PDA

View Full Version : Пицария "Сити" - Варна



Не ме помните вече :)
02-19-2005, 16:02
Не поръчвайте от там!!! С приятеля ми често поръчваме пица за вкъщи (особено пък, както сега, когато сме в сесия). Поръчваме си от www.varnapizza.com обикновено поръчваме от "Донатело", но решихме да видим и другите как са. И 4 пъти си поръчахме от пицария "Сити" -> резултата: добре приготвена (като за доставки по домовете) храна, 2 от поръчките бяха непълни, т.е. липсваха неща от поръчката, които иначе в касовата бележка бяха отбелязани, съответно платени. А в останалите 2 поръчки имаше неточности (слата "Сити", която е описана така - домати, топено сирене, моцарела, френч дресинг и зехтин... е, да ама моцарела нямаше; другия път вместо чеснова пърленка, получих такава с кашкавал и сирене). Днес като установихме, че ни липсва отново една пъленка, приятеля ми звънна да се оплаче в пицарията. Там едно девойче твърдеше, че лично то е сложило пърленката при салатите... е, да ама тя определено не беше там... или девойката има проблеми с паметта, или момчето, което разнася поръчките обича да похапва... и в двата случая клиентите са ощетени. След скандала по телефона си получихме пърленката (за която трябваше да чакаме още половин час, което ще рече след като вече се бяхме нахранили) и двата соса от предния път (интересно само за какво са ми тея сосове с 5 дена закъснение...).
Та ако все пак решите да си поръчате от там, проверявайте поръчката си още на врата като ви я доставят :)

Utopia
02-19-2005, 16:12
ili dostavchika se prai na lud.
bqh se navil da si porychvam neshto ot v blizkite dni .. no mai shte si pomislq oshte .. :?

e4o
02-19-2005, 16:16
ami 10x 4e ni kazva6 :D :wink:

Devilsplaymate
02-19-2005, 19:51
xexe 6e go imam v predvid;)

LunaTriCk
02-19-2005, 20:30
аз един съм ходил да ям там на място. и повече няма да се повтори. бляях. първо сервитьорите бяха ужас. аз по-добре щях да се справя, а за пиците няма да говоря. ужас. наистина недейте да ядете там :!:

nar
02-19-2005, 22:09
marzq da puskam novata tema,zatova 6te pitam tuka.spored va6eto mnenie kakvi sa picerii v sofiq i plovdiv nai-dobrite?za kraibrezhieto ne pitam za6toto ubedena sam 4e tam kadeto ima mnogo turisti nqma dobra hrana.predi nqkolko godini hodihme v edna mnogo dobra piceriq vav sofiq."punto" se kazva6e.tam ima4e mnogo majki vratovrazki,zaka4eni po tavana.oba4e,kogato hodih vav sf za posledniq pat,ne q namerih,nqkade blizo do pozitano be6e..hodih v "ugo",no ne mi haresva6e mnogo.

Utopia
02-20-2005, 14:03
tam kydeto ima turisti nqma dobra hrana
mauahahahahahahahahahaha ahhaha ahahaahahah ahaha ahahahaah ahahahahaha hahaha ha ah ahahahah
a ti usetili che udari tavana na prostotiqta. po velika icepka ne bqh chel!

slushai kvo nekomentento neandertalche, sled kato ne si opitval ne moje da govorish. ashh.. she vi sa i babinite mandji.

Тед:)
02-20-2005, 14:21
Хехех;)Колко хубаво че не съм от Варна ;)

Utopia
02-20-2005, 14:22
Хехех;)Колко хубаво че не съм от Варна ;)

a dai mi prichina! kakvo mu e loshoto da si ot varna ?!

^efas^^
02-20-2005, 14:28
Хехех;)Колко хубаво че не съм от Варна ;)

a dai mi prichina! kakvo mu e loshoto da si ot varna ?!
Пицария Сити хахахахахаха :lol:

Utopia
02-20-2005, 14:33
Хехех;)Колко хубаво че не съм от Варна ;)

a dai mi prichina! kakvo mu e loshoto da si ot varna ?!
Пицария Сити хахахахахаха :lol:

ei .. picariq siti vseki grad si ima podobna picariq ili krychma kydeto hranata e kofti!
kvo sq .. shte sydim po gradovete po edna picariq li?!

DeaTHroW-ReC_F
02-20-2005, 15:03
ei .. picariq siti vseki grad si ima podobna picariq ili krychma kydeto hranata e kofti!

за съжеление не мисля че е само по една.. в секи град

Не ме помните вече :)
02-20-2005, 15:07
Малиии, колко сте зле :roll: То вашата логика, да живееш на село при баба е най-добре, 'щото тя готви най-вкусно :lol: Пуснах темата за да ви кажа да не си поръчвате за вкъщи от там, откъде да ви знам, че сте такива бебета :shock: Кофти заведения има навсякъде, сега не ми се изброява, ама ако настоявате за всеки град ще ви напиша по едно, та да няма сърдити :lol: :lol: :lol:

Utopia
02-20-2005, 15:09
mi kvo ochakvash ot bolnite mozyci! pochvat da sporqt i govorqt gluposti.

Bolid1
02-20-2005, 18:52
AaA... mn ste zle... Mn si e qko da si ot vn :!: Tva 4e na vas ne vi haresva.... A i nar ti kaza golqma prostotiq be... Tam kadeto imalo turisti nqmalo hubava hrana...xaaxaaxax... http://www.balkanski.net/maiki/muzuni/index_files/teasing/2079.GIF

foxy_f
02-20-2005, 19:21
Mersi, nqma da pora4vam ot tam