PDA

View Full Version : Brian Welch(Head) напуска KORN:?



Murderdoll
02-22-2005, 19:31
http://www.mtv.com/news/articles/1497313/20050222/korn.jhtml?headlines=true
http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/q/crying.gif

amy lee
02-22-2005, 19:35
hehehe predi malko 4etoh podobna tema(ne tuk estestveno)
NE E 4ESTNOOO! ZA6TO TE.UAAA :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ai da hodim da go nabiem :cry:
NE E VQRNO! NE ISKAM DA GO POVQRVAM :cry: :cry: :cry:

Murderdoll
02-22-2005, 20:53
[b]и аз не исках да повярвам но май е истина...
разпада се...любимата ми група...първата група
с която прослушах хубава музика...в момента
рева...честно..
мамка му истина е...пише го и в официалния сайт....
http://free.techno-link.com/samsara/AL/Diamond/cry9.gif

vvee
02-22-2005, 21:06
JALKO
Do minalata godina ne gi slu6ah no bqh na edin festival,kadeto i te pqha.
MNOGO ME IZKEFIHA
.......JALKO MNOGO JALKO........ :( :( :(

Murderdoll
02-22-2005, 21:16
JALKO
Do minalata godina ne gi slu6ah no bqh na edin festival,kadeto i te pqha.
MNOGO ME IZKEFIHA
.......JALKO MNOGO JALKO........ :( :( :(
това ми беше мечтата мамка му....да ги
видя всички...заедно...наживо....яв но няма
да стане...:(((((

Bolid1
02-22-2005, 22:06
Emi mn sajalqvam... az ne sym gi slushala :? .. btw za tva li si4ki si bqha slojili X v irc :lol:

02-23-2005, 10:27
аз пък ги мразя щото са гаден пропаднал депресантски нео-метъл!Корн се разпадат...една гадна група по-малко :)))) ИСТИНАТА Е В ИММОРТААААЛ.......ЪААААААААА АААААААААААГХР!

Niilo
02-25-2005, 08:24
Хехе, китариста бил станал един от "Войните на Иисус Христос". Тази организация все повече и повече ми заприличва на долнопробна християнска секта... явно е изпедерастял пича, щом изведнъж е повярвал в Jesus Christ... ама то какво да се очаква от китарист на Korn..

Nekasa4a
02-25-2005, 12:53
Mi men korn mn ne me toplqt tei 4e prav mu pat na 4oveka

FeitiCeiRa
02-25-2005, 19:27
Пфффф да бе и аз разбрах :cry: :x :( Деа тъпото начи.И все пак групата не се разпада,нали??Макар че предполагам,че без него сиорно ще се промени до известна степен звученето на Корн... Мърдердол,и аз като теб започнах с тях..и имах същата мечта :(

FeitiCeiRa
02-25-2005, 19:41
аз пък ги мразя щото са гаден пропаднал депресантски нео-метъл!Корн се разпадат...една гадна група по-малко :)))) ИСТИНАТА Е В ИММОРТААААЛ.......ЪААААААААА АААААААААААГХР!
Мери си думите бе утрепко такава!!Ский се с тия твойте булшитз!И Корн не се разпадат,ще издадат нов албум есента. ДГД

02-25-2005, 22:14
korn.tv вече е обявен за продан.....
kornkids.com е изтрита....
korn.com администратора вече се съмнява в тях...
sony ent. Иска да продаде контракта им :!:

02-26-2005, 17:31
Всички вие сте роднини на Иван Гарелов!
Вие сте малко по-зле от мелодията от индиана джоунс!
Корн са евреи и са ви промили мозците! Тъпи пишлемета.
Кога почнете да разбирате от музика тогаз ми се обяснявайте! Говорил съм "булшитз". Тая дума в Българския език не съм я виждал. Аз с тъпи псевдо-американета не приказвам.

FeitiCeiRa
02-26-2005, 20:13
Всички вие сте роднини на Иван Гарелов!
Вие сте малко по-зле от мелодията от индиана джоунс!
Корн са евреи и са ви промили мозците! Тъпи пишлемета.
Кога почнете да разбирате от музика тогаз ми се обяснявайте! Говорил съм "булшитз". Тая дума в Българския език не съм я виждал. Аз с тъпи псевдо-американета не приказвам.

Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената.

^efas^^
02-27-2005, 09:11
Не слушам Korn.

RooF
02-27-2005, 17:33
i az zapo4nah da slu6am normalna muzika ot tqh i ot 2/3 godini ot kak slu6am neo o6te sa si mi edna ot liubimite grupi,ve4e ne gi slu6am tolkova,no grupi4kata si e qka,6te bade mnogo jalko ako se razpadnat :cry:

Silent Goddess
12-30-2005, 13:07
Хм,мда.Тази новина е много стара,но аз да си кажа мнението все пак 8)
KoЯn бяха първата свястна група,която прослушах и в началото,когато научих за Хед ми беше кофти,той ми беше любимеца след JD...
Новия албум на KoЯn не струва без Хед!Неговата липса се чува...определено се чува!
Но в крайна сметка всеки си има право на избор и щом това е неговия,кои сме ние,че да го успорваме? :)
Пък и KoЯn рано или късно ще се разпаднат...Щом Хед е решил,че щастието му е извън бандата,негова воля,макарче с новия 'See You On The Other Side' KoЯn ще залежат за 2-ри и последен път...лично мнение,дано да греша! 8)

12-30-2005, 15:03
хм така ли...на мен пък новия албум
ми харесва..определено е нещо различно,
но е промяна към добро според мен.

макарче с новия 'See You On The Other Side' KoЯn ще залежат за 2-ри и последен път
определено грешиш:)

korn___
12-30-2005, 15:11
хм така ли...на мен пък новия албум
ми харесва..определено е нещо различно,
но е промяна към добро според мен.

макарче с новия 'See You On The Other Side' KoЯn ще залежат за 2-ри и последен път
определено грешиш:)

hmmm zavisi si koi ti e lubimiq album na korn poneje te si4kite sa razli4ni kat zvu4ene koeto pri mnogo malko grupi go ima :) men li4no lubimiq mi album e Issues vupreki 4e sum otrasnal s Untouchable i malko predi tva s Follow the leader spored men noviq im album e logi4no promenen se pak e samo edin kitarist .... men mnogo mi haresvat pesnite See It All i Tearjerker (taq pesen redko q slu6am 6toto ima 6ans da se samoubiq dokat si q slu6am :cry: ) drugite pesni ne sa po vkusa mi no ne moga da kaja 4e sa lo6i seki sus vkusa si nali taka :)

Silent Goddess
12-30-2005, 17:44
ne sa po vkusa mi no ne moga da kaja 4e sa lo6i seki sus vkusa si nali taka :)
О,в никакъв случай не са лоши,това са KoЯn все пак,ще ги респекирам до край,просто казах,че могат и повече!Мда...могат но без Хед не е същото,звучат ми по-елементарни,някак :?
Lola Bunny,съгласна съм с korn___,всеки с вкуса си :wink: А и наистина ще се зарадвам ако не се окажа права в предположението си ^^

Davidoff
12-30-2005, 18:10
boli me patkata za korn. az slu6am 4alga. mainata vi metal4eta gadni

Shizoidna
01-01-2006, 17:52
Аве не може да се разпадат,откъде накъде!?!?!?! След концерта още повече ги заобичах... верно,че не слушам толко метъл... ама с тях и Slipknot почнах... А за Head-негова си работа... :roll: Пък чалгарите да мрат в кофите!!! :twisted: