PDA

View Full Version : Kakvi sasedi imate?



Eliiiiiiiiii sexsito
02-22-2005, 16:58
Razkajete ne6to za tiah,mladi li sa,darti li sa,pe4eni li sa ili nekvi postoianno marmorat?
Az imam dve na moia etag.Ednata e v star4eski dom :D
A drugata,makar 4e e pe4ena me vbesiava postoianno kato dani televizora si,i mnogo me vbesiava ne moga da u4a ot neia :roll: :?
Kajete ne6to i za va6ite sasedi? :D

e4o
02-22-2005, 17:10
moite sa durti, i sa otvratitelni 6toto samo mrunkat kato si uveli4a muzikata, daje edna ve4er bqha vikali poliziq otvratni sa :!: :!: :!:

Beyonce^^
02-22-2005, 17:16
Moite sasedi sa strahotni!Pet super gotini momcheta na okolo 23....Praim si super kuponcheta,izlizame!Prosto sa super pecheni i nenormalni!:)))

Maverick
02-22-2005, 17:18
sasedite mi sa super!! Ne sa darti ami sa mladi semeistva. Samo vednaj v 5 sutrinta muzikata garme6e a u nas be6e lud kupon, i spira muzikata za malko i se 4uva kak saseda vika "Abe ei, aide malko po-tiho!!" :shock: i nie si namalihme i prodaljihme. xaxa super 6tastlivec sam :P

ina4e ima i edna macka, kolkoto men i ot vreme na vreme se "kanim" :P

BaT_GirL
02-22-2005, 17:19
Ми в моя вход(в блок съм)повечето са възрастни но има и малки деца както и още едно момче на моята възраст.Ми какво да кажа за тях харесвам ги не сам шумни и не надуват музиката(за разлика от мен)пък и като я пусна не ми се карат!

ellii
02-22-2005, 17:22
Moite det sa pod nas sa mlado semeistvo ama se bu4at za muzikata,a teq deto sa do nas sa po-v1zrastni no sme v super otnosheniq

amy lee
02-22-2005, 17:36
sasedite mi sa super!! Ne sa darti ami sa mladi semeistva. Samo vednaj v 5 sutrinta muzikata garme6e a u nas be6e lud kupon, i spira muzikata za malko i se 4uva kak saseda vika "Abe ei, aide malko po-tiho!!" :shock: i nie si namalihme i prodaljihme. xaxa super 6tastlivec sam :P

ina4e ima i edna macka, kolkoto men i ot vreme na vreme se "kanim" :Pstiga beeee, iskam i moite da sa takiva :cry: :evil:
baaa na4i nad mene ima edna kukavelka, ne e nared kazvam vi. postoqnno mesti ne6to(govorq za mebeli :evil: ). daje sega tropa lelei 6to ne sum na 8 etaj. a kato uveli4i televizora dokrai i prez no6tta slu6am nekva tupa kak mi burbori novini ot predi 20 godini :evil:
ima i edni turci deto postoqnno "ozvu4avat" vhoda s nqkvi besni ku4eci(grrrr :evil: ). za smetka na tova im go vru6tam kato uveli4a uredbata dokrai s nai ludiq metul :twisted: i taka redovno se polu4avat sustezaniq "koi 6te uveli4i po silno muzikata" :twisted: hahaha vinagi pe4elq. vsu6tnost ima samo edin sused deto me kefi. tatoo maniqk, sport maniqk, mega gotin, haraktera eeee...DREAM :!: haha ne bih mu prostila :lol:

little_black_dress
02-22-2005, 17:42
Всичките ми съседи са луди. :lol:
Има една майка с бебе на моя етаж и вечер,като си пусна силно уредбата и започва да чука по стената да намаля звука.А аз го увеличавам още повече,защото жената определено е доста противна. :lol:
Има една бабка с едно много сладко момченце за внуче.И двамата са много готини.
Във входа си имаме и една луда купонджийка,живее на 7 - мия етаж и само купони организира. :D
Има и едно младо семейство,с бебенце в блока.Бебето е много готино,майката е супер сдухана,а бащата е голям пич.Много са различни.
Луди съседи. :lol: :lol:

tedo_davis
02-22-2005, 17:42
moite sasedi otdavna sa R.I.P.

Maverick
02-22-2005, 17:47
Има една майка с бебе на моя етаж и вечер,като си пусна силно уредбата и започва да чука по стената да намаля звука.А аз го увеличавам още повече,защото жената определено е доста противна. :lol:

i tova bi trqbvalo da e sme6no?? 4e ima bebe i ve4er kogato trqbva da spi ili daje kakvoto i drugo da pravi ti mu naduva6 glavata s tapata si 4alga. Vzemi se osaznai

little_black_dress
02-22-2005, 17:55
Има една майка с бебе на моя етаж и вечер,като си пусна силно уредбата и започва да чука по стената да намаля звука.А аз го увеличавам още повече,защото жената определено е доста противна. :lol:

i tova bi trqbvalo da e sme6no?? 4e ima bebe i ve4er kogato trqbva da spi ili daje kakvoto i drugo da pravi ti mu naduva6 glavata s tapata si 4alga. Vzemi se osaznai

Ми да смешно е. :lol:
Ти също си смешен. :lol:

etrusca
02-22-2005, 18:07
повечето са супер яки (кефят се като има купон и казват че е хубаво да се забавляваме докато ни е времето) но има един....супер гаден и тъп и само вряска и много ме дразни!!!

Eternal^^
02-22-2005, 18:09
moite sysedi sa nqkak si...neutralni..
Samo deto vednyj trqbva6e da napsuvam tazi ot otre6tanata vrata6toto e SUPER typa..na vseki 3 meseca edna tetradka s smetki (tam kolko da se sybirat za vhoda pari...) se predava na semeistvata i te (na koeto semeistvo e red) sybirat pari ot celiq vhod..e , doide tehniq red, i zvynq az...tez neotvarqt be...zvynqh 2 4asa..podprqn na zvyneca, i taz nakraq izleze i mi se razvika "az nqma da sybiram pari! dai q na nqkoi drug! Dy6terq mi zavyr6va neska!" pyk az q prekysnah : "i men ko ma boli huq 4e dy6terq ti zavyr6va!?" i metnah tetradkata i q ostavih da se opravq
ot togava natatyk nito zdrasti nito ni6to kogato se vidim po koridorite- Mrazim se (tva ot okolo godina ve4e). Vse pak sa mnogo nahalni i idvat da bu4at v nas kat sym si usilil muzikata , ama kakto sym i kazval predi i sega prodyljalavam : "men ko ma syrbi onaq rabota 4e na neq i pre4i muzikata.." :evil: :!: :evil:
Tva e polojenieto...s drugite mi sysedi sme na "zdravei - zdrasti"

pinK_Baby
02-22-2005, 18:19
nad nas ima edin gaden dyrt s edna gadna dyrta deto qvno ne6to sa oglu6eli i si naduvat televizora na max a kato vzemat da pravqt semeini sybiraniq i male male ujasno e :x tezi do na6ata vrata sa razbrani i vsi4ko e ok...syseda otsre6ta e mlad na 22 mai oba4e e leko sduhan i ...abe ne stava ina4e se razbiram sys vsi4ki te o6te ot malka me znaqt 4e sym "mila dobra i krotka"kulturna i nqmam nikvi problemi s tqh :twisted: ....imam si edna me4ta ...za6to do nas ne jivee qko mom4e koeto da me syvetva ot vreme na vreme eheheh me4ti... :oops:

amy lee
02-22-2005, 18:24
Има една майка с бебе на моя етаж и вечер,като си пусна силно уредбата и започва да чука по стената да намаля звука.А аз го увеличавам още повече,защото жената определено е доста противна. :lol:

i tova bi trqbvalo da e sme6no?? 4e ima bebe i ve4er kogato trqbva da spi ili daje kakvoto i drugo da pravi ti mu naduva6 glavata s tapata si 4alga. Vzemi se osaznai

Ми да смешно е. :lol:
Ти също си смешен. :lol:
1. gorkoto dete :!: koe mu e sme6noto?
2. to4no toi izob6to ne e sme6en :evil: :evil: :evil:
3. peace please
4. peace all(lbd ne se karam s teb...samo edno malko konsko, nadqvam se da si zapazim dobrite otno6eniq :wink: )
5. ai mlukvam 4e obru6tam temata na 4at

e_l_i_z_a
02-22-2005, 18:33
little_black_dress i az ne rzbr kakvo mu e smeshnoto!
gorkoto bebe-to trqbva da spi!
na6ite susedi se premestiha i sega apartamenta e svoboden i praq kvot si iskam dokogato si 6ta si naduvam muzikata :D
otdolu imat bebe ama to spi v druga staq,ne pod moyata taka 4e nqma problemi.

{}Slanchiceto{}
02-22-2005, 18:34
Мойте съседи са некви луди всички.Има едно семейство бабичка и старец.Ама некви супер луди.Значи при най-малкия шум викат полиция.Недай си Боже си на вън и се озовеш под техния прозорец и говориш на висок тон.Стареца излиза с пушка и заплашва,чеще стреля.Абе некав цирк.Другите са некви що годе нормални,но всички са с малки деца и постоянно се карат,че се вдига шум.Абе ще се изнасям от нас.Не може да се търпи повече.На миналата Нова Година идва полиция.....На Нова Година...... :evil: и то що ли.Ами защото некви хварляха пиратки във входа и бабичката решила,че баща ми стреля с пистолета си вътре....А той не беше в нас :!:

Josefinne
02-22-2005, 18:36
Ами ...На моя етаж имаедна стара баба, коята не съм я виждала от мн отдавна - тя не ми създава проблеми, а до нас е една самотна майка с момченцето си - той е 4ти клас, ама е доста зряло дете. Баба ми работи при тях като детегледачка, така че нон-стоп си ходим на гости :)

lady_bird
02-22-2005, 18:40
na kratko kazano bez preoveli4eniq-ujasni!Otvsqkude revat bebeta!Izglejda nqkoi me e prokulnal!Da,sigurno e taka... :cry:

little_black_dress
02-22-2005, 18:49
Офф що не вземете да си пишете по темата,вместо да се занимавате с моите съседи и с ревливото им бебе,а? :evil:

toTaLy_Me_F
02-22-2005, 18:54
аз пък имам една супер яка съседка :!: никога не ми е правила проблеми нито заради музика,нито за нищо :!: даже понякога ако нашите ги няма идваме в нас и слушаме музика в 2 часа.а ако са си в нас-отиваме в тях :!: 4 години по-голяма е от мен,но е супер печена.

ashlee
02-22-2005, 19:33
sq az da kaja.na4i susedite mi otsre6ta sa stra6no pe4eni i s tqh nqmam nikvi problemi.oba4e v apartamenta po sredata ima edna izkyfqla babi4ka.napravo ne se turpi.samo pravi zabelejki i govori glyposti pred na6te.oba4e az sum otmustitelna.nadyvam myzikata dokrai i hi4 ne mi pyka.a sq na6te mi kypiha i kitara.hehehe.a kak fal6ivo svira...ne e istina :twisted: .samo 4akam babeto da se pribere i po4vam da se "yprajnqvam". :twisted:

Myrcheto
02-22-2005, 19:51
emi edno bebe na godina i polovina,edno drugo na 10 dena,nqkvi metali nedorasli puberi,nqkvi vyzrastni konservativni semeistva...inache pone nikoi problemi ne prai po seriozni ...

techCandy
02-22-2005, 19:53
Ми аз пък ще се оплаквам, само че не от тукашните съседи, а от тия в
София....пфу, начи тия до нас са дърти ама не правят проблеми и тия срещу нас също...живеем в тухлен блок....и има една....тая пиявица отдолу, на мене ми е деформирано съзнанието от тая, съвсем сериозно, щото аз живея в тоя блок от както съм се родила, и тя си е била все там. Като съм си в нас аз не ходя, аз летя, само малко да дропнеш и на следващия ден те заклещва и почва да ти прави проблеми, тая просто не е със всичкия си....мноол я мразя и се надявам като се върна в София да видя некролога и долу на входа http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/tdo.gif малко грубичко, обаче иначе не знам как ше се спася някога от нея, тая ше ме надживее сигурно

miloto_girl_4e
02-22-2005, 20:08
hehehe mi na moq etaj ... susedite ne sa zle :))
edno semeistvi s dve mom4eta okolo 20 godini ..
ednoto e golqm sladur(po golqmoto),a drugoto za sujalenie
e 4algar i kato nadue 4algata se poburkvam :roll:
ma za da ne 4uvam protivnite mu pesni i az si naduvam muzikata
i problema e re6en :))
Slava Bogu vuv vhoda nqmame maika s bebe i za tova ne
trqbva da sme koi znae kolko tihi :PpPP

MalkataDrusalka
02-22-2005, 20:28
Амии от едната ми страна съседката ми е сестра ми с бебето си и мъжа си.. все едно нямам съседи.. а от другата страна най-добрата ми приятелка и съученичка с майка си .. супер :P

eNigMaTic^
02-22-2005, 20:34
Ами моите съседи не ми правят проблеми.Значи до нас на етажа е шефа на компанията ми за нет...Отгоре едни много тъпи, а до тях едно нормално семейство.Под нас са чалгаджий, но аз тъпкано им го връщам.Бай дъ уей блока ни е нов и няма дърти, няма бебета и в 3 да надуя музиката нищо не казват.Не че са пекани само 2-3 са пекани, а отнаналите са просто безразлични :P

angel_in_Hell
02-22-2005, 20:37
na6ite sa otvratitelni,postoqnno myrmorqt za myzikata det si q pyskam ne moga da gi razbera :twisted:

Bolid1
02-22-2005, 21:02
Mi moite sysedi ne da mn dyrti nito pyk mn mladi, vse oshte ne sa se oplakvali ama i az sq nqma kak da si naduvam muzikata:( s ednata mi sysedka deto sme vrata do vrata daje sme si mn blizki i postoqnno si hoim na gosti :wink:

02-22-2005, 21:34
mamy ebalo mnogo gadni........ :twisted:

venera_smilenova
02-22-2005, 22:08
Ami az jiveq v semeina ky6ta i moite sysedi sa lelq mi - pod nas i pyrviqt bratov4et na maika mi - nad nas. Nikoi ne mi pravi problemi za muzikata daje i 12 4asa ve4erta da q uveli4a .... to vsy6tnost mai ne se 4uva :)

Dageto
02-22-2005, 22:12
Ami az ne se oplakvam ot moite komshii mnogo sa pekani daje otgore jivee nai-dobriq mi priqtel otdolu sauchenichka koqto kogato pekne malko slynce ma lqtoto nali i izliza po banski da se peche mn e sladka edna takava rusichka i nie sa sabirame malko koch party i q gledame gledame i kato zahape che bai bradyr q gleda i se skriva :?

C-I-A-R-A
02-22-2005, 22:19
Ot ednata mi strana ima nekvi indiici vaobshte se edno gi niama tolkova sa tihi i ne se oplakvat ot muzikata.
Ot drugata mi strana ima edna negarka ot Jamaika eeeeeee mnogo pekana niakade na 30 e i si pravi super kuponi v gradinata i pushat treva axaxaxa mnogo e pekana. Superrr e :twisted:

`cannibal`girl
02-23-2005, 02:37
mi az jiveq v ku6ta.. i ot ednata ni strana
susedite ne pravqt nikakvi problemi.. a
drudite sasedi si remontirat ku6tata i mai
sa se premestili da jiveqt nqkude drugade..
ne sam sigorna.. taka 4e kakto razbirate
nqma koi da mi pravi problemi za muzika ili
ne6to podobno.. basi kefa kat se zammislq :lol:

Klishe
02-23-2005, 14:11
do nas jivee stara moma-lesbiika.diga dosta 6um s hyrkaneto si
pod nas jivee edin gaden dyrt pedofil
imam si edin dejuren (jivee 2 etaja pod nas) koito se e zael sus zada4ata kat se 4ue tiha muzi4ka da doide da pliuka ne6to i da vika policiq kak 6te da e
ob6to vzeto ima samo 2-3 mladi semeistva - drugoto si4ko sa nekfi dyrti kliukari

m0rtal Mo0n
02-23-2005, 20:14
moite susedi samo 4ukove :D edin put im napisah na vratata s sprey
"koito izleze ymira" i gledam prez shpionkata i samo izlizam muja i tukmo zatvarq pro4ete go i vednaga vleze pak vutre i sled edin 4as doide policiata i ot togaa v celia vhod ima alarmi za kradci xaxaxaxa napravo se spukah ot smex :mrgreen: :twisted: :D :twisted: :D :twisted: :D :twisted: :D

e_l_i_z_a
02-23-2005, 20:41
sq az da kaja.na4i susedite mi otsre6ta sa stra6no pe4eni i s tqh nqmam nikvi problemi.oba4e v apartamenta po sredata ima edna izkyfqla babi4ka.napravo ne se turpi.samo pravi zabelejki i govori glyposti pred na6te.oba4e az sum otmustitelna.nadyvam myzikata dokrai i hi4 ne mi pyka.a sq na6te mi kypiha i kitara.hehehe.a kak fal6ivo svira...ne e istina :twisted: .samo 4akam babeto da se pribere i po4vam da se "yprajnqvam". :twisted:
btw DOBRE DOSHLA :P

Ev1lG1rL_
02-23-2005, 20:52
Mmmm moite susedi me mrazqt:(Daje iskaha da ni izgonqt ot vhoda,za6toto kato pravq kupon4e qko dunq muzikata i te se draznqt :cry: Vsi4ki vuv vhoda mi sa nqkvi pensii i po cql den kisnat na prozorcite i gledat kvo pravqt drugite...Ponqkoga imam 4ustvoto 4e te sa po informirani za jivota mi ot samata men :) Nai-gadnoto e 4e ponqkoga re6avat da spodelqt tva koeto sa videli(leko okraseno razbira se) s na6te i togava stava lo6o...

DiEsEl_GiRl4eTo
02-25-2005, 22:47
Ohhh imam edna otstrani s dve malki lapeta..edna i syshta pesen slusha ot godini...drazneshta e...a ot drugata strana, to izobshto za kvo q im,a vratata...super dobri priqteli sme celite semeistva...vlizat si, izlizat si, znaem se mnogo, i se si pomagame...a pyk sina im kolko hubav e...simpatqga :D da go sruskash...nai-dobrata mi priqtelka mi e sysedka na 2 etaja otgore...izobshto v bolka osven 2 3 semsistva vsichki sa hubavi hora...nito za muzika se syrdqt nito za nishto :)

texus
02-26-2005, 00:27
jiveq v kyshta obikolena ot oshte 3 i v trite jiveqt dyrti babki vdovici zaradi ednata hodih 3 pati v raionoto :) s radost bih gi istrepal do krak

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 08:20
mi zna4i az sum lqv apartament do men (sredniq) jivee edno sem. s 2 deca - momi4e na 18 i mom4e na 15 , ot tqh nqmam nikakvi oplakvaniq daje naprotiv s mom4eto sme priqteli ot mn godini i ot vreme na vreme se pliu6tim :roll: a kaka mu e super qka , v mn dobri otno6eniq sme :!: sre6tu men (desniq apartament) jivee pak sem. s 2 momi4eta oba4e :!: golqmata e na 17 a malkata na 14 , bqhme 4 godini v 1 klas :!: bqhme mn dobri priqtelki ama vsi4ko otmina :(
ina4e kato cqlo vhoda ni e pulen s pensii , koito postoqnno mrunkat da ne zadarjame asansiora , da ne 4oplim slun4ogled vuv vdoha , ave samo gluposti :!: mai moq etaj (posledniq) e nai - gotiniq :D

^I don't give a fuck^
02-26-2005, 10:22
мойте съседи са ужасни--->гадни ,завистливи ,смотани.ако стане нещо в блока все аз съм им виновна и изобщо моето семейство :?

ужасни са ,даже нямам правото да си пускам силно музика защото се някой ще се размрънка....... :? :? :evil:

Nekasa4a
02-26-2005, 14:23
na4i moite sa mladi samo 1 babi4ka ima tq e nai blizkata ka6ta do nas i zatui tei ina4e dr ne me 4uvat mn :twisted: