIE .... ne iskam da mi se razvrqka nqkoi ot moderatorite (naprimer kato Aia ... ) 4e izrazqvalo nasilie ... tova si e prosto pic-4e .... da ne mislite 4e avatara na Simply Lethal
koito e nqkakvo ku4e s 4erveni o4i i sprincovkata ne izrazqva?Prosto toq moq avatar si e edno gotino momi4e ocapano nai veroqtno s 4erven kompot:) ta .. PLZ ne iskam da si maham snim4icata .... za6toto taq sutrin vlizam ... i gledam samo "TOTAL PUNK" mi e ostanal v profila :cry: :cry:
iskam da si zapazq tova pic-4e ... malko e ... ne zaema mqsto ... a i ne vijdam da izrazqva nasilie. :cry:

Неа да ми обиждаш кучето ей. Тва, че бог е дарил с малко грубовати форми не значи, че то не притежава вътрешна красота, която го прави едно малко сипматично кутре. Verstehen ?

Така тва в кръга на шегата, сега сериозно ........................... лъжа бе няма да сме сериозни тая вечер. Та не те знам за кво ореваваш форума с тва кво изразявал аватара ти. Кво модерНаторите са ти казали да го махнеш или кво ?!? Ае незнам .. прави квото искаш..

Ама няма да ми барате кучето, иначе ще го направим още по "изразяващо насилие".

Momchence
02-16-2005, 17:19
:lol: :lol: s taq tema si vkara taralej v ga6tite i v ga6tite na Simply Lethal ..... Davis ti si vyrha :P

P.S. molq da se obyrne vnimanie vyrhu podpisa na Linkin4eto .... tfa ne e izlojba basi :lol:

THE_GANGSTA_GIRL
02-16-2005, 17:34
:lol: :lol: s taq tema si vkara taralej v ga6tite i v ga6tite na Simply Lethal ..... Davis ti si vyrha :P

P.S. molq da se obyrne vnimanie vyrhu podpisa na Linkin4eto .... tfa ne e izlojba basi :lol:

ха ха ах! И аз съм на това мнение за Linkin4eto! Наистина картинките й или са много големи или са 100, което забавя зареждането на страницата и й бъгва формата.