PDA

View Full Version : Нещо интересно за емигрантите и бъдещето им



БГ
02-14-2005, 15:29
Интересна статия:

Време разделно (http://www.komentari.com/web/modules.php?name=News&file=article&sid=266&mode=&order=0&thold=0)

02-14-2005, 17:05
Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!

techCandy
02-15-2005, 17:50
Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!
dam dam, i az taka, no ne sym syglasna sys vsi4ko
nqma zna4enie s koe to4no, a osven tova mislq da si se vyrna kydeto si mi e mqstoto sled nqkoi i drug mesec :)

02-15-2005, 23:30
Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!
dam dam, i az taka, no ne sym syglasna sys vsi4ko
nqma zna4enie s koe to4no, a osven tova mislq da si se vyrna kydeto si mi e mqstoto sled nqkoi i drug mesec :)

Da kajesh kak e tam ei! Dano i az skoro da letq za bg da se vidq s priqteli semeistvo i ne samo... kofti mi e tuka :cry:

techCandy
02-16-2005, 18:01
Mersi mnogo!! Chovekat e mnogo prav - nqma da sporq - kolkoto i da mi stana gadno che ne sum si v darjavata, za sajalenie ne zavisi ot men!
dam dam, i az taka, no ne sym syglasna sys vsi4ko
nqma zna4enie s koe to4no, a osven tova mislq da si se vyrna kydeto si mi e mqstoto sled nqkoi i drug mesec :)

Da kajesh kak e tam ei! Dano i az skoro da letq za bg da se vidq s priqteli semeistvo i ne samo... kofti mi e tuka :cry:
hey pisi, pri jelanie mislq 4e vinagi moje6 da se vyrne6
spoko...6e oceleem nqkak si do togava

foxy_f
02-16-2005, 18:08
I az iskam da se varna v BG no nqma da si ida do lqtoto - 6te otka4a napravo.mnogo mi e gadno 4e jivota mi e razdelen na 2 tuk i vav BG.lipsvat mi mnogo hora ot tam... predpolagam 4e me razbirate kak e :(