PDA

View Full Version : графитите-какво мислите за тях



etrusca
02-22-2005, 14:54
е хора какво мислите за графитите? драсканица и пълна безмислица или нещо хубаво са според вас

LiNkiN4eTo
02-22-2005, 15:07
kva draskanica :?: grafitite sa si maniq :!: na6ta klasna staq sq 6te si q boqdisvame i 6te praim grafiti :!: :wink:

Twista
02-22-2005, 15:08
Ми на мен ми харесват. Даже могат да свършат полезна работа. 8)

bulgarche
02-22-2005, 15:14
Еми да ти кажа е по-хубаво е да има графити по стените, отколкото никролози! Поне аз така мисля :)

amy lee
02-22-2005, 15:20
stiga fe, grafitite sa super.R-U-L-L-Z :!: :!: :!:

e4o
02-22-2005, 15:28
mene super mnogo me kefqt, i ima nqkoi koito sa dosta dobri :lol: :!:

Nekasa4a
02-22-2005, 15:36
Na4i az staqta v nas trq da vi q snimam da vidite dali se kefq na grafiti :D


P.S. Vapreki 4e nemoga i dve lini da drasna ama ima koi da se zanimava :D

Momchence
02-22-2005, 17:05
Имам една кухня в България дето има една стена в окаяно състояние по отношение не боята ..... та евентуално лятото ше се свържа с Джамалска и тя ше ми уреди некфи хорица да я изрисуват :P дано стане

ellii
02-22-2005, 17:19
Mn mi haresvat stiga da ne sa praveni ot nqkvi amatiori,koito samo sa se opitali da napraqt neshto ..

BaT_GirL
02-22-2005, 17:27
Ми на мен ми харесват. Даже могат да свършат полезна работа. 8)
съгласна като например с тия боички за дрехи с графит да напишеш името на момчето което харесваш...

tedo_davis
02-22-2005, 17:39
е хора какво мислите за графитите? драсканица и пълна безмислица или нещо хубаво са според вас
ahaha 4esto bezmislisa ... GRAFFITI ART RULQZZZZ do predi 2 god. draskah i az ama neshto ne mi se raboti s spreiovete shtoto e super opasno ako te hvanat Kukerite :} (police)

pinK_Baby
02-22-2005, 17:41
aaaa super qki sa ama da ne sa nqkvi draskanici a da sa krasivi...naistina e po-dobre stenite da sa izrisuvani s grafiti otkolkoto ...abe kefqt me i si mislq 4e e dosta trudno da se napravqt... 8)

^efas^^
02-22-2005, 17:48
Лелеле какъв комерс станали графитите!!! хахаахах

etrusca
02-22-2005, 18:04
аз супер много харесвам грфитите но някои хора които не ги харесват и казват че са драсканица (кФа драсканица бе хора то да си направиш годин графит е изкуство) :D

Sulfur
02-23-2005, 11:07
За мен са израз на деградацията на българската младеж и плод на мързела и вандализма. какво повече да кажа?

ProstoAz
02-23-2005, 11:14
За мен са израз на деградацията на българската младеж и плод на мързела и вандализма. какво повече да кажа?

Еее, стига бе...вандализъм...мне...Това е изкуство!

Според мен са много красиви (повечето де) и много се кефя примерно като си обикалям из някой квартал и да гледам стените на блоковете целите в графити, а не в някаква тъпа боя или мазилка (или каквото е там). Или пък ей тука в съседния квартал целите стени на една детска градина са в много яки графити. :P

bad4e
02-23-2005, 11:27
За мен са израз на деградацията на българската младеж и плод на мързела и вандализма. какво повече да кажа?

По-добре си замълчи...
:arrow: Graffiti Art-изкуство :)

Sulfur
02-23-2005, 11:29
Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.

`cannibal`girl
02-23-2005, 12:29
nqmam ni6to protiv grafitite..
to4no obratnoto mnogo im se kefq
stiga da sa napraveni kakto trqbva :roll:

etrusca
02-23-2005, 13:03
Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.
всъщност пуснах темата защото много хора мислят различно и исках да чуя вашите мнения

bad4e
02-23-2005, 14:29
Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.

Не те карам да спориш, просто ти казах да си замълчиш, защото не всичко е вандализъм. Да, ако утре се събудя и от външната страна на прозореца ми е нарисуван някъв к*р и е написано някаква простотия, тогава ще кажа, че е вандализъм.. Но има адски стойностни неща, по тоя начин се изразяват чувства и всичко, ако е легал даже може да си изкарваш прехраната ( знам за едно crew от Германия, които си изхранват семейството с графити арт-а ). Не можеш да сложиш всичко под един знаменател...Не можеш да кажеш че всичко е драсканица, че всичко е шит...

http://www.maclaim.com/
http://www.mac-graffiti.net/

и кво ще ми кажеш, че това са драсканици?!...бих се изкефила ако някой ми направи така къщата цялата, отвън, отвътре, таван, под - всичко!:)

02-23-2005, 16:30
Mnogo e qko :)

Sulfur
02-23-2005, 17:04
@bad4e
Разговорът с теб би бил безсмислен и за тази тема мисля това да ми е последния пост, поради щото един човек, който не знае родния си език и не използва красотата му, не биъ казал, че мога да се поучавам от него и да взимам мнението му като адекватно на очакванията и много такива хора има и аз не ще преборя неграмотността и селянията, но поне ще се разгранича от нея, за да бъде ясно и пределно за тези, които понасетне ще четат.
Думи чуждици с неясно значение отдавна са загубили убеждаващата си мощ за мен, и понеже следното е факт, аз смятам употребата им за неуместна и словото им за неубедително, поради което мнението ти биде пренебрегнато от мен и твоята агресия не бива да те завладява следствие не познаването на родния ти език.

Туй горното написах на bad4e, защото това което прави тя с езика ни аз смятам за вандализъм, понеже тя разрушава езика ни, граден хилядолетие от нашите отци, както някой вандали разрушават и си присвояват правото да рисуват върху стени и други предмети, плод на човешкия труд, защото само оня който е съградил сградата и оня който е построил ЖП вагона може да определя външния му вид и да драска върху него. Защото никакви подобни групички не могат да построят нито сграда, нито да бъдат полезни на обществото, те рушат и се подиграват с труда човешки. Аз питам вас знаете ли как се строи къща? Знаете ли как се копае подлез? Само когато вие направите къща или съгдарите нещо свое, тогава аз не бих ви упрекнал дори и после да го разрушите, но разрушавайки неща, непринадлежащи, вие се подигравате и умаловажавате постигнатото с труд от вашите отци.
Туй е последното що пиша по темата и няма повече да пиша в темата, понеже смятам че туй е достатъчно, а тез които искат могат да ме упрекват за това, което мисля и чувствам.

etrusca
02-23-2005, 19:27
написах темата с надежда че ще ви хареса,но явно само събужда кавга
мисля че ще е наи-добре някои мод да я заключи :roll: :(
всеки има свое мнение ,но това не означава да се караме помежду си

SnoW_GiRl_
02-23-2005, 20:59
spored men sa maniq koqto ne se haresva na vseki no moeto mnenie e 4e sa hybavi na pododq6ti mesta!

02-23-2005, 21:20
http://free.dаtаcоm.bg/browse/gameprobe/Stuff/
Моля вижте графитите/картинките на този сайт и кажете какво мислите за тях. Не са мои, изтеглих ги от някакъв сайт. Просто ги вижте мисля че много ще ви харесат... Мен пък ме кефят :lol:

Myrcheto
02-23-2005, 21:32
az lichno ne sym im cenitelka...Ima izobrajeniq koito mi haresvat...no kato cqlo ne mi se vijdat chak takova chudo kakvoto gi izkarahte ...
grozno e che celite gradove sa izrisuvani,kato postroqt neshto novo i vednaga se unishtojava...tova ne mi haresva

ashlee
02-23-2005, 21:57
awe grafitite sa veliko ne6to!!!napravo sa syper :) .pone az mislq taka.

bad4e
02-24-2005, 11:49
@bad4e
Разговорът с теб би бил безсмислен и за тази тема мисля това да ми е последния пост, поради щото един човек, който не знае родния си език и не използва красотата му, не биъ казал, че мога да се поучавам от него и да взимам мнението му като адекватно на очакванията и много такива хора има и аз не ще преборя неграмотността и селянията, но поне ще се разгранича от нея, за да бъде ясно и пределно за тези, които понасетне ще четат.
Думи чуждици с неясно значение отдавна са загубили убеждаващата си мощ за мен, и понеже следното е факт, аз смятам употребата им за неуместна и словото им за неубедително, поради което мнението ти биде пренебрегнато от мен и твоята агресия не бива да те завладява следствие не познаването на родния ти език.

Туй горното написах на bad4e, защото това което прави тя с езика ни аз смятам за вандализъм, понеже тя разрушава езика ни, граден хилядолетие от нашите отци, както някой вандали разрушават и си присвояват правото да рисуват върху стени и други предмети, плод на човешкия труд, защото само оня който е съградил сградата и оня който е построил ЖП вагона може да определя външния му вид и да драска върху него. Защото никакви подобни групички не могат да построят нито сграда, нито да бъдат полезни на обществото, те рушат и се подиграват с труда човешки. Аз питам вас знаете ли как се строи къща? Знаете ли как се копае подлез? Само когато вие направите къща или съгдарите нещо свое, тогава аз не бих ви упрекнал дори и после да го разрушите, но разрушавайки неща, непринадлежащи, вие се подигравате и умаловажавате постигнатото с труд от вашите отци.
Туй е последното що пиша по темата и няма повече да пиша в темата, понеже смятам че туй е достатъчно, а тез които искат могат да ме упрекват за това, което мисля и чувствам.

Не смятам, че без да си говорил с мен можеш да кажеш дали познавам родния си език или не...Отличавай се, прави каквото искаш...И да, знам как се строи къща!

etrusca
02-24-2005, 13:11
aneD]http://free.dаtаcоm.bg/browse/gameprobe/Stuff/
Моля вижте графитите/картинките на този сайт и кажете какво мислите за тях. Не са мои, изтеглих ги от някакъв сайт. Просто ги вижте мисля че много ще ви харесат... Мен пък ме кефят :lol:
на мен не ми го отваря :(

Ev1lG1rL_
02-26-2005, 17:14
Ami az li4no ponqkoga si draskam i mnoo me radvat vsqkakvi raznovidnosti grafit4eta i tn... :D

aBnOrMaL_BaBy
02-26-2005, 17:58
Аз много се кефя на графити..и имам много приятели дето се занимават именно с това и аз много им се кефя :) Даже и аз понякога драскам..тфа е мноу яко занимание и никога няма да ми писне .. :P

DeaTHroW-ReC_F
02-26-2005, 19:06
ами..да,харесвам ги..но има адски грозотии..особено тука в бг...
признавам си гу:Р...
плюс тва..никой не ви е длъжен да ги харесва..секи има различен вкус..не водете безсмислени спорове..а и верно са станали комерс...неска малко криута моат надраскат свестни неща..

bad4e
02-26-2005, 19:37
Точно в България не са малко тези , които драскат и правят супер луди неща!И в какъв смисъл са станали комерс графитите??? Примерно дадено крю отиват да бомбят няква стена...и какво после ще им дадат пари че са надраскали примерно съда,или някво даскало?? разяснете ми че не разбирам плс

DeaTHroW-ReC_F
02-27-2005, 09:28
Точно в България не са малко тези , които драскат и правят супер луди неща!И в какъв смисъл са станали комерс графитите??? Примерно дадено крю отиват да бомбят няква стена...и какво после ще им дадат пари че са надраскали примерно съда,или някво даскало?? разяснете ми че не разбирам плс
мда..определено не бях точна с избора си на дума...сменям комерс с популярен.....
добре де не им дават пари..ма сички се мъчат да напраят нещо а стаат малко хубави..и за тва няа смисъл си хабат спрейовете и т.н..поне да праеха свестни неща сичките...

bad4e
02-27-2005, 14:57
Е ти кво искаш..да хване флакона и да направи магия от първия път ли? че без да се пробваш никога няма да станеш по-добър и да си изградиш собствен стил...за да станеш добър в дадено нещо трябва да го упражняваш..не можеш да искаш да станеш олимпийски шампион по плуване, без никога да си плувал, нали? същото е..тея дето драскат от по-скоро много ясно че няма да правят много добри неща, постепенно става всичко..бас ловя че и ти да хванеш спрея и ти ще направиш шитня от първия път..никога не трябва да се отказваш, а парите за флаконите са си тяхна работа..и какво му е лошото да стават популярни графитите? това говори че има някакво развитие,което е суперско :)

so mazy!
02-27-2005, 16:55
obojavam graffiti !! e vqrno, che ima nqkoi glupavi draskanitzi po ulitzite, no spored men te ne spadat v grafata 'graffiti' =)

Тед:)
02-27-2005, 19:11
...Значи зависи от това кои ги е рисувал..Виждала съм адските драсканици..но има и наистина страхотни неща :P

BABY_SEXY_GIRL
02-27-2005, 21:14
Adski mnogo gi haresvam, tova si e cqlo izkustvo :lol: 4esto se snimam na tqh, tuk do bloka ni ima igri6te i vseki put sas radost gledam grafitite, adskite sa :lol: A kogato ima nqkoi nov mi ide da izrigna ot radost :lol: Ne umeq da risuvam grafiti, no za smetka na tova im se vazhi6tavam 8)

neMec`
10-29-2005, 12:19
ave hora nemoje vinagi da stavat hubavi neshta po prichinata che tova nee legalno izkustvo!!Znam go ot lichen opit :lol: i ne sichko e hubavo poneje -trolap [barza bomba za razprostranenie] [bomba]-sashtoto kat trolap ma s poveche cvetove [inlegal]-da si zamajish sichko kat legal s razlikata che e na nelegalno mqsto [legal][morska gara varna ili mestata koito razreshat]-horata kato men koito se zanimaat s grafiti shte razberat kvo iskam da kaja ,a druite dano ste pridobili nqkva predstava za tui koeto iskam da vikaja :lol: sry ako ne sam se izrazil pravilno. A i btw az lichno mislq che ako nqpravqt specialni steni ili mesta kadeto grafitite da sa razresheni shte e mnogo po krasivo..... :lol: :lol:

IdiOtKa
10-29-2005, 12:50
то4но за този графит в бургас за които говорих в темата която заклу4иха бе6е правен легално в едно у4или6те на една стена .. просто си бе6е барнат от всякаде .. ! а ве4е когато е бомба не6тата не стават толкова изпипани но пак стават страхотни не6та ..

neMec`
10-29-2005, 13:30
mi da a e ima i hubavi bombi zavisi kade sa praeni ako prai6 kat men bomba na centralen blok do centara na vn v 11 ve4erta to4no do krastovishteto nqma da e qka bomba mi shte e obiknoven trolap kak to napraih i az ma nemi puka da li stana qko shtot znam che ne sam se staal da sta qko a samo za razprostranenie na crewto poneje tui e edna ot celta na crewtata :wink: :wink:

teenkopele
10-29-2005, 14:06
Графити RULEZZZZZZZ ! 8)

Dharma
10-29-2005, 14:09
kak we grafitite sa si super, to t'va e ART!!!na koito ne mu haresvat qvno ne gi razbira. :roll:

IdiOtKa
10-29-2005, 15:31
mai na dosta hora im haresvat grafitite ..ai spored men e dosta po obre da vidi6 edin grafit ot kolkoto nqkva razpada6ta se ili nadraskana s ne6to ot sorka botev loko i levska i i taka natatak ! ..spored men vsi4ki ste saglasni s tova ... :}

cannabinoid
10-29-2005, 18:01
Това си е изкуство!

xandria
10-29-2005, 18:08
Absoliutno gi yvajavam i haresvam!!!

neMec`
10-29-2005, 18:39
ko ne to tui e nai golqmoto izkustvo ave hora nqmali nqkoi ot vn da izlezem da podraskame e xaxaaxax :lol: :lol: :lol:

e4o
10-29-2005, 20:44
super sa koito moje da gi pravi evalata,
as nqmam takuv talant :cry: :lol:

lina15
10-29-2005, 20:48
xaxaxa mnoo sa qki
eto vi edno sait4e s grafiti
http://www.bandits-dresden.de

SEXtreme
10-29-2005, 20:52
Това е съсипване на околната среда!Толкова ме дразни като видя издрасканите стени по улицата - ами като толкова ви харесват рисувайте си стените у вас, никой не е длъжен да ги гледа, а още повече когато рушите всичко направено със труд! А имате ли някаква представа колко вредни са тези спрейове за узоновия слой???Имате ли някаква престава, че заради такива като вас скоро няма да има какво да ни пази от вредните слънчеви лъчения??И че заради такива като ВАС скоро ще се изпържим като пилета??? :roll: Мале...такава безотговорност....когато бабичките в автобусите почнат със "днешната младеш..." всички се хилят, ама са прави! Става ми много гадно, че повечето от моето поколение са толкова...неузрели!
Помислете си!Надали на някого му пука за този пост, заради който ме заболяха пръстите, но все пак си помислете!
:cry: :cry: :cry: :cry:

Lena_
10-29-2005, 20:59
xaxaxa mnoo sa qki
eto vi edno sait4e s grafiti
http://www.bandits-dresden.deтова е велико :D

party_girl
10-29-2005, 21:07
super mn me kefqt grafitite!!!mnogo me radvat!
ob4ae me nervqt hora,koito se praqt na mn interesni i ne mogat da risuvat da ndraskat ne6to na stenata samo za gazariq :?

IdiOtKa
10-29-2005, 22:21
Това е съсипване на околната среда!Толкова ме дразни като видя издрасканите стени по улицата - ами като толкова ви харесват рисувайте си стените у вас, никой не е длъжен да ги гледа, а още повече когато рушите всичко направено със труд! А имате ли някаква представа колко вредни са тези спрейове за узоновия слой???Имате ли някаква престава, че заради такива като вас скоро няма да има какво да ни пази от вредните слънчеви лъчения??И че заради такива като ВАС скоро ще се изпържим като пилета??? :roll: Мале...такава безотговорност....когато бабичките в автобусите почнат със "днешната младеш..." всички се хилят, ама са прави! Става ми много гадно, че повечето от моето поколение са толкова...неузрели!
Помислете си!Надали на някого му пука за този пост, заради който ме заболяха пръстите, но все пак си помислете!
:cry: :cry: :cry: :cry:
таи като е било толкова изморително да напи6е6 този пост не можах да не ти отговоря ..зна4и според мен е доста по добре д авди6 не6то нарисувано на окаяните и преди това издраскани с имена на отбори стени ..от колкото ро6а6та се мазилка боядисана в разлли4ни цветове и сякви такива ... относно озоновия слои ..на ден се произвеждат хиляди дезодоранти ... и хиляди хора ги използват ... хората които правт графити вредят стр6ано малко с сравнение с тези дезодоранти .. помисли малко ..

Jamalska
10-29-2005, 22:48
Това е съсипване на околната среда!Толкова ме дразни като видя издрасканите стени по улицата - ами като толкова ви харесват рисувайте си стените у вас, никой не е длъжен да ги гледа, а още повече когато рушите всичко направено със труд! А имате ли някаква представа колко вредни са тези спрейове за узоновия слой???Имате ли някаква престава, че заради такива като вас скоро няма да има какво да ни пази от вредните слънчеви лъчения??И че заради такива като ВАС скоро ще се изпържим като пилета??? :roll: Мале...такава безотговорност....когато бабичките в автобусите почнат със "днешната младеш..." всички се хилят, ама са прави! Става ми много гадно, че повечето от моето поколение са толкова...неузрели!
Помислете си!Надали на някого му пука за този пост, заради който ме заболяха пръстите, но все пак си помислете!
:cry: :cry: :cry: :cry:

първо-пише се Озон.И тфоя парфюм го разрушава още повече
второ ти ли ще ни кажеш ко да прайм...Нали за тфа има легалки и нелегалки...първото никой няа нищо против него.даже ни плащат...
Пък нелегалките за тфа наща раса са измислили маските,драскането на каше и по тъмно...бегането от патрулките..и найш колко ме ебе ко ми вика некфа бабка кат извадя маркера...Ако е мноо тъпа бегам и толко
ааай

WILD__BOY
10-30-2005, 06:50
Графити рулз, графити майна, графити драскате .... ай че разбиращи.
www.nd2ndcrew.com
http://www.nd2ndcrew.com/images/gallery/big_302_bg.jpg

Правил съм графити и все още си правя скечове. Графитите не са само до "рулз" и "мнооо яко". Тва го разправят дечковците. Това е изкуство, каквото е стърженето на цигулката и духането на томбона ... ние не го разбираме ама и те нас не ни разбират. За съжаление в България всеки си мисли че е много добър и маже навсякъде дето види стена. Но на некъдърните драскачи им се вижда края 8)

WILD__BOY
10-30-2005, 06:52
Това е съсипване на околната среда!Толкова ме дразни като видя издрасканите стени по улицата - ами като толкова ви харесват рисувайте си стените у вас, никой не е длъжен да ги гледа, а още повече когато рушите всичко направено със труд! А имате ли някаква представа колко вредни са тези спрейове за узоновия слой???Имате ли някаква престава, че заради такива като вас скоро няма да има какво да ни пази от вредните слънчеви лъчения??И че заради такива като ВАС скоро ще се изпържим като пилета??? :roll: Мале...такава безотговорност....когато бабичките в автобусите почнат със "днешната младеш..." всички се хилят, ама са прави! Става ми много гадно, че повечето от моето поколение са толкова...неузрели!
Помислете си!Надали на някого му пука за този пост, заради който ме заболяха пръстите, но все пак си помислете!
:cry: :cry: :cry: :cry:

почети малко .. :) в сега използваните флакони съдаржанието на вредни за околната среда ако ги няма то са нищожни

sladur4eto_dani
10-30-2005, 11:49
Ami grafitite se prevarnaha v mania za dosta teen v BG :) Na men lichno mi haresvat i to mnogo!Obicham da gledam moi priqteli kak draskat po stenite na malkiq ni grad :)

korn___
10-30-2005, 12:15
spored men sa vid iskustvo ... no ima i nqkoi mnogo mnogo glupavi !redko vijdqm nqkoi det da mi haresa ...

Uraken
10-31-2005, 00:04
Графити рулз, графити майна, графити драскате .... ай че разбиращи.
www.nd2ndcrew.com
http://www.nd2ndcrew.com/images/gallery/big_302_bg.jpg

Правил съм графити и все още си правя скечове. Графитите не са само до "рулз" и "мнооо яко". Тва го разправят дечковците. Това е изкуство, каквото е стърженето на цигулката и духането на томбона ... ние не го разбираме ама и те нас не ни разбират. За съжаление в България всеки си мисли че е много добър и маже навсякъде дето види стена. Но на некъдърните драскачи им се вижда края 8)


opspokoi sa ve Ndoe po leko go davai

Shyne
10-31-2005, 00:20
Да споря с теб значи да споря с целия форум, който мисли така.
Е аз няма да го направя, защото всеки сам си заслужава съдбата и нещата, които го определят като идейна личност в обществото.
Няма да тръгна да говоря колко са грозни графитите, защото хората, които ще ме разберат очевидно никога няма да отворят тази тема, която може би е написана, с цел затвъждаване и пропаганда на един вандализъм и сремеж към разрушение на всичко съградено до сега.[quote]
ave muxlio ti sgurno si pod sqkva krtika i ti samo sa obajda6 tuka balak takav

Uraken
10-31-2005, 13:39
Ei Shyne obarkall si mestata na raotaite ve :) citata e gornoto kaval pak dolnoto e tvoito haha :)

WILD__BOY
11-01-2005, 12:38
Uraken кво се обажадаш налево надесно?!
мниение имаш ли по темата?!

SEXtreme
11-01-2005, 14:05
Това е съсипване на околната среда!Толкова ме дразни като видя издрасканите стени по улицата - ами като толкова ви харесват рисувайте си стените у вас, никой не е длъжен да ги гледа, а още повече когато рушите всичко направено със труд! А имате ли някаква представа колко вредни са тези спрейове за узоновия слой???Имате ли някаква престава, че заради такива като вас скоро няма да има какво да ни пази от вредните слънчеви лъчения??И че заради такива като ВАС скоро ще се изпържим като пилета??? :roll: Мале...такава безотговорност....когато бабичките в автобусите почнат със "днешната младеш..." всички се хилят, ама са прави! Става ми много гадно, че повечето от моето поколение са толкова...неузрели!
Помислете си!Надали на някого му пука за този пост, заради който ме заболяха пръстите, но все пак си помислете!
:cry: :cry: :cry: :cry:
таи като е било толкова изморително да напи6е6 този пост не можах да не ти отговоря ..зна4и според мен е доста по добре д авди6 не6то нарисувано на окаяните и преди това издраскани с имена на отбори стени ..от колкото ро6а6та се мазилка боядисана в разлли4ни цветове и сякви такива ... относно озоновия слои ..на ден се произвеждат хиляди дезодоранти ... и хиляди хора ги използват ... хората които правт графити вредят стр6ано малко с сравнение с тези дезодоранти .. помисли малко ..
Ма хубуу, че ти харесва повече от старите стени, ама може на някой да му харесват повече старите ЧИСТИ стени - колкото до имена на отбори - че то е същото! Никой не е длъжен да ви гледа графитите, като ви харесват хубаво, ама нямате право да си налагате това, което харесвате на другите еебаси...Надали ВЪОБЩЕ на някой от вас му пука, че има стотици хора, които не понасят графитите ама все пак тряя ги геледат нон стоп навсякаде щото, разбира те ли на ВАС ви харесват значи тряя ги гледат....е, не стаа така!Вие няма да спрете да го правите, защото ОЧЕВИДНО, щом се решили да си налагате разбиранията сте чисто и просто - ГОВЕДА...
ПС: Искренно се надявам някой ден да ви се намести пуберския мозък в главата....

morsmordre
11-01-2005, 14:21
Ми на мен ми харесват. Даже могат да свършат полезна работа. 8)

Каква полезна работа :? Иначе и мен ме кефят мн - преди бях драскач :roll:

Swinkenhoffer
11-01-2005, 14:27
не особено ... всъщност зависи. тея надписите - едни много шарени, дето не могат да се разчетат, не ми харесват. много претруфено ми идват, дрън - дрън.
иначе тези, които изобразяват хора или анимационни герои (бе, важното да не е надпис), не са лоши.
бе, не знам ... все ми е тая. не ми взимайте мнението серизоно, щото не ги разбирам тея работи.
нямам против туй изкуство :)

fulldelight
11-01-2005, 14:39
Това е съсипване на околната среда!Толкова ме дразни като видя издрасканите стени по улицата - ами като толкова ви харесват рисувайте си стените у вас, никой не е длъжен да ги гледа, а още повече когато рушите всичко направено със труд! А имате ли някаква представа колко вредни са тези спрейове за узоновия слой???Имате ли някаква престава, че заради такива като вас скоро няма да има какво да ни пази от вредните слънчеви лъчения??И че заради такива като ВАС скоро ще се изпържим като пилета??? :roll: Мале...такава безотговорност....когато бабичките в автобусите почнат със "днешната младеш..." всички се хилят, ама са прави! Става ми много гадно, че повечето от моето поколение са толкова...неузрели!
Помислете си!Надали на някого му пука за този пост, заради който ме заболяха пръстите, но все пак си помислете!
:cry: :cry: :cry: :cry:
АБСОЛЮТНО СЪМ съгласен със нея!