PDA

View Full Version : Ne mi se jivee taka poveche



Sulzichkata
03-01-2005, 15:31
Vinagi sa mi zavijdali za prekrasnoto i sploteno semeistvo,dokato edin den vsichko svurshi...Dos koro imah problemi s maika mi.Tq beshe se nedovolnata,vse pravata,no sega e razlichno.Bashta mi,choveka koito tolkova obichah se prevurna v edin vrag...Smama sporehme po vuprosa s gajeto i takiva neshta,no ne na seriozno....Vinagi sum bila dobra uchenichka ponqkoga dori otlichna..no skoro suobshtih za tri slabi ocenki i sqkash toi se poburka...Posegna mi za purvi put v jivota ni..Zabrani mi da izlizam,da hodq kudeto i da bilo..no edvam ne pripadnah kogato mi suobshti che nqma da vijdam priqtelq si kakto se bqhme razbrali,zashtoto toi e v drug grad i beztova rqdko go vijdam...Hodim ot 14 meseca.Obicham go...obichah i bashta si,no sled vsichko tova ne bih mogla da go obikna pak...Toi sqkash do takava stepen e obzet ot bashtin dulg che prekalqva.Az sum edinstveno dete u nas.Pomognete mi.Kak da postupq?Ne iskam da e taka....Molq vi pomognete mi...Ako ima nqkoi sus su6tiq problem neka mi kaje kak go e reshil i voobshte ima li nachin..

4ove4e
03-01-2005, 15:56
4estno kazano skoro i az imah takav problem.Rabotata e tam 4e prosto kogato stane6 na opredelena vazrast,ba6ta ti izvednaj stava strog i sqka6 se prevra6ta v tvoi vrag.Tova mi se slu4i na men i na dosta priqtelki.Spored men trqbva da si opravi6 ocenkite i da mu dokaje6 4e ne e bil prav da te nakazva.i moje bi 6te se razberete.Az uspqh.Nadqvam se i ti da uspee6! :D

Bloody_Tear
03-01-2005, 16:46
тия хора не разбраха ли,че не всичко на света са тъпите оценки!!!!!!!!!!!Не си имала възможност да научиш и толкоз.Голеееемия грях! :evil: Защо не се пробваш да му обясниш това.Кажи,че неможеш вечно да се перфектна защото има неща,които те затрудняват.Кажи му че не си робот и заради 3 слаби оценки няма право да те наказва така!!!!!!Пробвай да се защитиш недей да седиш със скръстени ръце.

korn___
03-01-2005, 17:48
ami da ti kaja... ne samo ti se kara6 s va6te... as samo edin put se skarah s tqh i togava te dosta se opla6iha poneje as sum kraen 4ovek v smisal vinagi stigam do krainosti i te se predadoh mn burzi4ko ama mnogo !i sa sum svoboden napulno i si praa kot iskam :) :lol: :P :twisted: :twisted: :twisted:
bori se i ti za svobodata si !

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

final_fantasy_fan
03-01-2005, 17:51
ponqkoga i takiva ne6ta se slu4vat.spoko,vsi4ko 6te se opravi.u4i si ne se buntuvai i ako si podobri6 uspeha i sluja6 pove4e 6te polu4i6 tova.koeto iska6-budi diplamati4na!

naty
03-02-2005, 13:45
mi mn e gadno naistina ama e takaOprawi si uspehai im dokazi che mogat da ti imat dowerie i drugite tam roditelski gluposti..........

BABY_SEXY_GIRL
03-02-2005, 21:00
Kofti e da ima6 takav ba6ta, no e normalno kato si edinstveno dete da iskat da si savar6ena. Obqsni im 4e tova ne moje da stane realnost, za6toto nqma savar6eni ne6ta na tozi svqt, sa6to taka si v zrqla vuzrast, ima6 nujda ot razveselie, priqteli, ne samo ot daskalo. Ako za tqh e nai-vajno daskaloto, to togava ot teb kakav 4ovek 6te stane, zatvoren v sebe si, koito ne moje da ob6tuva svobodno sas okolnite, ako celiqt ti jivot se varti okolo daskaloto 6te ti e mnogo trudno v bude6te :(

lady_bird
03-04-2005, 12:01
Imam po4ti su6tiq problem-mrazq maika mi,a predi bqh mnogo blizka s ba6ta si...no vsi4ko se promeni...i na men ve4e ne mi se jivee-samotna sum,pu6a,4uvstvam se kato...bokluk!Naistina e ujasno!Za sujalenie ne bih mogla da ti pomogna,sorry!Kakto ne moga da pomogna i na sebesi!

grafinka
03-07-2005, 17:24
Наистина е гадно. Има много хора в твоята ситуация. Какво можеш да направиш? Ами за начало..може да се стегнеш в даскало и да убедиш баща си , че гаджето ти няма нищо общо с ученето ти . С майка си дано се разбираш вече по - добре ... Рано или късно всичко ще премине. А гаджето ти как реаргира ? Разбра ли те ?
И мила - не казвай , че не обичаш баща си , все пак той ти е родител и се грижи за теб , дори и да прекалява. Хайде, пожелавам ти много успех и скорошно оправяне на проблемите

v1v@
03-12-2005, 19:20
ami govori s nego u mu kaji 4e na vseki se slu4va da ima slabi ocenki nevqrvam toi da e nqmal i 4e vseki gre6i no priqtelq ti nqma ni6to ob6to!

01-21-2007, 13:41
ami govori s nego u mu kaji 4e na vseki se slu4va da ima slabi ocenki nevqrvam toi da e nqmal i 4e vseki gre6i no priqtelq ti nqma ni6to ob6to! :evil: :evil: :evil: :evil:

gabi_gabi
01-21-2007, 17:22
надали ще повярва и ще прояви разбиране... и аз имах подобен проблем преди 2 години и единственото решеное беше да си оправя оценките и така..

TreeHill
01-21-2007, 18:45
тия хора не разбраха ли,че не всичко на света са тъпите оценки!!!!!!!!!!!Не си имала възможност да научиш и толкоз.Голеееемия грях! :evil: Защо не се пробваш да му обясниш това.Кажи,че неможеш вечно да се перфектна защото има неща,които те затрудняват.Кажи му че не си робот и заради 3 слаби оценки няма право да те наказва така!!!!!!Пробвай да се защитиш недей да седиш със скръстени ръце.

bulgarche
01-22-2007, 16:23
Аз попринцип след проблеми вкъщи за нещата които върша..се поокротявах малко и пак ги правех..в началото скришно, сега пак открито. Може би са се приомирили с точе че "вълкът козината си мени, но нрава не"...
Ако имаш волята няма как да те спрат...най-малкото можеш една символична "война" да им обявиш чре протестче :-D

Just_One_Girl
01-22-2007, 20:27
Имам чувството, че гостите живеят само, за да връщат стари теми към живота. 01.03.2005 ??? Момичето не си ли е решило проблема вече, как мислите? :)


надали ще повярва и ще прояви разбиране... и аз имах подобен проблем преди 2 години и единственото решеное беше да си оправя оценките и така..

Бай дъ уей, ти да не си авторката на темата? :)