PDA

View Full Version : ne vliza:(



tajna
02-14-2005, 12:23
mnogo me e sram da go kaja ama predi edna sedmica sdi kupih tampon da probvam.dnes se opitah da go sloja vsichko kakto si mu e reda , ama ne 6te da vleze...6toto ne mi se vijda dupkata :( ima ne6to kato prekrada , ne e devstvenata cipa , shtoto e na 1/2sm navutre.kakvo moje da e?

Cyberdyne_101
02-14-2005, 13:42
Не насилвай нещата :!: Вземи по-голям чук :twisted:

02-14-2005, 13:58
milichlka ni6to ti niama prosto ne si se bila otpusnala dostatacno
prosto se otposni i 6te vlezne. no ako si devstvena po dobre izchakai dokoto go napraviish

Myrcheto
02-14-2005, 15:18
haha gluposti...devstvenostta nqma nishto obshto s tamponite:)
bila si napregnata.Sledvashtiq pyt se uspokoi i se namesti udobno (razkrachena) i ako pak ne stane...pomoli maika si da ti sloji pyrviq pyt,posle veche sama shte se spravqsh

02-14-2005, 17:31
Be mace hubavo si zela tamponi da probvash no NERAZPOLOJENA LI SI ili ei taka pravish samo test!
+ tva na opakovkata pishe da se slaga kogato cikala ti e obilen za da NQMA PROBLEMI S VLIZANETO!
p.s. ni6to ti nqma osven puberska paranoq - s vremetos the se opravi

e4o
02-15-2005, 09:15
karai s prevruzki :!:

etrusca
02-15-2005, 14:47
karai s prevruzki :!:
съгласна съм с това! поне веднъж в месеца може да се разделиш с любимите прашки и да сложиш боксерки или каквото носиш...все пак...по-лесно е и после не се притесняваш "защо не е влязъл"

02-16-2005, 13:04
mome prevrazkite sa ujasni, ne se izlagaite.mi ako iska6 izmii si racete i se opitai da si pahne6 malkoto prast4e :lol: 6toto 6te useti6 po dobre kak stoqt ne6tata.haide, ne e stra6no

kalin4itsa
04-06-2005, 18:20
kato se stegne6 ni6to nqma da stane.trqbva da se otpuuuuusne6.

04-24-2005, 00:41
karai s prevruzki :!:
съгласна съм с това! поне веднъж в месеца може да се разделиш с любимите прашки и да сложиш боксерки или каквото носиш...все пак...по-лесно е и после не се притесняваш "защо не е влязъл"
awe spored men mnogo po-udobno e da bade6 s tampon,a ne s prevruzka!A tova za bokserkite................. :lol: kogato mi se naloji da hodq s prevrazka vinagi hodq s pra6ki!A spored men samo nepoddyrjanite jeni ne obyvat pra6ki i pozvolqvat belioto im da se o4ertava!!! :)

04-24-2005, 00:43
awe spored men mnogo po-udobno e da bade6 s tampon,a ne s prevruzka!A tova za bokserkite................. :lol: kogato mi se naloji da hodq s prevrazka vinagi hodq s pra6ki!A spored men samo nepoddyrjanite jeni ne obyvat pra6ki i pozvolqvat belioto im da se o4ertava!!! :)
bah maa mu...sq pa i nepoddyrjana me iskaraha :lol:

Immortality_
04-24-2005, 01:05
sko4i mu ot visoko :lol: :lol: :lol:

Ev1lG1rL_
04-24-2005, 01:45
E ako iska6 da si sloji6 nqkuv super golqm tampon e normalno da nevliza...probvai s po-maluk

foxy_f
04-24-2005, 03:41
ami to ne se raga pod agal 90 gradusa...prosto trqbva da prilegne malko nazad.abe vij tam nqma li instrukcii pro4eti gi

korn___
04-24-2005, 06:40
Не насилвай нещата :!: Вземи по-голям чук :twisted:


MU HAHAHAHAHAHAHAHA....

a po vuprosa .. ima instrukcii ama koi da 4ete :lol:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Bimper-ska
04-24-2005, 13:35
kato se stegne6 ni6to nqma da stane.trqbva da se otpuuuuusne6.
Taka e. A tova deto go kazva6, moje i devstvenata cipa da e, ako si devstvena. Tq vse pak ne se vijda s ogledalce, nali.

bo}|{eCTBeHa
07-23-2005, 22:07
I az sum za prevruzka pove4e,makar 4e tamponite sa po-udobni i nezabelejimi.Az su6to si slagam tamponi,no samo kogato se naloji,za6toto cikula ne e slu4aen.Toi izxvurlq mrusnata kruv ot tqloto na jenata,kakto vsi4ki znaem!A i ne e samo kruv a ponqkoga i vlakna,koito se zadurjat ako si s tampon.Te sa vredni!Uspex s tampona

Dobrina
07-28-2005, 17:56
awe spored men mnogo po-udobno e da bade6 s tampon,a ne s prevruzka!A tova za bokserkite................. :lol: kogato mi se naloji da hodq s prevrazka vinagi hodq s pra6ki!A spored men samo nepoddyrjanite jeni ne obyvat pra6ki i pozvolqvat belioto im da se o4ertava!!! :)
bah maa mu...sq pa i nepoddyrjana me iskaraha :lol:
И мен!!

chupacabra:)
07-28-2005, 17:58
awe spored men mnogo po-udobno e da bade6 s tampon,a ne s prevruzka!A tova za bokserkite................. :lol: kogato mi se naloji da hodq s prevrazka vinagi hodq s pra6ki!A spored men samo nepoddyrjanite jeni ne obyvat pra6ki i pozvolqvat belioto im da se o4ertava!!! :)
bah maa mu...sq pa i nepoddyrjana me iskaraha :lol:
И мен!!
значи и мен.... :wink:

Qs
08-08-2005, 08:53
Awe hora be ne sym opitfala tamponi ama ne vi li e udobno s edni gollleeeeeeeemi gashti i prevryzka :P Teq tamponi ne mi se stuvat mn komfortni. A vse se chuda ima li znahenie dali si defstena za tamponite ili epa?

polinka
08-08-2005, 09:47
chak ste smeshni momicheto ima problem te pochnali da se obqsnqvat s kakvo e po dobre...po dobre e s prevryzka kakto kazaha po gore zashtoto taka vsichko mrysno izliza navyn...a s tampona ima golqma veroqtnost ot infekciq ,gybichki i tem podobni divotii.a za tova che ne vliza tampona myniche ne e strashno vzemi si mini izchakai da ti doide razkrachi hubavo krachka i nacelu mqstoto nishto che si devstvena vlagalishteto e dostatychno elastichno za da vlezne tampon mini.ako pak ne stava polzvai prevryzki i vsichko ste e ok,no ako dyrjish na tampona pomoli mama da pokaje nqmanishto sramno v tova i az sym bila malka i az znam kakvo e .Uspeh mila

08-11-2005, 08:25
А такаа отпусни се.... да не би да имаш некфо сресиране........ най-лошия стрес е когато се събудиш и крещиш от страх .... но веднага разбираш че все още не си заспивал........ :twisted:

chupacabra:)
08-11-2005, 13:59
какво значи 'мама да ти покаже'?!? да я разчекне и да и пъхне тампона ли?????/ но гнусно нещо не съм чувала ....
ебаси отвратителното... разбирам да те е виждала един-два пъти гола, докато притичкваш до банята примерно, но пък да се разчекнеш пред нея и да ти бута тампона в путката...... отврат......

polinka
08-11-2005, 16:59
какво значи 'мама да ти покаже'?!? да я разчекне и да и пъхне тампона ли?????/ но гнусно нещо не съм чувала ....
ебаси отвратителното... разбирам да те е виждала един-два пъти гола, докато притичкваш до банята примерно, но пък да се разчекнеш пред нея и да ти бута тампона в путката...... отврат......
ne te znam momche ili momiche si , no kato edno momiche go ebat ( izvinete me za izraza) da ne bi da ne q razchekvat kakto se izrazi i da i pyhat neshto si tam?Kato pootrasnesh dostatychno ste razberesh che ot maikata sram za nishto nqma...i az razsyjdavah taka kato bqh na 12-13 godini.ne iskam da sporq poveche po tozi problem. no ako maika i ne i pokaje kak stava ne znam koi drug , pri uslovie che sama ne moje i ako pak opita bezuspeshno nedai boje moje da se narani .... tva ne e shega rabota.ne stava vyprosa da si sloji tampon v nosa.....

Sportexz
08-11-2005, 17:00
mnogo me e sram da go kaja ama predi edna sedmica sdi kupih tampon da probvam.dnes se opitah da go sloja vsichko kakto si mu e reda , ama ne 6te da vleze...6toto ne mi se vijda dupkata :( ima ne6to kato prekrada , ne e devstvenata cipa , shtoto e na 1/2sm navutre.kakvo moje da e?
По-лошо щеше да е ако не излизаше.

chupacabra:)
08-11-2005, 17:14
какво значи 'мама да ти покаже'?!? да я разчекне и да и пъхне тампона ли?????/ но гнусно нещо не съм чувала ....
ебаси отвратителното... разбирам да те е виждала един-два пъти гола, докато притичкваш до банята примерно, но пък да се разчекнеш пред нея и да ти бута тампона в путката...... отврат......
ne te znam momche ili momiche si , no kato edno momiche go ebat ( izvinete me za izraza) da ne bi da ne q razchekvat kakto se izrazi i da i pyhat neshto si tam?Kato pootrasnesh dostatychno ste razberesh che ot maikata sram za nishto nqma...i az razsyjdavah taka kato bqh na 12-13 godini.ne iskam da sporq poveche po tozi problem. no ako maika i ne i pokaje kak stava ne znam koi drug , pri uslovie che sama ne moje i ako pak opita bezuspeshno nedai boje moje da se narani .... tva ne e shega rabota.ne stava vyprosa da si sloji tampon v nosa.....
едно е да се чукаш с гаджето си, друго е СОБСТВЕНАТА ТИ МАЙКА да ти ръга кфото и да било там.
и аз се помъчих малко, даже не знаех въоще кфо да праа с тоя тампон, борих се с 10тина тампона и накрая се научих и сега редовно си използвам (почти) само тампони.
но тфа да седиш и майка ти да ти бута тампон в оная работа е отвратително.......
дай напрао на баща ти да ти го сложи...