PDA

View Full Version : Ei taka mi hrumna :)



LiNkiN4eTo
03-01-2005, 13:20
[b]Zna4i naskoro aBeP4eTo stana moderator vuv Vsi4ko teen na kup :!: ta hrumna mi ako moje6e da glasuvame za moderatori koi user za koi razdel ot foruma bihte predlojili :D eto i moite predlojenie , zna4i az bih se predlojila za vseki razdel zatova 6te si spestq pisaneto :wink: bazik :!: to e qsno 4e izbranite nqma da sa novaci :!: moje da ne e samo 1 a pove4e , kakto precenite :D
:arrow: Novini i saob6teniq - Utopia_
:arrow: Liubov - FallenAngel , Taina{}
:arrow: Seks - C-I-A-R-A , [B]aned
:arrow: Zdr. problemi i veneri4eski bolesti - kolebaq se no moje bi AvLee :roll:
:arrow: U4ili6te i priqteli - BABY_SEXY_GIRL , Djursi
:arrow: U doma - toTaLy_Me_F , miloto_girl-4e
:arrow: Cigarite i ostanalite ne6ta - Murderdoll , Грахче
:arrow: Kozmetika i dieti - leona , little_black_dress
:arrow: Predlojeniq i pohvali - DeaTHroW-ReC_F , Kittie_
:arrow: Za BG i tezi koito q napusnaha - Dobrina , slun4ice
:arrow: Muzika i TV - amy lee , tedo_davis , Bolid1 , e4o ... mn sa ...
:arrow: Fun , Fun i pak Fun - MalkataDrusalka , ^efas^^ , Momchence
:arrow: Vsi4ko teen na kup - LunaTrick , Traffic
:arrow: aide vie ste :D

Eliiiiiiiiii sexsito
03-01-2005, 13:25
ne protiv sam :?
e te ako se izbiraha taka :o

Bolid1
03-01-2005, 13:31
Emi v nqkoi forumi taka se izbirat ;) pyrvo vseki si dava mnenieto, posle moderatorite izbirat nqkolko 4oveka, puska se anketa i ... taka... A ina4e sym sysglasna s nqkoi ot predlojeniqta na Linkin4eto.. Primerno za lubov i za zdr. prob..... tva sa horata :) ama trqbva i te da sa syglasni i togava :}

Nekasa4a
03-01-2005, 13:31
LiNkiN4eTo 4e ti naprai polovinata forum moderatori fe az pri tolkoz u6ari 6te se pobarkam :twisted: a az sam protiv mn moderatori tiq si ni stigat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

LiNkiN4eTo
03-01-2005, 13:37
xax emi maitap da stava , prosto tezi hora sa mi napravili vpe4atlenie v otdelnite sveri na foruma ... e ima i o6te no ne moga da kaja si4ki :wink: haide iska da vidq va6ite predlojeniq :D

Bolid1
03-01-2005, 15:08
Emi primerno moje da se izbere po edin mod. za seki forum ;)...

Momchence
03-01-2005, 15:59
Мисля че подпода е направен що годе добре :) факта че фигурирам в него :lol: но за жалост не се избират така модератори :P нали така колеги MalkataDrusalka , ^efas^^ :lol: :lol:

^efas^^
03-01-2005, 18:43
А ве момченце важното е че някой иска да станем модератори :lol:

XaoC
03-01-2005, 18:47
A защо не пуснете една анкета :?:

eNigMaTic^
03-01-2005, 19:40
Оооооооооооооо добре е :twisted: И мен ма няя оо ше видиш ти :twisted: :twisted: :twisted:

Bolid1
03-01-2005, 19:43
Оооооооооооооо добре е :twisted: И мен ма няя оо ше видиш ти :twisted: :twisted: :twisted:
SAmo ne obryshtaite temata na spor pls :) Edva li nqkoi ot predlojenite shte go izberat za mod. tyi 4e... ;)

TSecret
03-01-2005, 19:56
oo LiNkiN4eTo mn mersi za nominaciqta...tva sa qki ideiki no ne gi re6avame nie :cry:

LunaTriCk
03-01-2005, 20:08
27 модератори си сложила като прибавим още в момента 4-мата стават 31. Е то ко стана :?: Целия форум само модератори. Ще си модерираме един на друг мненията. Хи-хи. Колкото и забавно да звучи си остава в сферата на мечтите поради простата причина, че тук се става модератор само при наличието на дадени качества. А тези качества, 7 човека от твойте "избранници" ги нямат. Кои са хора и качествата ще си замълча за сега.

03-01-2005, 20:10
Foruma shte stane na gyz ako imashe tolkova modove.

03-01-2005, 20:11
10x :) ima mnogo vremi za taq rabota :P

e4o
03-02-2005, 15:22
Foruma shte stane na gyz ako imashe tolkova modove.
to ne e zaduljitelno da sa tolko mnogo vse pak, tq si dava predlojeniq prosto, ne 4e 6te se oburne vnimanie na tva :roll: :lol:

techCandy
03-02-2005, 18:52
от юзърите които си избрала според теб за мод'с, мисля че стават
точно 7 човека за модератори
всички други стават за всичко друго но не и за модератори
сега ше ти кажа и кои стават: Kittie, LunaTrick (всъщност имаше ли го в списъка или на мен пак ми се привиждат некви работиhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/h0/circling.gif) slu4ice, Грахче, Momchence, Dobrina i Utopia
това разбира се си е мое мнение

Utopia
03-02-2005, 19:02
от юзърите които си избрала според теб за мод'с, мисля че стават
точно 7 човека за модератори
всички други стават за всичко друго но не и за модератори
сега ше ти кажа и кои стават: Kittie, LunaTrick (всъщност имаше ли го в списъка или на мен пак ми се привиждат некви работиhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/h0/circling.gif) slu4ice, Грахче, Momchence, Dobrina i Utopia
това разбира се си е мое мнение
mersi ama az nito stavam nito iskam da sym mod :) nito mislq nqkoga da uvajavam admina na toq sait ;)

03-02-2005, 20:59
Ако ще веднъж изтриете мое мнение без причина наистина ще разберете истинското значение на думатите спам - флууд и.т.н.

AvLee
03-02-2005, 21:08
Абе мислих си да не отговарям на тая тема..
И мисля,че няма абсолютно никакъв смисъл нито от нашите отговори,нито от цялата тема..ама ей така ''майтап да става''
Според мен тия които стват за модератори са(ако имат време,желание и т.н.,но сигурно го нямат):Грахче,Utopia,^Avril^Lavigne^,Do brina,LunaTriCk,Kittie_,fire_of_satan,i kolkoto i neskromno da vi zvu4i az.Aide sega uprekvaite me..oba4e za da si moderator trqbva mnogo pove4e ot tova.Zatova hubavo,4e se naemat hora za taq rabota.Ne mislq 4e e lesno..no ako ima6 vreme i si otgovoren moje i da stava.Primerno predi6nite moderatori pritejavaha ka4estva.Tove e poslednoto mi mnenie po tema ot toq sort i se nadqvam tazi tema da e poslednata!
PEACE

BaT_GirL
03-04-2005, 15:43
ne protiv sam :?
e te ako se izbiraha taka :o
Съглсна съм.Доколкото знам трябва специално да те поканят или да пуснеш молба за да станеш модератор.