PDA

View Full Version : абе тази жена нещо е психично болна!



toTaLy_Me_F
02-23-2005, 12:19
вчера сутринта си се събуждам както винаги,всичко е наред,обаче майка ми пак я прихвана нейното смотано настроение и ми каза че щом съм тръгнала с гаджето ми непосредствено след като сме се запознали в такъв случай аз съм курва :o вечерта ходихме на кино двете и тя пак не пропусна на отиване да ми натяква,че поведението ми е курвенско и че незабавно трябва да скъсам с него :!: бил разбойник(така се изразява тя),може би алкохолик и наркоман,било си личало отдалеч,как съм можела да обичам такъв като него,че това не е любов,че си въобразявам,че ме използва...ей такива неща ми разправяше.а той не е толкова лош,даже е много добър.много хора които са до него са ми го казвали.запознах се с неговите родители,много добри хора.той иска да се запознае с мойте родители(сестра ми вече я познава)но как да стане като майка ми го мрази без дори да го познава :?: :!: май че не от най нормалните хора :!:

amy lee
02-23-2005, 15:31
aaa...da te nare4e kurva ne e li "malko" prekaleno :shock: mi ne znam, kaji i 4e tq nqma pravo da ti dava ton v jivota i da si zapazi mnenieto za sebe si! i i kaji vsi4ko tova koeto kazva6 i sega, 4e ne e tolkova gaden kolkoto go izkarva, da se opita pone da go opoznae i togava da si izrazi mnenieto.

sladkish4eto_f_sofiq
02-23-2005, 16:40
zdrasti abe ne se pritesnqvai spored men trqbva da izdebnesh\ako moga taka da se izrazq\maika si koga e v po-dobro nastroenie i spokoino da i obqsnish za gadjetoto ti da iztuknesh hubavite mu strani i da i obqsnish 4e ne moje da sudi za 4oveka bez da go poznava

_Jessy_
02-24-2005, 10:39
A spored men prosto ne i obry6tai vnimanie. Ako vryzkata vi prodylji dostaty4no 6te se primiri vse nqkak :) Nqma kade da hodi, vse pak ti e maika i nemoje da ne te podkrepi v edin moment \nali znae6, mai4insko 4uvstvo, instinkti...\. Lelq mi ima6e podoben problem - vliubi se v myj s okolo 20 godini po-vyzrasten ot neq... dqdo mi be6e mn ama mn protiv... ama sega sa jeneni, imat si mn sladko detence i si jiveqt zaedno i redovno hodqt nagosti na baba mi i dqdo mi... i otno6eniqta im sa STRA6NO dobri :)

texus
02-24-2005, 12:42
mili4ko 4eta i pla4a moeto gadje imashe syshtiqt problem samo s edno oslojnenie maika i q karashe da trygne s nqkyf si 18mnaise godishen sulio a tq e na 15 az na 16 obache maika i nedawashe da me vidi i zehme pravilno reshenie i se razdelihme to tva ne e jivot be pile

toTaLy_Me_F
02-24-2005, 15:21
mili4ko 4eta i pla4a moeto gadje imashe syshtiqt problem samo s edno oslojnenie maika i q karashe da trygne s nqkyf si 18mnaise godishen sulio a tq e na 15 az na 16 obache maika i nedawashe da me vidi i zehme pravilno reshenie i se razdelihme to tva ne e jivot be pileсигурно ти е било много гадно :(((
днеска говорих със нея,обаче тя не искаше да ме чуе,опитвах се да й кажа но половин час се опитвах да взема думата :!: направо щях да изпадна в истерия :evil: :!: а баба ми е имала същото мнение и за баща ми и знаете ли какво ми казва тя :?: :!: "винаги й казвах да си гледа работата и да не ми се меси,защото не искам нейното мнение :!: и сега не съжалявам,че сме заедно.добре че не я послушах" :!: :!: :!:
е след като казва такова нещо със какво право ми се бърка в МОЯ живот :?: зададох й този въпрос и отговора беше"искам най доброто за теб,защото трябва да си щастлива"ами аз съм щастлива със него,и изобщо какво я топли нея моето щастие и как да го постигна :?: :!: :evil: много й се дразня :evil:

LiNkiN4eTo
02-24-2005, 16:33
ibahti maikata :shock: da vika na du6terq si kurva :shock:

etrusca
02-24-2005, 19:23
маиките просто понякога ни смятат за прекалено малки и прекалено тъпи! докажи и че тои е добър човек говори с нея и и обясни! все пак това са твоите чувства!

BABY_SEXY_GIRL
02-24-2005, 20:46
Pisah ti na li4no kakvo mislq, no 6te go napi6a i tuk :roll:
Mislq 4e tq ne spazva nqkakvi normi za povedenie, nqma pravo da ti potupkva dostoistvoto kato te narika taka, nali si i da6terq, bi trqbvalo da te hvali i okurajava za da ne sklanq6 glava pred prepqdstviqta v jivota si :!: I ne smqtam 4e kato si trugnala sas mom4eto ot purvata sre6ta si kurva, kurva ne e tova, ok, razbiram da si spala s nego ot 1 sre6ta, no na si :!: Maika ti ne e dobre da ti kaje tova, qvno ne e napred sas materiala, ako za neinoto vreme tova e bilo kurvensko, ok, ve4e sme 21 vek :idea: :roll:

TSecret
03-22-2005, 10:52
lele..takova ne6to za sefte 4uvam naistina e gadno no trqbva po nqkakav na4in da govori6 s neq......opitai se da i kaje6 4e tva si e tvoq jivet i ti taka si 6tastliva i i kaji 4e nikoq maina ne nari4a da6terq si jurva dori i da e takava-no ti ne si zatova ne trqbva das epritesniava6 a da se opita6 da si pogovorite po jenski-uspeh

lady_bird
03-23-2005, 11:34
Kakvo neveroqtno suvpadenie!tvoita maika izumitelno mnogo prili4a na moqta!te dve4kite trqbva nepremenno da se zapoznaqt i da osnovat klub"anti gajeta na du6terite ni"... :lol:

eScaPisT
03-23-2005, 12:14
тцтц . миличка не и обръщай внимание.. да не ти пука кво ти говори и тн.. Просто слушай гласа на сърцето си и прави това, което ТИ смяташ за добре!!!! Дори да сгрешиш - не тряаа да ти пука - човек се учи от грешките си..
А по повод тфа как те нарича майка ти - недей си го слага присърце , щот тя го казва в момент когато е афектирана поради една или друга причина.. убедена съм ,че не го мисли наистина..
И аз като се скарах наскоро с майка ми и тя почна дам и говори некфи подобни неща, ноо.. аз знам ,4е го казва само за да ме нарани...

toTaLy_Me_F
03-23-2005, 12:35
Kakvo neveroqtno suvpadenie!tvoita maika izumitelno mnogo prili4a na moqta!te dve4kite trqbva nepremenno da se zapoznaqt i da osnovat klub"anti gajeta na du6terite ni"... :lol: жалко,че не могат да се запознаят,иначе биха го направили :-)

korn___
03-23-2005, 15:13
ami si4ko se slu4va :lol: moje bi e prava jenata :lol: neznam kakvo da ti kaja ...... ne i obru6tai vnimanie prosto :P

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

^I don't give a fuck^
03-23-2005, 15:23
поговори с майка ти и кажи че си го обичкаш :P
иначе майкте са ужасни когато нещо им щракне и "изкрейзат" :D

sladkata_sara
08-19-2005, 11:36
rq prosto se pritesnqva za teb ili pone az taka mislq!

LoVe_RuSlAn
06-09-2006, 18:19
всички с тея гаджета и родителите ви абе хора щом искате да сизадържите гаджето значи ще го направите няма смисъл от излишни въпроси като майка ти не го харесва казваш му го това на него а на нея казваш че сте скъсали нека си прави илюзията че сте скъсали а вие всъщност няма да сте обясняваш му как стоят нещата и че майка ти трябва да си мисли че одавна си го забравила и не си с него и нямаш и намерение да се събирате и готово айде успех и гледай да не те хване в лъжа че тогава става лошо..

ProstoAz
06-10-2006, 16:26
Темата вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!