PDA

View Full Version : na vsi4ko sam gotova za lubota si



kade si
02-18-2005, 22:05
izgubx go brutalnoo ........ :((( obi4am go obi4am go nikoga nqma da obi4am drug no go zagubix ...... imam nujda ot nego iskam toi sega da e do men ... a imaxme tolkova me4ti :( iskam si4ko da e kakto predi boje za6to se slu4i na men za6to izgubix nai vajnoto sa6testvo v jivota mi.... boje kolko me4ti imaxme samo 6tqxme lqtoto da si zemem kvartita i da zajiveem zaedno ni6to 4e sam o6te malka 6tqxme da rabotim po cql den za naema a ve4er 6tqxme da sme mn 6tastlivi , 6tqxme da sme nerazdelni takiva ni bqxa planovete a kakvo stana izvedna6 skasaxme .... i to az sam vinovna .. darjax se gadno nai dobrata mi priqtelka oplete intrigi i na nego mu piska i go zagubix ... a go obi4am iskam otnovo da go spe4elq no toi kato 4e li oxladnq kam men ve4e mi nqma doverie kajete mi molqvi daite savet kak da si go varne samo vi molq ne kazvai te da go ostavq za6toto nikoga nqma da go napravq molqvi posavetvaite me

Myrcheto
02-18-2005, 22:11
haha...dete bez ambicii i bez qsna predstava za smisyla na jivota...syveta mie da porasnesh malko i chak togava da pochnesh da praish takiva planove za jivota si...ako tolkova mn dyrjish na nego mu go kaji i ako toi iska da byde s teb mislq che shte ti da de shans...ako ne ti go dava znachi ne iska da ste zaedno i e vzel reshenieto si veche...zapochni da jiveesh zaradi samata sebe si i da mislish malko po trezvo

BlinDBoY
02-18-2005, 22:25
haha...dete bez ambicii i bez qsna predstava za smisyla na jivota...syveta mie da porasnesh malko i chak togava da pochnesh da praish takiva planove za jivota si...ako tolkova mn dyrjish na nego mu go kaji i ako toi iska da byde s teb mislq che shte ti da de shans...ako ne ti go dava znachi ne iska da ste zaedno i e vzel reshenieto si veche...zapochni da jiveesh zaradi samata sebe si i da mislish malko po trezvoИ аз съм на същото мнение!
Тя била малка щяла да си намери работа абе момиче..ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???Вземи учи изкарай някой висшееее карай скъпи коли после ще видиш как младите момченца ще ти се редят на опашка :wink:

02-18-2005, 22:30
1.vo ne znaete na kolko e
2.ro ne znaete kolko e golqmo gajeto i
a i piskate.
SLushai mila, zabravi za moment sichko koeto e `shtqlo da bade` i pomisli za nastoqshteto.
Govori s nego, za kakvoto i si napravila, lichi che ste bili blizki, znachi mojesh da govorish s nego, kaji mu kak se chustvash i kak iskat da sa neshtata, i ako mislish che shte se pochustvash tapo kato mu kajesh, si pomisli za sichki mechti koito ste imali - pripomni mu, raschustvai go i mu pokaji che go obichash i kakvi sa ti namereniqta kam nego nezavisimo ot vsichko.
Btw zashto ste se radelili?

kade si
02-18-2005, 22:30
mila az sam na 17 i znam kakvo iskam ot jivota toi e 1 godina po malak no tova ne ni pre4i da jiveem zaedno skoro pravq 18 taka 4e ne mi govori ti ako ne si obi4ala silno nqkoi tvoi si problem

kade si
02-18-2005, 22:34
tva be6e za mur4eto

BlinDBoY
02-18-2005, 22:38
Ахх ако знае баща ти .....къв ще ти завъртии :P :P

02-18-2005, 22:40
Ахх ако знае баща ти .....къв ще ти завъртии :P :P

Smeshno ti e na teb ama nqkoi den i ti moje da imash neiniq problem.

Za gosta - ti znaish koe e pravilno da napravish no ne znaesh ili kak shte reagira toi ili dali vaobshte da go napravish. SLushai intuiciqta i SMELO NAPRED!

kade si
02-18-2005, 22:43
kakvo me ebe ba6ta mi .... s tva mom4e xodexme 9 meseca 4e za nikoi ne mi pukaa kvo 6te kaje za nas ... iskam go i 6te si go varna

BlinDBoY
02-18-2005, 22:43
Ахх ако знае баща ти .....къв ще ти завъртии :P :P

Smeshno ti e na teb ama nqkoi den i ti moje da imash neiniq problem.

Za gosta - ti znaish koe e pravilno da napravish no ne znaesh ili kak shte reagira toi ili dali vaobshte da go napravish. SLushai intuiciqta i SMELO NAPRED!Все още ми е останало онова сивичкото сещаш се нали!!! :wink: Все пак си живея живота така или иначе никой няма да излезе жив....от него трябва да се опита от всичко :wink:

kade si
02-18-2005, 22:45
kittie mn si dobra mila blagodarq ti za korajaaa .........

Momchence
02-18-2005, 22:48
mila az sam na 17 i znam kakvo iskam ot jivota toi e 1 godina po malak no tova ne ni pre4i da jiveem zaedno skoro pravq 18 taka 4e ne mi govori ti ako ne si obi4ala silno nqkoi tvoi si problemDa si vijdala nqkoi da si e izjivql jivota bez lubovno razo4arovanie ... bez pone edno gadno .... mnogo gadno i silno lubovno razo4arovanie....nqma takyv 4ovek dali na 13 ili na 23 to 6te doide i ti trqbva da si kaje6 "tova e jivota ponqkoga gaden ponqkoga hubaf az trqbav da vyrvq po negovite pravila" ako seki 4ovek gube6e nadjeda i strada6e dojivot zaradi ednoto lubovno razo4arovanie sega si4ki 6tqhme da sme na tvoito deredje ..... sveta vyrvi na pred i ti trqbva da vyrvi6 s nego v protiven slu4ai si nenujna....nima smqta6 da reve6 o6te godini .... nima smqta6 4e zaradi ednata lubof jivota ti e do tuk ... ta ti si na 18.......q se stegni i prodaljavai napred .... az deto sam na 16 li trqbva da ti kazavam tova??? :shock:

Pepsi^
02-18-2005, 22:54
Няма Любов....такова животно нема просто!!!

02-18-2005, 22:54
dano za6to da ne sam s 4oveka koito obi4am za6to da propilqvam 6tastieto si kato znam 4e ima nadejda za nas ..... i nqma da se otkazvam mainata mu na jivota mainata mu na vsi4ko az iskam tozi 4ovek i 6te se borq do krai ... no 4ak kogato sam napravila ne6to iii vijdam 4e nqmame bade6te togava 6te se otkaja no do togava 6et se borq i 6te dam si4ko ot sebe si za da sam s nego

Momchence
02-18-2005, 23:04
dano za6to da ne sam s 4oveka koito obi4am za6to da propilqvam 6tastieto si kato znam 4e ima nadejda za nas ..... i nqma da se otkazvam mainata mu na jivota mainata mu na vsi4ko az iskam tozi 4ovek i 6te se borq do krai ... no 4ak kogato sam napravila ne6to iii vijdam 4e nqmame bade6te togava 6te se otkaja no do togava 6et se borq i 6te dam si4ko ot sebe si za da sam s negomi bori se be koi te spira ... nqkoi da e kazal "ne se bori" drugi vyrpsi ima6 li? :x

02-18-2005, 23:07
Ахх ако знае баща ти .....къв ще ти завъртии :P :P

Smeshno ti e na teb ama nqkoi den i ti moje da imash neiniq problem.

Za gosta - ti znaish koe e pravilno da napravish no ne znaesh ili kak shte reagira toi ili dali vaobshte da go napravish. SLushai intuiciqta i SMELO NAPRED!Все още ми е останало онова сивичкото сещаш се нали!!! :wink: Все пак си живея живота така или иначе никой няма да излезе жив....от него трябва да се опита от всичко :wink:

Ne sa pravi na umen - NE TI OTIVA.
Po temata --> momicheto iska savet a poluchava napadki ot malki pikliovci aka blind boy, koito sa pravat na umi ot chujdite problemi.
Gtoste --> ne se pritesnqvai i ne gubi nervni kletki - neshtata mojeha da sa mn po zle, no ne sa, i vinagi kakvoto i da stane neshtata se opravqt, i predi sam go kazvala. Lubovta ne moje da e perfektna zashtoto togava nqma da ima progres, no za tova sa i loshite momenti - za da se otcenqt dobrite. Ne sa pritesnqvai do sedmica dve sichko shte si doide na mqstoto!

BlinDBoY
02-18-2005, 23:21
Хм браве бе ще се обиждаме ли ???
Кво се правиш и ти на миротворка тука....кво сам казал пряко към теб,че да заслужа обидите ти май на теб не ти ОТИВА да говориш такива неща айде ще си замълча не казвам ,че съм УМЕН нито пък искам да изпъквам с нещо пред останалите !!!
Явно си правиш погрешни заключения за мен :wink:
МИР не ми е до караници с никой

02-18-2005, 23:26
Хм браве бе ще се обиждаме ли ???
Кво се правиш и ти на миротворка тука....кво сам казал пряко към теб,че да заслужа обидите ти май на теб не ти ОТИВА да говориш такива неща айде ще си замълча не казвам ,че съм УМЕН нито пък искам да изпъквам с нещо пред останалите !!!
Явно си правиш погрешни заключения за мен :wink:
МИР не ми е до караници с никой

Ne sa karam s teb - izkazvam mnenie i ti davam daje savet - "Ne sa pravi na umen - NE TI OTIVA" shist priqtelski savet.

BlinDBoY
02-18-2005, 23:29
Хм браве бе ще се обиждаме ли ???
Кво се правиш и ти на миротворка тука....кво сам казал пряко към теб,че да заслужа обидите ти май на теб не ти ОТИВА да говориш такива неща айде ще си замълча не казвам ,че съм УМЕН нито пък искам да изпъквам с нещо пред останалите !!!
Явно си правиш погрешни заключения за мен :wink:
МИР не ми е до караници с никой

Ne sa karam s teb - izkazvam mnenie i ti davam daje savet - "Ne sa pravi na umen - NE TI OTIVA" chist priqtelski savet.Е добре де ще го приема като..приятелски съвет!! :roll:

Sunny_stz
02-19-2005, 10:42
Ami bori se za nego,pogovorete!!Ako te obi4a 6te te izslu6a i mu kaji vsi4ko kakto go misli6 ,abe cqlata istina!USPEH!!!!!!

zElEnA^mAsLiNkA
02-19-2005, 11:34
Ami l060 si napravila! Ama nqma zn predi vsi4k0 vinagi 04akfai nai-l060t0! T0gava razdqlata nqma da e t0lk0va tejka i rad0stite 6te gi izjivee6 super qk0 i ne04akfan0 ! :}} I tfa 4e ste h0deli 9 meseca sp0red men ne e d0staty4en fakt0r 4e da jiveete! Iz4akaite (ak0 pak trygnete) i 4ak t0gava gledaite napred :} Mislq 4e e 06te ran0 i mejduvremenn0 se pazi da ne zabremenee6 :} Kysmet !

etrusca
02-19-2005, 11:48
haha...dete bez ambicii i bez qsna predstava za smisyla na jivota...syveta mie da porasnesh malko i chak togava da pochnesh da praish takiva planove za jivota si...ako tolkova mn dyrjish na nego mu go kaji i ako toi iska da byde s teb mislq che shte ti da de shans...ako ne ti go dava znachi ne iska da ste zaedno i e vzel reshenieto si veche...zapochni da jiveesh zaradi samata sebe si i da mislish malko po trezvoИ аз съм на същото мнение!
Тя била малка щяла да си намери работа абе момиче..ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ???Вземи учи изкарай някой висшееее карай скъпи коли после ще видиш как младите момченца ще ти се редят на опашка :wink:
напълно съгласна !!! плановете за по-нататък

nin4eto_sex
02-25-2005, 07:47
ne sajalqvai.Moje bi taka e bilo nai-dobre.I az zagubih mom4eto,koeto obi4ah i vse o6te obi4am.Sled mn.salzi i unijenie razbrah 4e nqma smisal da taja.Toi nqma da se varne i az trqbva da prodalja napred.Kakto i ti...Znam 4e 6te e mn.,mn. trudno,no TRQBVA DA PRODALJA I DA SE BORQ,za6toto znam 4e tam nqkade v dale4noto ili v blizko bade6te me o4akva 4iveka koito e roden za men,s koito ste sam mn. po-6tastliva.Prodalji napred,kolkoto i da te boli.Ne se izma4vai sas spomeni.Zabravi go pak i nali znae6-vremeto lekuva.Usmihni se i dai 6ans na lubovta da te svarje s "tvoq princ"