PDA

View Full Version : Къде в чужбина?



BABY_SEXY_GIRL
02-16-2005, 21:49
Къде сте имали удоволствието да бъдете по света, зад граница :) По какъв случaй посетихте друга държава? Какви са ви впечатленията от нея? Избройте къде сте били :wink:

techCandy
02-16-2005, 21:52
Israel i Holland
v Israel bqh minaloto lqto na lager za dve sedmici i malko, super strana, o6te pove4e imaiki vpredvid standarta na stranite v Aziq....prosto strahotno
Holland- qko ama samo za ekskurziq, ne za jiveene
moje6 da se napu6i6 bez da ima6 problem s vlastite, ima qki house clubove i strahoten no6ten jivot.
ami ti?
p.s. slu4Ai, a ne slu4Ei :)

02-16-2005, 22:23
Значи бил съм в Германия и по пътя натам и обратно съм минавал през доста страни, но тва не се брои, щото нямам преки впечатления, освен от Сърбия, където ми направи голямо впечатление, че се развиват страшно бързо след бомбардировките преди години. За час и половина съм бил във Виена. Страшно красив град! Мислех си, че ще е типично старинен град и няма да ми хареса, но не беше така. Наистина стария стил там се е запазил, но въпреки това изглежда много модерен ... абе хубав град кво да ви разправям.

За Германия. Кво да коментирам. Надявам се да продължа образованието си там :wink: .

Бил съм и в Швейцария за не малко време. Бях в един малък град и като излизах на разходка с един пес там (не тоя от аватара :P) всички ме поздравяваха, въпреки че никой не ме беше виждал до преди това, което ме учуди доста естествено. Също много яка страна! Там съвсем спокойто може да си оставиш колата, апартамента отключени. Е това ще се промени, защото адски много сърби са се навъдили там, но тва е друг въпрос.

И ... в Италия съм бил. Не ми хареса. Циганията е пълна, на моменти имам чувството, че са по-зле от нас. Много мръсотия, никакъв ред, абе нищо общо с европейските Швейцария и Германия да кажем.

02-16-2005, 22:43
Angliq, Wels --> jiveq tuka
Germaniq, Chehiq --> letishtata ako sa broi
Italia --> za 1 sedmica v Milano - shopping

za drugade nes a seshtam....

BABY_SEXY_GIRL
02-16-2005, 22:44
ami ti?
p.s. slu4Ai, a ne slu4Ei :)

10x 4e popita i za korekciikata :wink: Pone ne mi se nahvarli, a mi go napisa sas :) , 10x!
Az hodih v 4ujbina za 1 put za tazi nova godina - v Gurciq, i po-to4no na Halkidiki, Solun i Katerini...Hotelite bqha super, mnogo sam dovolna, oba4e horata kato harakter ne mi dopadnaha :roll: Mnogo napregnato ejednevie, mnogo kre6tqt po ulicite, nervni sa...I me gledaha kato nqkakvo izvanzemno mi se stori, sqka6 zaneha 4e ne sam ot tam :lol:

02-17-2005, 08:44
V USA za 4 meseca, Gurciq-2, za po-malko v Italiq, Kanada i Angliq, Kanaraskite ostr(Ispaniq) -- da ima6 vuzmoznosta da putuva6 e naj-gotinoto ne6to koeto moze da ti se slu4i, super spomeni :lol:

Murderdoll
02-17-2005, 10:11
всяко лято ходя в Русия...ама това лято
мисля да пропусна..имам си достатъчно
работа да пътувам из цяла Бгhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/skullgrin.gif
иначе съм ходила и в Украина(Киев) мноу красив град
в Гърция също(Солун и Катерини)и там сичку видях и
беше готинко:))http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/Non%20Anti%20Aliased_Evil/yellow_cheesygrin.gif
и също съм ходила в Турция миналата година някъде
април или май месец се къпах в морето и бях хванала
някъф невероятен тен даже малко бях поизгорялаhttp://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/new_blackey.gif

e4o
02-17-2005, 10:11
:arrow: jivqla sum v germaniq 4 godini v Berlin, i edna vuv Frankfurt
:arrow: vuv Franciq sum bila za 2 meseca-v Paris, bqh i Disneyland i stra6no mnogo mi haresa(ba6ta mi be6e tam po rabota, v Paris, i jivqhme v edin ogromen apartament to4no na rekata Sena, i be6e mnogo got 6toto postoqnno minavaha nqkvi korab4eta, i gi gledah ot balkona kakto i aifelovata kula :D )
:arrow: minalata godina bqh v Gurziq za nqkolko dni v Paraliq Katerini
:arrow: v avstriq i Scheizariq su6to sum bila za po malko
:arrow: v Macedoniq su6to za nqkolko dni na ekskurziika na Oxridskoto ezero, i za drugade v momenta ne se se6tam :D

SweeT^Puppy
02-17-2005, 10:14
Само във Франция съм била. Беше нещо като екскурзия, но без групи, а по семейно и още едни приятели. 10 дена в Монт Пелие (незнам дали така се пише :roll: ) е 5 дена в Париж. Много ми допада ревиерата, много е красиво, а хората са много дружелюбни. Имахме и доста неприятни случки с разни араби и негри, но това не е от значение. Париж не ми направи голямо впечатление, само Айфеловата кула много ми хареса, защото ние я посетихме точно при залез слънце и беше невероятно, Сена със малките корабчета с тористи, розовите облачета и светлините бяха страхотни. А от всичко най се изкефих на Дисниленд :lol:
Ааа и във Франция има многоооооо хубави мъже :wink: :wink:

suzanna
02-17-2005, 11:52
bila sum 2 puti v Greece i mnogo mi haresa obache adski mi se iska da moga da otida i nqkude drugade :wink:

Momchence
02-17-2005, 12:10
Ми аз като сестрата (файърката) то нали на секаде за ръчичка .... Израел и Холандия йеах :lol: ма искам да отида на много други места :P и поне още един континет :lol: аз съм нагъл

MaD_CaT*
02-17-2005, 18:52
:arrow: в Турция,в Истамбул за 2 дена с семейството...Хубав град..големичък такъв :lol: Бях там в "Турския Дисниленд" - Татилия....голям увеселителен парк!НЕзабравими изживявания имам там :!: :D

etrusca
02-17-2005, 20:00
ЮАР 2 години
италия(милано 1 ден флоренция 1 ден)
барселона няколко дни
италия и испания за нова година

bigfish
02-17-2005, 20:02
Хъм :)
Значи в Германия - сега уча в Мюнхен, като бях малък бяхме с наште в Улм, което е град на река Дунав. Смея да твърдя, че тогава посетих доста градове в Германия. Хубавотот тук е че нещата са подредени навсякъде, има си забележителности в градовете, хората си ги тачат и така.
Бил съм в Австрия - Виена и Залцбург (на няколко пъти). Определено градвове, които си заслужават да бъдат видяни. Адски красиви, исторически свързани с миналото на цяла Европа, големи туристически центрове същевременно.
Щвейцария - Цюрих. просто един тъп банков център :)
Чехия - Прага ме впечатли. Определено ми беше интересно там. Впечатление ми направиха и мошениците. Един искаше да ми пробута от старите БГ лева, за евро на улицата :)
Хърватска - Загреб. От там нямам много спомени
Гърция - Солун и остров Тасос. Прекрасно място за почивка :wink: В Гърция живота почва след 23 часа вечер!

02-18-2005, 14:29
mi az sam bila v chehia,
ungaria
avstria
anglia
irlandia
ispania
i i
kongo
v ostanovih che v bg si e nai hubavo

SEXI LADy
02-18-2005, 20:35
mi az sam bila v 6tatite i v anglia no nai si mi haresva v bg moze bi za6toto tam sam si izrasnala i mnogo ot priatelite sa mi v bg:0

aBeP4eTo
02-19-2005, 21:17
Бях в Турция иии хареса ми това което видях Истанбул и още няколко морски курорта които бяха мно красиви обаче плажовете бляк отврат нямат пясък ами каманаци :?
Иначе Истанбул ми хареса особено магазините бяха фраш с някви ефтини дрешки дето в Бг ги продат страшно скъпо :lol: Ходих на вечеря на Босвора !
В Анталия бях там всичко ми хареса без тея камани !

vvee
02-19-2005, 21:35
Vav Viena,Avstriq--u4a tuk
Pari6 i Perpignan(Frantziq)--ekskurziq
Bodrum,Istambul i Kusadasi(Turtziq)
Rim(Italiq)--ekskurziq

monka
02-19-2005, 21:50
ami az sam bila v Garciq,Makedoniq,Turciq i Sarbiq. navsqkade mnogo mi haresa. v Makedoniq bqh v grad Negotino. v Turciq v Bunar hisar(to e bliza do granicata),v odrin i drugi gradove. v Sarbiq bqh v Ni6,mnogo hubav grad,naistina. a v Garciq bqh v Keramoti,Kavala i ostrov Tasos. navsqkade mi haresa mnogo. iskam adski mnogo da otida vav Franciq i v Holandiq i se nadqvam,4e 6te imam vazmojnost!

Обичам те
02-20-2005, 15:22
В Гърция съм ходил(Солун,оттам в един град на 100 км от Атина,и оттам в Патра)Гърците са едни такива надменни,мислят се за нещо повече...На една бензиностанция отказаха да ни сипят бензин,само защото сме българи...Мотивът свършило им горивото...Оттогава ги ненавиждам гърците...В Италия съм ходил във Венеция и на ~100 км от Милано...Там ми хареса адски много...Много туристи...В Париж съм ходил...Върховно е там...Прослувитият булевард Шан Зализе(Дано правилно да го пиша) е направо страхотен...Ходил съм също и в Швейцария,Австрия,Германия ,Словения,Сърбия,Лихтенщай :P ,Хърватска...Май това са...Дано не съм изпуснал някоя...
В Швейцария е страхотно...Шоколадите им са много вкусни(то с това са и известни швейцарците де...освен точни часовници имат и страхотен шоколад... :P )

Nekasa4a
02-20-2005, 16:15
Na4i v Germaniq v Munhen i Berlin , V avstriq v Zauzburg i vuv Viena pri lelq mi malko , V kipar tam sam jivql pak i sestra mi jivee tam :D V garciq pri maika 6toto tam raboti :D V turciq Instambul i Izmir na ekskurziq v Sarbiq i Rumaniq 6toto ednoto mi selo e na granicata do Sarbiq sa 10 min pe6 a do Rumaniq sa 30 min s kola :D

Ina4e sam minaval prez mn darjavi ama iskam da ida na nqkoi na gosti v Angliq ili po to4no nqkade na ostrova nezavisimo kade :D

foxy_f
02-20-2005, 16:52
bila sam vav Franciq i Belgiq.i v 2te darjavi mi haresvat.sega sam vav angliq i moga samo da vi kaja kolko e sbarkana taq darjava - sigurna sam 4e 6tqh mnogo da q haresvam ako bqh do6la tuk za sedmica no az jiveq tuk i sas vseki izminal den se ubejdavam 4e vav BG si e nai hubavo.

e4o
02-20-2005, 19:20
Само във Франция съм била. Беше нещо като екскурзия, но без групи, а по семейно и още едни приятели. 10 дена в Монт Пелие (незнам дали така се пише :roll: ) е 5 дена в Париж. Много ми допада ревиерата, много е красиво, а хората са много дружелюбни. Имахме и доста неприятни случки с разни араби и негри, но това не е от значение. Париж не ми направи голямо впечатление, само Айфеловата кула много ми хареса, защото ние я посетихме точно при залез слънце и беше невероятно, Сена със малките корабчета с тористи, розовите облачета и светлините бяха страхотни. А от всичко най се изкефих на Дисниленд :lol:
Ааа и във Франция има многоооооо хубави мъже :wink: :wink:
na mene puk nito edno mom4e ne mi haresa, mnogo malko simpatqgi vidqh, hi4 ne me kefqt francuzite :(

Crazy*4_Usher
02-22-2005, 10:46
Angliq, Franciq, Ungariq, Italia, Ispania, Germania, Avstriq, 4ehiq, nova zelandiq, usa, turciq, gurciq...mai sa tova

C-I-A-R-A
02-22-2005, 10:52
Англия, Гърция и Канарските острови

naty
02-26-2005, 16:37
az ne sam izlizala izwan BGto ama sam obikolila cela bulgaria .Edwa li ima mest kadeto da ne sam hodila!!!

Lil` Bow Wow
02-27-2005, 17:02
Аз имах НЕудоволствието да см 10 дена ф Турция(КушадасЪ) и след тфа но6тувах ф измир.Тоя град е 6 000 000 ду6и и е некфо супер гъсто такоа,кат ф консерва.ае ни ма кефи,пък и 1 хубава жена не видях.... 8)

ekspertkata
03-01-2005, 06:31
Ami az li4no sum bila v nai-karsivata starana na sveta Farncia...
A v momenta jiveia v Amerika ako vi se naloji da jeveete v Amerika nikoga nikoga ne idvaite..Tolkova e tupo 4e proklinam miga v koito stupih v Afrika kazvam afrika za6toto za 80% negri a az sum rusistka...Vseki 4ovek na koito sum spodeliala 4e v Amerika e stra6no sku4no i tupo se e smeel za6toto predstavata za Amerika si ia imate ot filmite a ako vleznate v niakoi sait za emigranti i gi popitate kak se jivee v America 100% vi garantiram 4e nikoi niama da kaje ni6to hubavo..Az u4a i jiveia tuka i moga da vi kaja 4e e 100% ejednevie.Ne moje6 da si padade6 nosa na vunka za6toto epulno s ubiitsi it.n. ne moj6 da jivee6 bez kola..A ako niama Bulgari na blizo amerikantsite sa tolkova studeni hora 4e moje da hodi6 samo do magazina s tiah i edva li 6te obeliat niakoia duma...Voub6te kato si v america moje6 da hodi6 samo do magazina nikude nikude drugade........A za u4ili6teto da ne govorim deveti klas sum i u4a kude triabva da slagam glavni bukvi v izre4enieto, hahahaha..Amerikanskata sisitema na u4ene e pred posledna v sveta...A osven tova na skoro praviha anketa v na6eto daskalo i da vi kaja 90% ot Amerikatnsite ne znaiat koi e stolitsata na amerika.........

incheto
03-01-2005, 10:12
az nikade ne sam hodila a mnogo iskam da posetq nqkoi mesta po sveta..no nqmam vazmojnost..nadqvam se kat porasna da otida!

LetiCherry
03-26-2005, 14:45
Bila sum dva puti v Avstriq ( stra6no mnogo mi haresa), v Italiq, Yngariq, Chehoslovakiq .

sweety_iv4e
03-29-2005, 13:10
bila sam v Ispania-barsellona i salou za edna sedmica na ekskurzia s naste.Hubavo beshe,krasivo e,plaja e mn hubav,atmosferata sasto e spr.obache mojesh ve4erite da se zabavliavash adski mn ,spr iako da si prekarash samo ako si palnoleten izobsto ne mojesh i da si pomislish da otidesh na diskoteka primerno ako si maloten.Bila sam sasto i v
Italia-monte karlo.monako -mn e hubavo ,vsiaka treta kola e niakav spr nov model na marki kato mercedes i podobni,,vsiaka vtora porshe i druite ferari i ...abe niamam prosto dumi da opisha za kakavo stava vapros.(pone tam kadeto sam bila az) (biah na ekskurzia)
v San remo e sasto hubavko ne ne e luksozno ili nesto takova po kroti4o e no pak si e mn priatno,horata sa gotini,zapoznahmese s edni mom4eta spr izjiviavane
a sasto sam bila vav Francia -NICA O...BOJE...TVA ..E ZEMEN RAI..TVA MIASTO...AZ PROSTO ONEMIAH ,GLATNAH SI EZIKA,DAHA MI SPRIA,POMISLIH SI 4E NE E VAZMOJNO DA IMA PO KRASIVO MIASTO OT TOVA ZAKLEH SE ZADALJITELNO DA SE VARNA OTNOVO TAM.
mestnite jiteli sa iskluchitelno gotini.

N_I_K_I________
04-03-2005, 12:46
AZ SAM BIL V ESPANIQ ZA 2 MESECA NO PRZ TEZI 2 MESECA XEM XI PREKARAX STRAXOTNO XEM ME XVANA NOSTALGIQTA PO BG.
MAKAR 4E BQX S RODITELITE SI I NAMERIX STRAXOTNI PRIQTELI TAM I TO SAMO ESPAN4ETA, LIPSVA6 MI VSI4KO- PRQTELITE , LYBIMATA - DORII I BR RAKIQTA , VINOTO VSI4KO BALGARSKO .POJELAVAM NA VSEKI DA ZAMINE ZA NQKADE AKO IMA TAZI VAZMOJNOST I DA VIDI SVQT , KAK JIVEQT DRYGITE NACII NO DA NE ZABRAVQT I BALGARIQ...

makalali
04-03-2005, 21:23
emi na4i bila sym v si4ki okolni strani ..+ franciq , ungariq , germaniq , 4ehiq , slovakiq , ispaniq , Uk , NL , belgiq .. tva sa mai..

kalin4itsa
04-09-2005, 20:36
bila sum na mnogo mesta v europe: bulgariq, surbiq, hurvatska, sloveniq, 4ehiq, franciq, germaniq, avrstiq, ungariq i italia. v momenta jiveq v germaniq. ani vsqka strana si ima svoite plusove.

NastyG
04-15-2005, 17:02
Ta pitash kade ami na az jveia ot polovin godina v Ispaniq Moga da kaja che tuk se chuvstvam prekrasno, mnogomi e dobre i namiram ogromni razliki s Balgariq! tuk horata sa mnogo po topli mnogo po razlichni, darjat se mnogo po drujeliubno! Nikoi nete gleda zavistlivo za tova koeto imash i vseki si gleda v sobstvenata panica!!!! Abenapred sa horata ama v Bg koga shte osaznaiat nqkoi tankosti ot shibaniq jivot, neznam!!!!
Edin moi poznat koito jivee v USA napisa slednoto
"Започнах да стягам багажа си и по
всичко изглежда, че се връщам в България. А защо се връщам - не
знам. Носталгия? Глупости!
Родината толкова отдавна е предадена, продадена и препродадена,
изобщо няма за какво да тъгувам.
Да ме чака някой? Никой не ме чака...само мама !!
С приятелите, с които бих искал да се видя в България, по-лесно ще
се срещнем в чужбина. А върна ли се в България - всичко,
което имам тук, там ще се превърне в мечти.
Ако е, за да посадя дръвче, и тук бих могъл, за природата мястото
няма значение. Ако е, за да запаля свещ, и тук бих могъл, за Бога
мястото няма значение. Някои се връщат
заради детските си спомени, за мене те са като сън на чужд човек.
Орехът, по който се катерех, е отсечен и изгорен, корените му са
изгнили. Свикнах със спокойствието, което излъчват хората тук, с яснотата на отношенията, с отговорността, която носи всеки пред другите и пред себе си.
Хаосът у нас просто ще ме подлуди, няма да издържа на очакването, че всеки момент ще ми
спрат водата или тока, няма да гледам дали залязва слънцето, когато
ми казват ”Добро утро”, не, и седмица няма да оцелея в общество, което
не е изградено върху разума, а върху инстинктите.
Може би съм убиец, който се връща на местопрестъплението, толкова
много време убих в България? Или риба, която плува срещу течението,
за да хвърли хайвера си и умре? Или растение, което вирее само при
нашия микроклимат? Защо се връщам?
"

NastyG
04-15-2005, 17:05
Sega jiveia v Ispaniq no sam bila v Italiq za sedmica, vav Sarbiq za niakolko dena, v Turciq na razhodka, Vav Franciq za dve sedmici i navsiakade e mnogo krasivo naistina!!!!
Balgaria sashto e krasiva tova nemoje da se otreche po niakakav nachin no horata sa sas mnogo tapi razbiraniq !!!

guest
04-15-2005, 23:08
belgiq, holandiq, germaniq, awstriq, ungariq, rumaniq, ukraina, rusiq, garciq, turciq, italia, slowenia, franciq, monako, san marino, egipet... w momenta sam student w holandiq i mi hareswa. nikoga nqma da swikna s tarpenieto na balgarite da tarpqt, da badat tapkani po nai demonstratiwen na4in. w bg se wra6tam samo zaradi priqteli, semeistwo i priqtelkata razbira se, no sled powe4e ot dwe sedmici-mesec wsi4kata bg mrasotiq zapo4wa da me zadu6awa.

Bimper-ska
04-17-2005, 22:55
Na4i bila sum v:
Surbia
Romania
Ungaria
Avstriq
Chehiq
Slovakia
v Turciq - samo za 1 den, na gosti malko, daje mai ne se pri, 6toto blizo do granicata.
Sega se o4ertava edna godina da si pojivurkam v Slovakia...
I ne sum suglasna, 4e v BG e nai-hubu. Daje bih kazala, 4e tuka e nai-golqma mizeria.

Solaris
08-22-2005, 08:28
МмМ.. почвам ги по реда на посещения...Дано не се оттегчите да четите до края :)

Сърбия... Не мисля че си заслужава...
Унгария- Будапеща
Австрия- Виена, Залцбург и малки градчета и селца безброй;
Германия - любимия ми Мюнхен.. винаги се връщам в този град...влюбена съм в него; Франкфурт; Хайделберг; Манхайм; Вийзбаден и много други градове ( но не много големи);
Франция - Надлъж и на шир... Навсякъде... Париж, Тулуза, Ница, Кан, Монпелие, Лион, долината на река Лоара и всички замъци (почти де...всички е невъзможно почти..);
Испания - Барселона- супер животарски град :) ;
Монако;
Италия - Пиза, Венеция, Флоренция;
Словения - Любляна;
Хърватска - Загреб;
Швейцария- Берн, Цюрих, Лозана, Женева, Базел;
Гърция- Атина, Солун, Катерини Паралия;
Канада- Отава (живях там); Монреал;
Холандия - Амстердам;
Белгия - Брюж, Брюксел, Антверпен;

Мисля че е само това... и още мноооого ми се пътува.... Животът е пред нас :)

blizalka
08-26-2005, 13:31
От 3 години насам всяко лято съм в Испания(то вече стана банално,щото всеки втори българин има някой роднина в Испания).Била съм в Барселона,Салоу,Палафружел ,Калонхе ..бе доста обикаляхме с наще.Видях една малка част от Испания и ми хареса,но сега живея тук и приятелите страшно много ми липсват.Иначе по пътя видахме Ница,Марсилия,Нарбон.През Унгария само съм минавала,ама не ми хареса кой знае колко.Бе не съм обикаляло много,но съм видяла повече от някои които нямат тази възможност,така че и това не е малко.
Тааа аз съм в Калонхе,тва е близо до Жирона,ако има някой на близо да свирка,че тук леко изтъпявам :wink: .

ise_girl
08-27-2005, 09:39
:arrow: ITALIQ-2
:arrow: Egiped
:arrow: Tailand
:arrow: Turciq
:arrow: 4ehiq
:arrow: Ispaniq
:arrow: London
:arrow: Ungariq
:arrow: i na dr liti6ta!!
NA vs mi haresa

ise_girl
08-27-2005, 09:40
Zabravih Dubrovnik i ^veicariq

unreality
08-27-2005, 10:28
гърция-катерини-много хубаво местенце
турция-не ми хареса особено
австрия-бях там на екскурзия и с доста българи там се запознах абе като цяло ми хареса
итлия-най-хубавото място на което съм ходила извън страната
белгия-тъпоооооо :evil:
и в швейцария-там също е много хубаво наистина!
иска ми се да обиколя още много места искам да ида в индия,но мечти,мечтииии....

CVETELLINA
08-28-2005, 18:48
emi az bqh v ispaniq enda god ama sa vyrnah 6oto be6e bati typoto :x ina4e samata strana e mnoo qka oba4e horata sa "otvrat"mnoogo negostopriemni osven ispancite dr hora ne sy6testvuvat za tqh :evil: ama nqma zna4enie napraih dobre 4e sa vyrnah v bg :wink: ina4e samata strana e mnooogo krasiva osobeno madrid :wink: :wink: a i" real madrid"sa the best :D :D

EvaneScence_f
09-12-2005, 09:44
:roll:

~kotence~
10-13-2005, 04:16
Mi az sega zam v U.S.A.Mnogo mi e machno za vsichki priateli :cry: !V Balgaria si e mnogo hubavo :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!!
I samo da stana na 18 i hvashtam samoleta i obratno v BG!

teenkopele
10-13-2005, 16:34
Аз бях 2години в Англия и да ви кажа супер ЯКО СЕ КЕФЯ, че се върнах в България !

...една малка равносметка:

- хората са супер гадни, гледат само да те прецакат и като си 'пришълец' и можеш повече от тях те бутат право надолу! :twisted:

Bamze
11-03-2005, 17:18
Къде ли не из БГ :lol:
А в чужбина, само на екскурзия :wink: Ама за сега, все още никъде :lol: има време де 8)

teenkopele
11-05-2005, 08:02
..Англия.
Нищо не ми хареса там! :?

Bamze
11-06-2005, 14:51
..Англия.
Нищо не ми хареса там! :?
Що бе, тия консерви не те ли накефиха :lol:

teenkopele
11-09-2005, 14:39
..Англия.
Нищо не ми хареса там! :?
Що бе, тия консерви не те ли накефиха :lol:

Не много ясно...няма с какво, освен,че са яко тъпи и прости!

Бахти консервите са... :lol: :lol: :lol:

mimetoo
11-12-2005, 10:48
bila sam v italiq..na edna ekskurziq s daskaloto.beshe mn qko!bqhme vav piza-naklonenata kula,vav veneciq,vav verona i v drugi gradove ama zabravih kak im bqha imenata.bqhme vav kashtata na julieta.tam beshe mn qko!!celite steni bqha nadpisani sas imenatata na polovinkite si.italiq e mn romantichna strana.. :wink:

MaCeTo_
11-12-2005, 21:10
Аз съм била в Италия,Хърватска,Словения и Сърбия...Обиколила съм почти всички най-големи градове в Италия за 10 дена и беше наистина фантастично.Екскурзията беше организирана от училище.Това е държавата,която веднага ми стана любима (е,след БГ :)) - наистина е прекрасно!В Словения съм била в Любляна...не е лош град,прилича малко дори на София,ама изглежда по-европейски :)Сърбия не ми направи особено впечатление,Хърватска също...макар че и там има какво да се види.Абе навсякъде може да бъде интересно,където и да отидеш...Тази година има екскурзия до Гърция,ама още не знам дали ще ходя. :)

Mysterious_F_15
11-13-2005, 18:06
:arrow: е,дойде и моят ред да се изкажа:
ами..била сам в Турция по точно Кушадасъ там е страхотно гледките също ходихме на AquaFantasy който е най големият воден парк в Турция :D
:arrow: Също във Виена ..оооhh my god там е толкова валшебно трябжа да го посетите
:arrow: Италия -Венеция,Падуа,Верона и там ми хареса ....следващата година мислм да посетим Прага дано да останем доволни и там[/b]

moon^girl
12-21-2005, 12:02
Skapa az nqmam samo udovolstvieto da sam izvan granica az imam golqmotoooo ydovolstvie da jiveq tyk!!!!!! v uk sam ! Nai silnata darjava v evropa i nai
hubavata v sveta !!!!

VseznaiKo
01-09-2006, 17:56
Ami az bqh na exkurziq lqtoto obikolihme dosta.Hodih v1v Avstriq,Franciq,Italiq i minahme prez S1rbiq.Navsqkade standarta e mn po visok a samo v s1rbiq be6e mn gadno.p1lna dupka

miss_kiss_sf
01-28-2006, 22:32
az sam bila v:
SARBIQ-po-zle i ot balgariq!
ITALIQ(milano,torino,padoa)-strahotni sa! obojavam Italiq!!!
6VEICARIQ(jeneva,lugano i edin mn qk zamak ama mu zabravih imeto)-strahotni grdove,vaob6te 6veicariq e mn hubava darjava,no standarta im e mn po-visok ot na6iq! mn e tiho! az ne moga da jiveq na takova tiho mqsto! INA4E E SUPER!
prez harvatska samo sam minavala ama ostanah mn o4arovana! mn e hubavo tam!
mn iskam da otida v severnoevropeiskite strani!
a horata poprincip v 6veicariq sa dosta studeni4ki,mn zabarzani!
v italiq sa mn topli i posre6tat 4ujdenci mn lesno! awe italiancite sa kato balgarite :D

favor_91
03-11-2006, 01:12
бил сам в 3 чужди дьржави-Гьрция - там е малко тьпо...2.Франция-яко е особено Дисни Ленд и Испания-тия тама са психо :)

rusalkata_
03-11-2006, 10:52
аз Април месец ще ходя за 1 седмица при братовчедка ми в Италия.Със сигурност ще посетя Милано,защото градът в който живее е най-близо до Милано.Като се върна от там ще ви кажа впечатленията си,ако не са заключили темата дотогава... :roll:

KUM4o
03-26-2006, 13:14
Ами аз краят на януари началото на февруари ходих за 1 седмица в италия при майка ми и бащами.Впечатленията от там са добри.Всичко при тях е тип топ доста по чисто е от при нас доста по висок жизнен стандарт абе много неща ,които при нас куцат.След като минаха 3-4 дни вече ми натежа липсата на приятелите ми макар ,че при мене постоянно беха двете ми братовчедки от рим(те не са ми истински ,защото майками е женена за италянец) постоянно ме разкарваха с моторчетата си ама кво да се прай не си е като в българия да си видиш искара да видиш рибарите как ловят таранката, да видиш българи и да чуеш българска реч.Забавления там има колкото искаш много луна паркове със всякакви му влакове и яки пързалки от които ти спира дъхът с две думи хората са спокойни и се забавляват много.

fti4ka
03-30-2006, 01:34
ходила съм в Гърция..по случай нещо от гимнастиката беше.. много е красиво там и ми се иска пак да отида някой ден.. са кат се сетих ми домъчня... :(

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-30-2006, 01:54
Къде сте имали удоволствието да бъдете по света, зад граница :) По какъв случaй посетихте друга държава? Какви са ви впечатленията от нея? Избройте къде сте били :wink:

nai-dale4e sam hodila na ostrova deto e tuka na granicata pri dunava :) tfa broi li se ? :-D

04-02-2006, 01:35
Франция- в момента уча в Париж :wink:
Италия-Рим,Флоренция-баща ми имаше работа,и ние покрай него намазахме разходка до Италия
Палма ди Майорка-преди 3-4 години ходихме там на почивка
Гърция-Атина,Солун,Серес-на почивка
Турция-Истамбул,Силиври-раэнодка,почивка
о-в Кипър-разходка
ЮАР
Алжир-Таманрасет-миналата година решихме да видим Сахара-беше много интересно
Тайланд-о-в Пукет-вече 7 години сме там за Коледа и Нова Година :-D

Maria Carmen
05-27-2006, 19:17
Франция- в момента уча в Париж :wink:
Италия-Рим,Флоренция-баща ми имаше работа,и ние покрай него намазахме разходка до Италия
Палма ди Майорка-преди 3-4 години ходихме там на почивка
Гърция-Атина,Солун,Серес-на почивка
Турция-Истамбул,Силиври-раэнодка,почивка
о-в Кипър-разходка
ЮАР
Алжир-Таманрасет-миналата година решихме да видим Сахара-беше много интересно
Тайланд-о-в Пукет-вече 7 години сме там за Коледа и Нова Година :-D
:shock: :shock: a az za sega se zadovolqvam samo sas sredna Evropa :shock: :lol: :lol:

elito6754
07-28-2009, 13:45
Ходила съм в Гърцияq Германия - Берлин, Франция - Париж. :)

Nakadah
07-28-2009, 16:43
цяла обединена Европа, Цяла северна америка, 1/2 южна америка, и части от азия...

Dimana99
08-07-2009, 15:55
Италия и Америка

Punisherrr
08-07-2009, 21:31
Англия,Шотландия и Гърция

LuxurySk0B
10-18-2009, 08:43
Всяка ваканция в Гърция 2 пъти в Испания и сега мисля да ходя в Турция

SummerDream8
12-09-2009, 16:40
V USA za 4 meseca, Gurciq-2, za po-malko v Italiq, Kanada i Angliq, Kanaraskite ostr(Ispaniq) -- da ima6 vuzmoznosta da putuva6 e naj-gotinoto ne6to koeto moze da ti se slu4i, super spomeni :lol:


определено.. аз съм била в Турция (3 пъти за по-дълго иначе около 10-15 само с кола до Лозенград :) ),Финландия,Македония и в страните между Финладния и България.. (Полша,Украйна,Естония и тн)..
Наитина,,,уникални спомени... това лято бях в Турция.. е такъв хотел не съм виждала.. Voyage Belek се казва...и се намира близо до Анталия-в Белек.. като чуете Турция..и се сещате за лоши неща..за гадни хора.. но тва според мен даже е 1000 пъти по-добра страна от нашата и хората са мили и възпитани.. например разхождахме се вечерта късно наистина с майка ми и сенахме на една пейка..от др страна се зададоха 7-8 момчета на около 20 и няколкъ години.. беше тъмно и нямаше хоря около нас... аз направо подскочих и ме беш мн страх.. но хората си отминаха и заминаха..тва не се е случвало само веднъж...абе кво да ви разправям отидете в Турция но не там Истанбул и тн.. а специално Анталия и най вече в Белек- Voyage хотела.. със сег няма да останете разочаровани... та във Финландия съм ходила не се сещам вече 3 или пъти там живее вуйчо ми и някое лято хода за по месец-два.. там също е мн хубаво често и подредено.. мисля че знаете какво имам в предвид :)

tinkk
12-18-2009, 14:18
Jiweq v Angliq :( mn sku4no inache e mn krasivo .. amaa kadeto i da ci dr si e BG ;]]

wallmart
02-15-2010, 15:41
Турция, Иран, Афганистан, Италия, Украйна, Гърция, Косово, Хърватия, Германия, Австрия, Сърбия, Словения, Австралия, Китай, Македония :P

pamii
02-27-2010, 08:04
:smt007 1. В Герммания / тук живея
:---) 2. Турция, о.Сиде
:P 3. Франция, Париж

Останала съм само с хубави впечатления ~~ :)

MrUnnamed
02-27-2010, 19:17
Бил съм в

Берген (Норвегия)

Сантандер (Испания)

Ванкувър (Канада)

Амстердам ((Холандия)ще ходя)

IceCold
03-07-2010, 09:56
Аз съм бил ведниж в Париж за една седмица иии като се върнах имах чуството ч съм в каменната ера :?

villytooOo
03-21-2010, 18:20
[quote="bigfish"]Хъм :)
Значи в Германия - сега уча в Мюнхен, като бях малък бяхме с наште в Улм, което е град на река Дунав. Смея да твърдя, че тогава посетих доста градове в Германия. Хубавотот тук е че нещата са подредени навсякъде, има си забележителности в градовете, хората си ги тачат и така.
Бил съм в Австрия - Виена и Залцбург (на няколко пъти). Определено градвове, които си заслужават да бъдат видяни. Адски красиви, исторически свързани с миналото на цяла Европа, големи туристически центрове същевременно.
Щвейцария - Цюрих. просто един тъп банков център :)
Чехия - Прага ме впечатли. Определено ми беше интересно там. Впечатление ми направиха и мошениците. Един искаше да ми пробута от старите БГ лева, за евро на улицата :)



ей това си го биваше :razz: аз сега живея в Чехия в Бърно .. обаче още не ми се е случило да ми пробута някой фалшиви пари каквито и да са :razz: :razz:

liolito0
03-25-2010, 13:40
Az v chehiq jiveq v chehiq veche dve godini.Doidoh tuk zaradi roditelite si,v nachaloto ne iskah da idvam no sega ne iskam da se vryshtam v BG za men BG nqma nikakvo bydeshte za syjalenie :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :( :( :( :( :? :? :? :? :? :? :?

BubbleGirll
06-19-2010, 16:48
амии ходила съм в Турция за 6 дена на почивка ходила съм в Италия за 3 дни в Ирландия ходя всяко лято за по 2-3 месеца ии в Англия и Германия но там само престой със самолет :)


П.С. - абе хора БосФорът се пише с Ф !!!

mrtn
06-20-2010, 09:53
Ходил съм в Унгария, по точно в Будапеща. Насладих му се 14 дена на тоя град, беше прекрасно. Страхотна компания бяхме се събрали, бях по училищен проект, на разменни начела. Като цяло града ми хареса, културата, традициите и всичко останало. Но най-много ми хареса парламента. Тярбва да се види. :smt007