PDA

View Full Version : Love



C-I-A-R-A
02-24-2005, 23:06
http://www.lovestory.bulace.com/index.htm kakvo mislite sladurcheta za tazi istoria? Vlubvali li ste se v net-a? Imali li ste vrazka?Kolko dalgo e prodaljila? :?: :P

02-24-2005, 23:16
Аз лично се запознах с мойта приятелка чрез IRC преди две години, тя учи в лондон и за лятото когато си дойде миналата година бяхме на море и там се случи всичко. Сега през няколко месеца се виждаме ту аз ходя там, ту тя си идва до като пак си дойде за лятото, а то вече не остава много, но тези неща са истинска рядкост знам го от собствен опит. Адски щастлив съм че я намерих скоро и аз отивъм в UK при нея за постоянно като завърша, а натам вече никой незнае какво ще стане... пожелавам на всички да срещтнат човека за тях, рано или късно той/тя се появява.

Nekasa4a
02-24-2005, 23:18
Mi moje 6to ne az poneje ne sam mn zapalen 4atar demek ne tragvam kato lud da se zapoznavam s horata nemoga da kaja ot li4en opit no s tezi koito sam se zapoznal po 4ata i sme lafili mn vreme ve4e sa mi dobri priqteli tipi4en primer e Ri4i^ i Murderdolly :D i dr de :D :D

XaoC
02-24-2005, 23:24
Аз лично се запознах с мойта приятелка чрез IRC преди две години, тя учи в лондон и за лятото когато си дойде миналата година бяхме на море и там се случи всичко. Сега през няколко месеца се виждаме ту аз ходя там, ту тя си идва до като пак си дойде за лятото, а то вече не остава много, но тези неща са истинска рядкост знам го от собствен опит. Адски щастлив съм че я намерих скоро и аз отивъм в UK при нея за постоянно като завърша, а натам вече никой незнае какво ще стане... пожелавам на всички да срещтнат човека за тях, рано или късно той/тя се появява.
мразя като не съм се логнъл :evil:


Mi moje 6to ne az poneje ne sam mn zapalen 4atar demek ne tragvam kato lud da se zapoznavam s horata nemoga da kaja ot li4en opit no s tezi koito sam se zapoznal po 4ata i sme lafili mn vreme ve4e sa mi dobri priqteli tipi4en primer e Ri4i^ i Murderdolly i dr de

Никой не казва че трябва да се хвърляш на всяка втора замисли се малко :wink: то се усеща

Nekasa4a
02-24-2005, 23:30
Ko mu se ose6ta gleda6 nqkvi imana(nickove) i ko da osetq ot ekrana na monitora nz malko e tr da oseti6 ne6to no se pak e vazmojno ne otri4am :D

C-I-A-R-A
02-24-2005, 23:30
Аз лично се запознах с мойта приятелка чрез IRC преди две години, тя учи в лондон и за лятото когато си дойде миналата година бяхме на море и там се случи всичко. Сега през няколко месеца се виждаме ту аз ходя там, ту тя си идва до като пак си дойде за лятото, а то вече не остава много, но тези неща са истинска рядкост знам го от собствен опит. Адски щастлив съм че я намерих скоро и аз отивъм в UK при нея за постоянно като завърша, а натам вече никой незнае какво ще стане... пожелавам на всички да срещтнат човека за тях, рано или късно той/тя се появява.
Kak se kazva priatelkata ti?? Kade jivee v London i kolko e goliama ?

:oops:

C-I-A-R-A
02-24-2005, 23:32
Ko mu se ose6ta gleda6 nqkvi imana(nickove) i ko da osetq ot ekrana na monitora nz malko e tr da oseti6 ne6to no se pak e vazmojno ne otri4am :D
Ne gledash samo imena i nickove. :wink:

XaoC
02-24-2005, 23:35
Казва се Радостина, а пък аз съм Радослав дори по това разбрах че е някаква съдба, на 18 е аз също, адреса ще ти го дам на ЛС просто това е лична информация и не бих я дал току така

Utopia
02-25-2005, 06:12
Ko mu se ose6ta gleda6 nqkvi imana(nickove) i ko da osetq ot ekrana na monitora nz malko e tr da oseti6 ne6to no se pak e vazmojno ne otri4am :D
koi dokydeto mu stiga pogleda :) na nqkoi do nosa, na drugi do london ;), na treti do dushata:)

Myrcheto
02-25-2005, 09:49
emi po irc ne sym si hvashtala gadje,no sys segashniq mi priqtel(koito btw e golqmata mi i pyrvata mi lubov)stanahme blizki imenno v irc,dosta dobri priqteli,dosta si govorihme ... i razvryzkata ne beshe po irc za shtastie ...

XaoC
02-25-2005, 10:02
Няма невъзможни неща

Utopia
02-25-2005, 10:18
Няма невъзможни неща
no vlubvaneto v chata e vypros na naivnost!

XaoC
02-25-2005, 10:57
Няма невъзможни неща
no vlubvaneto v chata e vypros na naivnost!


За да се влюбиш по какавто и да е било начин трябва да си поне малко наивен, нима ако си се запознал с него/нея в някоя дискотека, или пък да се познавате отдавна да сте си приятели и изведнъж да осъзнаеш че имаш чувства тогава какав ще си ? Замисли се и ще видиш, че е така.

suzanna
02-25-2005, 11:00
emi po irc ne sym si hvashtala gadje,no sys segashniq mi priqtel(koito btw e golqmata mi i pyrvata mi lubov)stanahme blizki imenno v irc,dosta dobri priqteli,dosta si govorihme ... i razvryzkata ne beshe po irc za shtastie ...

i az taka.prevurna se v nai blizkiq mi chovek i promeni totalno men i jivota mi

LiNkiN4eTo
02-25-2005, 12:04
i az prejivqh ne6to takova , be6e mn gotino i 4uvstvata bqha istinski :!: no ve4e e istoriq :(

Sunny_stz
02-25-2005, 13:13
Ooooooo purvata mi golqma lubov be6e ot 4ata!!!!I sega pak s tova mom4e deto sum se zapoznahme ot 4ata i vqrvam 4e ot 4ata moje6 da nameri6 vsi4ko kakvoto iska6,makar 4e tam 4atqt nqk'vi nenormalnici,no prosto use6tam po 4ata 4e tova e toi i naistina kat ose zapoznaem vsi4ko se polu4ava otli4no!!!!

XaoC
02-25-2005, 13:19
Ooooooo purvata mi golqma lubov be6e ot 4ata!!!!I sega pak s tova mom4e deto sum se zapoznahme ot 4ata i vqrvam 4e ot 4ata moje6 da nameri6 vsi4ko kakvoto iska6,makar 4e tam 4atqt nqk'vi nenormalnici,no prosto use6tam po 4ata 4e tova e toi i naistina kat ose zapoznaem vsi4ko se polu4ava otli4no!!!!


Mного относително е това дали можеш или неможеш да намериш нещо в IRC зависи от хората.

Momchence
02-25-2005, 15:33
Кой твърди че запознанство по интернет и след това истинска любов не може да има?? Кой Кой да мо счупа химикалката!! :P

Ri4i^
02-25-2005, 21:14
Еми кфо да ви кажа по темата...освен, че с приятеля ми се запознахме в чата, лафихме там няколко месеца редовно, без дори и на снимка да сме се виждали, след това се видяхме и излизахме около месец....ииии сега сме заедно вече 3 месеца. А пък за Nekasa4a....адски много си го обичкам...познаваме се единствено от net-a, но за мен той е второто момче, на което най-много държа след приятеля ми.
Вадете си изводи :!:

BABY_SEXY_GIRL
02-25-2005, 22:03
Toi e mnoo hubav, ama tq ne mnogo...Ne mi se e slu4valo da se vlubvam 4rez neta, puk i ne 4atq :lol: Trudno mi se vqrva da ima lubov 4rez neta, no nqma zna4enie...

XaoC
02-25-2005, 22:22
Toi e mnoo hubav, ama tq ne mnogo...Ne mi se e slu4valo da se vlubvam 4rez neta, puk i ne 4atq :lol: Trudno mi se vqrva da ima lubov 4rez neta, no nqma zna4enie...

Може рискувам да се повторя .... зависи от много неща, от това какъв си ти и какъв е човека срещу теб. Аз също познавам женени двойки които са се запознали именно чрез интернет и са щастливи заедно. Просто това е начин да намериш човек със сходни интереси, един от многото такива.

aBeP4eTo
02-26-2005, 10:33
Toi e mnoo hubav, ama tq ne mnogo...Ne mi se e slu4valo da se vlubvam 4rez neta, puk i ne 4atq :lol: Trudno mi se vqrva da ima lubov 4rez neta, no nqma zna4enie...

И аз съм на това мнение ! Нет любов не съществува това е само една мания !

DiEsEl_GiRl4eTo
02-26-2005, 11:48
az pyk she kaja love sux! ne vqrvam v liubovta boli tq po neta ili najivo

XaoC
02-26-2005, 11:56
Аз ще добавя само две неща:

За тези които не вярват в любовта - значи не сте го изпитвали

За тези които казват че чрез интернет неможеш да намериш човека - ако си го намерил/намерила не мисля че ще ти пука как си се запознал/запознала с този човек.

aBeP4eTo
02-26-2005, 15:46
Аз ще добавя само две неща:

За тези които не вярват в любовта - значи не сте го изпитвали

За тези които казват че чрез интернет неможеш да намериш човека - ако си го намерил/намерила не мисля че ще ти пука как си се запознал/запознала с този човек.

Добре де човек трябва ли да коментираш всяко мнение което не съвпада на твоето ! Е не вярвам в нет любовта пробвала съм нещо такова не се получава живееш в някаква излюзия и чата се превръща в една мания от която не можеш да излезеш ! Верно, че има и 2ки които са започнали връзките чрез интернет ама те са 1 на 1000 :!: Помисли реално да си влюбен в някой които не виждаш, не чувстваш или сякаш като ти даде {P} да усетиш истинска страстна целувка ! Фантазии...

Sunny_stz
02-26-2005, 20:13
Oooo ami na nqkoi ot vas moje da ne vi se e slu4valo da stane ne6to s nqkoi ot internet ,kato ste se zapoznali,no na nqkoi im se e slu4valo!Zatova edni mislqt 4e po net e nevuzmojno,za6toto ne im se e slu4valo ,a pri drugi e i taka!!!!!

Myrcheto
02-26-2005, 20:30
ami pri vsichki sluchai mislq che moje da se zapochne po neta no pri vsichki sluchai da se stigne do lubov,vlubvane,vryzka i t.n. trqbva da ima i fizicheski kontakt(v pylniq smisyl na dumata)

BABY_SEXY_GIRL
02-26-2005, 22:21
Аз ще добавя само две неща:

За тези които не вярват в любовта - значи не сте го изпитвали

За тези които казват че чрез интернет неможеш да намериш човека - ако си го намерил/намерила не мисля че ще ти пука как си се запознал/запознала с този човек.

Добре де човек трябва ли да коментираш всяко мнение което не съвпада на твоето ! Е не вярвам в нет любовта пробвала съм нещо такова не се получава живееш в някаква излюзия и чата се превръща в една мания от която не можеш да излезеш ! Верно, че има и 2ки които са започнали връзките чрез интернет ама те са 1 на 1000 :!: Помисли реално да си влюбен в някой които не виждаш, не чувстваш или сякаш като ти даде {P} да усетиш истинска страстна целувка ! Фантазии...

Napulno si prava, podkrepqm :!: :P

Dageto
02-27-2005, 00:58
i az prejivqh ne6to takova , be6e mn gotino i 4uvstvata bqha istinski :!: no ve4e e istoriq :( I pri men taka 2 godini chat i sea nishto!!! :cry:

martin_stz
02-27-2005, 05:12
Ami da vi kaja.. ne vqrvah. imah edna vrazka ot 4ata(mIRC)... koqto ne zavarshi blagopoluchno.. i reshih da se otkaja ot tova gubene na vreme.. i po4nah da chatq v ICQ :wink: i takmo kogato misleh da spiram i ICQ i <<<!!!HOP!!!>>> izvednaj se poqvi sqkash momicheto koeto chakah. Zvuchi banalno i sigurno powe4eto ot vas si mislqt che nqma da prosashtestvuva dalgo no vajnoto e che az vqrvam v neinata lubov i dokato e taka nishto ne moje da ni razdeli. OBICHAM TE {P}

Allicia
02-27-2005, 15:40
Ние с приятеля ми също се запознахме чрез IRC-то и вече повече от 2 години сме заедно:)