PDA

View Full Version : БЕЛЕЗИ???



*SCHWARZ*
02-16-2005, 12:35
Имате ли белези,
грозни ли са ,
от какво сте ги получили,
как си справяте с тях???
Аз имам белег от падане с колело
от чесане на една гадна пъпка
от операция(на корема)
от шарка.....................................

^efas^^
02-16-2005, 12:38
Ами имам един голям белег на десния баджак по нагоре тва ми е още откакто бях в детската градина паднах както и да е и имам на десния палец бях го премазал на една метална врата и се разцепи пръста и ми го шиха как се справям с тях?? еми кво има за справяне хахаха не ми пречат :lol: даже тоя на баджака вече не се вижда почти щото от тогаа много съм пораснал и се е разтегнал и е почти незабележим

Jamalska
02-16-2005, 12:38
Hmm kato se ima perdwid kakwa luda glawa se namirat dostaty4no....Ot kolelo+roleli na kolqnoto...Ot uniq i ot edno poni w cirka na rykata...I ot waksina na ramoto........glawno

*SCHWARZ*
02-16-2005, 12:39
и от едно парче желязо
което си отчупи от чука
на баща ми, и докато се люлеех
се заби в крака ми......
бях мн малка тогава....
П.С.:само балоните с хелий ли летят???

GeRyTo
02-16-2005, 12:50
Хахаха като се знам колко мога да говоря по тая тема...ама ше пробвам да съм кратка ;)
Имам белези да...но са малки и не са грозни а по скоро някви сладки чаровнички ;) ...начи имам на едната бузка на лицето (от едни лишеи дето имах като мн малка) два малки белега..и съшо така имам един шев..който е зараснал де :) щото се бихме с батко..играхме си..като бяхме по малки и тъй стана че горкото Гери се удари в ръба на леглото и..ясно шиха ме :) и на едното око имам белег от падане...щото в нашия парк преди години имаше едно заведение казваше се "Ален Мак" и аз бях мъничка и често ходехме семейството..и играя си аз и то щото има едно мостче и си вървя и ко напрайх как стъпих паднах от тоз мост и си цепнах там окото...та така там ме лепиха :)...за други ся не се сещам ама не се съмнявайте че имам...ахахах :D

П.П.Пфу пак дълго стана :)

Cyberdyne_101
02-16-2005, 13:00
Имам си един малко над дясната вежда 8) Като малък на една сватба се фраснах на стъпалото на автобус... :lol: И година след това пак си спрасках главата на същото място..(тогава имах проблеми с равновесието :P )...един вид белег върху белега 8)

Momchence
02-16-2005, 13:03
Mi az sam bil krotko dete :P imam samo edin golemi4ak beleg na dqsnata kitka ama ne na preko ami po daljina padnah s balkan4eto kat beh ... 3-4 klas ... posle se vyzpali 6toto ne go dezinfekcirah(prepikah xaxaxaxaxa) i gnoqsa i si eba maikata .. ma sa e samo beleg :P :D

amy lee
02-16-2005, 13:05
emi az imam edin na kolqnoto, koito 4estno kazano ne znam kak se e poqvil :lol: mai 4e padnah ili ne6to takova. imam i edin na rukata mi. sama si go napravih s himikalka :( taka de, bqh v depresiq a po tozi na4in se uspokoqvam

fostenkata:)
02-16-2005, 13:09
mii az imam edin mnogo malak beleh na lqvata kitka mn trudno moje da go vidi chovek ama az si go znam...:) ta toy mi e oshte ot bebe shot nali sam bila "Crazy baby" i sam bryknala v chashata s kafeto na maika mi i...ot tam taka hah :wink:

Eliiiiiiiiii sexsito
02-16-2005, 13:14
Da imam edin na rakata ot pdane po stalbi s pra4ka v raka,varhu rozite.Se pak biah na 7 :?

leona
02-16-2005, 13:18
da imam na kraka edin beleg ot iutiqta tva lqto be6e i sq ve4e po ne se vijda ina4e do kato zeme da izblednqva postepenno mislq 4e 6t ese zali4i

LiNkiN4eTo
02-16-2005, 13:23
az imam edin na kraka dolu na zguvkata na glezena (otpred) 6toto edno lqto kato si vurvqh po putq i mi se zabi edna tel v kraka i az nz kak stana ama ... :lol:

`koteto2`
02-16-2005, 15:00
Mi az imam na rykata beleg ot operaciq ne mnogo golqm ama ne i mnogo malak i za tova 6e si pravq plasti4na operaciq ama trqbva da spra da rasta i togava ina4e 6e se polu4at gadni efekti :D Sy6o taka imam po krakata nqkolko te sa ot mnogo odavna kogato bqh malka bqh dosta ludi4ka i taka a te predpolagam 6e iz4eznat s vremeto :D

e4o
02-16-2005, 15:18
imam nad dqsnata vejda :cry: , no e muni4uk, a i ve4e po4ti ne li4i, ina4e mi e ot padane, vednuj se prepunah i poprebih, no se nadqvam v skoro vreme suvsem da iz4ezne :D

Myrcheto
02-16-2005, 17:30
nad vsqka vejda po edin:) Kat malka dosta padah:Pppp ama s vremeto pochti se zalichiha
inache spored men to bi trqbvalo da im se radvame i da gi priemame kato nasha individualnost,tva koeto ni otkroqva ot okolnite
de da znam charovno e v povecheto sluchai

monka
02-16-2005, 18:04
pfff,az imam super mnogo belezi po krakata,no sa malki. vsi4kite sa mi ot edni skali.vsqko lqto vmesto da hodq na plaja,s priateli hodim na edni skali i ot tam ska4ame.i mnogo 4esto se slu4va da padna vyrhu nqkoq skala,sled kato sam sko4ila :lol:

Bolid1
02-16-2005, 18:13
Mi na4i imam 1 na 4eloto, ama toi e malyk... I mi e shot kat sym bila malka i kat sym vyrvqla sym reshila da mina prava pod masata ii.... ;]

MaD_CaT*
02-16-2005, 18:16
pfff,az imam super mnogo belezi po krakata,no sa malki. vsi4kite sa mi ot edni skali.vsqko lqto vmesto da hodq na plaja,s priateli hodim na edni skali i ot tam ska4ame.i mnogo 4esto se slu4va da padna vyrhu nqkoq skala,sled kato sam sko4ila :lol:
И аз така...имам няколко мънички белека на коляното от едни скали....за други не се сещам :?

Devilkin
02-16-2005, 19:01
Сега се сещам само за 2 белега, които са ми от много отдавна и двата са от обувалка, защото като малка нямам други играчки и си играя с обувалката:))

MalkataDrusalka
02-16-2005, 19:10
Хух..имам си ги в наличие .. кват съм луда глава.. :shock: Амии имам на корема малък белег (6 шева) от операция..апендисит като бях 6 годишна.. на коремчето си имам едно малко сладко белегче - мишле.На десния крак имам един много малък труднозабележим белег от ухапване от куче..на дясната ръка на китката малко по-нагоре имам 5 черти от рязано.. ама не си личат много .. и малко още по-нагоре имам белег от ухапване от мойта любов ..хех.. :evil: стигат ли? :?

MissWorld
02-16-2005, 19:56
ami i az imam dosta belezi...
pod bradi4kata(kato bqh na 3/4 godini mn qko bqh padnala i me 6iha v bolnica),po kolenete i po krakata nqma da gi izbroqvam(tvarde mn sa i nai razli4ni),imam i belezi ot 6arka,sa6to ot srqzvane na venite,na sredniq prast ot izgarqne na kotlon,na malkiq ot pre6tipvane na vratata na kola,na liceto edin po rojdenie,sa6to imam i dosta v sarceto :)
e tova e mai :)

pinK_Baby
02-16-2005, 20:16
imam belek na lqvoto kolqno...predi 5 godinki nqkyde sym padala....imam beleg ot ma6ata za kosa na mama..ama bqh o6te po malka...kato cqlo seriozni porajeniq nqma.....osven tova na mozy4nite kletki ama to si ostava za cql jivot ahahaha :)

incheto
02-16-2005, 20:16
e imam da ...to e estestveno..ot padane ot sharka ot tva onva ama ne mi pravqt vpe4atlenie moje bi 6tot ne sa na liceto..ako bqha tam shteshe da e kofti!!

02-16-2005, 21:04
Най-болезнената ми рана е душевна. Отвори се когато почина баща ми и още няма затваряне. Наистина хората са прави като казват, че много боли да загубиш близък :cry: особенно когато е и родител , но това е животът, една голяма борба и много болка :cry: :cry: :cry: :!:

BABY_SEXY_GIRL
02-16-2005, 21:58
Imam edin mnoo maluk ot kakto sam se rodila, namira se pod dqsnata mi vejda, i e perpendikulqren na vun6niq mi krai na okoto i se polu4ava kato udaljenie, kafi si me :)
Imam i mnogo malki po rucete ot razni rani, edin na sredniq prust kato vednuj pravih 4ips i se otnese 4ast ot kojata mi :lol:
Sega imam i na pup4eto, za6toto stana incident sas obi4kata mi i sega 4akam da zarastne za da si go probiq pak :?

BABY_SEXY_GIRL
02-16-2005, 22:00
aneD]Най-болезнената ми рана е душевна. Отвори се когато почина баща ми и още няма затваряне. Наистина хората са прави като казват, че много боли да загубиш близък :cry: особенно когато е и родител , но това е животът, една голяма борба и много болка :cry: :cry: :cry: :!:

Ne taguvai pls, opitai se da ne misli6 za tova, misli za hubavi ne6ta, vsqko zlo za dobro :roll:

02-16-2005, 22:04
aneD]Най-болезнената ми рана е душевна. Отвори се когато почина баща ми и още няма затваряне. Наистина хората са прави като казват, че много боли да загубиш близък :cry: особенно когато е и родител , но това е животът, една голяма борба и много болка :cry: :cry: :cry: :!:

Ne taguvai pls, opitai se da ne misli6 za tova, misli za hubavi ne6ta, vsqko zlo za dobro :roll:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Boli me :!: Mislq za teb Reni......

ProstoAz
02-17-2005, 10:22
Аз имам 3 белега.
Единия ми е около 1,5см. от вътрешната страна на дясното коляно, но почти не се вижда. Той ми е от едно желязо на село. :roll:
Имам белег и от вътрешната страна на левия глезен, но той е много мъничък и едвам се забелязва. Той пък ми е от един счупен буркан (пак на село). :roll:
И третият ми белег ми е на рамото на лявата ръка, но предполагам, че повечето (ако не и всички) от вас го имат, защото е от ваксина като бебе. :P

02-17-2005, 10:36
Palna sum.
:arrow: Imam na glavata ot sppukvane.
:arrow: Na lqvata kitka i malko kam dlanta - igraeh si s edni koledni ukrasi, zapalih edna i tq ze che mi sa lepna i ostana beleg.
:arrow: Imam i na pokazaleca otstrani na lqvata raka - ohapa ma edna ofcharka.
:arrow: Na kraka na kokala - padnah na edni jeleza kat malka.
:arrow: Na liceto - toi pochti ne se vijda- odraska ma nashto kuche (?!) :)
:arrow: Na dqsnata raka - beleg ot binta shtot si bqh puknala kitkata.
:arrow: Na leviq krak - dolu - beshe ma zahapal edin gaden pudel koito mi obraboti kraka napravo.

Ako se setq za oshte shte dobavq :)

tedo_davis
02-17-2005, 11:43
Belezi?Dam.po racete ot noktite na bratov4edka mi!

Alli
02-17-2005, 12:35
ami na lqvata ruka 2 malki belega ot kotka i na dvata kraka pri glezena,za6toto edin pat ne gledah kade varvq i se natuknah na 2 stara6ti kola,be6e boleznenoooooooooooooooooooo

`cannibal`girl
02-17-2005, 13:26
hmm da! mi az imam mnogo pupki i poneje mrazq
pupkite gi istiskvam i polse ostavat belezi ta
za tova v liceto prili4am na tuko 6to razorana niva

Тед:)
02-17-2005, 17:13
Имам само един от куче..отстрани на крака..Ама аз си го харесвам:)

etrusca
02-17-2005, 18:43
естествено че имам белези...фраш съм
така започваме от главата надолу
на слепоочието 1 от шарка
на брадичката от л'лка(когато бях на 3)
малко над дясната гърда от декоративното ми заиче
имам над коляното(отзадната част) от куче...наръфа ме и...така
на крака от колело и малко по-нагоре от бръснене
на ръцете имам от котката ми и един почти незабележим на десния показалец от спринцовка(наръгах се без да искам)
на дясната ръка изрязано едно D и едно П и една драскотина от плочка
на рамото от ваксина(2 белега)
на стъпалото...нз от какво :lol:
и маи испуснах нещо ама не се сещам
а да колената са ми по-тъмни(като малка падах само на тях и кожата сега не е гладка)

eNigMaTic^
02-17-2005, 20:15
Ами имам на лицето отсрани по рождение ми е.Имам безброй на краката от падания и ухапвания на комари :oops: Мама ми е казвала,че имам белег някъде на подмишницата, но аз никога не мога да го видя.Този белег е станал, когато съм била бебе и аз незнам още от какво.2 ми показалеца са криви, защото си смуках пръстите до 7 :D A и пъпа ми е като топче :oops: Така си е останал :roll:

The Goodbye Girl...
02-17-2005, 20:35
Доста белези имам - от падания, от ухапвания. Не ги харесвам, но и не намирам, че са грозни. Всъщност те са си част от мен и винаги ще бъдат. Всеки един от тях си е уникален сам по себе си за мен. А иначе ми е изключително интересно да знам белезите на другите хора, все едно чета приказка, някакви знаци.:wink:

Ev1lG1rL_
02-21-2005, 19:26
Mi to az imam samo 1.Ot kuchenceto mi,za6toto kato bqh po-malka si misleh 4e mnogo 6e mu otiva ako go grimiram puk to nebe6e na tva mnenie i re6i da me "grizne leki4ko".Ama to ve4e po4ti ne se zabelqzva...:)A imam i edin na rachichkata 6toto vednuj iskah da vidq dali mnogo boli ako si zagasi6 cigarata v rakata...:( I ot rqzane na venite imam,no ve4e ne si li4i vuob6te :)

Nekasa4a
02-21-2005, 19:30
Az imam dosta po racete te sa se ot dobroto staro vreme kogato trenirah boini sportove(kick box sled tva malko kiokoshinkai) imam i po krakata ot futbola ina4e takiva deto po rojdenie nqmam imam malko na ednata vejda toi mi e kato katastrofirahme s na6te :D Gore dolo sa tva

Dageto
02-21-2005, 20:30
Imam na glavata kato bqh v detskata gradina se seshtam edin zametna s edno dyrveno kubche po men i az ne se otmestih i mi razbi glavata.
Po kolenata kakto vsqko palavo dete sam padal i to mnogo ot kolela kamioncheta ot motor pistak sam padal ma nishto mi nqma imam i po laktite :wink:

etrusca
02-22-2005, 13:13
аз пропъснах 2 :roll: единият на десния и единия на левия ми палец (на десния е нагоре а налевия е ниско долу)