PDA

View Full Version : Цигани пребили полицай



егаси работата
02-20-2005, 15:45
Двама полицай бяха жестоко пребити в славянци от група цигани.Причината е че човек е бил нападнат и ограбен от същата група цигани , след което той се е обдаил в полицията и от там пратили двама полицай.След като пристигнали на мястото те заварили група цигани като съвсем жестоко са пребили полицайте!!!!!!!!!!


Е сега искам да вида оня тъпак дето беше псунал темата че уж ние сме биели циганите , и да ми отговори как така тия измети ще посягат на полицай и ще се мислят за много важни.Не знам ама след като така си бият "служителите на закона и реда" не знам ние как може да се защитим от тях и защо още ги търпим.И искам да кажа на другите които си мислят че циганите са много добри и че са света вода ненапита , че ще дойде време когато буквално и на вас ще ви го набият неусетно.

Momchence
02-20-2005, 15:54
Някои цигани определено си заслужават да ги пребият яко.....на скинарите се дразна че трепят на ред!!! :? Ся ше се изкефа ако някоя групичка скинчета ги хване и им разкатае .... колкото и да съм миролюбив като ти се качът на главата си просят боя :x

amy lee
02-20-2005, 16:22
Някои цигани определено си заслужават да ги пребият яко.....на скинарите се дразна че трепят на ред!!! :? Ся ше се изкефа ако някоя групичка скинчета ги хване и им разкатае .... колкото и да съм миролюбив като ти се качът на главата си просят боя :x absolutno pravilno :evil: ne sum rasistka ama ciganite naistina si prosqt boq :evil: :evil: :evil:

02-20-2005, 16:34
Аре аз да задам 1 вапрос : колко са случаите когато цигани са били "българи" и колко са случаите когато те са били БИТИ от нас? Няма място за сравнение!
Те са такива защото нашата злоба ги е направила такива.
В тоя случай наистина обаче тряя да им бъде бърната услугата!!

Cyberdyne_101
02-20-2005, 16:34
Тия брикети почнаха много да си позволяватhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/pissed.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/pissed.gif
Но спокойно те ченгетата вече ги знаят кои са и да видите после в мазето на РПУ-то кво ще им се случи :twisted: :twisted: http://smilies.sofrayt.com/%5E/k/pain.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/0/maniac.gif
Само някой да е посмял да спори с мен колко били онеправдани и беззащитни. Сачове гадни.http://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/boid.gif

G[h]ost
02-20-2005, 16:54
Аз не съм точно расистка .. защото срещу негрите нямам нищо против - даже ме кефят .. Ама циганите - тфа е нещо съвсем различно !!! Дотолкова съм против пребиваването им в България, че чак се страхувам да не Бог да ме накаже и в следващия си живот да съм мангалка ! :shock: Ама те наистина се правят на много милички и невинни !

Казват, че не ги пускали в заведенията -> еми да не са луди българите да ги пускат ?! -> като не си плащат - много ясно ... :shock:
Казват и че им били качили на високи стълбове там.. електромерите .. -> ами като правят някфи шашми ! - много ясно !!!

Те .. предпочитат да наръгат някой за 2 лева с нож(както се случи !) вместо да си намерят работа ! Тук естествено отварям една скоба ... има хора от ромски произход, които така да се каже "уважавам", защото или ровят по казаните, търсейки какво да ядат .. или метат по улиците по цял ден като побъркани за .. кой знае за колко лева ! :shock: .. Та .. има и нормални .. но точно пък тази случка .. :x Направо .. нямам думи ! После голям бой ще ядат .. :twisted:

Traffic
02-20-2005, 19:40
Двама полицай бяха жестоко пребити в славянци от група цигани.Причината е че човек е бил нападнат и ограбен от същата група цигани , след което той се е обдаил в полицията и от там пратили двама полицай.След като пристигнали на мястото те заварили група цигани като съвсем жестоко са пребили полицайте!!!!!!!!!!


Е сега искам да вида оня тъпак дето беше псунал темата че уж ние сме биели циганите , и да ми отговори как така тия измети ще посягат на полицай и ще се мислят за много важни.Не знам ама след като така си бият "служителите на закона и реда" не знам ние как може да се защитим от тях и защо още ги търпим.И искам да кажа на другите които си мислят че циганите са много добри и че са света вода ненапита , че ще дойде време когато буквално и на вас ще ви го набият неусетно.еми как... вадиш си разрешително за оръжие и некой мангал каже ли ти нещо на въпреки, му пълниш главата с олово. ако зависеше от мене, в БГ нямаше да остане жив циганин. щех да ги разчленя сичките до един... :twisted: :twisted: :twisted:

Dageto
02-21-2005, 02:23
:shock: :shock: Vsichki cigani na sapun :shock: :shock:

`cannibal`girl
02-21-2005, 04:55
Двама полицай бяха жестоко пребити в славянци от група цигани.Причината е че човек е бил нападнат и ограбен от същата група цигани , след което той се е обдаил в полицията и от там пратили двама полицай.След като пристигнали на мястото те заварили група цигани като съвсем жестоко са пребили полицайте!!!!!!!!!!


Е сега искам да вида оня тъпак дето беше псунал темата че уж ние сме биели циганите , и да ми отговори как така тия измети ще посягат на полицай и ще се мислят за много важни.Не знам ама след като така си бият "служителите на закона и реда" не знам ние как може да се защитим от тях и защо още ги търпим.И искам да кажа на другите които си мислят че циганите са много добри и че са света вода ненапита , че ще дойде време когато буквално и на вас ще ви го набият неусетно.еми как... вадиш си разрешително за оръжие и некой мангал каже ли ти нещо на въпреки, му пълниш главата с олово. ако зависеше от мене, в БГ нямаше да остане жив циганин. щех да ги разчленя сичките до един... :twisted: :twisted: :twisted:
napalno sam saglasna :roll: :!:

etrusca
02-21-2005, 05:52
ооомг... :roll: :? :shock:

bulgarche
02-21-2005, 06:49
Ххаха Вие ся да не мислите, че си получат заслуженото тия мангали? Вие луди ли сте бе хора? Утре ще ги приберат (може малко бой да изядат) и след това 100000 организации ще защитят "евро рома". Естествено, че манго няма да набие полицай, пак ченгето ще го изкарат винове..я им е казал нещо..или някви такива...МАНГОВЦИТЕ СИ ЖИВЕЯ ЖИВОТА...всеки ги защитава в момента....

bulgarche
02-21-2005, 06:53
Двама полицай бяха жестоко пребити в славянци от група цигани.Причината е че човек е бил нападнат и ограбен от същата група цигани , след което той се е обдаил в полицията и от там пратили двама полицай.След като пристигнали на мястото те заварили група цигани като съвсем жестоко са пребили полицайте!!!!!!!!!!


Е сега искам да вида оня тъпак дето беше псунал темата че уж ние сме биели циганите , и да ми отговори как така тия измети ще посягат на полицай и ще се мислят за много важни.Не знам ама след като така си бият "служителите на закона и реда" не знам ние как може да се защитим от тях и защо още ги търпим.И искам да кажа на другите които си мислят че циганите са много добри и че са света вода ненапита , че ще дойде време когато буквално и на вас ще ви го набият неусетно.еми как... вадиш си разрешително за оръжие и некой мангал каже ли ти нещо на въпреки, му пълниш главата с олово. ако зависеше от мене, в БГ нямаше да остане жив циганин. щех да ги разчленя сичките до един... :twisted: :twisted: :twisted:


Мислиш ли че сме малко тука (стз) който с удоволствие ще трепим мангалите? Аз бих го направил, най-малкото ще знам, че децата ми няма да растат заедно с цигани. Аз бих отишъл и сега, но незнам какво ще направя сам...иначе бил лежал и в затвора..стига ми 5-10 циганина да утрепа. Още 100 като мене и манговците ги няма :twisted: Хахахахахах ся "Ром феста" ще е в стз хахахахах. Ще им ебам мамицата на тия мангали :)

"Мами ми купи днес нова пишка и кобинки, нася си ги аз със кеф и ще ходя с тях на "Манго фест"

toTaLy_Me_F
02-21-2005, 10:09
не,с бой не се решава нищо :!: затвора е за това :!: дори се изненадвам,че си мислите че с бой ще се реши всичко :o все пак нека не забравяме че ще им дадем повод пак да посягат.

LiNkiN4eTo
02-21-2005, 11:22
:shock: cigani da biqt bulgari :shock: kvo staa s nas ve , togaa trqq da imat ve4e strah ot nas , kat na vidqh po ulicata da bqgat .... le6peri :!:

Nekasa4a
02-21-2005, 12:04
Za da go imat straha trq da im se pokaje istinskoto lice na zakona i da se varnat vremenata kogato sa gi preimenuvali da vidi6 ko 6te stava :!: Ba6ta mi e u4astval togava kato star6i leitenant i kazva 4e kadeto sa gi vijdali sa hodili na dr strana na patq :twisted: No sega tva ne moje da stane za6toto kakto kazaha dr ima mn pravitelstveni i ne pravitelstveni organizacii koito 6te gi za6titavat za6toto sa malcinstvo no tova ne im dava pravo da posqgat na slujebni lica i 6te badat obvineni po zakona na MVR koito ne e 6ega rabota i nqma da izqdat samo boi :!: Neopravdavam i policiaite za6toto znam 6to za putki sa i kak se zaqjdat no ako ne sa bili vinovni zastavam platno zat zakona :twisted:

^efas^^
02-21-2005, 13:14
ХАХАХХАХ а ве пич ти кво си мислиш че тва ако не бяха група българчета дето вече мислят само за дрога не биха им спукали гъзовете на полицаите ли ахахахаахаах баси смешника. Ако бяха петима българи дето крадат кво си мислиш че ще се остаят двама полицаи да ги фанат и да ги тикнат зад решетките ли ве бъди здраво мислещ ве аххахаа

^I don't give a fuck^
02-21-2005, 13:20
Аре аз да задам 1 вапрос : колко са случаите когато цигани са били "българи" и колко са случаите когато те са били БИТИ от нас? Няма място за сравнение!
Те са такива защото нашата злоба ги е направила такива.
В тоя случай наистина обаче тряя да им бъде бърната услугата!!

не е точно така.те са си виновни защото само се е*ат те са:гадни крадци,не учат и не ходат на работа нали ? А българинът се бъхти от сутрин до вечер да изкара малко пари докато те... :evil:
Мраза ги ,иначе не съм раситска

Nekasa4a
02-21-2005, 13:29
ХАХАХХАХ а ве пич ти кво си мислиш че тва ако не бяха група българчета дето вече мислят само за дрога не биха им спукали гъзовете на полицаите ли ахахахаахаах баси смешника. Ако бяха петима българи дето крадат кво си мислиш че ще се остаят двама полицаи да ги фанат и да ги тикнат зад решетките ли ве бъди здраво мислещ ве аххахаа



Mi ti si tipi4en primer za narkoman i kvo viii s tvoite hora se drusate i kradete taka li ako tva praite ela malko da te vkaram az v re nqma da ima nujda ot policai :!: Da ti kaja i az sam prai mn gluposti no dosega na policai ne sam ska4al i ne mislq da ska4am no ako slu4aino ide6 s tvoite narkomaski bratq da porazgleda6 nqkoe cigansko geto 6te vidi6 4e jivota tam ne e kato pri vas droga i kef tam 6te te gramnat i zakolqt samo za6toto si vlqzal tei 4e ne mi se hili a pojivei malko da vidi6 :twisted:

^efas^^
02-21-2005, 13:34
ХАХАХХАХ а ве пич ти кво си мислиш че тва ако не бяха група българчета дето вече мислят само за дрога не биха им спукали гъзовете на полицаите ли ахахахаахаах баси смешника. Ако бяха петима българи дето крадат кво си мислиш че ще се остаят двама полицаи да ги фанат и да ги тикнат зад решетките ли ве бъди здраво мислещ ве аххахаа



Mi ti si tipi4en primer za narkoman i kvo viii s tvoite hora se drusate i kradete taka li ako tva praite ela malko da te vkaram az v re nqma da ima nujda ot policai :!: Da ti kaja i az sam prai mn gluposti no dosega na policai ne sam ska4al i ne mislq da ska4am no ako slu4aino ide6 s tvoite narkomaski bratq da porazgleda6 nqkoe cigansko geto 6te vidi6 4e jivota tam ne e kato pri vas droga i kef tam 6te te gramnat i zakolqt samo za6toto si vlqzal tei 4e ne mi se hili a pojivei malko da vidi6 :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil:
НЕ СЪМ НАРКОМАН НИТО ПУША ТРЕВА НИТО СЕ ДРУСАМ НИТО ПЪК КРАДА!!!!!
Живял съм 6 години в цигански квартал и много добре зная какво е. Мисалта ми беше че ако бяха някви пропаднали идиоти дето крадат квито и да са (българи, цигани, негри) няма да се оставят куките да ги вкарат в пандиза като имат шанс да се изплъзнат :!:

Nekasa4a
02-21-2005, 13:38
Mi da ti kaja ne6to se barka6 i po4va6 da si obarkva6 mneniqta :!: Mi mn qsno 4e nqma da se ostavqt da gi arestuvat ama da ti kaja mai pove4eto pati sa cigani a ne balgari i negri 6toto sam bil na svijdaniq v zatvor i pove4eto tam sa cigani a ne balgari naposledak se navadiha nqkvi otvorkovci e kat teb primerno deto se praqt na mn veliki :twisted: i dobarvat palkata na plicaite :twisted:

Cyberdyne_101
02-21-2005, 13:51
ХАХАХХАХ а ве пич ти кво си мислиш че тва ако не бяха група българчета дето вече мислят само за дрога не биха им спукали гъзовете на полицаите ли ахахахаахаах баси смешника. Ако бяха петима българи дето крадат кво си мислиш че ще се остаят двама полицаи да ги фанат и да ги тикнат зад решетките ли ве бъди здраво мислещ ве аххахаа

И кво заставаш на страната на манговците :?: :evil: Абе ти да не си някъв брикет....а :?: Май нещо ми циганееш... :roll: :twisted: Много ги разбираш нещата :evil:
И кво е пич... ако те подгонят полицаи, ти ще ги опукаш ли... :lol: :lol:


naposledak se navadiha nqkvi otvorkovci e kat teb primerno deto se praqt na mn veliki Twisted Evil i dobarvat palkata na plicaite Twisted Evil Дам ш извиняваш, ама точно такива пикльовци много има.... разни със жълто около устата, дето се изживяват като гангстерчета... :evil: :arrow: "куките".....интересно понятие.... и кво беше още "като имат шанс да се изплъзнат Exclamation" ми ти мислиш като престъпник бе лице :wink:

Sulfur
02-21-2005, 14:06
България реално си е вързала ръцете, за да направи каквотото и да е.
В момента няма нито желание, нито воля да се направи каквото и да е спрямо този проблем, а най-лошото е, че това е само върхът на айсберга. Това, че някой живеят извън закона, е вече реалност.
Истината е, че нападение над полицай си е престъпление, в която и да е страна. НО Защо допускаме такива деяния безнаказани? .....

Momchence
02-21-2005, 16:09
:shock: :shock: Vsichki cigani na sapun :shock: :shock:Ти си бил от интелектуалците във форума http://smilies.sofrayt.com/%5E/k0/smashfreak.gif

Napu6en-Buhal
02-21-2005, 16:38
abe nito kuki haresvam nito cigani i obshto vzeto... da se izbivat baf gi
kakto kazvat edni hora... :
ne obi4am sinite burkani lou, ne obi4am i 4engetata nasrani lou...

DDM
02-23-2005, 10:10
Abe ^efas^^ ti si bil egasi umnoto kopele , q mi kaji do sega kolko slu4ai e imalo na policai prebiti ot balgari i na policai prebiti ot mangali , A ???
Ne se li se6tate predi nqkolko godini kogato edin ciganin na 10-12 godini be6e udaril edin policai v plovdiv 6toto policaite sa uti6li da im sprat toka 6toto mangalite ne sa si go pla6tali i toq mangal vzel ot ba6ta si sekirata i pravo v glavata na policaq , a a za tova kvo 6te mi kaje6.Ili kogato sa6to predi nqkolko godini vav vidin se bqha zbili nqkakvi si ciganski familli ta trqbva6e jandarmerqta da se opravq s tqh 6toto policiata be6e bezsilna, ama taka 6te si e do kato gi tarpim v bulgaria samo 6te propadame sas tqh , za6toto te ni podkopavat.