PDA

View Full Version : Please help me



C-I-A-R-A
02-15-2005, 11:19
Zdraveite ot dve godini se hrana neredovno.Pochti ne iam zashtoto ne ispitvam nikakav glad.Minalia den vecherta Povrashtah.Pomislih si che sigurno sam iala neshto gadno.No snoshti na sveti valentin biah s priatelia mi na restorant ne hapnah nishto.Gadi mi se ot hrana.Poluchavam neshto kato pristapi poniakoga mi se gadi ot hrana poniakoga ne.Ta snoshti otnovo povarnah.Prez denia biah iala edna vaflichka,5 parjeni kartofcheta i malko parjola i tova mi beshe.Sled restoranta pochna da mi se vie sviaat i pak povarnah.Ne sam bremena:)).Dnes shte hodia na doktor.Dnes se preteglih na 18 godini sam 168 49kg.Dnes sutrinta iadoh spageti ne ispitvah glad no iadoh.Vaprosa mi kam vas e iskam pak da si varna tegloto (52kg) no neiskam da mi se oluchat sttrii.Iskam postepeno da gi kacha molia kajete mi kakvo da pravia.Voda triabva li da pia mnogo.Prosto iskam savet. Blagodaria vi predvaritelno sladurani

02-15-2005, 11:23
Strii mogat da se poluchat i ot vnezapno zmakvane na tegloto kato pri men :( imah glandular fever i or 49.5 padnah na 46 za 3 dena shtot ne mojeh da qm izobshto - garloto ne mi go pozvolqvashe.
A ti vnimavai shtot imash simptomi na anoreksiq.
Za postepennoto kachvane na kg pitai PGto toi shte ti kaje nai dobriq nachin :)

Sunny_stz
02-15-2005, 12:45
Ami napravi si rejim za hranene to4ni 4asove,nedei da qde6 kogato ti padne i nqkakvi hrani ,koito ne ti vduhvat doverie.

*SCHWARZ*
02-15-2005, 13:16
Стрии могат да се получат да....
ама има много ефективни кремчета :P

monka
02-15-2005, 14:52
Стрии могат да се получат да....
ама има много ефективни кремчета :P

ne mislq,4e striite sa takav golqm problem! :? samo gledai da ne se okaje,4e e anoreksiq!!!

Confusion
02-15-2005, 18:50
ако си мислиш, че от 3кг ще ти се получат стрии дълбоко се лъжеш !!!

Eclipse_bb
02-15-2005, 19:05
Могат да се появят срии, зависи от типа кожа и за колко време ще качи килограмите.
Кремчетата за стрии, поне при мен, помагат малко :(

Solaris
02-16-2005, 15:35
mili4ka...otivai nezabavnu na lekar...ne opira vuprosa do striite ...moje da imash bulimiq ili anoreksiq...prosto ne sym zapoznata dostaty4no s na4ina ti na hranene za da ti kaja.otidi na dietolog.ako si v sofia moga da ti prepory4am mnogo dobyr lekar .ako te interesuva mi pishi na li4no

MaD_CaT*
02-16-2005, 16:56
Тцтцтц...същия проблем като на приятелката ми.... :? "Не ми се яде!?" Не знам по к`ъв начин мога да я накарам да яде....трябва сама да го осъзнаеш това нещо...че организма ти не получава достатъчно витамини...това в момента може да не се прояви...всъщност както виждаш сама...ти вече изпитваш и отвръщение към храната...което е мноого сериозно...Трябва да се следиш...ако трябва си навивай часовник по определено време...но трябва да ядеш...!!!След време това "неядене" ще ти се отрази....тази липса на витамини...та организма ти все още расте :!: :?:

bebeto0o
12-29-2007, 11:37
:shock: :shock: :shock: Otivai na lekarrrrrr mn e opsno moje da e anoreksiq (pepel mi na ustata) ama tva e mn stra6no i aslqtoto edin den taka ne qdoh i mi stana zle .. ujas ujas ... Sega ne misli za striite. Zna4i ne znam kakvo obi4a6 da qde6, no moqt savet na parvo vreme e da qde6plodove i zelen4uci :P

e_21.11
12-29-2007, 11:46
Темата е от 2005-а година.

punkrock
12-29-2007, 12:43
Темата е от 2005-а година.
:lol: