PDA

View Full Version : РАСИЗЪМ



White_Pride_88
02-26-2005, 20:32
Какво мислите за расизма. Аз мисля че бялата раса е най-велика. Негрите са тъпи а евреите алчни. Ние сме най-дборите!

Nekasa4a
02-26-2005, 20:34
Ako nqkoi kaje 4e ne e proqvqval rasizam prez jivota si 6te izlaje tova mislq az :twisted:

Sunny_stz
02-26-2005, 21:30
Ami vqrno e 4e vseki e proqvqval rasuzum ,no ne e hubavo da si rasist ,vse pak vsi4ki sme hora!!!

ellii
02-26-2005, 21:44
Ami kakto ti mislish 4e belite sa veliki,taka evreite i 4ernite si mislqt 4e te sa veliki p1k dr sa neshto po-nishe...taka,4e no comment .. vseki za sebe si e nai-dobriq

aBnOrMaL_BaBy
02-26-2005, 21:58
Аз расизъм проявявам само към тъй наречените 'роми'.(повечето,винаги има изключения).Ще кажете 'Защо?Нали и те са хора?".. Да,хора са..но никой не може да ме убеди,че в нито един момент на живота си не е изпитвал ненавист към някой циганин..1/2 от тях като се доближат до тебе и усещаш 'приятната' миризма на естествения им парфюм...виждаш мазните им коси... и просто като ги гледаш ти става кофти.Ще кажете 'нямат пари'.Ще ви дам един пример: Вървим с една приятелка..на улицата виждаме циганин,който проси.Вика "моляя вии дайте стотинки да се нахраня..гладен съм..да си купя една баничка".Една жена го вижда.Отива до него и му казва "ела с мен до закусвалнята,аз ще ти купя баничка.".При което се чува ядосан отговор 'Каква баничка ма кака,дай ми пари,не ти ща баничката".Еми извинявайте ама .. как мога да се обръщам с респект към такива хора..квато искате ме наричайте..но това е моето мнение по въпроса ! The End ! :P

02-26-2005, 22:17
Расизма е забранен в този форум.
И следващия път поствай темата си в правилния раздел :!:

kj
02-26-2005, 23:09
smart na turcite i ciganite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted:

Dageto
02-27-2005, 00:43
Smyrt li ti syvsem si se pobyrkal bratochka vyrvi se pregledai neznam samo kakvo sa ti napravili turcite che da iskash da umirat!! :roll:

Liz
02-27-2005, 02:22
Az v nikakav slu4ay ne sum raciska i mrazq racizma kum 4ernite hora.I kato nqkoi gi obijda....Po kakavto i na4in da e...
A za romite..tva e po-razli4no malko ili mnoogo..e mnogo de...mislq...no comment...Na mnenieto na aBnOrMaL_BaBy sum :!:

02-27-2005, 03:00
rasizma ne e lo6o ne6to stiga da si ima granici :D az sam rasist na osnova kultura..ne haresvam lationoamerikanci i 4erni ;)

suzanna
02-27-2005, 05:46
Аз расизъм проявявам само към тъй наречените 'роми'.(повечето,винаги има изключения).Ще кажете 'Защо?Нали и те са хора?".. Да,хора са..но никой не може да ме убеди,че в нито един момент на живота си не е изпитвал ненавист към някой циганин..1/2 от тях като се доближат до тебе и усещаш 'приятната' миризма на естествения им парфюм...виждаш мазните им коси... и просто като ги гледаш ти става кофти.Ще кажете 'нямат пари'.Ще ви дам един пример: Вървим с една приятелка..на улицата виждаме циганин,който проси.Вика "моляя вии дайте стотинки да се нахраня..гладен съм..да си купя една баничка".Една жена го вижда.Отива до него и му казва "ела с мен до закусвалнята,аз ще ти купя баничка.".При което се чува ядосан отговор 'Каква баничка ма кака,дай ми пари,не ти ща баничката".Еми извинявайте ама .. как мога да се обръщам с респект към такива хора..квато искате ме наричайте..но това е моето мнение по въпроса ! The End ! :P


na absoliutno sushtoto mnenie sum i za jalost trudno nqkoi moje da mi go promeni.loshoto e che az se seshtam za mnogo oshte takiva primeri kato s banichkata.oshte poveche che imam friends koito lichno sa stradali ot t nar romi :? prosto nqkak si otnoshenieto mi e na lichna osnova i nqma kak :roll:

^efas^^
02-27-2005, 06:12
Ами ако ТИ идиот такъв си беше направил труда да се поразгледаш във форума щеше да разбереш че твойта тема за расизма не е първата има поне още 5 такива. НЕ СЪМ РАСИСТ ЩОТО Е СУПР ГЛУПАВО ДА СИ РАСИСТ ТИ ПЪК КАК РЕШИ ЧЕ ЕВРЕИТЕ СА АЛЧНИ А??? ИМА НЕГРИ АЛЧНИ ИМА БЕЛИ АЛЧНИ. КАК РЕШИ ЧЕ НЕГРИТЕ СА ТЪПИ А ИМА И БЕЛИ ТЪПИ(КАТО ТЕБ) И ЕВРЕИ ТЪПИ И СЯКАКВИ ГИ ИМА ОТ СИЧКИ РАСИ. РАСИЗМА Е НАЙ-ТЪПОТО НЕЩО НА СВЕТА. ДА МРАЗИШ НЯКОГО ЗАЩОТО Е ЧЕРЕН ИЛИ ЗАЩОТО СА МУ ДРЪПНАТИ ОЧИЧКИТЕ. ГОЛЕМИ ИДИОТИ СА РАСИСТИТЕ :evil: :evil: :evil:

MaD_CaT*
02-27-2005, 06:26
ДА МРАЗИШ НЯКОГО ЗАЩОТО Е ЧЕРЕН ИЛИ ЗАЩОТО СА МУ ДРЪПНАТИ ОЧИЧКИТЕ. ГОЛЕМИ ИДИОТИ СА РАСИСТИТЕ :evil: :evil: :evil:
E,тва мисля и аз....НЕ съм расистка и не обичам расистите!!!И според мене не е правилно да съдиш за хората по цветът на кожата им .....Тва просто е глупаво :!: :evil: А по повод случката на aBnOrMaL_BaBy с баничката..Веднъж лятото вървях из центъра с една френдка и ядяхме сладолед....и едно малко "ромче" ми вика обичайното....Ай,како дай малку парии....и аз му викам : Бе,ето ти тоя сладолед...поне малко да се нахраниш :roll: ...и онуй...хвърля чашката със сладоледа...и вика:Ма,не ти ща сладолед,мааа.....Туй циганче нямаше повече от 8-9 години....пфууу...напрао не знаех кво да му кажа....и иии така.... :roll: А случки такива се сещам и други :( ,ама...няма смисъл д аги разправям.. :roll:

DeaTHroW-ReC_F
02-27-2005, 08:11
Ами ако ТИ идиот такъв си беше направил труда да се поразгледаш във форума щеше да разбереш че твойта тема за расизма не е първата има поне още 5 такива. НЕ СЪМ РАСИСТ ЩОТО Е СУПР ГЛУПАВО ДА СИ РАСИСТ ТИ ПЪК КАК РЕШИ ЧЕ ЕВРЕИТЕ СА АЛЧНИ А??? ИМА НЕГРИ АЛЧНИ ИМА БЕЛИ АЛЧНИ. КАК РЕШИ ЧЕ НЕГРИТЕ СА ТЪПИ А ИМА И БЕЛИ ТЪПИ(КАТО ТЕБ) И ЕВРЕИ ТЪПИ И СЯКАКВИ ГИ ИМА ОТ СИЧКИ РАСИ. РАСИЗМА Е НАЙ-ТЪПОТО НЕЩО НА СВЕТА. ДА МРАЗИШ НЯКОГО ЗАЩОТО Е ЧЕРЕН ИЛИ ЗАЩОТО СА МУ ДРЪПНАТИ ОЧИЧКИТЕ. ГОЛЕМИ ИДИОТИ СА РАСИСТИТЕ :evil: :evil: :evil:
е,едно свестно мнение в моите очи..хаха;)
брао...точно тва си мисля и аз... да си расист..неонационалист..и т.н....за бога тва е тъпо...
мислите ли че ше ги избиете сички?! никога няа да стане...тогава даже и 4-5 човека да се скрият пак ше си продължат расата...за бога оставете ги намира..
миналото лято с едно фриендче беше дошло от амеирка(бруклин),негър де.... и в метрото заедно се возим някви си лафим..и едни скинари как ни изгледаха баси..оставети ги фееееееееее кво да напрая кат не ви харесват кат хора..и те са такива.....примирете се с факта..бялата раса може да си остане най велика и в тяхното присъствие.....

ае....пийс

Beyonce^^
02-27-2005, 08:49
aBnOrMaL_BaBy Izvinqvai obache ne vsichki Romi sa takiva kato toq koito ste videli s priqtelkata ti!MOga da ti kaja samo,che imam nqkolko priqtelq romi koito se broqt na prustite na ednata mi ruka,no sa po pecheni i ot "nai velikata rasa-bulgarite"!Sreshtala sam Romi,koito sa po-chisti i ot Bulgari be mila!Elate v moq grad za da vidite kakvo e bogat ciganin(za jalost)!Az jiveq v takuv grad,che prosto nqma nachin da ne se poznavam s cigani!Da,ima i takiva ot koito samo kato gi vidq i mi se povrashta!No za tova che vsichki sa ednakvi nemoga da spodelq vasheto mnenie!A po temata za rasizma:Koi sme nie Bulgarite,che da sme po-veliki!?!S kakvo sa te po-dolu ot nas?!Tova,che prirodata gi e rodila s po-tumen ten na kojata,ili puk s drupnati ochi i t.n. ne oznachava che sa neshto po-dolu!

Cyberdyne_101
02-27-2005, 08:50
Слънце, въздух и расизъм :arrow: здрав и бодър организъм..... ама мразя само цигани и турци.... http://smilies.sofrayt.com/%5E/0/maniac.gifдругите не ме бъркат 8)

stereophonix
02-27-2005, 09:48
az si znam 4e opredelno ima mn protiv ROMITe ne nam 6to. ma da re4em negrite mn me kefqt (:

Momchence
02-27-2005, 11:21
Какво мислите за расизма. Аз мисля че бялата раса е най-велика. Негрите са тъпи а евреите алчни. Ние сме най-дборите!Е тфа изказване е супер интелектуално .... човече не усазнаваш ли колко тъпо изглеждаш така Негрите са тъпи а еврейте алчни ... понеже няма тъпи и алчни българи ...http://smilies.sofrayt.com/%5E/d/saywhat.gif

Pe666o
02-27-2005, 11:51
Какво мислите за расизма. Аз мисля че бялата раса е най-велика. Негрите са тъпи а евреите алчни. Ние сме най-дборите!
Get a LIFE!!!!!!

monka
02-27-2005, 12:17
az sam protiv rasizma! nqma po-dobri po-lo6i! vsi4ki sme ednakvi. kakto pri ciganite ima nqkoi protivni i nqkoi svestni,taka e i pri belite hora,i pri negrite i t.n.
:? ne moga da razbera ot kade vi idva tazi zloba?!

Ev1lG1rL_
02-27-2005, 14:52
Spored men rasizma e vuzmojno nai-vi6ata forma na tupotiq.Nqma absolutno nikakvo zna4enie dali si bql,4eren,jult i tn,tova ne se ne6ta koito opredelqt du6evnite ka4estva na 4ovek...Naistina ima mnogo cigani koito sa nahalni,gnusni itn,no su6to taka ima i takiva bulgari...Spored men taq tema e li6ena ot vsqkukuv smisul...

Woohoohooo
02-27-2005, 16:07
това че негрите са някакви и евреите са други а ние сме най-най- е голяма глупост. хората са различни, правиш изказване въз основа на срещите ти с няколко представителя на тия раси, и от европеидната раса има големи assholes. кво да се напраи случил си на шиб*няци. и все пак - мангалите! леле как ги мраза! те са изключение - всички са гадни! :twisted:

`cannibal`girl
02-27-2005, 16:51
az puk sam za rasizma

monka
02-27-2005, 17:06
az puk sam za rasizma

predpolagam,4e tuk e mqstoto,kadeto moje6 da obqsni6 za6to si "za" rasizma?

aBnOrMaL_BaBy
02-28-2005, 20:11
aBnOrMaL_BaBy Izvinqvai obache ne vsichki Romi sa takiva kato toq koito ste videli s priqtelkata ti!MOga da ti kaja samo,che imam nqkolko priqtelq romi koito se broqt na prustite na ednata mi ruka,no sa po pecheni i ot "nai velikata rasa-bulgarite"!Sreshtala sam Romi,koito sa po-chisti i ot Bulgari be mila!Elate v moq grad za da vidite kakvo e bogat ciganin(za jalost)!Az jiveq v takuv grad,che prosto nqma nachin da ne se poznavam s cigani!Da,ima i takiva ot koito samo kato gi vidq i mi se povrashta!No za tova che vsichki sa ednakvi nemoga da spodelq vasheto mnenie!A po temata za rasizma:Koi sme nie Bulgarite,che da sme po-veliki!?!S kakvo sa te po-dolu ot nas?!Tova,che prirodata gi e rodila s po-tumen ten na kojata,ili puk s drupnati ochi i t.n. ne oznachava che sa neshto po-dolu!

Я прочети още един път мнението ми.Май четеш през ред-два,колкото да кажеш,че си чела нещо.Пропуснала си скобите,които в случая се явяват важни.В тях пише "почти всички,винаги има изключения".Напълно ясно ми е че има всякакви хора,дори и аз имам приятели роми,които са много по-добре от някои чистоплътни българи.И аз наистина ги уважавам.Но в този случай говоря общо - всеки знае,че когато броя е над 80% приблизително,се говори общо.Не мога да седна да обсъждам всеки ром по отделно нали?Ще те помоля нещо - другия път чети мненията ми по 2 пъти .. нищо лично .. \/ peace :wink:

Blondy
02-28-2005, 21:22
Расизъм...Ако расизма беше приет в закона, повече нямаше да има смрадливи мексиканци, които да се напиват в бара на Лил' Били-Боб. Нямаше да има и индианци, които да ни нападат...Расизма ще ни оправи...

rosskata
03-03-2005, 17:50
:evil: Писна ми от ограничени хора, които се бият в гърдите заради това, че са ,примерно, бели, българи, анти-чалгари, пушачи на трева, не-пушачи на трева, хора със стил,не-курви или не знам още какви.
Не може ли просто тези хора да спрат да гледат не по- далеч от носа си и да се огледат наокол и да видят, че не всички хора са като тях и не е възможно всички хора да са като тях. Нашия свят се крепи на различията, на разнообразието, на контраста , на противоречията и колкото и да искаме , няма начин да докажем, че сме нещо повече от тези, които са различни от нас.

Всеки човек е уникален и ценен. Всеки човек заслужава да бъде съден, след като го опознаеш и заради това, което е, не заради някаква расова, народна, музикална или каквато и да е принадлежност. Искрено се радвам, че има хора, които споделят това мнение. ЗА другите- поне се опитайте да го разберете. Ограничен е не този човек, който отстоява мнението си, а този, който дори не си прави труда да изслуша другата гледна точка. 8)

bulgarche
03-04-2005, 05:06
SkinheadS White Power
SkinhedS, SkinhedS, да вървим напред, за БЪЛГАРИЯ, да вървим напред...SkinhedS, SkinhedS, SkinhedS, SkinhedS
Някой видя ли ни колко бяхме вчера на Шипка? А? И после раззправяте, че нямало скинове в България, и някви такива....

Тед:)
03-04-2005, 09:10
Какво мислите за расизма. Аз мисля че бялата раса е най-велика. Негрите са тъпи а евреите алчни. Ние сме най-дборите!
:!: :!: :!: Мислех че хората като теб вече са измрели!!! това е извратено!!!

Resident_Evil_f
03-05-2005, 15:01
Spored men ne ciganite,evreiite i t n t,trqbva da umrat,a rasistite.Nima te nqmat prava kato nas?!Te s ni6o ne se razli4avat ot "belite" hora!Priznavam 4e pove4eto cigani sa zlobni,no zamislqli li ste se za6o?!Ami za6oto cql jivot sa gi mislili za ne6o po dolno ot drugite.Spored men Vsi4ki hora na sveta trqbva da sa ravni,nezavisimo kakuv cvqt im e kojata! :evil: