PDA

View Full Version : Какво първо гледате у едно момче/момиче ?



02-16-2005, 20:40
?!?!?!?!

^efas^^
02-16-2005, 20:43
Аз лично най-вече гледам да не й е куха лейката щот за къф чеп ми е някфа уфсъ дет немое да си каже името кат хората, но и външността не е на последно място. Е са например в даскало има едно момиче мноо е печено умно е и т.н ама задника и е огромен така че не бих тръгнал с нея не държа да е някфа прелестна да е нормална да не е някфа дебела или супер клйощава да е нормално момиче не се заглеждам много в циците те не са толко важни.
Надявам се тва да стига :!: :lol:

02-16-2005, 20:45
ми... всичко... един цялостен поглед който не обхваща непременно нещо определено от анатомията, а по-скоро цялостното излъчване :!:

ив
02-16-2005, 21:16
ми.. аз лично не си падам по тъповати момчета, колкото и да са готини... може да е супер пич, но ако се държи като пън или не може да отцепи две нормални думи ... просто не се занимавам с него..
също и държанието е важно, аз харесвам момчета с които можеш да правиш всякакви простотии и лигавщини, но да си има граници и да знае кога да спре... дрехите ... не са от голямо значение ... но е хубаво да е спортно облечен .. (и с кецки също така) .. да не отдава прекалено внимание на външния си вид, но да не смърди и да си чисти ушите и да се къпе редовно... но пък и да не прекалява, че то става педалщина кат почне да се зализваааа .. и т.н... относно външния вид (физика :wink: ) може да не е супер красив, но да е симпатичен и да има нещо мило в него (но не прекалено :wink: ) и да е малко романтичен :D може да има пиърсинг или тату (ама да не прекалява :P )
това ми е идеала за момче ... може и да го има някъде.....

п.с. останалите неща не са от голямо значение (може би само хигиената е по-важна) - най-важното да се държи мило с мен и да ми показва, че ме обича ... :)

^efas^^
02-16-2005, 21:19
ми.. аз лично не си падам по тъповати момчета, колкото и да са готини... може да е супер пич, но ако се държи като пън или не може да отцепи две нормални думи ... просто не се занимавам с него..
също и държанието е важно, аз харесвам момчета с които можеш да правиш всякакви простотии и лигавщини, но да си има граници и да знае кога да спре... дрехите ... не са от голямо значение ... но е хубаво да е спортно облечен .. (и с кецки също така) .. да не отдава прекалено внимание на външния си вид, но да не смърди и да си чисти ушите и да се къпе редовно... но пък и да не прекалява, че то става педалщина кат почне да се зализваааа .. и т.н... относно външния вид (физика :wink: ) може да не е супер красив, но да е симпатичен и да има нещо мило в него (но не прекалено :wink: ) и да е малко романтичен :D може да има пиърсинг или тату (ама да не прекалява :P )
това ми е идеала за момче ... може и да го има някъде.....

п.с. останалите неща не са от голямо значение (може би само хигиената е по-важна) - най-важното да се държи мило с мен и да ми показва, че ме обича ... :)
Питаше се момчетата по какви момичета си падат хяхяях

02-16-2005, 21:26
Mi kato go vidiax za prav pat poglednax liceto, drexite,sled tova bijutata,nachina po koito me gleda,sled zapoznanstvoto xaraktera i.....LUBOVTA MU KAM MEN :P

^efas^^
02-16-2005, 21:32
Ох велика богинйо ДИНКИ не се сърди на тези хора че са им толко кухи лейките НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ СТАВА ДУМА ЗА ТОВА КАКВИ МОМИЧЕТА ХАРЕСВАТ МОМЧЕТАТА А НЕ ОБРАТНОТО
П.П. Aia нищо лично ааххаха да се предпазя че токувиж кажеш нещо лошо на админите и ме баннали хахаха
moderated by coki
2 точка от правилника
Благодаря!

Momchence
02-16-2005, 22:18
amiiiiii normalni ne6ta....nai-ve4e dyljinata na kosata ... az sam kosomanqk :lol: v nikakav slu4ai ne obry6tam vnimanie na grim i bijuta nqkak si ne me vylnuvat :P

Jamalska
02-16-2005, 22:35
mislq 4e w zaglawieto lipswa edna "/" mejdu mom4e/momi4e...
Razbira se ot 1wiq pogled ne moga da opredelq haraktera na 4oweka..ne moga da go wyzpriema s dyrjanieto i glasa mu...
Za towa gledam dali e smyknat i usmiwkata....obi4am zasmqni hora:)

DanGeR^F
02-17-2005, 09:33
миии като всеки гледам отначало цялостната визия (винаги обръщам внимание на очите :lol: )[/b] иначе обръщам внимание на държанието му в компанията да не е някав спекан дето седи само и мълчи и се подхилква.... определено трябва да е забавен и непринуден :D

Myrcheto
02-17-2005, 09:43
amm kato cqlostn izlychvane sqkash...nqmam opredelen stereotip za idealno momche...moje bi pyrvo zabelqzvam pogleda i usmivkata...nai vajen e haraktera vsyshtnost e nai vajen

Bloody_Tear
02-17-2005, 09:59
ами най-важното за мене е да има чувство за хумор и да е веселяк в смисъл да не некав умрел ами точно обратното винаги да е пълен с идиотски идей и да се радва на живота.За визия първо гледам усмивка и цялостно лицето ааа да и да е висок ааа да и да има тук таме по някояяка обичка или татуировка :lol:

02-17-2005, 10:45
I az obicham veselqci. Nqkoi koito shte haresva idiotskite mi idei ili pone nqma da mi sa smei kat kaja az da farlqme domati po sasedite ili ai da skachame s bunji. Nqkoi koito piiva, ne bi mi zabranil da pusha razni substancii, nqkoi koito nqma da sa sardi kato kaja `allllll ai da praim 3ka s drugo momche` :lol: :D
gledam usmivkata, no nai vajno e prevlichaneto - ako go nqma nqma smisal daje da pitam kak sa kazva i v kvo vqrva... :D

suzanna
02-17-2005, 11:35
amm kato cqlostn izlychvane sqkash...nqmam opredelen stereotip za idealno momche...moje bi pyrvo zabelqzvam pogleda i usmivkata...nai vajen e haraktera vsyshtnost e nai vajen

i az taka no ot edin pogled e mnogo trudno da se opredeli nai vajnoto ;)

tedo_davis
02-17-2005, 11:40
Pyrvo vinagi poglejdam momi4eto v o4ite...neznam za6to oba4e spored men o4ite sa neshto super krasivo ... i ... awe prosto da se raztopi 4ovek :)Vijdali li ste do sega Tymno sini o4i?Jestoko e.

aBeP4eTo
02-17-2005, 14:42
Аз съм най-големия критик които съществува какво първо гледам!? Ами само отрицателните неща ! Те винаги ми се набиват на очи ! "Аууу каква гадна прическа" или "Ах какъв злобен поглед! Не не е за мен" :lol: :lol: И после като опозная хората виждам, че не изглеждат толкова лоши колкото съм си мислела!
Иначе най-вече обръщам внимание на това дали има хубав парфюм, чисто лице и измити зъбки ! :lol:

^efas^^
02-17-2005, 15:26
Pyrvo vinagi poglejdam momi4eto v o4ite...neznam za6to oba4e spored men o4ite sa neshto super krasivo ... i ... awe prosto da se raztopi 4ovek :)Vijdali li ste do sega Tymno sini o4i?Jestoko e.
Виждал съм шарени що????Половинат кафяво другата половина зелено

Napu6en-Buhal
02-17-2005, 16:38
emi ... gledam tfa koeto nai-mnogo se vijda t.e. ako ima golemi cici, normalno e purvo tqh da skiv... ako ima golqm zadnik - nego... ina4e ako si4ko i e normalno q gledam v mucunata :twisted:

Тед:)
02-17-2005, 17:00
Очите :roll:

Cyberdyne_101
02-17-2005, 17:05
Зъбитеhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/r/biggrinclarifils.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/r/teeth.gif

Myrcheto
02-17-2005, 17:56
suzanna prava si che trqbva vreme..no imam predvid da ne e nqkyv nadut,da se dyrji normalno,veselo,s uvajenie... a posle veche s vremeto stava qsno kakyv e shto e :)

etrusca
02-17-2005, 18:15
мен наи ме впечетляват очите на човек...после гледам характера

Eliiiiiiiiii sexsito
02-18-2005, 14:09
o4ite :arrow: posle izla4vaneto :arrow: a nosa ,ustata i 4eloto :P :? :arrow: tialoto :arrow: a posle haraktera,ka4estvata,nedostatacite :? :wink:

monka
02-18-2005, 17:57
ami az pyrvo gledam o4ite,a be liceto,kakvi drehi nosi. no vinagi pyrvoto mi vpe4atlenie za nqkoi 4ovek e gre6no! vednaj se zapoznah s edno momi4e i nito q poznavah dobre,nito ni6to i vednaga re6ih,4e e nekvo typo momi4e! i se darjah kofti s neq. no posle kato q poznah razbrah,4e e neveroqtno momi4e i sega mi nai-dobra priatelka i q obi4am super mnogo!!!! :) mnogo puti taka mi se e slu4valo da precenqvam horata pogre6no :roll:

Devilsplaymate
02-18-2005, 18:09
pyrvo o4i4kite i usmiv4icata... i natatyk ve4e si se znae..:P

BlinDBoY
02-18-2005, 21:46
Първо гледам характера после визията!
Да се облича по-добре да е такава каквато наистина е и да не се опитва да ми привлече вниманието с някой простотия!
Да има чувство за хумор да намираме сходни черти да има за кво да си лафим като се съберем някъде не да мълчим като...!!!
Бе да е добричка и хубавичка!!! :wink:

02-18-2005, 23:34
Първо гледам характера после визията!
:wink:

Interesno, jenite ne bi da si nosqt umstveniq bagaj v chanta i ti `vo nego da vijdash? :lol:

BlinDBoY
02-18-2005, 23:48
Първо гледам характера после визията!
:wink:

Interesno, jenite ne bi da si nosqt umstveniq bagaj v chanta i ti `vo nego da vijdash? :lol:Ти до сега не разбра ли ,че мога да те съблека само с един поглед :wink: :oops:

02-18-2005, 23:56
Ne mojesh da ma sablechesh s 1 pogled - mojesh da sa opitash....no nqma da uspeesh :wink:

Momchence
02-19-2005, 00:00
Има кораф сутиен вече го пробвах с ключ е!! (Баси много ми е лигаво) :?

BlinDBoY
02-19-2005, 00:23
Ne mojesh da ma sablechesh s 1 pogled - mojesh da sa opitash....no nqma da uspeesh :wink:Хехехе щом казваш!!

Nekasa4a
02-19-2005, 01:15
Zavisi ama da kaja 4esno o4i i bust :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
02-19-2005, 13:09
haha abe 1v0 gledam 04ite sled tfa drehite i sled tfa na4ina na g0v0rene i dyrjanie! 6t0t0 m0je da super krasavec i primern0 da g0v0ri p0 nai-selskiq na4in :}

LiNkiN4eTo
02-19-2005, 13:22
liceto :!:

Sulfur
02-19-2005, 15:58
Винаги първо очите. Те са най-красивото което момичето притежава

BlinDBoY
02-19-2005, 16:46
Винаги първо очите. Те са най-красивото което момичето притежава
1.Гърди(да са по възможност по-големички или нормални)
2.Дупе(мъничко )
3.Очи(сини или кафеви) :wink: :wink: :wink: