PDA

View Full Version : Умирам от скукаааааааааааааа



^efas^^
02-26-2005, 12:34
Тая година е най-скучната в живота ми :cry: напрао зимам да полудявам по цял ден севдя вкъщи и праскам Brood или CS и се побърквам. Няма сняг немога да карам борд мокро е немога да карам ск8 а ве въобще супер шибано ве и тая зима беше най-педерастката също цяла зима ама ЦЯЛАТА е валял сняг точно 4 пъти и се задържаше за 2 дена най-много баси шибнята. Дайте няква идея кво да прая че вече обмислям алтернативата да седна и да си науча уроците

Myrcheto
02-26-2005, 13:07
hahahahha pazi se!hapqt! :Pppp
em pochni filmov maraton ili hvani nqkoq qka knijka...pravi neshto polezno nz i az

^efas^^
02-26-2005, 13:18
hahahahha pazi se!hapqt! :Pppp
em pochni filmov maraton ili hvani nqkoq qka knijka...pravi neshto polezno nz i az
Сигурно вече няма филм дето да не съм гледал толко маратони съм напраил че нищо не е останало

XaoC
02-26-2005, 13:30
Намери нещо ново с което да се занимаваш, опитай, има толкова много забавления, ако пък не ти е до тях хвани се с нещо сериозно аз например започнах да разучавам различни програми за Уеб Дизайн. Какво си се отчаял.

Nekasa4a
02-26-2005, 14:16
Mi u4i pak kat nemoi da si nameri6 ko da prai6 :twisted:

02-26-2005, 14:23
Ми аз си умирам от веселба :wink:

Bloody_Tear
02-26-2005, 14:26
Да бе и мене ми писна вече!!!Немога да изляза без да стана на мокра кокошка...егати ..Друго решение освен PC или приятели невиждам..пробвай да си намериш някое зарибяващо занимание...и аз незнам..само недей да се поддаваш на изкушението и да почнеш да учиш!Вземи някакво списание,подреди си стаята..или направо си я обнови ако ще и само с плакати,поговори с някой по телефона..ма да знаеш че е поскъпнал.. :lol: прочети някоя дъълга и дебела интересна книга... :shock:

MaD_CaT*
02-26-2005, 14:27
Гледай Cartoon Network :lol: ...излизаай с френдове...нз кво друго....ама и аз в момента тъпея...и за тва гледам да излизам по-често навън :wink:

Dageto
02-26-2005, 14:31
Gadje nqmash li si?Ako si nqmash hvani si ako si imash izlizai s neq nasam natam nqma da ti pisne :oops:

^efas^^
02-26-2005, 14:33
Гледай Cartoon Network :lol: ...излизаай с френдове...нз кво друго....ама и аз в момента тъпея...и за тва гледам да излизам по-често навън :wink:
Хахаха знам на ИЗУСТ всичките филмчета от CartoonNetwork гледам го от както имаме кабелна.
П.П.
На колко години си???

Momchence
02-26-2005, 14:37
Зимата е умрелица .... направи си снежен човек и да не ти пука дали щи се смеят :lol:

^efas^^
02-26-2005, 14:40
Зимата е умрелица .... направи си снежен човек и да не ти пука дали щи се смеят :lol:
От кога искам да си напрая ама няма сняг мамка му това е първата зима без сняг която съм виждал само няколко пъти валя през останалото време дъжд немога да повярвам че цяла зима не е валял сняг просто не го проумявам

MaD_CaT*
02-26-2005, 14:43
Зимата е умрелица .... направи си снежен човек и да не ти пука дали щи се смеят :lol:
хахах...там е работата,че на Milky Way ...май няма сняг :lol: 8)
П.П. на 15 съм ^efas^^ ...ама кво значение има?! Е,да сега вече гледам по-малко Cartoon-a ,ама...няма време :(

^efas^^
02-26-2005, 14:45
Просто питам от любопитство :lol:

fuuuuuuuuuck
02-26-2005, 14:56
Znachi ne sam edinstvenata,koqto ymira ot skuka.
xora,trqbva da izmislim kak da si raznoobrazqvame ejednevieto be!
na men problema mi e 4e rqdko sam sama v kushti inache moga da si pravq veseloto.no v povecheto sluchai e ebahti speka......

Sulfur
02-26-2005, 14:57
@Ефас?
Човек ти цел в живота имаш ли? Тея игрички са само губене на време. Земи се стегни и направи нещо полезно, за да оставиш диря след себе си, а не яма.

pinK_Baby
02-26-2005, 15:28
6matkai se bezcelno s priqteli...ot tova po-hubavo nqma :lol: :lol: :lol:

Dharma
02-26-2005, 15:54
mi do predi okolo 1-2 sedmici sus sigurnost ima6e super mn. snqg na borovec...mnogo hora karaha ski i naistina be6e mnogo gotino :)

^efas^^
02-26-2005, 16:01
@Ефас?
Човек ти цел в живота имаш ли? Тея игрички са само губене на време. Земи се стегни и направи нещо полезно, за да оставиш диря след себе си, а не яма.
Ако имах нещо по-интересно от играенето на игрички бих го направил :lol:

so mazy!
02-26-2005, 16:06
ne moga da povqrvam!! men puk vremeto za nishto ne mi stiga! ima tolkova filmi i knigi imachove i tv predavaniq, koito iskam da gledam, a na vsichkoto otgore sum sus okolo 100 km izostanala v ucheneto! a de na govorim, che postoqnno me izbiva na nqkuv nepreodolim murzel, ta neznam kak da se stegna.. da ti imam problema!

XaoC
02-26-2005, 16:12
ne moga da povqrvam!! men puk vremeto za nishto ne mi stiga! ima tolkova filmi i knigi imachove i tv predavaniq, koito iskam da gledam, a na vsichkoto otgore sum sus okolo 100 km izostanala v ucheneto! a de na govorim, che postoqnno me izbiva na nqkuv nepreodolim murzel, ta neznam kak da se stegna.. da ti imam problema!

И аз съм така толкова неща открих напоследък, че дори за учене не ми остава време :?

LetiCherry
02-26-2005, 16:26
Ami az obiknoveno hodq na kino, izlizam natam nasam i izbqgvam da sedq v ku6ti,za6toto mi stava sku4no! Hvani nqkoi priqtel/priqtelka otidi na bowling, zimni kunki, puk za6to ne pro4ete6 i nqkoq kniga?! :wink: Ob6to vzeto vnesi nqkakvo raznoobrazie v jivota si!

black angel
02-26-2005, 16:52
/offtopic
@MaD_CaT* на 15 години толкова симпатична :) не може да бъде нещо ни заблуждаваш :D случайно да си от София а да ти се разхожда насам натам изглеждаш симпатяга голяма и бих излезнал с момиче като теб с удоволствие :)
/offtopic

black angel

DeaTHroW-ReC_F
02-26-2005, 16:56
оди бачкай нейде;;;;) (мда добра идея нали...)
не фе...фани се прочети некое фентъзи...мн готени книжки има...
а за скейта е гадну верно..а се пак ся на планините вали сняг..карай утре сноуборд..възползвай се:)

MissWorld
02-26-2005, 17:05
ne moga da povqrvam!! men puk vremeto za nishto ne mi stiga! ima tolkova filmi i knigi imachove i tv predavaniq, koito iskam da gledam, a na vsichkoto otgore sum sus okolo 100 km izostanala v ucheneto! a de na govorim, che postoqnno me izbiva na nqkuv nepreodolim murzel, ta neznam kak da se stegna.. da ti imam problema!

И аз съм така толкова неща открих напоследък, че дори за учене не ми остава време :?

i az sam taka,nqmam vreme da spq daje,6toto prez no6tta u4a a prez denq vse sam nqkade...ne moga da razbera kak moje da imate svobodno vreme i da ne znaete kakvo da pravite,izlizai s priqteli,hodi na disco,kanki na led,kino,moje6 da 4ete6,da se rovi6 iz neta,za6to ne i da si u4i6(ponqkoga u4im interesni ne6ta),moje6 da hodi6 na fitnes ili da se zapi6e6 na nqkakvi trenirovki,da 4lenuva6 v nqkakvi klubove i t.n. a za6to ne i da spi6 :) ima tolkova mn ne6ta za pravene,samo da ima6 vreme :) :) :)

techCandy
02-26-2005, 17:55
ми след като няма сняг се възползвай от дъжда
не обичаш ли да скачаш в локвите, на мене тва ми е хоби, само че тука пък няма локви http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/depresse.gif, бе изобщо...възполвай се от времето което имаш, например земи се образовай в някоя област която те кефи....не да учиш, ама просто да праиш нещо полезно...

^I don't give a fuck^
02-26-2005, 20:50
как да ти дам съветче като аз едвам живея от скуката....трагично скучно ми е...няма какво да права само кисна на компа,играя цс и ям.просто се разпрах от ядене... :?

united_colors
02-26-2005, 21:19
Ne e viarno 4e e niamalo sniag!
Hodi da vidi6 po 7-te rilski ezera kvo stava!
Vseki petuk, subota i nedelia e pulno s hora :!:

Nekasa4a
02-26-2005, 21:26
Da kaja i az ve4e nz ko da praq mn sku4no stana :(

MaD_CaT*
02-27-2005, 06:25
ми след като няма сняг се възползвай от дъжда
не обичаш ли да скачаш в локвите, на мене тва ми е хоби, само че тука пък няма локви http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/depresse.gif, бе изобщо...възполвай се от времето което имаш, например земи се образовай в някоя област която те кефи....не да учиш, ама просто да праиш нещо полезно...
хахахах..."скачай в локвите" това ме изкефи максимално :!: http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rotlaugh.gif ше взема да го пробвам http://smilies.sofrayt.com/%5E/9/biggthum.gif
Оффф....май станахме много..."ускучалите" http://smilies.sofrayt.com/%5E/t/smileyangry.gif ...айде да си напраим нещо като Клуб на ...хаха ..бае как се казват хората,на които им е скучно http://smilies.sofrayt.com/%5E/4/eekdrool.gif...еми да е Клуб на "ускучалите" хахах...и там да се събираме и да разбием заедно СКУКАТААА :!: http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/rofl.gif
П.П. рано съм станала, не ми обръщайте много внимание http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/haha.gif

^efas^^
02-27-2005, 06:49
Ne e viarno 4e e niamalo sniag!
Hodi da vidi6 po 7-te rilski ezera kvo stava!
Vseki petuk, subota i nedelia e pulno s hora :!:
Казвам ти за моя град(Хасково) ти мислиш ли че не бих отишъл на Витоша или някъде другаде да карам борд по цял ден с удоволствие бих го направил ама трябва да ходя на шибаното даскало

`cannibal`girl
02-27-2005, 17:53
hym mi to i na mene mi e nekfo
super skuchno... dneska daje si
pochistih staqta :? :roll: :?

Myrcheto
02-27-2005, 18:09
hahaha dobre che tolkoz skuchno ne mi e stanalo... :P
makar che shte napravq dobro na chovechestvoto

united_colors
02-27-2005, 21:39
Ne e viarno 4e e niamalo sniag!
Hodi da vidi6 po 7-te rilski ezera kvo stava!
Vseki petuk, subota i nedelia e pulno s hora :!:
Казвам ти за моя град(Хасково) ти мислиш ли че не бих отишъл на Витоша или някъде другаде да карам борд по цял ден с удоволствие бих го направил ама трябва да ходя на шибаното даскало
Az si misleh 4e si ot Sofia sorry! Ama vse pak ako tolko ti se kara bord, ima o6te malko vreme otidi za 1 den niakude i se nakefi!