PDA

View Full Version : Кво значат тия думи



ГроооЗдан:)
02-15-2005, 19:29
Знам,че за някои може да изглежда смешно ,но съм на 12 години и искам да знам кво значат някои думи:
Толерантен---?
Съблазнителен,съблазнавам---?
Потенциал,Потенциален---?

Моля ви отговорете ми подробно :? :roll: :?:

^efas^^
02-15-2005, 19:33
Аз ги знам кфо значат ама страдам от беден речник и немога да ти ги обясня съблазнителен е нещо като такъв дето те изкушава сещаш ли се в смисал нещо което а ве де да знам никога не съм бил добър по Български Език БТВ аз си лягам хахахаха лека нощ алл

little_black_dress
02-15-2005, 19:38
толерантен - благосклонен

съблазън - нещо,което те изкушава

потенциал - дарба,умение,вродени качества

Горе-долу това са значенията на тези три думи. :)

ГрооозДан:)
02-15-2005, 19:56
Да бе..немога да разбера как мога да бъда с едно момиче съблазнителен??
Е как така да я искушавам деба..кво да права за да я искуша..те на тоя въпрос немога да си отговора.
Тва сигурно треа да си ти е вродено..за да можеш да искушиш определено момиче..?
Как с някви деиствия или думи мога да бъда съблазнителен - някъв пример давате ли или някво обеснение ?

MissWorld
02-15-2005, 20:19
Ami tiq ne6ta ne mogat da se nau4at taka ot nqkoi forum :)
S te4enie na vremeto 6te se nau4i6 kak da bade6 sablaznitelen i da izku6ava6 momi4etata
Za sega moje6 da probva6 da bade6 mil s tqh,da si govorite za razni interesni ne6ta,da gi za6titava6 kogato drugite mom4eta gi napadat i ei takiva ne6ta...
uspeh

techCandy
02-15-2005, 20:31
Толерантен---? tolerantnost ozna4ava tyrpimost, toleranten e 4ovek koito
se syobrazqva s 4ujdoto mnenie
Съблазнителен,съблазнавам---?dam, ne6to koeto izku6ava, syblaznitelen moje da byde sladoled, syblasnitelen moje da byde i myj :lol: , a syblaznqva6 togava kogato se opitva6 da svali6 nqkoi naprimer
Потенциал,Потенциален---?- potencial e skrita darba, naprimer potencialen prestypnik- t.e. 4ovek koito o6te ne e prestypnik no 6te stane

Cyberdyne_101
02-16-2005, 11:48
Ae пичага ти си на 12....я иди изпий едно мляко и изчакай още малко със съблазняването... :wink: 8)