PDA

View Full Version : Jenata otgore



F
02-18-2005, 06:01
Pls, kajete mi kak se pravi sex v pozata "jenata otgore"? Mnogo mi e neudobno(probvala sum 1-2 pati),no gadjeto mi ne obi4a da e toi otgore i az se precakvam.Molq vi,obesnete mi kak stava-dvijeniq i t.n? Mersi predvaritelno. :roll:

I_love_des1
02-18-2005, 07:48
Незнам как е по-принцип,но за мен лично когата жената е отгоре, предпочитам тя да не се мърда много много, може да полегнеш върху него за да усеща гърдите ти :), може и да си по-изправена и да ги гали :), най-важното е да се настаниш удобно за да не изморяваш,а от там желания и фантазия само! :) :lol:

THE_GANGSTA_GIRL
02-18-2005, 08:40
И на мене в началото ми беше трудно ама с времето свикваш и се усъвършенстваш. Аз незнам ти как точно го правиш, но на мене ми е най-лесно като се наведа напред и сложа ръцете си на леглото и действам! :)

02-18-2005, 12:22
И на мене в началото ми беше трудно ама с времето свикваш и се усъвършенстваш. Аз незнам ти как точно го правиш, но на мене ми е най-лесно като се наведа напред и сложа ръцете си на леглото и действам! :)

Mhm samo gledai da ne podkochish mn che togava za nego moje da boli :)

korn___
02-18-2005, 18:16
da ti imam problema .... ima tolkova mnogo obrazovatelni kanali 4e edvam stiga materqla za tqh ... hahahaha :twisted: :wink:


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

02-19-2005, 10:20
vnachaloto e malko kofti, no posle stava po-dobre. kato za nachalo probvai samo da se mardash napred-nazad i shte vidish che i na teb shte ti e got

SANDRETO
02-19-2005, 14:36
mnoo e qko da si otgore mi probvai vse edno go qzdish :twisted: 8)

NeSK
12-26-2006, 11:37
Незнам как е по-принцип,но за мен лично когата жената е отгоре, предпочитам тя да не се мърда много много, може да полегнеш върху него за да усеща гърдите ти :), може и да си по-изправена и да ги гали :), най-важното е да се настаниш удобно за да не изморяваш,а от там желания и фантазия само! :) :lol:
\:D/ \:D/
I az predpo4itam momi4eto da e otgore

SINDEL
12-26-2006, 11:45
:roll:
В на4алото как съм се мъ4ела с тая поза, просто не е истина. 4увствах се като.. ами като 4увал картофи и просто подска4ах нагоре-надолу.. абе смях :smt005
Гаджето каза 4е по-голям некадърник от мен не бил виждал :roll: Ама с пове4ко практика се оправих.
Мене ли4но по-ми харесва когато съм отгоре, да не ме оставят да върша сама цялата работа, щото супер бързо се изморявам и не е гот. Добре е и мом4ето да мърда, а не да лежи като заклан и да се кефи, и да си намерите някакъв си ваш удобен и приятен ритъм. Не е лошо да "полегнеш" върху него или пък както той си лежи, а ти си си седнала, да се извиеш максимално назад (тва е супер удобно за стимулиране и на клитора \:D/ )

shizzle
12-26-2006, 12:41
Повече движения с таза, по-малко с цяло тяло. Да видите вие на нас лесно ли ни е все отгоре! :evil: