PDA

View Full Version : problem sys sem.



_Jessy_
02-24-2005, 10:26
Am... struva mi se, 4e problema mi e nere6im, ama vse pak iskam da pitam i vas... vse pak ste dosta i se nadqvam vse nqkoi da izlisli ne6to...

Ta stava vypros za otno6eniqta mi s roditelite... Abe hora, nqma komunikaciq mejdu nas, vse edno govorim na razli4ni ezici. Sega 6te kajete normalno e, teen-4e si, ama tova e otkakto se pomnq, daje predi da stana teen... vinagi e bilo taka.
Az principno ne pla4a, mn malko sa horata, koito mogat da kajat, 4e sa me vijdali da pla4a, ama s na6te kato sym napravo izdivqvam, izpadam v nekvi ludi isterii, nemoga da si oema vyzduh, sedq i gledam v edna to4ka i sylzite mi vse edno sami si kapqt \mai sym za lekar\
Slu4valo se e dori da se biem \ne kazvam da me biqt, a da se biem, 6toto az hi4 ne si popliuvam, kato mi posegne nqkoi i mi pada perdeto, otvry6tam\ A mislq 4e ne e normalno, t.e. sigurna sym, 4e ne e normalno.
Ta kato vi kazah nqkoi ot faktite mi se iska da mi pomognete, da mi kajete ima li drugi kato me, 4iito roditeli gi pobyrkvat. Az pred na6te daje nemoga da se doizkaja, te kato si naviqt ne6to na prysta i nqma myrdane brat4e, nemoje6 da im kaje6 ne6to, a to v pove4eto slu4ai e pylna glupost !!!

KAJETE MI KVO DA PRAVQ !!! PLSS !!!

VANESSA`
02-24-2005, 11:23
Ami opitai se da poglednesh ot tjahnata strana.Predstvai si,che nabludavash samata sebe si is e opitai da otkriesh KUDE greshish!
Zashtoto e mnogo verojatno da gi predizvikvash po njakakuv nachin!
Ne kazvam,che samo ti si vinaovna neshtata da ne vurvjat,i az imam mnogo problemi s roditelite si,no mi pomaga kogato se opitvam da gi razbera ZASGHTO se dujrjat taka s men i posle edin vid slizash na tjahnoto nivo i taka reshavash problema.
A kato cjalo,ako prosto ne ste "ot edna poroda" ogranici kontakta s tjah do minimum,gledai da si vurshish zaduljenijata,da ne gi jadosvash i predizvikvash,ne budi mila,no ne budi i gruba...i bi trjbavlo taka te da potursjat putja kum teb! :idea:

suzanna
02-24-2005, 12:48
sushtata rabota :? golqm problem mi e.otnosheniqta ni sa tolkova otvratitelni che i az seriozno mislq po tozi vupros.v mnogo sluchai skandalite - osobeno tezi s bashta mi me poburkvat i se durji taka che qvno trqbva da napravq nqkoq prostotiq ot roda na bqgstvo naprimer za da se useti che neshto stava i che trqbva da promeni otnoshenieto si kum men.po celi dni mislq samo za tova i znam che nakraq shte izvursha tazi glupost shtoto veche mi se e prevurnalo vuv fix ideq :roll:

stereophonix
02-24-2005, 13:48
i az sam taka s ba6ta mi .. da ti kaja az s nego ne moa se razbra. dobre 4e patuva 4esto ina4e 6tqh da sam nqkoq pobarkana.. az s nego salzi krqsaci .. to prosto ne e normalno! i toi si darji na negovoto .. samo 4akam o6te edna godina 4e da u4a nqkade i da se vazriam ot tuka drugo re6enie ne namiram ;(

_Jessy_
02-24-2005, 22:04
I az sym obmislqla tva s bqgstvoto, ama ne mislq, 4e e re6enie... ni6to nqma da se promeni, samo edin skandal pove4e. Imam 4uvstvoto 4e teq dvamata sa ot druga planeta... Vinagi si preina4avat dumite mi, deistviqta mi. Posledniq pyt mi kazaha, 4e bili ubedeni 4e sym vlizala vky6ti s edni4kata misyl da napravq skandal, PREDSTAVQTE LI SI ?! Pri polojenie, 4e na mene nervi ve4e ne mi ostanaha ot tehnite krqsyci i gledam samo kak da se skataq v staqta si... Mai ne sa nared s glavite !!!

C-I-A-R-A
02-24-2005, 22:16
Ne im obrashtai vnimanie jiveei si jivota i tva e. :wink: Kato spresh da im obrashtash vnimanie shte vidish kvi krotki i mili shte stanat :wink:

foxy_f
02-27-2005, 03:18
Hi4 da ne ti puka! Edinstvenata texnika za ocelqvane e si4ko deto ti go kazvat da vliza prez ednoto uho i da izliza prez drugoto.Haraktera ti ve4e e oformen i moje6 sama da se griji6 za sebe si - ne ti trqbvat tehnite i bez drugo malko neto4ni saveti i fakti.Saglasqvai se s tqh i posle pravi kakvoto si iska6.Nqma smisal ot isterii i takiva podobni. I s moite roditeli nikoga ne sam govorila tolkova mnogo - te vinagi sa bili zaeti.No tva sa6tnost smqtam 4e me e napravilo po-nezavisima i ne mi puka osobeno ve4e sam im sviknala.Ne se pritesnqvai i isteriite 6te otminat ako prestane6 da im obra6ta6 tolkova vnimanie 6toto togava nqma daje i da znae6 za porednata im glupost deto sa q izmislili.

MaD_CaT*
02-27-2005, 06:06
А според мене не трябва да обръщаш гръб на отношенията ви...и "да си живееш така живота"....Според мене единствения начин да оправиш взаимоотношенията с вашите е ...един дълъг и обширен разговор...Извикай ги на"семейна сбирка" :lol: ...всмисъл да сте всички...Кажи им,че искаш да си поговориш с тях за нещо много важно....Обясни им как се чувстваш напоследък,че плачиш....(тва си прецени дали да им го кажеш,но аз бих...),че не получаваш от тях нужното разбиране...Кажи всичко,което те е накарало да пуснеш тая тема(всмисъл ...това,което те притеснява и дразни в "отношенията ви") ...после...изслушай тяхната част от историята...и така...гарантирам ти ,че след това ще си изясниш всичко :wink: Ай,УСПЕх !И да кажеш после какво е станало!!!! :D

_Jessy_
02-27-2005, 13:07
MaD_CaT* tova s razgovora sym go pravila tolkova mnogo pyti, 4e 4ak me zabolqva glavata kato si pomislq. To ot tqh nemoje6 da se izkaje6, te te navirat v mi6a dupka, ne mlykvat i taka te narejdat 4e po-dobre da si stane6 i da si izleze6, moje dori da ne zabelejat, 4e te nqma v staqta! I taka, a i sled teq razgovori nqma nikyv efekt. Ve4e sym se ot4aqla totalno, zatova pusnah i tazi tema, ta da no da imate po-nahod4ivi re6eniq ot moite...

MaD_CaT*
03-01-2005, 10:18
MaD_CaT* tova s razgovora sym go pravila tolkova mnogo pyti, 4e 4ak me zabolqva glavata kato si pomislq. To ot tqh nemoje6 da se izkaje6, te te navirat v mi6a dupka, ne mlykvat i taka te narejdat 4e po-dobre da si stane6 i da si izleze6, moje dori da ne zabelejat, 4e te nqma v staqta! I taka, a i sled teq razgovori nqma nikyv efekt. Ve4e sym se ot4aqla totalno, zatova pusnah i tazi tema, ta da no da imate po-nahod4ivi re6eniq ot moite...
WoW...е тва е наистина ужасноо....нз...кво да те посъветвам...аз ако имах проблем бих говорила с тях,за да го разреша,но шом като си го правила вече...и без резултат...нз ...но трябва да говориш с някой от фамилията...Баба,сестра или брат на майка ти или баща ти.... :wink: например...разкажи им....не знам отношенията ти с бабите ти.... :) но...според мене трябва да говориш с някой близък....който повече познава семейството ти...който ще ти даде по-добър съвет :!:

_Jessy_
03-01-2005, 13:08
mdamm... MaD_CaT* tva e dobra ideq. Az vsy6nost s baba mi i lelq mi \ot stranata na ba6ta mi\ sym v naistina mn dobri otno6eniq. Podhvyrlqla sym im, 4e imam problemi s na6ite, no nikoga ne sym gi molila za pomo6t, ama mai 6te trqbva... Dano da se polu4i ne6to, 6toto 6e fana kyra ina4e... davam ve4e na kyso :? :shock: :?

korn___
03-23-2005, 19:25
as s moite pulno razbiratelstvo imam poneje hodq na rabota i iskarvam pari4ki i ne me pipat za ni6to nikoga :lol: :P :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

naty
03-23-2005, 19:52
mozete da probwate s semen psiholog ama problema e kask 6e gi nawie6

az_slunceto
09-03-2006, 19:55
abe spoko be 4ovek. :mrgreen: 6te se opravi6 ](*,) :mrgreen:

cskamoni4ka
09-03-2006, 20:26
и аз съм така споко :roll:

miloto_girl_4e
09-03-2006, 20:29
Темата е от Чет 24 Фев 2005 , вече проблемът със сигурност е решен :!:
az_slunceto, престани да вдигаш на първа страница стари теми, които вече не са актуални :!: