PDA

View Full Version : Бенките – характер и съдба



etrusca
02-17-2005, 20:11
къде имате бенки?


По разположението на бенките може да се тълкува човешкия характер и съдба. Приема се, че колкото е по-голяма бенката, толкова е по-важна ролята и като символ. Колкото е по-кръгла, толкова по-добро предназнаменование носи. Ако е силно изпъкнала, то тя е белег за щастлива съдба. Овалните и продълговатите бележат нещастия.



А ето какво показва разположението им:

- върху челото – вдясно- ум, слава, просперитет; вляво – екстравагантност, безпомощност

- по клепачите – спокоен характер, увереност и акуратност

- по веждите – отдясно- щастие и възможен ранен брак; отляво – трудности, борба

- по ухото – безпощадност

- върху бузата – отдясно – щастие, особено в брака; отляво – трудности, борба

- по скулите – успех, просперитет, късмет

- около устата – чувственост

- по брадичката – лошо здраве

- върху носа – голям късмет, развита сексуалност

- на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех

- върху китката – природни способности, водещи към успех

- по дясната ръка – късмет; по лявата – парични грижи

- на рамото – трудни и сложни моменти

- по гърдите – отдясно – променлива съдба; отляво – сполука и щастие; при жените – издава и горещ темперамент

- по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност

- по гърба- честност и щедрост, съчетани с високомерие и самовлюбеност. Когато бенката е много ниско- чувственост и склонност към слабости.

- по ребрата – вдясно – страхливост, безделничество, безчувственост, отегчителен характер; отляво – същите качества, но в по-малка степен, съчетани с иронично отношение към себе си.

- върху бедрата отпред и отзад – силни, здрави деца и много внуци; отстрани и отвътре на дясното бедро – добър характер, богатство и щастие в семейния живот; отстрани на лявото бедро – самота, загуба, бедност.

- на дясното коляно – безгрижен брак и финансова обезпеченост; на лявото – суетност

- на глезена – изисканост, превръщаща мъжа в конте, а при жените е белег на голямо трудолюбие и енергия

- върху дясното стъпало – любов към разделите; върху лявото – съобразителност

- на друго място по краката – леност.

^efas^^
02-17-2005, 20:16
Аз имам на левия ташак една тва кво значи(говоря серйозно не се ебафам)

etrusca
02-17-2005, 20:19
Аз имам на левия ташак една тва кво значи(говоря серйозно не се ебафам)ахахах това не го пише горе.... :lol: :lol: :lol:

Cyberdyne_101
02-17-2005, 20:21
- по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност
Точно в средата на корема.... е леко вляво.. 8)

върху бузата – отдясно – щастие, особено в брака;
Имам си 3 подредени по диагонал.. :lol: :lol: :lol:


на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех
Еми ще видим... :roll:

отстрани и отвътре на дясното бедро – добър характер, богатство и щастие в семейния живот; Това за характера не е вярно :twisted:

e_l_i_z_a
02-17-2005, 20:22
tova za ovalnite i produlgovatite ne e verno.......v kakva druga forma mogat da sa? :roll:

leona
02-17-2005, 20:32
az imam na lqvata garda :)

Twista
02-17-2005, 20:34
- върху бузата – отдясно – щастие, особено в брака;
Хехех, дано! :)

- около устата – чувственост
Да, определено я има тази чувственост...

- върху носа – голям късмет, развита сексуалност
Уоу... 8)

e4o
02-17-2005, 20:37
az imam na lqvata garda :)
as puk mejdu dvete, ama e muni4ka :D ,
a ina4e na mnogo mesta imam i po rucete i po krakata na mnogo mesta no sa vse muni4ki, nqmam nqkvi golemi :)

GeRyTo
02-17-2005, 20:55
Ми хора....аз имам на абсолютно сички места които са изброени бенки :shock: ....кво прайм тогава :roll: :? :P :D

Hitmana
02-17-2005, 22:15
az imam na lqvata garda :)
as puk mejdu dvete, ama e muni4ka :D ,
a ina4e na mnogo mesta imam i po rucete i po krakata na mnogo mesta no sa vse muni4ki, nqmam nqkvi golemi :)

Дай снимка, не ти вярвам :lol: :lol: :lol:

BABY_SEXY_GIRL
02-17-2005, 22:30
Az imam ujasno mnogo na mnogo mesta :x :evil: Mai trqbva za vsqka 4ast ot tqloto da 4eta :roll:

`koteto2`
02-18-2005, 00:03
-върху челото – вдясно- ум, слава, просперитет;

-по ухото – безпощадност

-върху бузата - отляво – трудности, борба

-около устата – чувственос t

-на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех

-върху китката – природни способности, водещи към успех

-по дясната ръка – късмет; по лявата – парични грижи

-на рамото – трудни и сложни моменти

-по гърдите – отдясно – променлива съдба; отляво – сполука и щастие; при жените – издава и горещ темперамент

-по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност

-по гърба- честност и щедрост, съчетани с високомерие и самовлюбеност. Когато бенката е много ниско- чувственост и склонност към слабости.

-по ребрата – вдясно – страхливост, безделничество, безчувственост, отегчителен характер;

-върху бедрата отпред и отзад – силни, здрави деца и много внуци; отстрани и отвътре на дясното бедро – добър характер, богатство и щастие в семейния живот
-на дясното коляно – безгрижен брак и финансова обезпеченост; на лявото – суетност

Baa mi az imam po4ti navsqkyde osobeno po gyba :D

Nekasa4a
02-18-2005, 00:19
Basi nz 4e ima tolkova mn za bemkite
:?

Sunny_stz
02-18-2005, 06:21
oooo az imam edna golqma benka na 6iqta i e krugla,leko me drazne6e ,no sviknah s neq:)

*SCHWARZ*
02-18-2005, 07:20
Аз имам по голяма само на рамото

Emsssss
02-18-2005, 08:35
Az imam na lqvata buza i na dqsnotot kolqno :P

Confusion
02-18-2005, 08:39
на рамото – трудни и сложни моменти
имам два симетрични триъгълника на двете рамена... много са интересни и вярно е за трудните моменти


Аз имам на левия ташак една тва кво значи(говоря серйозно не се ебафам)

... а аз имам на 1 см до десния :) и е една малка, симпатична :)

Авторката на темата ако има нещо за това нека каже :)

Eliiiiiiiiii sexsito
02-18-2005, 08:44
по клепачите – спокоен характер, увереност и акуратност
imam edna to4no do okoto malka i po4ti nezna4itelna
8)


-на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех
imam edna to4no po sredata na vrata :?

i na kolianoto

tedo_davis
02-18-2005, 08:53
Ne bi trqbvalo da se razsabli4am v zalata no shte vidq kato se pribera v nas i fyrlq 1 du6 ;)Posle shte popravq t'va mnenie i shte sam gotov:)

Dharma
02-18-2005, 10:04
az imam na dlanta s formata na krust :shock: kakvo li zan4i?

Ev1lG1rL_
02-18-2005, 15:42
Az imam ujasno mnogo na mnogo mesta :x :evil: Mai trqbva za vsqka 4ast ot tqloto da 4eta :roll: xaxax i az sum taka a me murzi da 4eta...:( Ako ima ne6to interesno kaji :)

e_l_i_z_a
02-18-2005, 15:47
Az imam ujasno mnogo na mnogo mesta :x :evil: Mai trqbva za vsqka 4ast ot tqloto da 4eta :roll: xaxax i az sum taka a me murzi da 4eta...:( Ako ima ne6to interesno kaji :)
mi to i az sam taka :roll:

etrusca
02-18-2005, 20:29
az imam na lqvata garda :) аз имам и на двете ако става на въпрос

Bolid1
02-18-2005, 20:32
xXaxa, mi az nasqkade imam ;) imam i na edno mqsto deto go nqmashe napisano... ama nqma da kazvam kade e ;)

zElEnA^mAsLiNkA
02-19-2005, 13:30
Ami tfa mi e b0lna tema 6t0t0 imam kym 5 benki - 3 na k0rema t04n0 p0d pypa i 1 na rykata i 1 v p0dmi6nicata! I tiq benki sa Izbeleli 0t slyncet0 i ak0 gi peka m0je da se razb0leq 0t rak na k0jata :{{ Za tfa na m0re vinagi h0dq s lepenki na k0rema :{{

DiEsEl_GiRl4eTo
02-19-2005, 16:50
az imam na lqvata garda :)
az pyk pod lqvata gyrda

Hitmana
02-20-2005, 11:44
az imam na lqvata garda :)
az pyk pod lqvata gyrda



az imam na lqvata garda :) аз имам и на двете ако става на въпрос

Сложете една снимка дееееее :P :lol: :wink: :twisted:

ProstoAz
02-20-2005, 12:16
- по скулите – успех, просперитет, късмет
Имам от ляво.

- около устата – чувственост
Пак от ляво и то даже си имам две бенчици там, мн. им се кефя.

-на шията – редуване на множество успехи и разбити надежди; неочаквано наследство; в началото – несполуки, но накрая – успех
И тука си имам две, които много си ги харесвам.

- по корема – самолюбива натура, с много слабости; леност, понякога алчност
Имам една точно няколко см. над пъпа и също много си я харесвам. :P

LiNkiN4eTo
02-20-2005, 12:36
i az imam dosta , nai zabelejimite sa na gurba mi , te sa to4no 2 po golemi4ki i tumni mn gadnu :?

Dageto
02-20-2005, 12:54
Po ramenata imam!
Ne sa mnogo i ne sa golemi :wink:

e_l_i_z_a
02-21-2005, 14:09
i az imam dosta , nai zabelejimite sa na gurba mi , te sa to4no 2 po golemi4ki i tumni mn gadnu :?
istoriqta mi e poznata :?

etrusca
02-21-2005, 18:57
i az imam dosta , nai zabelejimite sa na gurba mi , te sa to4no 2 po golemi4ki i tumni mn gadnu :?
:( аз нз какво е да са големи всичките ми са мънички

e4o
02-22-2005, 14:47
az imam na lqvata garda :)
as puk mejdu dvete, ama e muni4ka :D ,
a ina4e na mnogo mesta imam i po rucete i po krakata na mnogo mesta no sa vse muni4ki, nqmam nqkvi golemi :)

Дай снимка, не ти вярвам :lol: :lol: :lol:
ela 6te ti pokaja :lol:

bulgarche
02-22-2005, 15:17
По ръцете имам, но са много светли и почти не се виждат. Иначе по гърба колкото искаш :)