PDA

View Full Version : Само за възпитаници на СГСАГ "Христо Ботев".



Shadow Lord Archol
02-23-2005, 01:35
За да не стане още по-дълга анкетата поставям тук учителите, които считам за не толкова известни (само да не го види някой от тях :)). От гореспоменатите също има такива, които не са цвете за мирисане, но...

Динев (английски език); Медникаров (информатика и информационни технологии); Атанасова (ВиК-водопровод и канализация); Илиев (практика); Цойков (практика); Цолов (практика); Аврамов (изобразително изкуство); Савова (елементи на сградата, история на архитектурата, зидарии, покриви); Ахтарова (немски език); Миткова (английски език, география); Йорданова (геодезия); Петрова (геодезия); М. Петрова (градоустройство, едноетажна къща); Дафинова (технологии); Найденова (пътно строителство); Славенова (AutoCAD); Василева (химия); Миланова (ТСЕ-технология на стоманобетоновите елементи); Мицева (ЗБУТ-здравословни и безопасни условия на труд); Занева (информационни технологии); Вълчовска (география); Стойчева (музика); Спасова (етика и право, психология и логика); Вангелова (немски език); Маринова (английски език); Попова (история); Николова (биология); Кършакова (градоустройство, едноетажна къща); Богомилова (архитектурно заснемане)

(Да не се обръща внимание на последователността на подреждане. ;))

Знам, че това далеч не са всички учители, но в момента не се сещам за други. Ако някой иска може да допълни списъка.
Също така преподаваните предмети вероятно не са пълни.
Реших да не чакам до 02.06 и да си направим една импровизирана класация. Може да се включите и като напишете някоя крилата фраза, коментар за учител, случка или какво ви хрумне.
Мислех си дали да не направя и TOP 10 на най-*****те учители, но ще оставя това на някой друг, ако прояви желание ;)

Не знам колко от потребителите на форума са от "Христо Ботев", но при общо около 9000 се надявам да не са малко...
Ето и някои малко поостарели учителски лафове (в случай, че някой не ги помни или не е от нашето училище):

"не виждам невидимите линии на чертежа"
"Кой се изцепи, бе!"
"ти у нас или аз у вас"
"щял съм бил да съм се бил напил"
"прочетете писмено"
"Тишина да не чувам!"
"прочетете това, което казах, но го няма тук"
"ще сляза да се оплача на леля ти Доротея"
"щом нямаш химикалка ще пишеш на лист"
"от десет минути ви гледам, че цял час нищо не правите"
"извади това мажду краката си, да не дойда да го извадя аз"
"урокът е лесен, но може да ви затрудни"
"окото има ушна кал"
"извадете касетофоните от ушите си"
"гледай ме по-внимателно ако искаш да научиш нещо повече за маймуните"
"Аргире защо си толкова весел, а извинявай днес е втори февруари!"
"моливът колкото повече е бе, толкова е по-мек"
"правило номер 1: няма болен ученик"
"аз мога да се правя на три и половина, но при мен няма пет, шест"
"видове подови настиНки"
"Гарантирам!"
"Защо не си в час? Какво се движиш като свободен електрон!"
забележка: "номер 23 внася буболечки в час"
"ти ли ще ме продължаваш или аз да те довърша"

suzanna
02-23-2005, 12:27
ah az ne sum ot tva daskalo ama samo da kaja che biserite sa ludiii :lol: :lol: :lol:

misstini
06-15-2007, 16:00
Аз уча в СГСАГ .
Тва е мн мн мн яко даскало .
Алексиев (по физи4еско) е супер пе4ен!!!!!!!!!