PDA

View Full Version : Kakvo ti ozna4ava profila & podpisa?



tedo_davis
02-15-2005, 07:48
Kakvo si imate za Avatar4e i za Podpis4e?Za6to izbrahte to4no tezi snimki?
kakvo vi kefi to4no v tozi vi profil ? i bihte li go smenili?Za6to?!?

Cyberdyne_101
02-15-2005, 07:56
Аватарът ясно откъде идва... 8) Ми филмите "The Terminator" са ми любимите..... Терминатор 2 беше първия филм, който гледах на кино :D и оттогава са ми страст 8) Сега за подписа :arrow: това за живота го бях прочел някъде, хареса ми пък и се убедих, че е така :D Скоро лепнах банер за Скайп :arrow:който иска да говори с мен( тва интернет микрофонията е голяма работа. :lol: )
Профила ме кефи :!: Няма да го сменям 8)

MaD_CaT*
02-15-2005, 08:58
Яка тема :!: Ми...мойто аватарче...кефи ме...рисувал го е един мноу як пич :lol: Райън Върнън :!: А за подписа...ми тва са трите неща,които обичам :котенца,Жооонии Деп и костенурчето :P :roll: :wink:

SweeT^Puppy
02-15-2005, 09:05
Ми моя аватар е свързан с ника ми ... а ника ми щото много обичам малки пухкави кученца. Снимките (и на двете кученца) много ми харесват. А какво харесвам в профила ми... ми незнам харесвам си кученцето и всеки път като го видя ми става мн весело :lol: :wink:

Murderdoll
02-15-2005, 09:38
много умна тема....една от най-умните направо
кво значение има какво ми значат картинките то
не се ли вижда:? и дали ми харесват-ми щом съм
ги сложила сигурно ми харесват как мислиш? :evil:

GreenLadyM
02-15-2005, 11:20
podpisa mi e neshto kato deviz,a za avatara i kartinkata v podpisa...edin priqtel mi kazva angel4e i az ot tam se zapalih po "macki-angeli"...i si me kefqt opredeleno...za tova dali bih gi smenila...poprincip da,no v momenta si me kefqt! :D

02-15-2005, 11:57
Podpisa shte znachi che ne sum fenka na satan i shterkite mu, nishto lichno kam satanistite v foruma!

tedo_davis
02-15-2005, 12:02
Podpisa shte znachi che ne sum fenka na satan i shterkite mu, nishto lichno kam satanistite v foruma!

haha Ti-fenka :) Dobre ... izkaza se.Priznai si 4e tova si go slojila prosto zaradi konflikta ti sys Satanas_daughter. ... i t'va si e moq PODPIS K'vo kradesh ???

^efas^^
02-15-2005, 12:08
Мамка му чисто мокър съм да еба дъжда да еба :evil: Аватара ми е скелетчето на Offspring избрах го щото ми е една от любимите групи подписа ми е Родни който прави каспар слайд избрах го щото родни ми е Любимия скейтър като изключим Бам ахахах :lol:

^efas^^
02-15-2005, 12:11
Podpisa shte znachi che ne sum fenka na satan i shterkite mu, nishto lichno kam satanistite v foruma!

haha Ti-fenka :) Dobre ... izkaza se.Priznai si 4e tova si go slojila prosto zaradi konflikta ti sys Satanas_daughter. ... i t'va si e moq PODPIS K'vo kradesh ???
А ве калъф научи се да четеш тя каза че не е фенка ве

Momchence
02-15-2005, 12:14
Ima6e taka tema Davis ne si q prepisvai....ta po temata .... avatara mi ... tfa 4ove4e s kiratara i dylgara kosa e Alexi Laiho vokalista na Children of Bodom .... tfa vtoroto Towards Dead End e edna pesen na Bodom pak ... pyrvata im pesen koqto 4uh i koqto me zapali po tqh ;) a tretoto WSPA ot dolu si pi6e Svetovna organizaciq,ob6testvo,syiuz za za6tita na jivotnite :? podpisa e qsen ;)

tedo_davis
02-15-2005, 12:14
Zna4i i az da se vkli4u4a .. da si otgovorq sam :) Sled kato mahnahme kyrvavite avatari izrazqvashti nasilie ... doide moq nov avatar sys dqvol4eto... tova se vodi "SATANA's DAUGHTER" po tyrsa4kite .. podpisa mi ... slojih si tezi za6toto 1-to e moi pic a drugoto "Satanas_daughter" :) to si li4i de ... slojih go za6toto tozi 4ovek za kogoto mi napomnq e mn. good fr. Mislq skoro da ne gi smenqm.

02-15-2005, 12:15
Haha ^^efas^^ go kaza :D . Btw za kakv konflikt stava vapros i na neq i go kazah - ne se karame prosto si govorim s leko povishen ton :D

Momchence
02-15-2005, 12:24
Haha ^^efas^^ go kaza :D . Btw za kakv konflikt stava vapros i na neq i go kazah - ne se karame prosto si govorim s leko povishen ton :Dare ako se ritate da me vikne6 pls :lol:

Sunny_stz
02-15-2005, 12:29
Ami avatar4eto mi prosto me kefqt teq me4eta,a za podpisa tova mi e edin ot devizite.Avatara moje nqkoi den da go smenq kato mi omruzne

BlinDBoY
02-15-2005, 13:34
Ами значи харесвам всички песни на 50 cent също така ме кефи и как изглежда маса криминално излиза!
В момента нямам подпис ,но ако си слагам ще е нещо свързано с G-unit :wink:

Allicia
02-15-2005, 13:45
Аватара ми е символ на...това, че ми харесва Паола Рей. Подписът ми...първо-песента enjoy the silience е една страхотна песен и просто умирам от кеф всеки път, когато я чуя;и второ-страшно много обичам бебенца:)

Nekasa4a
02-15-2005, 13:55
MI ednoto e muzikata deto slu6am dr e otbora deto uvajavam(ve4e ne tolkova ama ne moga da se naviq da go mahna) :twisted:

LiNkiN4eTo
02-15-2005, 14:12
ami rovq , rovq i kvoto mi haresa si go slagam :!:

GeRyTo
02-15-2005, 14:17
Ами кво кво...аватара ми е една мацка от едно филмче ("Чародейките") която много ама много ме кефи..а пък и е страшно усмихната което изразява и мен самата...
А подписа...цитат който много ми хареса..от една книга която прочетох...а на картинката е същата мацка от аватара :) иначе останалата част от подписа ми изразява колко много си обичкам мойто сладурче аВеР4еТо :)

MalkataDrusalka
02-15-2005, 14:58
На аватара се вижда кво съм сложила, естествено че ще е щото ме кефи.. на подписа също.. а текста е от песен - Groove Goverage - Poison :roll:

BaT_GirL
02-15-2005, 15:09
Ми аз съм голяма фенка на Деси Слава тя ми е като идол страшно много я харесвам.Аватарчето и подписа ми са снимки от неини фотографии.Ми да някои ден ще ги смена някои ден но не сега.

MissWorld
02-15-2005, 15:57
ami avatara mi e takav,za6toto nataliq oreiro mn me kefi,tq idola mi za krasiva jena
a podpisa prosto mi haresva,a i nz kak da si sloja kartinki v podpisa i za tova e takav
btw nqkoi moje li da mi kaje kak :)

^efas^^
02-15-2005, 16:00
пишеш линкаш мисля че така беше :lol:

THE_GANGSTA_GIRL
02-15-2005, 16:08
На аватарчето ми и снимката в подписа е Beyonce Knowles! Tова е идеалът ми за жена! Супер красива,супер секси, пее много яко и танцува страшно! Текста отдолу е припева на една от любимите ми й песни Naughty Girl.

shushi
02-15-2005, 16:17
ami.. avatara mi e takuf,kakuvto imashe tuk :P))
apuk.. "Tova koeto Az pojelaq dnes-to shte byde istinata utreshniq den"
Mi.. tfa go pishe f uchilishte na nekuf pametnik ama pishe za nekuf.. smeshen :) I .. edin den mi kazaha che trqbva da pishe moeto ime tam :) hehe i ot togava .. taka :)

02-15-2005, 16:33
Аватара ми носи едно единствено послание - " Аз обичам животните " ... кво повече ? :D

MissWorld
02-15-2005, 16:55
пишеш линкаш мисля че така беше :lol:
mn 10x:)

HaPpY_GiRl
02-15-2005, 16:58
Ми ника ми...незнам тогава така сам го измислила,а пак за аватара..обичам да слушам ATB :)

^efas^^
02-15-2005, 17:00
НП ама тая на аватара яко задник има хаха :lol:

02-15-2005, 17:01
Ми ника ми...незнам тогава така сам го измислила,а пак за аватара..обичам да слушам ATB :)

Само да уточня -- аватара е картинката, точно под ника ти, а на тва долу му викат подпис :wink:

Dharma
02-15-2005, 17:03
avatar4eto i kartinkite si gi izbrah za6toto mi haresaha, awe prosto mi dopadat, a misulta ot podpis4eto e mn. qka :)

C-I-A-R-A
02-15-2005, 17:10
na avatarcheto mi e snimkata i v podpisa sashto

reazon'DJ
02-15-2005, 19:48
Xax.Е ако има DJ в тоя форум ше знаят какво значи..!
edit:KieS знае какво значи ! :roll:

BABY_SEXY_GIRL
02-15-2005, 21:19
Mi te sa moi snimki, kakvo da zna4at, 4e mislq 4e e nai-dobre za avatar da se slaga pic za da se vidi kakav e 4oveka, a ne da se krie 4rez nqkakva dr pic...A ne zaradi tova 4e mi e visoko samo4ustvieto :!:

02-15-2005, 22:41
BSG vanshnostta na choveka nqma znachenie, zashto trqbva da se vijda na snimka, ne seki sa haresva ne seki e fotogenichen ne seki se iska drugite da go gledat, ako nqkoi go kefi da se `krie` pod chujda snimka nek se krie losho nqma :wink:

Bolid1
02-16-2005, 06:58
Ami avatara mi e takyv shtoto obi4am kotenca ;) a puk za podpisa... ami bqha mi go pratili i si go slojih :wink:

Pe666o
02-16-2005, 08:11
ami az ve4e sam pisal 666to si me kefi nick4eto :lol: ...avatar4eto....ami nqkaksi me kefqt takiva leko fantasy gloposti (ama mai 666te go smenqm s ne666to nna Luis Royo) :lol: ..a podpisa mi e toq 66toto mnogo se smqh kato go vidqh vednaj...ama mai i nego 666te smenqm skoro :lol: :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
02-16-2005, 09:14
Mi ... Avatara mi sa edni sladki fibi peperudki k0it0 sk0r0 mislq da smenqm!
D0lu v p0dpisa mi sa 0rland0 Bl00m k0it0 e liubimiq mi akti0r sled K0lin Farel
I K0n - v kitaiskiq h0r0sk0p pi6we 4e sam k0n a p0 drugiq h0r0sk0p sym bliznaci :}}

Jamalska
02-16-2005, 12:05
Amm...avatara...kefq se na takiwa kartinki s gadgster4eta...i makar 4e si bqh haresala 2 drugi with niggaz me myrzi da smenq...
Kartinkata w podpisa mi pokazwa moqta nai-golqma strast-footbaga...
a napisanoto...wqrwam w Jah...
tfa otdolu sa izwadki ot pesen na DRS

Eliiiiiiiiii sexsito
02-16-2005, 12:10
Avatara i podpisite mi sa na Ivana,za6toto obogavam pesnite i.I tia e edin ot moite lubimi izpalniteli :D

Momchence
02-16-2005, 12:18
Mi te sa moi snimki, kakvo da zna4at, 4e mislq 4e e nai-dobre za avatar da se slaga pic za da se vidi kakav e 4oveka, a ne da se krie 4rez nqkakva dr pic...A ne zaradi tova 4e mi e visoko samo4ustvieto :!: Kakto kaza moita lubima Kittie_ ne seki iska da go gledat po edna ili druga pri4ina tfa 4e ti iska6 e za6toto se ima6 za mnogo hubava ... sledovatelno ima6 samo4uvstvie koeto po edin ili drug na4in se use6ta 4e e dosa nas srednoto normalno ..... pone da be6e s pokritie be maa mu deeba :lol: :P

fostenkata:)
02-16-2005, 12:35
mii moite ot kyde da znam kfo znachat prosto imashe edna tema v foruma pusnata ot BSG i v edin sait imashe takiva kartinki i na men mi haresaha i...eto gi podpisa mn me kefi tiq momichenca kak sa se gushnali...mmmmm a avatara mi de da znam pichka e taq... :wink: awe kfo me pitate gluposti a podpisa...mii to si mu se razbira znachenieto.. :wink:

BABY_SEXY_GIRL
02-16-2005, 20:00
BSG vanshnostta na choveka nqma znachenie, zashto trqbva da se vijda na snimka, ne seki sa haresva ne seki e fotogenichen ne seki se iska drugite da go gledat, ako nqkoi go kefi da se `krie` pod chujda snimka nek se krie losho nqma :wink:

Prava si, ne vseki iska da go gledat, zatova sme svobodni da si slagame kakavto iskame avatar, bilo to snimka ili ne6to savsem drugo...Az samo izrazih mnenie 4e e po-dobre sas snimka, za da imame nqkakva predstava za van6nostta mu, otkolkoto nqkakva dr kartinka...Ne tvardq 4e nepremenno trqbva da e snimka, gluposti, mucci :wink:

Momchence, tova 4e sam si slojila za avatar i podpis moi snimki, ne zna4i 4e sam s golqmo samo4ustvie, tova ti si si go vtalpil (ili po-to4no nqkoi ti go e vtalpil) :lol: Obi4am da se snimam i re6ih da si gi sloja tuk, kakvo tolkova naduto ima v tova :? A i ne sam edinstvena, zna4i vseki sas svoq snimka e nadut, taka li, sajalqvam za ograni4enoto ti mislene togava :P

02-16-2005, 21:51
Ne sa zaqjdam, no `za da imame nqkakva predstava za van6nostta mu` - ot kakvo znachenie e vanshnostta na nqkoi?

Momchence
02-16-2005, 22:25
BSG vanshnostta na choveka nqma znachenie, zashto trqbva da se vijda na snimka, ne seki sa haresva ne seki e fotogenichen ne seki se iska drugite da go gledat, ako nqkoi go kefi da se `krie` pod chujda snimka nek se krie losho nqma :wink:

Prava si, ne vseki iska da go gledat, zatova sme svobodni da si slagame kakavto iskame avatar, bilo to snimka ili ne6to savsem drugo...Az samo izrazih mnenie 4e e po-dobre sas snimka, za da imame nqkakva predstava za van6nostta mu, otkolkoto nqkakva dr kartinka...Ne tvardq 4e nepremenno trqbva da e snimka, gluposti, mucci :wink:

Momchence, tova 4e sam si slojila za avatar i podpis moi snimki, ne zna4i 4e sam s golqmo samo4ustvie, tova ti si si go vtalpil (ili po-to4no nqkoi ti go e vtalpil) :lol: Obi4am da se snimam i re6ih da si gi sloja tuk, kakvo tolkova naduto ima v tova :? A i ne sam edinstvena, zna4i vseki sas svoq snimka e nadut, taka li, sajalqvam za ograni4enoto ti mislene togava :P Axa ve4e sam i s ograni4eno mislene cool .... vij sq ... elementarna logika e 4e kato si si slojila snimka paradira6 za ne6to s neq .... za tebe vun6nostta ima zna4enie Ok ti si si slojila snimkata s cel vsi4ki da q vidqt .... nali za tova se slagat avatari i podpisi .. .da se vijdat ot drugite .... da kajem 4e si krasiva :lol: 6e si kaje6 "kfo kato sam krasiva koito me poznava go znae ne e nujno da se duq na drugite" tova e skormnost a tvoito e kompleksar6tina ... "da me vidqt si4ki kolko sam krasiva ni6to 4e nqkoi moje da ne go inetersuva" da izpykne6 pred drugite .... nqkoi hora ne im dereme koi kak izglejdat forumcite ne sa do6li na foto izlojba ....a ti taka im se "buta6" edin vid ...

BABY_SEXY_GIRL
02-17-2005, 19:36
Momchence, ne use6ta6 li kak prevra6ta6 temata na 4at, pi6i si kakvoto 6te6, ako iska6 ne6to pove4e da kazva6 mi go pi6i na ls (ne 4e 6te ti otgovorq)! A ti sas moqta "narisuvana" snimka ne se li buta6e, a? A sled tova sas emitaciqta? Basi, tvoeto si e nahalstvo, a moeto si e li4no pravo, 6tom si imam snimki i se haresvam, slojih si gi, ne go namiram nito za naduto, nito za kompeksiranost, a tvoeto sas moite snimki be6e adski tupo, nestiga 4e mi otkradna snimkata ot saita mi q narisuva 4ak :!: Vseki s mnenieto si, kato ne ti se nravq za6to ve4no trqbva da spori6 :lol: Ae slagam krai na 4ata!

toTaLy_Me_F
02-21-2005, 10:21
аватара ми е на мики защото много ме кефи :oops: както и мини,която ми е в подписа.а другата картинка е китайският знак за любовта :!: а текста просто ми хареса и си го сложих
не бих си сменила подписа и аватара.поне не засега.иначе нямаше да си го сложа :wink:

Napu6en-Buhal
02-21-2005, 16:50
moite ne zna4at absolutno nishto... na podpisa sa mi loshite, na avatra mi... R&B wear. prosto sega nqmam vreme da flizam i oshte po malko da si tursq kartinki za podpisi i avatari

Sulfur
02-21-2005, 17:01
Моят подпис представлява метод за получаване на соли чрез реакция на метал с окислително действаща киселина и се получава сол, неметален оксид и вода ( с две думи съм запален съм по химията)
Аватарът ми е от филма "Ледена Епоха" а на него са написано формулата на амониевата селитра и някои други работи, които малцина от вас ще разберат и най-вероятно вече са го разбрали.

Dageto
02-21-2005, 17:05
Avatara-tva s koeto se zanimavam vseki den po 3 4 h!!
Podpisa muzikata koqto predpochitam da slusham!!! :wink:

02-21-2005, 17:06
ICE AGE RULZ :) Moq avatar beshe obnoven pak :) Naposledaka pusha po chesto i kat si gledam avatar i si spomnqm dobrite leteji do tavana i obratno. Vera daje reshih da smesq i bqh na koncert na Elvis :lol: :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
02-21-2005, 17:19
moq avatar e na linsay lohan shtoto mnogo me radva pyk i snimkata e s kitara...a az umiram za kitari! V podpisa sym si slojila dve liubimi fizionomiiki ;) a syshtyo taka i gifche na liubimata mi grupa SlipKnoT

so mazy!
02-21-2005, 18:19
aide i az nai-nakraq shte dam obqsneniq.. lolz
znachi snimkata na avatara mi e na chovek, koito 'obojavam' ne e dostatuchno za opredelenie.. nqmam dumi, s koito da go opredelq i da izrazq vuzhishtenieto si kum nego... (za sujalenie nikak ne preuvilichavam..)
snimkata v podpisa mi e kadur ot liubimiq mi klip v momenta - slow jamz - kanye west (golqm sladur!), drugite dve sa, kakto vijdate na aaliyah. purvata e shtampata na neniq memorialen fond, a na vtorata se izpisva i imeto na posledniq i album i se poqvqvqva liubimata mi neina snimka..
btw predi bqh s edni mnogo gotini mini klipcheta na j-lo all i have i get right, koito mnogo mi lipsvat, obache nqma mqsto za tqh.. =(

etrusca
02-21-2005, 18:38
аватара ми е нещо което много ме кефи а подписа значи парите могат да ти дадат храна но не апетит ,могат да ти дадат мелицина но не и здраве и т.н сигурна съм че всички са го чували цялото

Josefinne
02-22-2005, 19:18
Аватар- кефи ме мацката и мисля, че подхожда на ника ми, както и до някаква степен на същността ми.
Подписа - моя девиз, който много си обичам и следвам.
Картинката - един супер , хипер сладър пич от Секс Игри 1 - Райън Филипе , който много ме кефи как изглежда и просто обичам да си го гледкам :)

united_colors
02-22-2005, 20:09
Ami izbrah si avtara i podpisa takiva, za6toto i az sam s 4ervena kosa, puk i iskah da e ne6to 6areno, dam i otgovaria na nicka, a slon4eto e 6toto obojavam slon4eta :)

02-22-2005, 20:43
moito e mnogo qsno :)

`cannibal`girl
02-23-2005, 00:30
hym.. mi avatara i podpisa s ku6tata sa
6toto mnou se kefq na helloween, drugoto
e edna mnogo qka grupa na koqto sam
fenka- Deicide :D a na nadpis4eto se kefa
6tot do edna stepen si e taka :lol: :lol:

ONEiLL
02-25-2005, 11:42
profila mi e izvestna marka za drehi ...
podpisa mi izrazqwa lubimiqt mi otbor ... banera sami se seshtate :}

Momchence
02-25-2005, 15:02
Ми реших да поседа около седмица, две с Мечо Пух защото много ме кефи...после пак ше си върна старите :P ... Прасчо ми е фаворита.....заека много ме кефи също ама Мечо Пух си е дъ бест оф дъ бест......

П.С. Имам едни бухал за Napu6en_Buhal да се свърже с мене за повече информация :P

Resident_Evil_f
02-28-2005, 07:47
Mi avatara mi me kefi.Iskah nqkuv leko gothic avatar,i za tva si slojih tva.A podpisa mi e ot text na pesen na Courtney Love,nare4ena Hold On to me.i me kefi adski :)

aBeP4eTo
02-28-2005, 12:52
Просто съм разочерована от любовта и съм страшно депрeсирана.