PDA

View Full Version : zatavam ili ...



baby_hill
02-15-2005, 11:21
ne izdarjam pove4e celiqt svqt mi se stovarva na glavata 4uvstvam se super podtisnata posledno vreme vsi4ko s koeto se zahvana se provalq i otgore na vsi4koto v4era be6e sv valentin i tva me podtisna o6te pove4a ai sq sam bolna ot tapite ski v nedelq ta da zapo4vam:sdobrih se s naj-dobrata si priqtelka edinstvenoto hubavo ne6to ot na4aloto na 2005,no pa sq samo se karam s na6te i tapiq mi biv6 priqtel mi pi6e v4era are sorry sq na men mi mina tvojta glupost pa mojte 6to ne gi zabravi6 i taka do minalata godina bqh otli4ni4ka sq nemoga da varja edna 6estica i taka edna ot naj-dobrite mi priqtelki 6te6e da sa samoubie i otgore na vsi4koto e leko obratana otgore na tva edno momi4e koeto misleh za super dobra priqtelka mi varzva ve4e vtori pat tenekiq zaradi gadjeto si s koet6o samo se kara i se mu pro6tava haresvam edno mom4e a daje ne go poznavam dobre i seki pat kogato uj imame sre6ta stav ne6to i vsi4ko se provalq daskalite me mrazat 6toto samo im otgovarqm i im razvalqm 6ibanata disciplina v 6ibanite 4asove 4uvstvam se super zle kak da izlezna ot taq tapa ka6a ima o6e no ve4e ne mi se pi6e pomognete mi dajte mi savet kak da postapa mersi predvaritelno pi6ete ne znam kvo stava s men zatavam li zar4dai horata okolo men ili ...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

baby_hill
02-15-2005, 12:09
nqkoj nqm ali da napi6e ne6tom ot4aqna sam :cry: :( :cry:

02-15-2005, 12:12
Problema e mn komplikiran, prosto si pomisli `neshtata vinagi mogat da sa po zle`. Ima hora bez pokriv nad glavata izgubili semeistvata si , hora koito ne znaqt dali nqma da umrat utre... Ne sa pritesnqvai sichko shte sa opravi, vinagi se opravqt neshtata!

Sunny_stz
02-15-2005, 12:53
Ami nz kakuv to4no ti e problema,ama qvno priqtelkite ti..........neznam qvno ne znae6 o6te koi sa ti priqteli i koi ne,trqbva da nameri6 opredelen krug ot hora ,koito znae6 4e te uvajavat i nqma da ti vruzvat tenekii,tezi koito pravqt taka zarqzvai gi,nedei da gi ostavq6 da te tup4at!!!!Za u4ili6teto opitai se da stane6 po-staratelna kakto predi i ne otgovarqi na daskalite,ostavi gi da si govorqt!!!Misli predi da pravi6 ne6to!Mom4etata gi ostavi.............6te doide to4niq pri teb!!Za va6te ..........ami napravi ne6to koeto da gi vpe4atli i taka nqma da se karate,spe4eli doverieto im!
Tova e ot men uspeh!!

etrusca
02-15-2005, 12:59
намери си ново хоби и се занимаваи повече с него така няма да имаш достатъчно време да ти е гадно ;) а и винаги в края на гадното има хубаво

Emsssss
02-15-2005, 15:35
Ami purvo bih ti kazala da se naspi6 hubavo i da si po4ine6.sled tva da sedne6 i da pomisli6 koi e nai-golemiqt ti prolem.
a za uili6teto-ami sedni malko i pou4i pokaji na u4itelite 4e si zaslujava6 i 4e trqbva da ti piat po visoki ocenki.
Nadqvam se da sym ti pomognala pone malko :)

\/

baby_hill
02-15-2005, 16:05
mersi mnogo dano vsi4ko da se opravi 6toto ve4e ne izdarjam znam 4e ima i po-zle ot men no v momenta mi e super 6ibano

DanGeR^F
02-17-2005, 08:48
mili4ka vseki si ima takiva kofti periodi v koito vijda samo gadnite ne6ta okolo sebe si. zapo4ni malko po malko da gleda6 na sveta s po pozitiven pogled tova e edinsveniq na4in na izleza6 ot gadnoto nastroenie v koeto si. prosto zapo4ni da vijda6 dori i malkite hubavi ne6ta okolo teb(ne moje savsem da nqma :) ) aa i ne stoi sama sas sebe si taka samo misli6 za problemite osaznai koi sa ti istinskite priqtelki i izlizai s tqh razvli4ai se. pak za daskalo ponqkoga e nujno mn malko :)(orientitai se okolo zubarite v klasa :D )

MaD_CaT*
02-17-2005, 09:10
ne izdarjam pove4e celiqt svqt mi se stovarva na glavata 4uvstvam se super podtisnata posledno vreme vsi4ko s koeto se zahvana se provalq i otgore na vsi4koto v4era be6e sv valentin i tva me podtisna o6te pove4a ai sq sam bolna ot tapite ski v nedelq ta da zapo4vam:sdobrih se s naj-dobrata si priqtelka edinstvenoto hubavo ne6to ot na4aloto na 2005,no pa sq samo se karam s na6te i tapiq mi biv6 priqtel mi pi6e v4era are sorry sq na men mi mina tvojta glupost pa mojte 6to ne gi zabravi6 i taka do minalata godina bqh otli4ni4ka sq nemoga da varja edna 6estica i taka edna ot naj-dobrite mi priqtelki 6te6e da sa samoubie i otgore na vsi4koto e leko obratana otgore na tva edno momi4e koeto misleh za super dobra priqtelka mi varzva ve4e vtori pat tenekiq zaradi gadjeto si s koet6o samo se kara i se mu pro6tava haresvam edno mom4e a daje ne go poznavam dobre i seki pat kogato uj imame sre6ta stav ne6to i vsi4ko se provalq daskalite me mrazat 6toto samo im otgovarqm i im razvalqm 6ibanata disciplina v 6ibanite 4asove 4uvstvam se super zle kak da izlezna ot taq tapa ka6a ima o6e no ve4e ne mi se pi6e pomognete mi dajte mi savet kak da postapa mersi predvaritelno pi6ete ne znam kvo stava s men zatavam li zar4dai horata okolo men ili ...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
wow...wow...wow slow down !?
Това са доста неприятности наведнъж.....Единственото,ко ето мога да ти кажа е : Think positive :?: И както каза Kittie_ :`neshtata vinagi mogat da sa po zle.....така,че не се притеснявай всичко ще се нареди нормално... :wink:

e_l_i_z_a
02-17-2005, 09:46
emi az kato se zamislq sum v su6toto polojenie dolo gore no
NE MI PUKA!!!
budi 4owek nepukist i 6te vidi6 kak 6te stane6 magnit za drugite :wink: