PDA

View Full Version : mIRC



02-19-2005, 15:48
Искам да ви попитам нещо много тъпо. Ами отдавна посещавам mIRC но чак сега реших да си направя канал. Само че понеже не съм много наясно искам да попитам тези които имат канали как в смисъл как се прави въобще канал в който да влизат хора знам че не става от рас ама каква тактика или нещо такова знам че е тапо ама хах не знам как иначе пък тук винаги са ми помагали :)

tedo_davis
02-19-2005, 15:50
Искам да ви попитам нещо много тъпо. Ами отдавна посещавам mIRC но чак сега реших да си направя канал. Само че понеже не съм много наясно искам да попитам тези които имат канали как в смисъл как се прави въобще канал в който да влизат хора знам че не става от рас ама каква тактика или нещо такова знам че е тапо ама хах не знам как иначе пък тук винаги са ми помагали :)


ta zna4i ... moje da ti kaja kak se pravi no sam nqma da mojesh ... drugo ... nick-a trqq da ti e po-star ot 1 mesec za da mojesh da si napravi6 kanal... ako iskash tolkova ... i imash nick .. kaji nqkoi pat i shte ti napravq.

Sulfur
02-19-2005, 15:53
Искам да поправя tedo_davis.
Ника трябва да е регистриран най-малко от 6 месеца в мрежата на Unibg.
www.unibg.org е сайт, където има информация за това което ти трябва

Utopia
02-19-2005, 15:55
tedo, nika s koito regvash kanal trqbva da e nai malko na 6meseca. pone takova beshe uslovieto posledniq pyt kato regvah
gost-a
kanal se prai mn lesno
prosto pishesh
/j imeto-na-kanala
zada go regnesh veche
polzvash CS (ChanServ)
/msg cs regiter #kanal pass perm-pass
i t.n.
moje da polzvash help-a na CS
/msg cs help
zada ti e po lesno si go napravi na BG
za poveche info kak da stane tova: /msg ns help set language
i zada setnesh ezika /msg ns set language (ezika koito zi izbral)

02-19-2005, 16:12
аз май не съм се изразила правилно но няма значение исках да кажа че аз имам канал, направих го днес само че искам помощ за да събера хора, не знам как се събират хора в канал това ми е проблема но иначе благодаря за информацията и наистина е 6 месеца и аз ги имам но така или иначе освен UNIBG аз посещавам друг server и канала ми е там, server е irc.del.bg, а пък канала е #this_love но въпреки това ако може да ми помогнете за моя проблем

Bloody_Tear
02-19-2005, 16:46
ами колкото и хора да каниш те като не са ти френдове и ще напуснат.Трябва да завържеш много приятелства и да ги каниш в твоето каналче иначе става тъпо като дойде някой дето въобще не го знаеш къв и направи някоя простотия.Но ако все пак нямаш много чат приятели кани кой видиш..нищо че от някой каналчета ще те баннат 8) и важното е да има готин чат в твоя канал...да не е като на гробище...като падне игла и да се чуе...трябва да лафите и да се забавлявате все пак нали за това са каналчетата,а не колкото да се запълнят и после нищо..

BlinDBoY
02-19-2005, 16:51
ами колкото и хора да каниш те като не са ти френдове и ще напуснат.Трябва да завържеш много приятелства и да ги каниш в твоето каналче иначе става тъпо като дойде някой дето въобще не го знаеш къв и направи някоя простотия.Но ако все пак нямаш много чат приятели кани кой видиш..нищо че от някой каналчета ще те баннат 8) и важното е да има готин чат в твоя канал...да не е като на гробище...като падне игла и да се чуе...трябва да лафите и да се забавлявате все пак нали за това са каналчетата,а не колкото да се запълнят и после нищо..Бе дай им адд на 9000 левъл и ша са кефят !!
Или пак като решиш да инвайтваш им казвай "Влез в еди си кое каналче сложи си го на AUTO JOIN и ще ти дам адд!!! :wink:

Utopia
02-19-2005, 17:14
hm reklamata na kanal v saita mai trqbva da e zabranena .. dea znam ima si hora za taq rabota.

po temata: ako kanish masovo hora koito ne poznavash demek invait riskuvash da zagubish kanala si.

Momchence
02-19-2005, 17:16
mi kaji si kanala i 6e vidq kfo moga da naprava :P

ProstoAz
02-19-2005, 17:45
mi kaji si kanala i 6e vidq kfo moga da naprava :P

Тя е казала канала ---> #this_love

Аз ти препоръчвам да караш само твои приятели да влизат и те да канят и техни приятели и така ще го напълниш, а пък и ще си сигурна, че поне ще влизат редовно. А ако произволно си правиш invite рискуваш forbid на каналчето ти и зависи на кой си попаднала - може и да отнесеш и G-line. Така че внимавай. :wink:

И само да поясня, че се казва IRC, а не mIRC. :wink:
И irc.del.bg мисля, че също е към UniBG, т.е. прави разликата между сървар и мрежа. :wink:

П.С. За да се понапълни, ако искаш и аз ще влизам, а и също така мога да кажа на доста хора да го направят...?

Bolid1
02-19-2005, 19:07
^npocTo^a3^f^: Mi Gosta si govorehe to4no za mIRC, shtoto IRC mogat da bydat mn programi... ;) Ta po temata, ami ako iskash az ako moga shte vlizam i shte vidq kakvo moga da napravq :)

ProstoAz
02-19-2005, 19:18
Bolid1, искаш да кажеш, че госта посещава mIRC, а не IRC? Както и да е...няма да спорим - няма смисъл. Аз си знам, че съм права ахахахах (бъзикам се само де) . И все пак си говори за IRC. :P

А иначе irc.del.bg е към ShakeIt, а това е супер тъпа мрежа според мен, най-добре си е UniBG, защото влизат и повече хора. А и още повече, че в ShakeIt повечето са между 11-14 години. Пробвайте някой път да се зачатите. :P

Започни да влизаш в UniBG и си регни там канал, по-лесно ще ти е да го напълниш. :wink: Давай през irc.omega.bg

02-20-2005, 11:59
Много ви благодаря за помоща, който иска нека влиза и да води приятели нямам нищо пртотив :). Що се отнася до irc.del.bg, да знам че е към SHAKE IT и че е много по малка, и аз влизам попринцип в Techno-link обаче понеже няколко мои добри fr са там и не искат да ходят в techno-link за това се бутам там а пък и аз седя и в двата едновременно. Що се отнася до възраастта определено не бих казала че е така повечето от хората които познавам са над 15 години включително и аз. А що се отнася до IRC и mIRC. mIRC е най-популярния клиент на IRC който се ползва от страшно много хора. От своя страна вече идват и скриптовете които са базирани на оргиниалния mIRC само че са наперавени така че да улеснят ползването и само с едно копче да направим неща които и без това повечето ги марзи да направят. Правя разликата между сървър и мрежа, но все пак благодаря за забележката. Не бих направила грешката да правя invite в някои канал като #kefche например или #sofia, където спокойно могат да направят TO на канала ми а даже както каза някой може и да ми цапнат G-line.
Още от днес започвам да се сближавам с повече хора и така ще успея да ще ми трябва много време но то и без това ми е в излишък :) благодаря все пак :) много
Съжелявам ако това че съм споменала името на канала е в разрез а правилата на фроума няма да го правя повече :)
И все пак който иска да влиза аз ви очаквам.
Може да ме намерите с nick FABLE или illess`f

Dageto
02-20-2005, 12:18
Ae prestanete da reklamirate glupavi kanali v tva zadrustenoto irc!!
Mi kato she e tei elate v #SeXuAlNo add za vsichki na promocionalna cena :wink:

Bolid1
02-20-2005, 19:07
Ami goste kato gledam ima hora v kanala ti :) 30 choveka ne sa mn malko :}

Ev1lG1rL_
02-20-2005, 19:17
xaxaxa da we davai add na vsi4ki i nai-mnogo da ti preebat kanal4eto.I kato ste trugnali vsi4ki da si reklamirate kanal4etata moito e #nqma-lubov :lol:

etrusca
02-20-2005, 19:46
това е като форум правиш го с надеждата че ще стане голям и изведнуж никои не влиза шанса да се разрасне е 1 на 10000000

Dageto
02-21-2005, 03:32
xaxaxa da we davai add na vsi4ki i nai-mnogo da ti preebat kanal4eto.I kato ste trugnali vsi4ki da si reklamirate kanal4etata moito e #nqma-lubov :lol:Nqma nachin da mi preebat kanalcheto kato im dam 5add nz kvo drugo osven kick mogat da napravqt ma i tva ne moje shot bota mi go kill-va na momenta!!! :wink: