PDA

View Full Version : относно..тва че се не намирам подходящ аватар...



DeaTHroW-ReC_F
02-26-2005, 17:30
в смисъл..насякъде търсих...абсолютно...толко много намерих..и супер малки честно..и форума не ми приема промените в профила..басии що така фе... не стааа деа...друите имат некви гигантски аватари моите миниатюрни и не стааа..а кажете ко е тва :Р...
едвам 34х31 пиксела..на друите неквиии по 150 на незнам си колко..

G[h]ost
02-26-2005, 17:54
Може проблема да не е в разбера, а в МБ .. КБ .. :roll: ако е с разширение .бмп или .гиф е повечко :roll:

AvLee
02-26-2005, 18:21
Всмисъл ти пише,че аватара трябва да е по-малък или въобще не ти приема промените.Щото преди няколко дни на мен така ми ставаше...колкото и да пробвах не ми поменяше.Не знам защо така :roll:

DeaTHroW-ReC_F
02-26-2005, 18:54
Всмисъл ти пише,че аватара трябва да е по-малък или въобще не ти приема промените.Щото преди няколко дни на мен така ми ставаше...колкото и да пробвах не ми поменяше.Не знам защо така :roll:
ми не то даже нищо не ми пише..не гу приема..
само блялото поле там си личи... ама явно толко бавно зарежда че немое изтрае да се появи текста...ама то когат е едно такоа бяло не се получаваше..май тряаше е по малък нз :roll:

AvLee
02-26-2005, 19:00
Всмисъл ти пише,че аватара трябва да е по-малък или въобще не ти приема промените.Щото преди няколко дни на мен така ми ставаше...колкото и да пробвах не ми поменяше.Не знам защо така :roll:
ми не то даже нищо не ми пише..не гу приема..
само блялото поле там си личи... ама явно толко бавно зарежда че немое изтрае да се появи текста...ама то когат е едно такоа бяло не се получаваше..май тряаше е по малък нз :roll:
Emi zna4i su6toto!Sled nqkoi den moje da se opravi.Probvai s podpisa da vidi6 dali naistina ne e ot avtara,to na men absolutno ni6to ne prima6e.

DeaTHroW-ReC_F
02-27-2005, 09:05
mda..i podpisa ne stava:\\ ma she vida posle dano se opravilo