PDA

View Full Version : Za6to v nas ima tolkova pesimizum ?



LiNkiN4eTo
02-14-2005, 10:52
Ot mnogo vreme sum go zabelqzala , no dnes kogato 4etoh mneniqta na vsi4ki po temata na [B]aned za Sveti Valentin , ve4e se obedih :!: V nas bulgarite i po specialno mladoto pokolenie , koeto vsu6tnost sme NIE , ima mnogo pesimizum , koito v nikakav slu4ai ne ni e nujen i edinstvenoto koeto pravi e da ni vzedi i razstroiva :!: Nie sme mladi i sveji , tepurva navlizame v jivota i opoznavame sveta (malko banalno zvu4i no taka mislq :!: ) ne mislite li 4e ako sme malko po optimisti4no nastroeni 6te jiveem i 6te se 4uvstvame po dobre , za6to vinagi trqbva da gledame negativno na tova koeto se slu4va okolo nas , za6to vinagi trqbva da tursim lo6oto okolo nas , a ne poglednem ne6tata ot hubavata im strana i ne se zasmeem :!: Mislq 4e taka 6te izbegnem mnogo karanici , nepriqtni situacii i lo6ite nastroeniq :!: Naprimer za dne6niq praznik (Sveti Valentin imam predvid) mnogo hora kazaha 4e mrazqt lubovta , tq ne su6testvuva i nqma da praznuvat tozi praznik :!: Mislq 4e , tova 4e ne sme vlubeni sega , ne ozna4ava 4e nikoga nqma da go napravim ili 4e 6tom nie ne obi4ame nqma lubov , tova e glupavo :!: Lubovta 6te sre6tne vseki ot nas i 6te mu dade pravo na 6tastie :!:
NEKA BUDEM OPTIMISTI :!:

Cyberdyne_101
02-14-2005, 12:20
Цък. :idea:
Вече съм в режим "оптимист" 8)

Momchence
02-14-2005, 12:32
Sveti Valentin ne e bylgarski praznik i go preznuvat samo zabludeni hora....ti ako naistina si obi4a6 4oveka do tebe ne e nujno da e 14 Februari za da go pokaje6 .... ebasi typoto det e s taq typa Amerikanska izmislica .... az ako si obi4am nqkoi 6e si mu go pokazvam seki den :evil:

amy lee
02-14-2005, 12:40
Sveti Valentin ne e bylgarski praznik i go preznuvat samo zabludeni hora....ti ako naistina si obi4a6 4oveka do tebe ne e nujno da e 14 Februari za da go pokaje6 .... ebasi typoto det e s taq typa Amerikanska izmislica .... az ako si obi4am nqkoi 6e si mu go pokazvam seki den :evil: evala! na su6toto mnenie sum
btw linkin4e, are ne po4vai pak s tvoqta maniq da si slaga6 wallpaperi vuv podpisa, stava li :roll:

malka_lisi4ka
02-14-2005, 12:45
ami mn po-hubavo i nai ve4e za samiq teb 6toto ne se 4uvstva6 tupo i izduhano no kogato ne stava taka kakto ti se iska na tebe i ne ti e den samo gadni ne6ta ti se slu4vat idva moment kogato ti pisfa da se smee6 i usmihva6 i po4va6 da se nervi6 ot vsi4ko i vsi4ki...

Cyberdyne_101
02-14-2005, 13:20
Маааалко поизбягахте от темата.....въртиии сучи.....пак на Св. Валентин... :wink: Мисля, че LiNkiN4eTo искаше да каже по принцип да сме оптимисти... да гледаме положителното (говоря като царя вече :roll: :P ) и просто даде Валентин за пример (и не говореше толкова за празника колкото за любовта :D ) Стига съм мислил, че се изморих..... който иска да му разтягам още локуми да пише :P :lol:

^efas^^
02-14-2005, 13:41
Неможе да търсим доброто щото такова няма ако се замислиш ще разбереш че нищо добро няма самият живот е зло раждаш се за да умреш нямаш друга цел в живота си. Каквото и да направиш умираш няма значение дали ще си беден дали ще си богат единствената цел която можеш да имаш е да те запомни света ама като умреш пак няма да те ебе кой те помни и кой не така че няма смисал от оптимизъм

Cyberdyne_101
02-14-2005, 13:55
Неможе да търсим доброто щото такова няма ако се замислиш ще разбереш че нищо добро няма самият живот е зло раждаш се за да умреш нямаш друга цел в живота си. Каквото и да направиш умираш няма значение дали ще си беден дали ще си богат единствената цел която можеш да имаш е да те запомни света ама като умреш пак няма да те ебе кой те помни и кой не така че няма смисал от оптимизъм

Ихааа, а аз си мислех, че съм депресията на годината.... :lol: :lol:
Човече ми слагай си примката или предпочиташ с пистолет.... :roll: :D
Пусни си :arrow: Уикеда-Иван.mp3 :arrow: мисля, че ще ти допадне :lol: 8) :lol:

^efas^^
02-14-2005, 14:02
Не съм депресиран никога не ми се е случвало да бъда ИЗНЕРВЕН СЪМ а пък и да не бях пак това щях да напиша щото си е така :!:

LiNkiN4eTo
02-14-2005, 14:14
Momchence amy lee vijte suglasna sum 4e sv.valentin ne e bg praznik i nie kato bulgari trqbva da si praznuvame na6ite si praznici no ima hora v bg koito go po4itat , vupros na li4en izbor no misulta mi ne be6e tazi , tva prosto be6e primer za pesimizum ot na6a strana :!:
malka_lisi4ka
Cyberdyne_101 suglasna sum s vas :!:
^efas^^ za tova govoreh ...

Cyberdyne_101
02-14-2005, 14:17
А песимизмът не води ли до депресия :?: :wink: Не е ли по-леката форма на депресия .. :?: Помисли си :wink: Ти сега на краставичаря краставици.... :lol: 8) :lol:
Мир :!: :D

Nekasa4a
02-14-2005, 14:50
Sveti Valentin ne e bylgarski praznik i go preznuvat samo zabludeni hora....ti ako naistina si obi4a6 4oveka do tebe ne e nujno da e 14 Februari za da go pokaje6 .... ebasi typoto det e s taq typa Amerikanska izmislica .... az ako si obi4am nqkoi 6e si mu go pokazvam seki den :evil:


I az sam protiv vkarvaneto na novi praznici imame si dostata4no hubavi za da se dokarvat i 4ujdi to ne be6e heloin ne be6e valentin nqma li i 4 ti uli da zemem da praznuvame :evil: Az praznuvam zarezan :twisted:

MaD_CaT*
02-14-2005, 16:39
ММм,да напълно си права...за тва,че трябва да бъдем оптимисти :?: :!: Аз например...съм голяма песимистка...все гледам от лошата страна на нещата...и на мноого хора повтарям тия неща,които ти си написала....че тряа да гледаме положително на нещата,да мислим позитивно :!: ако някой си спомня...май тва бях писала в една тема на Satanas_daughter....но е доста трудно,дори почти невъзможно да се промениш...поне за мен :roll: хаха аз не мога като Cyberdyne_101 да превключа на тая функция(оптимист) ей така... :lol:

Cyberdyne_101
02-14-2005, 16:56
Хайде всички да се напием (напушим) :idea: и оптимизмът ни е гарантиран :lol: :lol: :lol: :lol:

AvLee
02-14-2005, 18:01
Sveti Valentin ne e bylgarski praznik i go preznuvat samo zabludeni hora....ti ako naistina si obi4a6 4oveka do tebe ne e nujno da e 14 Februari za da go pokaje6 .... ebasi typoto det e s taq typa Amerikanska izmislica .... az ako si obi4am nqkoi 6e si mu go pokazvam seki den :evil: evala! na su6toto mnenie sum
btw linkin4e, are ne po4vai pak s tvoqta maniq da si slaga6 wallpaperi vuv podpisa, stava li :roll:
Дреме ми,че не е български празник!Дори и някой празник да беше индийки и ме кефеше пак щях да си го празнувам.Какво толкова му е на деня?Който има половинка..хубаво!Който няма - ще има.Не е нужно да мразиш всичко и всички заради един ден на влюбените.
Бъдете оптимисти!Няма нищо да ви стане :wink: .Не винаги(щото е невъзможно),но пък не винаги песимисти!

BaT_GirL
02-14-2005, 18:11
Sveti Valentin ne e bylgarski praznik i go preznuvat samo zabludeni hora....ti ako naistina si obi4a6 4oveka do tebe ne e nujno da e 14 Februari za da go pokaje6 .... ebasi typoto det e s taq typa Amerikanska izmislica .... az ako si obi4am nqkoi 6e si mu go pokazvam seki den :evil:
прав си.

Cyberdyne_101
02-14-2005, 18:18
Стига е :!: И таз тема осрахте с тоз Валентин :evil: А тя нямаше за цел да се обсъжда Св. Валентин ....иии не се научихте :roll:

LiNkiN4eTo
02-14-2005, 18:54
Hora 6to vsi4ki (po4ti) se hvanahte za sveti valentin kazah vi 4e tova be6e prosto malak primer temata e malko po dale4 ot tam :!:

^efas^^
02-14-2005, 19:02
А ве Линкинчето тия на подписа като ги гледам как се напъват ше земат да им скокнат зъбите през гъза ве хахахаха :lol:

etrusca
02-15-2005, 12:43
моята статистика :
60% реалисти
30%-оптимисти
и 10% песимисти
аз съм от триисетте процента :)

LiNkiN4eTo
02-15-2005, 14:05
^efas^^ emi .... napuvane e maikata na hubavata muzika :wink:

^efas^^
02-15-2005, 14:18
Хахахах Аз като ги гледам как се дерат няма да могат да пеят :lol:

LiNkiN4eTo
02-15-2005, 14:26
zavisi ot glednata to4ka :lol: pfff :D xaxaxa

GeRyTo
02-15-2005, 14:33
Неможе да търсим доброто щото такова няма ако се замислиш ще разбереш че нищо добро няма самият живот е зло раждаш се за да умреш нямаш друга цел в живота си. Каквото и да направиш умираш няма значение дали ще си беден дали ще си богат единствената цел която можеш да имаш е да те запомни света ама като умреш пак няма да те ебе кой те помни и кой не така че няма смисал от оптимизъм

Ако ти е такава житейската философия и единствена цел в живота толкова по зле за теб :!: :shock:

Вие ако гледате наистина само лошото около вас значи трябва наистина да легнете да умирате....и в моя живот има болка, разочарования и сълзи...ама кво да не съм се депресирала..напротив :!: Трябва да се живее на пълни обороти, защото живота е прекалено кратък да го пропилявате в депресия, лоши настроения и песимизъм...тъй че вадете розовите очила и да сме живи и здрави :P :P :D

LiNkiN4eTo
02-15-2005, 14:37
Tova koeto ne me ubiva , me pravi po - silna :!:

^efas^^
02-15-2005, 14:47
А какъв е смисала да си по силна като все някога ще умреш ххяхяхяхях :lol:

Pe666o
02-15-2005, 15:19
LiNkiN4eTo, ne sa mnogo horata koito mogat da vidqt optinizam v polojenieto v koeto sa za6toto priznai si 4e polojenieto na Bulgaria = bulgarite v neq ne e mnogo zavidno...nali???..kak da bude 4ovek optimist v pesimisti4na darjava??? Vse pak poznavam hora koito sa optimisti i az mnogo im se radvam...az samiqt sam optimist i za tova horata 4esto me imat za neseriozen :D za6toto v pove4eto slu4ai im kazvam 4e problemat koito imat ne e 4ak tolkova seriozan i se bazikam s nego.. :D :D ..no da..ne sa mnogo horata koito mogat taka....i nqma na4in da badat mnogo :cry:

LiNkiN4eTo
02-15-2005, 17:45
^efas^^ da ima :lol:
Pe666o naistina e taka no trqq se borim za hubavoto :!:

^efas^^
02-15-2005, 18:11
Не питам има ли а какъв е :twisted:

Pe666o
02-15-2005, 18:40
^efas^^ da ima :lol:
Pe666o naistina e taka no trqq se borim za hubavoto :!:
emi trqbva ama ne vsi4ki mogat...

amy lee
02-15-2005, 18:51
trqq se borim za hubavoto :!: :? ne mi haresva osobeno, 4e sum na tvoeto mnenie no e taka :?
"vsqka minuta kogato sme qdosani, gubim po 60 sekundi 6tastie"
^efas^^ za6to da se borim kato vse nqkoga 6te umrem li? emi 6to da ne se borim kato JIVOTA NI E SAMO EDIN I TRQBVA DA GO IZJIVEEM MAXIMALNO DOBRE!!!!
zamislete se vurhu tova :P
linkin4e, ama ti ne6to govori6 mnogo umno naposleduk! bravo bravo! :wink:

^efas^^
02-15-2005, 18:55
Ти па отде знаеш че е един ве може да има прераждане аххаахах

GeRyTo
02-15-2005, 19:51
Ти па отде знаеш че е един ве може да има прераждане аххаахах

Е не мога да се сдържа :arrow: Голям си малоумник, честно...сигурен ли си изобщо, че имаш минималната възраст за тоя сайт :?: :!: :evil: :evil: :evil:

LiNkiN4eTo
02-16-2005, 10:53
amy lee tova 4e do sega sum rusila prostotii ne zna4i 4e ne moga da govorq ne6to svqsno :!: nali vijda6 :D

^efas^^
02-16-2005, 11:47
Ти па отде знаеш че е един ве може да има прераждане аххаахах

Е не мога да се сдържа :arrow: Голям си малоумник, честно...сигурен ли си изобщо, че имаш минималната възраст за тоя сайт :?: :!: :evil: :evil: :evil:
Не е ли така ма уфсъ ако има прераждане живота няма да е един а ще са толко колкото пъти се преродиш :!:

amy lee
02-16-2005, 12:10
amy lee tova 4e do sega sum rusila prostotii ne zna4i 4e ne moga da govorq ne6to svqsno :!: nali vijda6 :D ne rosto dosega te misleh za qko kuho par4e :shock: zna4i vse pak naistina ponqkoga moje da govori6 svqstni ne6ta :wink:
^efas^^ a dori da ima prerajdane(da be da, a baba mi e merilin monro), ti go kaza:jivota nqma da e edin a 6te sa tolkova kolkoto puti se rodi6! a otkude znae6 4e tova ne e bil posledniq put :wink:

LiNkiN4eTo
02-16-2005, 12:32
amy lee ai stiga gluposti :!: :lol: kak taka ot kade znae ... ti ne si li 4uvala za negovite paranormalni sposobnosti :?: a :?: :D :?:

amy lee
02-16-2005, 12:36
amy lee ai stiga gluposti :!: :lol: kak taka ot kade znae ... ti ne si li 4uvala za negovite paranormalni sposobnosti :?: a :?: :D :?: abe nel, kvi paranormalni sposobnosti?! :shock: da ne e izvunzemno :lol:

GeRyTo
02-16-2005, 12:41
Ти па отде знаеш че е един ве може да има прераждане аххаахах

Е не мога да се сдържа :arrow: Голям си малоумник, честно...сигурен ли си изобщо, че имаш минималната възраст за тоя сайт :?: :!: :evil: :evil: :evil:
Не е ли така ма уфсъ ако има прераждане живота няма да е един а ще са толко колкото пъти се преродиш :!:

Абе пич помисли малко!Колкото и живота и прераждания да имаш ти така или иначе нямаш спомен за предишния си живот...съответно живееш с нагласата за един живот...абе ко ти се обяснявам...не си ми на нивото....

LiNkiN4eTo
02-16-2005, 12:50
amy lee znam li :?: moje da polu4ava sms-i ot kosmosa :)

amy lee
02-16-2005, 12:54
ahahahahahaha linkin4e, naprau kurti6 mivki :lol: :lol: :lol:

pinK_Baby
02-16-2005, 19:27
vqrno e naistina za6to sme tolkova mnogo pesimisti...az kato cqlo se staraq da gledam optimisti4no na vsi4ko okolo men...ponqkoga naistina e trudno,no 4ovek se bori s trudnostite pada stava...6tom gleda pesimisti4no na ne6tata zna4i e zagubil vsqkakva nadejda...4akaite be hora osyznaite se...jivota ima da ni podnasq o6te mnogo udari...ako sega v toq moment vijdame vsi4ko tolkova sivo kak 6te jiveem?ne vsi4ko e tolkova lo6o...vseki 4ovek ima svoite vyzhodi i padeniq...ne vsi4ko vinagi e prekrasno ama....pyk i za liubovta napravo ostavam s otvorena usta,kogato vie vsi4ki ste tolkova razo4arovani ot liubovta...i men sa me naranqvali, no 4ovek trqbva da riskuva da poema dadeni riskove...za6toto ponqkoga e po-dobre da syjalqva6 ne za tova,koeto si napravil a za tova koeto ne si!!! to4no taka....jivota e pred nas trqbva da se nau4im da go jiveem po nai-priqtnieq vyzmojen na4in...a sys edin optimisti4en pogled sys sigurnost 6te ni e mnogo po-lesno .... :oops:

^efas^^
02-16-2005, 19:39
Ти па отде знаеш че е един ве може да има прераждане аххаахах

Е не мога да се сдържа :arrow: Голям си малоумник, честно...сигурен ли си изобщо, че имаш минималната възраст за тоя сайт :?: :!: :evil: :evil: :evil:
Не е ли така ма уфсъ ако има прераждане живота няма да е един а ще са толко колкото пъти се преродиш :!:

Абе пич помисли малко!Колкото и живота и прераждания да имаш ти така или иначе нямаш спомен за предишния си живот...съответно живееш с нагласата за един живот...абе ко ти се обяснявам...не си ми на нивото....
А от къде знаеш че нямаш спомен а?? Още не си умряла неможе да си сигурна в нищо хяхяхях пък и ако съдиш по това че никой не разправя че е имал предишен живот ами представи си че преди да започнат втроия си живот хората се явяват пред създателя си и той им казва да не споменават нищо за предишния си живот и затова че има рераждане хахаха никога неможеш да бъдеш сигурна ахахах

Грахче
02-17-2005, 09:43
гррр!!!

защо сме песимисти ли?
защото всички са егоисти, гледат как да ти се нахвърлят, да те обидят, ако могат ще те мачкат докато останат само парцалките от теб. и в един предел човек се умаря да се бори, защото си е загубена кауза. тази тема си е типичен пример :evil:

GeRyTo рулира http://www.my-smileys.de/smileys2/daumen_3.gif

LiNkiN4eTo
02-17-2005, 10:05
daa .... daa to4no taka ... produljavaite v su6tiq duh :wink: