PDA

View Full Version : LP se razpadat??? Uaaaaaaaaaaaaaa!!!!!



LP_MEGAFAN
02-26-2005, 17:36
Doskoro bqh v USA i bqh na koncert na liubimata mi grupa - Linkin Park. Koncerta beshe neobiknoveno dulug i nakraq Chestar kaza che she se razpadat. Mnogo gadno mi stana, horata okolo men pochnaha da plachat. LP kazaha che oficialno she obqvqt za razpadaneto si sled 1 mesec!!! Uaaaaa :( :( :( :( . Dano da ne stane, dano da ne stane :(!

Dreadlokz
02-26-2005, 17:37
Da i az dochuh neshto takova. Dano da ne e vqrno de. Lp sa strahotna grupa.

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 17:56
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :!: SHOCK :!: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nightfall
02-26-2005, 18:05
Neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! Kaji 4e ne e vqrno!

vvee
02-26-2005, 18:08
tolkova mnogo iskah da otida na tehen koncert[b]

02-26-2005, 18:10
Здрасти. Шит ами да ви е гадно бе! Първо Корн ся ЛП! Светът става по-добро място! Дано и Ебанесенс да ги последват!

Murderdoll
02-26-2005, 18:17
http://free.techno-link.com/samsara/AL/Diamond/funny.gif
KORN не се разпадат скъши.шит.:))
а за ЛП...съжалявам...мойте съболезнования
на феновете на тази комерсиална рап групаhttp://xektop.data.bg/Razni-neshta/-NEW-/icon_shithappens.gif

stereophonix
02-26-2005, 18:33
tc tc .. mn kofti!! :(

02-26-2005, 18:42
:cry: :cry: :cry: NEEEEEEEEE!!!!!!! Ama te sa nai dobrata banda koqto nqkoga sum 4uvalaaaaaa!!! :|
:idea: Miii.....ako se suberem nie fenovete,i vseki ot foruma potursi i dr tqhni fenove,i in izpratim e-mail,podpisan ot hilqdi hora-tqhni verni fenove ot BG...Znam 4e moje i da zvu4i leko tupooo i naivnoooo,no ne moga da stoq bezu4astna kogato lubimata mi grupa se razpadaaaa! :( Prosto ne moga.Ako ste suglasni s men,i leko naludni4avata mi ideq s e-mail-a haide da go napravim.Znam 4e zvu4i naludnicevo,i te edvali 6e ni poslu6at,no e po-dobre ot kolkoto da ne pravim ni6o.I lubimata na vsi4ki ni banda da se razpadne,i me4tite vi da otidete na tqhen koncert da umrat,i neturpenieto s koeto 4akame vseki nov tqhen album...I radosta s koqto gledame svoite idoli.Nadqvam se vuv foruma da ima tqhni verni fenove...

monka
02-26-2005, 18:49
:shock: molq?! :shock: stiga,be hora ne moje da bada... :( obojavam linkin park! ne moje taka da se razdelqt. ama tova e ujasno!!! :cry:

Resident_Evil_f
02-26-2005, 18:51
:cry: :cry: :cry: LP really are the best!!! Neka in pratim e-meil.Pone da opitame... :cry: :cry: :cry: PLSSSS,vsi4ki fenove na LP!!!

02-26-2005, 18:53
DA! NEKA GO NAPRAVIM. TE SA MI NAI-LIUBIMATA GRUPA! OBOJAVAM GI. ISKAM DA GI VIDQ NA JIVO. NEKA IM PRATIM EDIN E-MAIL!

02-26-2005, 18:55
:cry: :cry: :cry: NEEEEEEEEE!!!!!!! Ama te sa nai dobrata banda koqto nqkoga sum 4uvalaaaaaa!!! :|
:idea: Miii.....ako se suberem nie fenovete,i vseki ot foruma potursi i dr tqhni fenove,i in izpratim e-mail,podpisan ot hilqdi hora-tqhni verni fenove ot BG...Znam 4e moje i da zvu4i leko tupooo i naivnoooo,no ne moga da stoq bezu4astna kogato lubimata mi grupa se razpadaaaa! :( Prosto ne moga.Ako ste suglasni s men,i leko naludni4avata mi ideq s e-mail-a haide da go napravim.Znam 4e zvu4i naludnicevo,i te edvali 6e ni poslu6at,no e po-dobre ot kolkoto da ne pravim ni6o.I lubimata na vsi4ki ni banda da se razpadne,i me4tite vi da otidete na tqhen koncert da umrat,i neturpenieto s koeto 4akame vseki nov tqhen album...I radosta s koqto gledame svoite idoli.Nadqvam se vuv foruma da ima tqhni verni fenove...

хАХАХАХА! ИДОЛИ! ИДОЛИТЕ промиват мозъците. Злеее!!! Тъпи 9 годишни лайна! Нека ви е гадно!
Please don't idolize, cuz these people are trained to fucking hypnotize!
---------THROWDOWN-FALSE IDOLS------------

Resident_Evil_f
02-26-2005, 19:06
Poslanieto mi za e-mail-a be6e otpraveno kum FENOVETE NA LP!Ti kato ne si in fen,si mul4i! :evil:
Znam,4e edvali edin e-mail 6e promeni tqhnoto re6enie,no mojem da opitame.Mojem da se svurjem i s tqhnite fen klubove po sveta!LP are the best!I tova nikoga nqma da se promeni!Neka nie-fenovete se obedenim,kakto nikoga do sega,i napravim vsi4ko vuzmojno na6ata lubima grupa da ima i sledvasht album.Neka e-mail-a da e podpisan ne samo ot fen-ovete v tozi forum,a ot vsi4ki fen-ove koito poznavate,i ne poznavate!Mojem da se svurjem s dr fen-ove i v IRC.Neka se obedenim,za pruv i posleden put!!!Mojem i da ospeem...Struva si da opitame,zaradi na6ite lubimci,na6ite idoli,musicata koqto slu6ame vseki den-LINKIN PARK!

LP_MEGAFAN
02-26-2005, 19:13
Ami na koncerta te kazaha, che veche ne im se zanimava s muzika. Izjivqli sa svoqta slava i veche ne iskat da budat grupa. Turnetata i koncertite gi bili iztoshtili. Iskat da se zanimavat s drugi deinosti. Shte pravqt proshtalno turne kazaha. Po celiq svqt. :( Za sujalenie tova e fakt. LP poveche nqma da budat grupa.

amy lee
02-26-2005, 19:17
NE MRAZQ GI TIQ KOPELETA NE6TASTNI NEEE :cry: :cry: :cry:
za6to to4no te be deba za6to :cry: ne e vqrno, NE ISKAM DA GO POVQRVAM NEEE :cry: :cry: :cry: sigurno chester pak si e napravil nqkoi buzik, dano e taka, DANO! ne e 4estno kak taka 6te ni pri4inqt tova :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 19:31
koito sega gleda MMtv , da se 4uvstva pozdraven s pesenta koqto davat (LP - In the end) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

amy lee
02-26-2005, 19:35
koito sega gleda MMtv , da se 4uvstva pozdraven s pesenta koqto davat (LP - In the end) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: mersi, linki i az tebe te pozdravqvam s neq :)
:cry: :cry: :cry:

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 19:41
emi to MAI nqma da imat pove4e pesni pone da se izkefim na starite :roll: :( :roll: :?

amy lee
02-26-2005, 20:02
dokolkoto znam 6te pravqt nov album...
male iskam da otida i da prebiq chester :cry: :evil:

lp_rox
02-26-2005, 20:03
Леле.... и аз чух така - ЛИНКИН ПАРК СЕ РАЗПАДАТ!!! Не ... не ... не мога да го повярвамм :( Защо като толкова хубави песни създадоха, изкарваха лошите чувства от мен, когато съм бил тъжен... но сега няма да ги има повече.... Сигурни ли сте че е истина ?! Трябва да пратим първо мейл, за да питаме за по-голяма достоверност, но май няма много надежда в това :( Бях чул че имало скандал заради Jay Z , който аз също не удобрявах много, но явно :(

FeitiCeiRa
02-26-2005, 20:11
Стига бе..и те ли!?Кфо става с тия хора..блинк 182 се разпадат..Хед напуска КоРн..Сега и ЛП!Гадно.Не бях някфа луда фенка,но имаха песнички,които ме радваха,въпреки че са по-комерсиална група.Еми нищо не може да се направи..
Respect за работата,която са направили досега.

miloto_girl_4e
02-26-2005, 20:16
au dano razmislqt .. vse pak LP sa mnogo dobra grupa(spored mene )
i prosto .. trqbva da si ostanat zaedno,za da ni radvat s dobrite si par4eta :wink:

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 20:37
to ne ostanaha grupi maaa mu :!:

Jamalska
02-26-2005, 20:43
а за ЛП...съжалявам...мойте съболезнования
на феновете на тази комерсиална рап групаhttp://xektop.data.bg/Razni-neshta/-NEW-/icon_shithappens.gif
ei4 ne nameswai rapa tiq nqat ni6o ob6to.. :P
Lele tiq kfa agitka si imat...e 4estito na pobeditelite...Wie moje da ne iskate da se razdelqt ama was nikoi ne wi pita...moje we4e da nqat idei da pesni...;)

LiNkiN4eTo
02-26-2005, 20:54
samo 1 ne6to mi e super interesno :!: kakvo zna4enie podqvolite ima stila na LP 6tom nqkoi gi haresva , dali e rap , metal ... kvo zna4enie ima kat taka ni kefqt :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

eNigMaTic^
02-26-2005, 20:57
Ооооооо почти сигурно е, че се разпадат, но и 100%Цялата работа стана с тая маймуна Джей Зи :x Той ги скара.Сега почиват, защото на Честър му има нещо.Понеже много викал, го боляла много главата :? И ако пратим ко ще 54875895476897598 мейла ни що няма да се промени, щом са решили така.А забравих нещо.Понеже Чаз е много зле май си търся вокал, но това са само слухове :!: :!: :!: :!: Имат поне още 100 песни, ще има нов албум през 2006 :roll: Е вярно групата е дала много на всички ни, подкрепяла ни е, помагала ни е в трудни моменти.Всеки си има своята песен, в някои моменти само ЛП са ни разбирали.И това няма да се промени.Знам, че те могат да ни дадат още и още, но решението си я тяхно.Независимо, че песните много ще остареят на истиснките фенове винаги ще им помагат :!: Мога да изпиша още много за Линкин и по-голямата част от вас знаят това :!: Просто имайте вяра :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

amy lee
02-26-2005, 20:58
samo 1 ne6to mi e super interesno :!: kakvo zna4enie podqvolite ima stila na LP 6tom nqkoi gi haresva , dali e rap , metal ... kvo zna4enie ima kat taka ni kefqt :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: napulno sum suglasna!
ps: kazva6 4e ne sa ostanali grupi-to sa ostanali ama skoro i tqh sigurno nqma da gi ima kakto sa trugnali. i kvo 6te slu6ame togava? otsega kazvam 4e kategori4no otkazvam da slu6am azis i justin timberlake :evil:

Sunny_stz
02-26-2005, 21:04
Oooooo tva e mnogo gadno naistina!!!!!!!!!Te sa nai-qkata grupa :evil:
Sega 6te si gi pusna i 6te im se kefq dokrai!!!!

martin_stz
02-26-2005, 21:18
Ako shte se razpadat shte se razpadnat, no pesnite im vinagi shte se slushat

black_heart
02-26-2005, 21:25
stiga weee,to4no mi stanaha liubimciiiii...ne iskam,mnogo si gi obi4am,ne iskam da se razpadat,ne ne ne ne ne ne neeeeeeeeeeeee,uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eNigMaTic^
02-26-2005, 21:31
http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/offtopic.gif
Ае ти как можа да си мацнеш такъв огромен аватар :!: :evil: :x :evil: :evil: :evil: :x :!: :evil: :x :!: :evil: :!: :evil: :x :!: :x :evil: :evil: :evil: :x :evil: Няма ли да се научите.Добре че не съм админ :x :evil: :!:
Сорка на всички ЛП фенове http://67.18.37.15/269/21/emo/pease.gif

toTaLy_Me_F
02-26-2005, 21:44
да ви имам проблемите :!:
и все пак на всички фенове-съжалявам :!:

monka
02-26-2005, 21:48
boje gospodi,dano samo da ne stane kakto kaza tasty girl. da ne vzeme da se mahne samo Chester i da si namerqt nov vokal :evil: ako toi si tragne grupata nqma da e sa6tata! koito i da e ot LP,ako si zamine ni6to nqma da e sa6toto! i kakto kazaha linkin4eto i amy_lee,kakvo zna4enie ima kakav stil sa linkin park?! ne mi puka kakav stil sa pri polojenie,4e imat jestoki pesni,koito dokato slu6am se 4uvstvam prekrasno!

Maverick
02-26-2005, 21:50
abe ei 6e vi nabiq po 2 6amara na vsi4ki! Kvo tuka me pritesnqvate. LP nqma da se razpadat. Pretarsih celiq linkinpark.com i mtv.com i ni6to ne namerih. Toq pi4 qko laje. Kade si bil v US na koncert na LP be?? Poslednite im samostoqtelni koncerti (bez Jay Z) bqha predi 4 meseca. I 4ak sega go kazva6 nali. Ae begai be. +tova sega zapisvat nov album (linkinpark.com) Taka 4e vsi4ki da se svestqt i da se radvat na muzikata im :arrow:

LP_MEGAFAN
02-26-2005, 21:56
ХАХАХАХААХААХАХАХАХАХАХАХ А!!!!!!!
НЯМАТЕ СИ НИ НАЙ-МАЛКА ПРЕДСТАВА КОЛКО МИ БЕШЕ ЯКО ДА ВИ ЧЕТА ПОСТОВЕТЕ!!! СУПЕР СМЕШНИ СТЕ. ЗНАЧИ ВЯРВАТЕ НА ТОВА КОЕТО ЧЕТЕТЕ В ТОЯ фОРУМ! ЗЛЕТА! ХАХАХАХ! АМА КАК ВИ ИЗЛЪГАХ САМО! И ВИЕ МИ ПОВЯРВАХТЕ! МНОГО СТЕ ЗЛЕ! УЖ ГОЛЕМИТЕ фЕНОВЕ, А САМО 1 ОТ ВАС СЕ Е СЕТИЛ ДА ПРОВЕРИ САЙТА ИМ!!!! СУПЕР СМЕШНИ СТЕ! БЛАГОДАРЯ ВИ ПОНЕ ЧЕ МЕ РАЗСМЯХТЕ!

Maverick
02-26-2005, 21:59
xaaxax znaeh si :P
videhte li be hora
tc tc tc

pak tasty girl cqla istoriq izmisli
Ооооооо почти сигурно е, че се разпадат, но и 100%Цялата работа стана с тая маймуна Джей Зи Той ги скара.Сега почиват, защото на Честър му има нещо.Понеже много викал, го боляла много главата

abe momi4e ti si samo za v-k 6ok

02-26-2005, 22:03
Maverick, тебе те уважавам, нищо че си фен на ЛП,ама поне си истински фен, не като другите смешници. Ай лека ви нощ! И да знаете утре ако има тема "ЕВЪНЕСЕНС СЕ РАЗПАДАТ" помислете добре преди да пишете мнения.

amy lee
02-26-2005, 22:04
abe ei, 6to me depresirate taka fe :lol: :lol: :lol: aaaaaa, ne tFa be6e naprao...awe dumi nqmam :lol: xaxaxa i se vurzahme :lol: :lol: :lol: lelei 6te te ubiq :lol: :lol: :lol:
maverick, ti si genii fe, az nqma6e da se setq da potursq v oficialniq(az ne se setih ako trqbva da sme to4ni).xaxaxa, razre6avam ti da mi nabie6 10 6amara za nakazanie :lol: :lol: :lol: xaxaxa

eNigMaTic^
02-26-2005, 22:23
xaaxax znaeh si :P
videhte li be hora
tc tc tc

pak tasty girl cqla istoriq izmisli
Ооооооо почти сигурно е, че се разпадат, но и 100%Цялата работа стана с тая маймуна Джей Зи Той ги скара.Сега почиват, защото на Честър му има нещо.Понеже много викал, го боляла много главата

abe momi4e ti si samo za v-k 6ok
Ма тва го пише във linkinpark-ru.Питай Нелито :roll:

amy lee
02-26-2005, 22:33
xaaxax znaeh si :P
videhte li be hora
tc tc tc

pak tasty girl cqla istoriq izmisli
Ооооооо почти сигурно е, че се разпадат, но и 100%Цялата работа стана с тая маймуна Джей Зи Той ги скара.Сега почиват, защото на Честър му има нещо.Понеже много викал, го боляла много главата

abe momi4e ti si samo za v-k 6ok
Ма тва го пише във linkinpark-ru.Питай Нелито :roll: koi kude kakvo. takuv sait ima li :shock:
be nz dali jay e vinoven ma znam 4e qko ni premetnaha :lol:

^efas^^
02-27-2005, 08:41
Дано по-скоро да се разпаднат.

Resident_Evil_f
02-27-2005, 09:06
:lol: :lol: :lol: :lol: HAHAHAHAHAH
6e me vkarate v groba s vashite 6egi.V4era cqla ve4er sum si mislila 4e ne moje da e istina :lol: :lol: :lol: E radvam se 4e ne e

LiNkiN4eTo
02-27-2005, 09:45
xAXaxAXAXxaxaaXA WaaZaaP :!: :D

Momchence
02-27-2005, 13:19
abe ei 6e vi nabiq po 2 6amara na vsi4ki! Kvo tuka me pritesnqvate. LP nqma da se razpadat. Pretarsih celiq linkinpark.com i mtv.com i ni6to ne namerih. Toq pi4 qko laje. Kade si bil v US na koncert na LP be?? Poslednite im samostoqtelni koncerti (bez Jay Z) bqha predi 4 meseca. I 4ak sega go kazva6 nali. Ae begai be. +tova sega zapisvat nov album (linkinpark.com) Taka 4e vsi4ki da se svestqt i da se radvat na muzikata im :arrow: Еее аз така се зарадвах http://smilies.sofrayt.com/%5E/q/sad.gif

02-27-2005, 13:42
Nqma takov neshto obikolih mrejata i kak v 1 sait ne pisheshe nishto za LP da se razdelqt. LP rullz all

monka
02-27-2005, 16:12
:lol: maliiiiii,kak se varzahme vsi4ki :lol: mda,opredeleno sme golemi 6matki,daje mnogo golemi! e,pone LP nqma da se razpadat,koeto e strahotno!!!!

`cannibal`girl
02-27-2005, 21:35
ee dea :(( az puk tamun se izkefih :roll:

02-27-2005, 21:51
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In_The_End
02-28-2005, 17:39
НЕееее... Това ми е любимата група. Защо ще се разпадат :( :( :( . И аз чух такава информация, но мислех, че е грешна. Сега разбирам, че не е... :( :( :( :(

Woohoohooo
02-28-2005, 17:48
кофти е кат нещо се разпада ... и не че искам да злорадствам ама ... ееее нааааааааай-накрая са сетиха че се изтъркаха и си биха петата!!! :twisted:

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-28-2005, 18:01
Не се отчайвайте. Все пак издадоха няколко албума, които ще бъдат вечни и ще ни утешават. Иначе много ми е кофти, че се разпадат. Но в нета прочетох едно интервю в него и казват, че мислят за следващата фаза от живота си и може да си направят нови групи. Така че може да се появят няколко нови групи с ЛП членове. :)

amy lee
02-28-2005, 18:04
vie naistina li ne razbrahte nai posle 4e e buzik? toq deto pusna temata si go prizna vie... :lol:

The-WishmasteR
02-28-2005, 18:54
Kvo LP se razpadat?I posle tova bilo 6ega?basiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ! Zemat se razpadnat naistanina!tva e mn ama mn mn mn mn mn mn smotana grypa

Woohoohooo
02-28-2005, 18:55
не съм чел цялата тема, ама тъкмо да се зарадва човек малко че ше се скрият и то ... базик :cry:

Traffic
03-01-2005, 12:58
:roll: уф, от има-няма месец слушам само такива оплаквания на затъпели фенчета!!! вие не разбрахте ли, че това са фалшиви тревоги, клюки, пуснати от недоброжелатели? ако щяха да се разделят до сега да са го направили и да са го обявили официално. вие наистина ли си мислите, че ако щяха да се разделят, нямаше нашата преса и телевизия (елит по канал 1) да гръмнат за това? а защо не са казали нищо? ми щото няма такова нещо. научете се да не вярвате на клюки, ве, хора!!! то и за найтуиш срещах в нета такива клюки, ама аз не им вярвам. освен това групата още си я има, което показва, че такива "новини" са само клюки. :roll:

e_l_i_z_a
03-06-2005, 11:06
:lol: 4akaite da si pliuia v pazvata :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
03-06-2005, 19:54
hahahaha shto ne se razpadnat naistina ve

amy lee
03-06-2005, 20:16
hahahaha shto ne se razpadnat naistina ve6toto ne se
abe takova ne6to ne umira lesno, spx

03-06-2005, 20:53
mn kofti

chestra_f
03-16-2006, 18:11
abe toq se podigrava be

Куупър
03-16-2006, 18:21
abe toq se podigrava be
хахаха миличка, сама ли се досети? Или просто видя, че тази тема е от преди една година и аз сам си признах, че ви ебавам?

Незабравим момен беше това. Първият ми пост във този форум :!:

chestra_f
03-16-2006, 18:22
hahahahah prosto ne q pro4etoh dokrai i ne mi kazvai mili4ka :smt013

Кууупър
03-16-2006, 18:23
hahahahah prosto ne q pro4etoh dokrai i ne mi kazvai mili4ka :smt013
Добре няма :) И без това се държиш изключително грубо без никой да те е провокирал. Като станеш на 13 ще се осъзнаеш...

chestra_f
03-16-2006, 18:26
hahahahah prosto ne q pro4etoh dokrai i ne mi kazvai mili4ka :smt013
Добре няма :) И без това се държиш изключително грубо без никой да те е провокирал. Като станеш на 13 ще се осъзнаеш...
hhahahahahhahahahahahah ama naistina li 6tot sum na 14 vij samo kolko sum naprednala

Ейджънт Кууупър
03-16-2006, 18:27
hahahahah prosto ne q pro4etoh dokrai i ne mi kazvai mili4ka :smt013
Добре няма :) И без това се държиш изключително грубо без никой да те е провокирал. Като станеш на 13 ще се осъзнаеш...
hhahahahahhahahahahahah ama naistina li 6tot sum na 14 vij samo kolko sum naprednala
Ех, деца...Какво да ги правиш...

Tiffany
03-16-2006, 18:56
Темата е стара и несериозна!