PDA

View Full Version : как да надебелея



02-19-2005, 23:51
как да надебелея :?: Висок съм 1.77 и тежа около 50КГ.Ходил съм на фитнес ама ефекта е бавен а и нямам време за фитнес.
На 16 близо 17 години съм.Смятате ли че това че съм слаб е голям проблем?Много ми е гадно така.Всички мислят че немога да дигна и 10 кила.А и момичетата сигурно ще бягат.

02-20-2005, 01:20
Da ti imam problema....Ami QJ be pi4....

G[h]ost
02-20-2005, 01:53
Точно .. да ти имам проблема :lol:
Направи си едноседмична (или повече, не знам колко имаш нужда) "диета", която да включва каквото ти се яде... но най - вече около 10 шоколада (стига да не умреш :shock: ) и 5 хляба !Тъпчи се и сичко е наред!Ама едновременно с това .. трябва и да има физически труд.. защото има вероятност да станеш разплут ... което е по - грозно от хърбав :)

02-20-2005, 07:44
abe ne mi se lepi ni6to be hora

etrusca
02-20-2005, 08:39
abe ne mi se lepi ni6to be hora
слагаи широки дрехи за да изглеждаш по-дебел :roll:

02-20-2005, 08:49
Глей ся БАТЕНЦЕ, правиш си диети.. например две седмици ядеш малко, после се тъпчеш две седмици като свиня, ама начесто да ядеш. Същевременно блъскаш яко на фитнес, че иначе точно ще надебелееш, а надали това искаш. Ай успех !

_baller_
02-20-2005, 09:25
emi pi4 az sym kolkoto tebe visok ama ot fitnesa ve4e sym 74 kila :twisted: ne mi se vqrva 4e iska6 da ka4i6 slanina za tfa - blyska6 zdravo vyv fitnes i qde6 po 5 pyti na den ama svestna hrana! Za da ka4i6 nablqgai na vyglehidratite no ne zabravqi i belty4ini ot vreme na vreme....moje pyk i da si vzeme6 edin gainer...aw ski tuka ima mnoo statii http://www.bb-team.org uspeh! :wink:

^I don't give a fuck^
02-20-2005, 13:30
тъпчи се като свиня :lol:
що за проблем обаче.... :roll:

Dageto
02-20-2005, 13:50
Qj be pich!!!
Typchi se kato svinq
Az nqmam problemi s tqloto znam kak da si go potdyrjam :P

atlas
02-20-2005, 14:01
Правилно каза пича, че от ефекта с трупането на сланини не си заслужава. Ако искаш да напълнееш ще трябва обаче да се храниш доста често. Препоръчвам ти хранене на всеки 3 часа или винаги когато почувстваш сериозен глад. Не наблягай на храни от които ще получиш само ненужни калории (бял хляб, свинско месо, салами, кренвирши, сладкиши, вафли, шоколад и т.н.). Наблегни на качествена храна, която ще изгради нужните за теб килограми - яйца, месо(пилешко, пуешко, телешко), пълнозърнест хляб/царевичен, ориз, картофи, мляко, ядки(тук изборът е много голям), кашкавал, сирене. И задължително спортувай. Ходенето на фитнес е много добре особено в този сезон. Зимата е времето за покачване на маса. Както и да разпределяш храненията си никога не пренебрегвай закуската. И още нещо - всичко с времето си. Не се отчайвай ако за един месец не постигнеш особен резултат. За това се иска време и търпение. Това е. Със здраве.

MadNesScHo
02-21-2005, 20:03
A e zemi 2-ve surovi pileta za edna sedmica gi izqsh i shte kachish 10-15kg :P Ebavam se vypreki che i sys surovo meso stava :) Zemi qj tam qica, sladki neshta i shte nadabeleesh posle samo otivash na fitnes nqkoi po masiven sport i korema ti se prevryshta v masa :) A ako iskash himiq zimai kreaten anaboli bianaboli razgli laina ako ti e tolkvoa speshno :)

e4o
02-21-2005, 20:56
Probvai s NVD :!: :!: :!:

MiRaCuLiXbb
02-21-2005, 21:06
Probvai s NVD :!: :!: :!:
Да, определено като намали въглехидратите ще надебелее. :lol: Ти май искаш да изчезне съвсем от лицето на земята.
За всички, които си мислят, че да надебелееш е лесно да споделят как става тоя номер. При много бърз метаболизъм и по 100 шоколада да ядеш на ден няма да има файда. Правете разлика между усвоена храна и поета такава!
По-темата, чети в www.bb-team.org за ВВД диети и се опитай да тренираш поне 2-3 пъти в седмицата. Ако имаш затруднения с направата/избора на диета пиши ми.

*SasedkaZAsex*
02-23-2005, 08:58
Uf be momi4e da ti imam problema...ami kakto te savetvat vsi4ki-qj,qj,qj hrana pulna s kalorii tap4i se!Posle kato nadebelee6 idva nai-trudnoto-OTSLABVANE!!!! :cry:

SuGaR_GiRl
04-22-2005, 23:35
qj qj qjqjqjqjqjq....si4ki tva kazvat ma NE e lesnooooo izob6to dajeee.az sa6to sam dosta slaba i seki mi kazva da qm pove4e ma kat nqmam apetit???

04-23-2005, 01:49
Батка задължително ходи на фитнес и после яж, не ги слушай тия 50 шоколлада , 20 хляба, 80 торти и ала бала, нали ще станеш ебати комичния образ. Значи отиваш на фитнес, преди това може да ядеш шоколади но по препоръчвам плодове - те съдържат прости захари и ти дават енергия - блъскаш здраво - казваш на инструктора да ти създаде програма за МАСА след фитнеса изпиваш протеинов шейк (по добре си купи голама кутия за у вас) и като се прибереш вкъщи се наяждаш обилно, ама не с 894859 хляба ами ядеш здраво - МЕСО - най добре чисти пилешки гърди на пържоли възможно най сурово изпечени и колкото се може по гоуеми. Може и свински да нагъваш ама пак ти казвам няма смисъл да се таковаш с тия мазнини, направиш ли добри мускули успявайки да запазиш изчистен вид става много добре(но ти ЩЕ натрупаш мазнини затова по малко) (Дъвчи месото много добре и не се тъпчи до пръсване). ЯЙЦА - всеки ден може да изяждаш по 3 яйца спокойно но след две три седмици ги намали че ще си ебеш мамата. ОРИЗ - добра гарнитура към месоту, все пак оргънизмът не може без зеленчуци и оризът е много добър за целта и съдържа полезни съставки които също качват килограмчета. Вече ако успееш в това ядене да набуташ някоя друга сладка лошо нема. Също така за закуска като си ядеш там квото закусваш може да изпиеш половин-един протеинов шейк, то всяка марка си има определено количество но да кажем две супени лъжици прах стават. Можеш и да вмъкнеш малко Креатин в цялата работа за по бързи резултати но не те съветвам, казват че е безопасен ама според мене си е химийка освен това вдървява. :D Айде аз вече те пратих малко у културистите но ако го спазваш тва дет го написах за 6 месеца ще качиш без проблем 10 кила а като нищо и 20. :D Успех.

Bimper-ska
04-24-2005, 12:21
Hapvai pove4e meso i visoko vuglehidratni ne6ta. Spokoino qj po 2 6okolada na den (ako ti ponasq de) ili po nqkolko sladoleda. Makaronite su6to sa bogati na vuglehidrati. Tup4i sladko i 6te ka4i6 mnogo burzo. Mesoto su6to zaduljitelno - za predpo4itane svinsko ili tele6ko. Pilencata gi ostavi, ni6to ne se ka4va s tqh. Oba4e ako ne 6te6 da stane6 edin razpusnat debelak, hubavo 6te e 1 put pone sedmi4no na fitnes da hodi6. Predi tova izq6 dva-tri Kit-kat-a.

Chiana
04-24-2005, 15:46
qj kato pobarkan be 4ovek. tap4i se kato nenormalen. izqjdai po edin hlqb na den. izob6to nikakvo dvijenie. marzeluvai maximalno. ako i tva ne pomogne naistina sloji si 6iroki drehi.

FucK^Ya
04-25-2005, 16:13
qj kato pobarkan be 4ovek. tap4i se kato nenormalen. izqjdai po edin hlqb na den. izob6to nikakvo dvijenie. marzeluvai maximalno. ako i tva ne pomogne naistina sloji si 6iroki drehi
.................................................. .................................................

Pi4,ne govori gluposti.Kat ne si kompetenten ne davai mnenie.
Ako sledva saveta ti sled nqkolko godini 6te si bie glavata. :!:
Ne trqa da se typ4e6!.Cakata e da qde6 mn 4esto,na 3 4asa primerno,no v nikakav slu4ai ne trq da se typ4e6 do pripadyk... i sport zadaljitelno.Typ4eneto uvrejda stomaha,raz6irqva se i staa slojno.natrupvat se izli6ni ve6testva,koito sled nqkoq druga godina 6te dadat rezultat...i toi nikak nqma da ti haresa.Em zdravosloven,em vizualen...I az sy6to iskam da napylneq...vsi4ki kazvat qj,qj,ama...it`s not so easy....osven tva ne syznavat,4e prekalenoto pogly6tane na hrana me vodi ne kym po-dobri rezultati,a naprotiv-vredi mi mn.
A,edin syvet.Az ka4ih okolo 3 kila za okolo 3 sedmici,6tot vseki den,predi daskalo,qdqh spageti.Ne e mn,no e po-dobre ot ni6to...
za zakuska mije6 da probva6 s makaroni i vsqkakvi takiva testeni izdeliq...
ne zabravqi da qde6 qica,kartofeno pjure(s mn maslo i prqsno mlqko),6eikove....no...UMERENO....
4esto i umereno!I sportativno... :)
Are...uspeh...kato ima rezultat drasni dva reda...

Allthatshewant
05-02-2005, 22:15
em ne e tei be .. ima hora 4iito strukturi ne im pozvolqvat da pylneqt kolkoto i da qdat .. :cry: az sym ot tqh .. ama sym 170-50kg

06-05-2005, 09:54
hahaahah tva sas spagetite predi daskalo me ubi. az li4no kvoto i da qm prez denq v umereni koli4estva ne mi se lepi. nz kak zakuska sas spageti ka4va kilogrami. abe vie mom4etata qvno ne qdete kato horata.

Breakaway``
06-05-2005, 11:03
Яж по-калорични и мазни работи , тренирай и няма да станат на мазнинки, а на мускули. Офф и аз искам така като теб :D

MuTaKa
06-05-2005, 11:58
Това да си с бърза обмяна, е като нож с две остриета, много хора искат да са така и каквото хапнат да не им се "лепи". Има една програма за обръщане на обмяната, която е 3 дни, но не ти я препоръчвам, защото след време може и да съжаляваш. За да качиш килограми наблегни на въглехидратите (овесени ядки, спагети, макарони, фасул, леща, ориз, картофи...), яж през 2-3 часа (на ден гледай да ти се събират по 4-5 хранения). Ако комбинираш с финтес определено ще има ефект.

SummerLove```
06-05-2005, 18:55
awe kvo mu razpraate "da ti imam problema" i tva e kofti ama kato sqko ne6to se popraa zazbira se :) vi sa tva s fitnesa eee zaduljitelno 6toto stane6 li slaninest e o6te po zle a drugoto koeto 6ti kaja e da otide6 na lekar 6to moje da ima6 i drug problem molq te poslu6ai :) otidi da te pregledat ili sa6to taka na dietolog :) nqma kvo da pi6e6 problemite si po nekvi forumi tyka horata ne razbirat mnoo pove4e ot teh ..... nai vajnoto e da ne se typ4e6 sas kvato hrana ti padne kajto ti kazaha nqkoi [da re4em po 10 6okolada] a s druga
btw ima specialni hrani no nz dali se prodavat v bg koito sa to4no za napulnqvane da re4em na 6okold4e po 4000kcal :) awe pitai dietologa tva e re6enieto

S C A N D A L O U S
06-05-2005, 19:16
:)...ako problema e 4ak tolkova seriozen...za6to ne probva6 s qki trenirovki, zdravoslovno hranene...i himiq??
predpolagam 4e mnogo ot horata tuka 6te me upreknat 4e ti davam takuv savet,no ako si tolkova ot4aqn si vzemi trenior i davai...!

MuTaKa
06-06-2005, 06:29
S C A N D A L O U S, добри идеи даваш на автора на темата, а и не само на него. ;) Повечето посетители на форума са на средна възраст около 14-15 г. и определено, ако имат неговия проблем към химията ли да прибягнат? Какво би им се отразило най-добре в периода на развитие - естествено химията. Защо направо не им изготви някой цикал, определено ще останат доволни от: бианабол, сустанон и дека или метан и ретаболил... има още доста варианти. Не виждам защо и протектори да взимат, те са млади, черният им дроб ще издържи, колкото и токсични да са стероидите. Даже, като се замисля, не виждам смисъл и от тренировките. ;) Яко зоб и това е... За няколко месеца зоб ще надхвърлят размерите и на Бате Арни... :twisted:
Ае стига толкова, че май се увлякох. :oops:
Но при такива изказвания и толкова много "разбирачи", няма как да не се намсея.
Най-добре ще е тези, които имат подобен проблем и не могат да качват маса, да отидат и се посъветват с фитнес инструктор. Той ще им направи хранителна и тренировъчна програма... Напоследък има доста фитнес инструктори, които са доста некомпетентни, изкарват някакви курсове за 1 месец и вече са "фитнес инструктори", а има и такива, които още на втората седмица ти предлагат да те назобят. Затова може да се отиде на 2-3 месета и тогава вече да се избере инструкторът.

P.S. Не искам да се приема сериозно първата част на поста ми (защото може и да има някои заблудени души, които да помислят, че говоря сериозно - хора всякакви). От химията няма смисъл, особено в периода на развитие (до 20-21 г.), а и след това, защото едва ли има хора, които не се нуждаят от черен дрoб, сърце...

pedera4eto
06-06-2005, 07:34
awe priatel purvo otivash v fitnesa ili na pirotska 12 magazina s himia, ne vsi4kata himia e anabaloli zemi si proteini i razni takiva tam ima klalificiran personal i te shte te naso4at posle si vzemi spisanie olimp tam sushto ima mnogo polezni statii a 4e shte ti se skape 4ernia drob spokoino ima si lekarstva za tova no ako si reshil s himia si prigotvi pone 50lv na sedmica za po ka4estvena razbirase a ina4e otivash na bulgaskite bokluci ,drug na4in nqma

S C A N D A L O U S
06-06-2005, 17:43
MuTaKa, pi4, az si go napisax 4e 6te se poqvi vse nqkoi da me kritikuva- vse mi e edno!....
No, da ti kaja, a i na vsi4ki drugi.... pove4eto hora ot priqtelite mi koito se zanimavat profesionalno s kulturizum i sa istinski treniori, sa zapo4nali s trenirovkite i himiqta na 15-16 godini- v momenta sa s perfektni tela,v perfektno zdrave i se 4uvstvat dobre- ne kompleksirani 6toto sa slabotelesni...!
kavam samo;)

MuTaKa
06-06-2005, 19:19
S C A N D A L O U S, малко трудно се съчетава професионалният културизъм и това да бъдат треньори, но щом казваш... По принцип повечето хора, които са зобили/зобят не си признават (особено, ако са почнали на такава ранна възраст), но щом казваш...
Малко наивно звучи да кажеш, че са в перфектно здраве, защото ако наистина са почнали толкова отрано, тази химия е спряла тяхното развитие (да не говорим за проблемите, които могат да настъпят с хормоналния им баланс и втрешните органи - сърце, бъбреци, черен дроб...). Влезнали няколко пъти в залата и веднага след това започнали с химията, те не са имали възможност да достигнат до "натуралния си максимум". И за да запазят или подобрят физиката си единствената им алтернатива става химията.
Това, че са с "перфектни тела" не значи нищо. Не можеш да разбереш какво се крие под "хубавата опаковка". Ако беше седнала да прочетеш поне малко за вредата, която оказва химията, щеше да е добре... Така наизуст да говориш за неща, които очевадно са далече от компетенцията ти (и то с таква сигурност) е повече от смешно.

MiRaCuLiXbb
06-06-2005, 21:33
Евала MuTaKa. SCANDALOUS, щи кажа само едно - земи млъкни с глупостите, защото който има и най-малка представа от стероиди ще ти каже, че 15-16 годишен употребяващ забранени медикаменти не може да е в перфектно здраве. Имаш ли въобще представа до какво може да доведе употребата им в недоразвит организъм? Ае трябва да си много зле да препоръчваш стероиди на тийнейджър без изобщо да го познаваш!
ПП Или ти под "химия" разбираш протеинови вафлички и шейкове? :wink:

01-19-2007, 19:49
как да надебелея :?: Висок съм 1.77 и тежа около 50КГ.Ходил съм на фитнес ама ефекта е бавен а и нямам време за фитнес.
На 16 близо 17 години съм.Смятате ли че това че съм слаб е голям проблем?Много ми е гадно така.Всички мислят че немога да дигна и 10 кила.А и момичетата сигурно ще бягат. сори 4е 6е исползвам цитат ама съм мн слаб 14 год 50 кг искъм да стана дебелд не корав а дебел да имам корем4е плс кажете как благодаря предварително