PDA

View Full Version : eurovision za kaffe?



obezumqla_po_st
02-28-2005, 20:13
zdr,az sum lud fen na grupa kaffe i se razcepih kato spe4eliha na eurovision.oba4e tva naistina ne be6e 4estno.
kajete si mnenieto,zaslujava l iorlin i drugite ot grupata da idat na konkursa,ili ne?ama 4ESTNO!!!!!

vvee
02-28-2005, 20:41
az li4no bqh za GraFa
:D [b]

aBnOrMaL_BaBy
02-28-2005, 20:49
Аз исках да отидат или те или Графа..и макар да казват,че беше нагласено,не може да ме убедите,че песента им не струва и не заслужават да представят България.Ако бяха отишли Слави и Софи Маринова само щяха да се изложат там - 1.Да ми представят България с чалгийка и 2. Да представя човек,който сам си е признавал,че не може да пее(Слави) .. Според мен това щеше да си е пълната излагация!А Каффе многократно са се изявявали като добра група,така че мисля,че точно те имат големи шансове за доброто представяне на страната ни! :wink: :P

pfuuu ve
02-28-2005, 21:23
Такам...хубава група-хубава,хубаво пеят-ем може да са поспори.Ма как като са толкова "хубава група" идват да ни пеят на нас от провинцията!?За Шумен става дума.Миналата седмица бяха при нас и изпяха 3-4 песни за около 15 минути,а хонорарът им бил 1500лева за цялото ШОУ дет ни напрайха :shock: И то пяха в една дискотечка...с около 1000 човека... ми ако толкова са заслужавали да спечелят що не идаха някаде другаде да си пеят песничките на някое ПО-ЕЛИТНО местенце а са бутат в дупките?!Щот толкоз могат да пеят...
Хич не ми е раута да са бъркам, ма да си изкажа възмущението от сичките позьорчета-"певци" не казвам,че Славито не е такъв...ма поне дан са бяха излагали така...
ае PEACE и да живей хубавата музика,не подобията й! :D

BABY_SEXY_GIRL
02-28-2005, 21:26
Az bqh za Grafa, no i Kaffe me ustroivat malko :roll: Mnogo gadno stana, toq Slavi im po4erni karierata :twisted: Vse toi trqbva da e nomer 1, basi i samo4ustvieto :x I sega na "Gospodari na Efira" kazaha 4e taq pesen na Kaffe e kradena, ima pesen sas sa6tata melodiq ot predi 4 godini i utre 6te govorqt za tova v predavaneto...Pak se izlojihme, za6to vse 4ovurkat, qsno e 4e e ne4estno, no pone da ostavqt BG da se predstavi dostoino na evrovision :? Dano pone stignat do tam, 4e golqm gaf stana :roll:

amy lee
02-28-2005, 21:36
aide pak se po4vat temite za evroviziqta :? :shock: tfa koga minaaa...ebasi!
bqh za ustata PUK!!!

SLAVI1
03-01-2005, 00:34
ABE KAK MOZE NA EUROVIZIATA DA NI PREDSTAVQT TIJA SKAPANI PEDAL4ETA OT KAFFE S OSHTE PO-SKAPANATA IM PEDALSKA PESNI4KA, NA KOJATO MELODIATA E KRADENA OT DESI SLAVA "ZABRAVI ZA MEN". ABE HORA, KOITO SLUSHATE TIJA PEDAL4ETA OT KAFFE, ZAMISLETE SE BE, WIE LUNATICI LI STE, KVI STE? SAMO I EDINSTVENO SLAVI I NEGOVIQT STRAHOTEN PROFESIONALEN EKIP MOGAT DA NI PREDSTAWQT PODOBAWASHTO NA TAKUW KONURS, ABE JA SE ZASLUSHAJTE W TEKSTA NA "EDINSTVENI" I POSLE V TEKSTA NA PEDALSKATA "LOREIN" I KAZETE KOE E 4ALGA. AKO VI PITAM SUS SIGURNOST 90% OT VAS NE ZNAQT DORI KAKVO E ZNA4ENIETO NA DUMATA "4ALGA" AMA KAKTO I DA E. PROSTO SA VI PROMITI TEENAGER-SKITE MOZU4ETA Z ANTI-4ALGA NASTROENIA. AMA SEGA E MODERNO DA SI PROTIV 4ALGATA.....PO-DOBRE E DA SI PEDAL, OBRATEN, KATO TIJA OT KAFFE. NIKOGO NE ISKAM DA OBIJDAM, NO BULGARIA SE NAPULNI S PEDALSKI GRUPI KOITO NQMA KOJ DA SLUSHA, NO IZKUSTVENO GI PRAVQT NA ZWEZDI, KATO KAFFE....; HAJDE PROMITI TEENAGER-4ETA, DAJTE VOLIA NA BEDNITE SI SLOVESNI RE4NICI MI KAZETE NE6TO NA VUPREKI, MNOGO SHTE MI E INTERESNO!!

BaT_GirL
03-01-2005, 06:39
ABE KAK MOZE NA EUROVIZIATA DA NI PREDSTAVQT TIJA SKAPANI PEDAL4ETA OT KAFFE S OSHTE PO-SKAPANATA IM PEDALSKA PESNI4KA, NA KOJATO MELODIATA E KRADENA OT DESI SLAVA "ZABRAVI ZA MEN". ABE HORA, KOITO SLUSHATE TIJA PEDAL4ETA OT KAFFE, ZAMISLETE SE BE, WIE LUNATICI LI STE, KVI STE? SAMO I EDINSTVENO SLAVI I NEGOVIQT STRAHOTEN PROFESIONALEN EKIP MOGAT DA NI PREDSTAWQT PODOBAWASHTO NA TAKUW KONURS, ABE JA SE ZASLUSHAJTE W TEKSTA NA "EDINSTVENI" I POSLE V TEKSTA NA PEDALSKATA "LOREIN" I KAZETE KOE E 4ALGA. AKO VI PITAM SUS SIGURNOST 90% OT VAS NE ZNAQT DORI KAKVO E ZNA4ENIETO NA DUMATA "4ALGA" AMA KAKTO I DA E. PROSTO SA VI PROMITI TEENAGER-SKITE MOZU4ETA Z ANTI-4ALGA NASTROENIA. AMA SEGA E MODERNO DA SI PROTIV 4ALGATA.....PO-DOBRE E DA SI PEDAL, OBRATEN, KATO TIJA OT KAFFE. NIKOGO NE ISKAM DA OBIJDAM, NO BULGARIA SE NAPULNI S PEDALSKI GRUPI KOITO NQMA KOJ DA SLUSHA, NO IZKUSTVENO GI PRAVQT NA ZWEZDI, KATO KAFFE....; HAJDE PROMITI TEENAGER-4ETA, DAJTE VOLIA NA BEDNITE SI SLOVESNI RE4NICI MI KAZETE NE6TO NA VUPREKI, MNOGO SHTE MI E INTERESNO!!
Яко изказване.Не беше честно спрямо всички останали участници.Аз бяг за Графа или Слави и Софи но за жалост спечели най-голямата боза която някога съм чувала!!!Че мелодията е крадена от на Десислава "Забрави за мен" крадена е.То от "Каффе" може ли да очакваме нещо хубаво?

Lil` Bow Wow
03-01-2005, 13:54
НЕ !!!
На Евровизия трябваше да иди Устата,щото песента му е супер хит и са харесфа и е на български.Пък и на Кафе песента наистина е крадена така че...

LOCO_BEAM
02-15-2006, 12:31
abe kaffe sa si qki4ki ama postupiha mnoo tupo i ne4estno sprqmo drugite u4astnici v eurovision.


живея,за да дразня другите

rusalkata_
02-15-2006, 13:42
бля бля бля... :lol: тея "Каффе" отдавна си ме дразнят и затва се изкефих много мощно когато Слави ги направи за смях на цяла България! :lol: Не заслужават никъде да ходят! 8)